Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Байден сказав що хуйло уже прийняв рішення про напад

Ты полагаешь, что оскорбил этим собачника с 30 летним стажем?  :laugh:
я про тебе знаю більше ніж ти сука уявляєш B-)
   
Re: Байден сказав що хуйло уже прийняв рішення про напад
TC

Кому что, а тебе сразу анал :facepalm1:

Как раз не мне а тебе!  :laugh:
   
просто заготовка сплила, думаю це справа технічна, а не змова. Вони ту новину оперативно прибрали

такі "технічні помилки" дуже погано відображуються на авторитетності видання
От, приміром, 15 лютого вранці блумберг знову розмістить цю новину, й що? А те, що усі побіжать перевіряти по альтернативним каналам!
   
Ми не самі. Повна Незалежність? Та нема такої мети . Є мета незалежності лише від кацапів. США ? Та не проблема... Афганістану не буде. Газпромії буде пекло. Україна згодна полягти на 100 відсотків аби лише зруйнувати Московію. Ворог маст дай будь-якою ціною.. Джо Байден, ми не підведем.
   
Re: Байден сказав що хуйло уже прийняв рішення про напад
TC

От нападения хуйло плавно перешли к обсуждению волохатости моих ушей
 :facepalm:

Ну так волокатые уши на нитке могут хреново смотреться!  :fool:
   
Ну так волокатые уши на нитке могут хреново смотреться!  :fool:
так их же обсмалить надо, а потом уже на нитку. будет красиво

   
харе сратися
Велесов більше пи3дюк, про Леніна і т.а.
але в душі він анархіст. і загалом хотів би щоб його ні ті ні інші не чіпали, по можливