Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Крым

Re: Крым

привіт, невоно.
Не був, але бачив як на лугандонах, у 2013-2014-му, під час майдана, находили гори виборних запасних печаток

насправді це суперечка ні про що
якщо в 2010му сфальсифікували до 90%
то з особим статусом і "народною" міліцією, "народними" судами і всим іншим - там буде 190%

при тому що Україні для катастрофи і саботажу вистачило і 90% які були в 2010-му
   
Re: Крым

я відповідав за свій округ,десь 110000 тис. виборців,у нас такого не було
якшо ти не брав участі і не бачив - це не значить шо не було.
А от якшо находять ГОРИ запасних печаток - це значить шо БУЛО, поняв нє
   
Re: Крым

насправді це суперечка ні про що
якщо в 2010му сфальсифікували до 90%
то з особим статусом і "народною" міліцією, "народними" судами і всим іншим - там буде 190%

при тому що Україні для катастрофи і саботажу вистачило і 90% які були в 2010-му

Це взагалі не має навіть дискутуватись
   
Re: Крым

Степной Крым можно было удержать, Севастополь 100% не отбили бы.
Могли бы отскочить только потерей севаса и всей инфраструктуры флота
   
Re: Крым

насправді це суперечка ні про що
якщо в 2010му сфальсифікували до 90%
то з особим статусом і "народною" міліцією, "народними" судами і всим іншим - там буде 190%

при тому що Україні для катастрофи і саботажу вистачило і 90% які були в 2010-му
73% доказали, що ніяких масових фальсифікацій не було
   
Re: Крым

73% доказали, що ніяких масових фальсифікацій не було
54%.
у 2014-му  8-)
   
Re: Крым

А ще дуже скоро знову літо та спека...!
   
Re: Крым

якшо ти не брав участі і не бачив - це не значить шо не було.
А от якшо находять ГОРИ запасних печаток - це значить шо БУЛО, поняв нє

А що, не вірять ?
Я таке бачив в Харобласті, але в 2004 році, в Краснограді - ящик печаток. Великий пластиковий ящик забитий копіями печаток виборчих дільниць
І купу бюлетенів без імен з плюсиком на якуковичі.
   
Re: Крым

54%.
у 2014-му  8-)

О, саме так. :-B
   
Re: Крым
YL

Тільки мудрий YL не гавкає і без рефлекса. І ніскільки не " зелений далпайоп". Всі прочитали і здивувались який це мудрий чоловік? Напишіть, погладьте його по клітору  :gigi:
якщо ти хочеш поговорить про клітори то тобі скоріш до зеленого крокодила. :gigi:
я не вважаю себе мудрим і мені непотрібно нічіє здивування. 
до далпайопів я не відчуваю ні ненависті ні співчуття
мені вони просто пох. і мають повне право буть далпайопами.
тому в цій темі я взагалі не маю ніякого значення
а написав ці букви виключно з поваги до Мура.


   
Re: Крым

причини вводу військ, або фактори які сприяли цьому
1. те що крим був населений коцапами, коцапи складали там більшість, і Хуйло знав що зможе спокійноу утримати крим без всяких проблем якщо введе туди війсьа
2. те що до того, янукович який був вибраний в тому числі і голосами коцапів криму - систематично руйнував українську державу, а потім втік, щоб створити вакуум влади

та це всім зрозумілі прописні істини, що треба було 25 років їх окучувати, контролювати, перешкоджати кацапській пропаганді тощо...

я кажу про конретну ситуацію - парламент Криму захоплено терористами і нуль реакції, ніхто не зробив нічого

фантазувати що би потім зробив хуйло можна скільки завгодно, я звинувачую пастора вже у відбувшійся подіїї, це довершений факт
   
Re: Крым

сжечь чєм саме?
глаголом?
Та скинути бомбочки тонн по 5 на захоплений кабмін і парламент Криму якимись невідомими терористами і сказати, що то вони підірвали.
   
Re: Крым

Назначаючи його винуватцем здачі Криму ти робиш ту саму помилку яку роблять прихильники певної політсили.

от знаєш у совків була така річ - відповідальний за... не знаю як зараз

Відповідальний за протипожежну безпеку Халявко О.М. от як траплялася пожежа, то цього Халявка потім сношали в попу. І правильно робили, бо ж зарплатню за це отримував.

В даному випадку цей Халявко це Олександр Валентинович. Як зарплатню отримувати то він Секретар РНБО, а як щось зробити то він нічого не міг.

Командувача флотом він призначити може, а направити пару Мі-8 він не може...

Хтось за це має відповідати
   
Re: Крым

А 22 тисячне кримське угрупування ЗСУ куди поділося?
Та такі самі як ти
Навіть понаєхавші за квартири свої забзділи, навіть з львівської області
А скільки там в зсу було місцевих іванових, касумових, пердятіних, які водку пілі і па рускі гаварілі і думали лише як в рашку звалити

Що ти пілікаєш козлина?
Ти де був тоді? С казачкамі тавріческімі небось возле главного собора тусовался?
   
Re: Крым

Та скинути бомбочки тонн по 5 на захоплений кабмін і парламент Криму якимись невідомими терористами і сказати, що то вони підірвали.

+

хтоб там потім розбирався
   
Re: Крым

А 22 тисячне кримське угрупування ЗСУ куди поділося?

спитай у своїх сусідів
   
Re: Крым

ты еще тут ?

Иди в пах !

Мальчики, не ссорьтесь. Чем скорее вы забудете о своём героизме в "ато" (действительном или мнимом) - тем лучше будет для вас. Вам предстоит понять и принять простую истину: всем похер. И чем раньше вы это сделаете, тем проще вам будет в этом мире и тем меньше плевков на спину вы получите от соотечественников.  (tu) Иначе вам много "лестного" ещё придётся выслушать в свой адрес: примазались, ксивы купили и т.п.  Как вот сейчас говорят ликвидаторам аварии на ЧАЭС.  [ua]

   
Re: Крым

Саме так.
За Яника голосували саме за проросійськість.
І Крим завжди був мега-проросійським, і всі наші влади з тим нічого не робили. Абсолютно нічого.
Пиляли південне узбережжя разом з росіянами й радувалися шарі.
Як той янукович вообще появився
Був же Кучма проросійський в 94, не могли такого ж хоча б знайти

Зека, сука, вибрати?!

І ющ тоже тоді мені в душу насрав, не підтримавши Тимошенко
При любому випадку голосувати за консерву хряка, то жопа
Мороз сука з плівками  медведчук, щвідки воно все взялося
   
Re: Крым

Мальчики, не ссорьтесь. Чем скорее вы забудете о своём героизме в "ато" (действительном или мнимом) - тем лучше будет для вас. Вам предстоит понять и принять простую истину: всем похер. И чем раньше вы это сделаете, тем проще вам будет в этом мире и тем меньше плевков на спину вы получите от соотечественников.  (tu) Иначе вам много "лестного" ещё придётся выслушать в свой адрес: примазались, ксивы купили и т.п.  Как вот сейчас говорят ликвидаторам аварии на ЧАЭС.  [ua]
Ага, думай собі далі так
Можеш і під ковдру залізти

Нема вже і на буде прокацапського гівна, а між собою - розберемся
   
Re: Крым

Як той янукович вообще появився
Був же Кучма проросійський в 94, не могли такого ж хоча б знайти

Зека, сука, вибрати?!

І ющ тоже тоді мені в душу насрав, не підтримавши Тимошенко
При любому випадку голосувати за консерву хряка, то жопа
Мороз сука з плівками  медведчук, щвідки воно все взялося
кучма двигал кирпу, но за несколько месяцев до президентских медведчук подсунул кучме фотки где кирпа е6ется с мальчиками. А янек тогда был премьером. В условиях цейтнота решили кирпу заменить янеком
   
Re: Крым

та це всім зрозумілі прописні істини, що треба було 25 років їх окучувати, контролювати, перешкоджати кацапській пропаганді тощо...

я кажу про конретну ситуацію - парламент Криму захоплено терористами і нуль реакції, ніхто не зробив нічого

фантазувати що би потім зробив хуйло можна скільки завгодно, я звинувачую пастора вже у відбувшійся подіїї, це довершений факт

Парламент то была последняя капля. До этого по всему Крыму ездили непонятные колонны рос техники, которую спокойно разворачивали просто гаишники.
   
Re: Крым

Мальчики, не ссорьтесь. Чем скорее вы забудете о своём героизме в "ато" (действительном или мнимом) - тем лучше будет для вас. Вам предстоит понять и принять простую истину: всем похер. И чем раньше вы это сделаете, тем проще вам будет в этом мире и тем меньше плевков на спину вы получите от соотечественников.  (tu) Иначе вам много "лестного" ещё придётся выслушать в свой адрес: примазались, ксивы купили и т.п.  Как вот сейчас говорят ликвидаторам аварии на ЧАЭС.  [ua]

тобі це говорять не тому шо ти ліквідатор, а тому шо ти коцап і п'ята колона
   
Re: Крым

Парламент то была последняя капля. До этого по всему Крыму ездили непонятные колонны рос техники, которую спокойно разворачивали просто гаишники.
Колони мали право їздити
Росія мала право розширяти свій контингент без інформування української сторони.
   
Re: Крым

Со мной в службе Заказчика на строительстве нового ДАПа работала женщина, которая в Донецкую обл. в свое время переехала из Коктебеля. Мы вместе ок.7 лет проработали, судьба к ней вообще не благосклонна была. Но человек - очень интересный, порядочный и честный. По крайней мере в 15м году мы с ней честно расставили все знаки препинания, стукнулись жопами и разошлись. Мы все долго приставали - ну как же вы могли Крым, который так любили, где вам так нравилось жить, променять на вонючую душную Макеевку. И вот только к концу нашей совместной работы она призналась, как ее семья попала в Крым, в Коктебель из каких-то российских епеней: переселили их туда, дали дом, где жили до этого крымские татары.
она еще малюткой была, не помню, с кем она туда приехала (была старшая сестра, вроде бабушка еще -не помню). А мама в это время отбывала срок за то, что для своих голодных дочек собирала на колхозном поле колоски.

Но в 14м году этот человек поддержал русский мир. правда, ей тогда же пришлось уехать срочно в Россию, аж в Мурманск, потому что у наркозависимого сына не было никаких шансов далее получать там, в Донецке/Макеевке заместительную терапию, а вот пулю в голову с любой стороны - море возможностей. Выехать же в Украину - не было  даже мыслей

Вот такая история, даже немножко и про Крым.
   
Re: Крым

Выехать же в Украину - не было  даже мыслей

выбрать Мурманск вместо Украины это надо люто Украину ненавидеть

но в россии нет заместительной терапии нигде.

По этой причине крымские наркоманы, которых там дохера, в 2014 году очень сильно охренели
   
Re: Крым

якщо ти хочеш поговорить про клітори то тобі скоріш до зеленого крокодила. :gigi:
я не вважаю себе мудрим і мені непотрібно нічіє здивування. 
до далпайопів я не відчуваю ні ненависті ні співчуття
мені вони просто пох. і мають повне право буть далпайопами.
тому в цій темі я взагалі не маю ніякого значення
а написав ці букви виключно з поваги до Мура.

Дякую за рекцію на мою думку.

То значить що ти себе далпайопам не вважаєш? Навіть більше, можеш вважати такими інших людей?
   
Re: Крым

выбрать Мурманск вместо Украины это надо люто Украину ненавидеть

но в россии нет заместительной терапии нигде.

По этой причине крымские наркоманы, которых там дохера, в 2014 году очень сильно охренели
да, я своим знакомым, получающим такое в Украине, рассказывала о том и просила не сильно попездывать в адрес Украины.

кстати Мурманск выбран был с целью чтоб подальше от компашки в условия пожестче. ниче, вроде и с метадона спрыгнул, и на иглу не вернулся. но то такое - уже не про Крым. но про любовь безусловную к русскому миру.
   
Re: Крым

Про роль Мустафы Джемилёва который "договорился" с хуйлом интересно поговорить отдельно. Особенно зачем его лаптеносная ряха попёрлась в Казань. В аккурат в момент когда татары "передумали" быть с Украиной.
   
Re: Крым

Та, похер на тот Крым. С глаз долой - из сердца вон.

Нельзя его воспринимать как вещь. Там всё-таки живут люди, хочешь не хочешь - надо учитывать их мнение. Такова объективная реальность. Не думаю, что крымчане обзавидовались  всем прочим украинцам в течение прошедших 8 лет.  :rotate:
   
Re: Крым

Турчинова давно треба поставити до стінки.
   
Re: Крым

Молдаван Мирча Снегур, дорогие друзья!

   
Re: Крым

Турчинова давно треба поставити до стінки.
повертайся з німеччини я видам тобі ружбайку підеш крим визволяти а потім вже почнеш турчинова до стінки ставити якщо захочеш
   
Re: Крым

Турчидла, у тебя подушка провонялась залупой Павла Бутыльского.  ;)
   
Re: Крым

Та, похер на тот Крым. С глаз долой - из сердца вон.

Нельзя его воспринимать как вещь. Там всё-таки живут люди, хочешь не хочешь - надо учитывать их мнение. Такова объективная реальность. Не думаю, что крымчане обзавидовались  всем прочим украинцам в течение прошедших 8 лет.  :rotate:

Во-первых, нет, не похер.

Во-вторых, мнение людей, конечно, надо учитывать. Вот только жаль, что когда Крым захватывали мнение населения Украины забыли спросить.

Крым же Украина, верно?
   
Re: Крым


профілактік, я тобі уже пояснював
можу ще раз пояснити, мені не складно

ніякі закони нічого не зроблять в країні де 50%+ відсотків вати
тому що закони пишуться політиками яких вибирає народ
ватний народ вибирає ватних політиків які пишуть ватні закони
в Україні в кордонах 2013-го року була саме така ситуація - ватний крим і ватний домбас вибрали ватного президента-зрадника, який розвалив країну зсередини і відкрив коцапам двері

вихід був або вводити диктатуру і відміняти вибори, або зменшувати чисельність вати - в будь-який спосіб

а історії про поддєржку рускіх партій в 3% - це просто брехня,
за януковича голосували саме тому що вважали його кандидатом від Росії - і так воно і виявилось

Ваты может быть хоть 100%.

Есть Конституция, есть законы, которые выполнять нужно, даже если не хочется.

Законы Украины пишутся на основании Конституции, содержание которой не вызывает никаких сомнений в клубе демократических стран.

Поэтому не нужно говорить, что народ в Украине не такой и поэтому живет неправильно.

Выборы прошли законно и демократически. Народ Украины выбрал Януковича, поскольку посчитал его лучшим выбором на тот момент.

То, что кому-то это не нравится - это его личная головная боль. С выбором народа считаться необходимо и уважать его тоже необходимо.

Проблемы-то начались когда Янукович начал делать то, что другим политикам и народу перестало нравиться.

Отсюда возник Майдан. А из Майдана как следствие возник побег Януковича и власть упала в руки неподготовленных людей.

Вот и вся история. Кому-то очень захотелось порулить, вот только получилось так себе.
   
Re: Крым

Во-первых, нет, не похер.

Во-вторых, мнение людей, конечно, надо учитывать. Вот только жаль, что когда Крым захватывали мнение населения Украины забыли спросить.

Крым же Украина, верно?

Кому не похер, тот живёт в Крыму.
Население Украины выразило своё согласие с судьбой Крыма своим неучастием в ней.
В данный момент Крым уже не Украина, равно как и Калининградская обл. РФ - не Восточная Пруссия, Голаны - не Сирия, Южные Курилы - не Япония и т.д.
   
Re: Крым

повертайся з німеччини я видам тобі ружбайку підеш крим визволяти а потім вже почнеш турчинова до стінки ставити якщо захочеш

найн!
спочатку треба стратити зрадників!
   
Re: Крым

А я от досі не можу зрозуміти: як Янукович міг виграти вибори, якщо ще пару років до того  2/3 суспільства були відверто проти нього.  Думаю таки, що були махінації, а Ющенко закрив на них очі, аби Тимошенко не прийшла до влади.  Хоч Тимошенко я і терпіти не можу,  але нічим іншим  пояснити не можу  звідки у Януковича більшість....

Народ принял такое решение.
   
Re: Крым

Кому не похер, тот живёт в Крыму.
Население Украины выразило своё согласие с судьбой Крыма своим неучастием в ней.
В данный момент Крым уже не Украина, равно как и Калининградская обл. РФ - не Восточная Пруссия, Голаны - не Сирия, Южные Курилы - не Япония и т.д.

Кому не похер может жить где ему хочется. Как и тот, кому похер.

Мнение народа Украины озвучивает ВР, а не авиатор. И вот ВР считает, что Крым - это Украина, да и весь цивилизованный мир тоже.



   
Re: Крым

Кому не похер, тот живёт в Крыму.
Население Украины выразило своё согласие с судьбой Крыма своим неучастием в ней.
В данный момент Крым уже не Украина, равно как и Калининградская обл. РФ - не Восточная Пруссия, Голаны - не Сирия, Южные Курилы - не Япония и т.д.
калининградская область вроде бы признана территорией рф всеми даже пруссией. А кем признан крым?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія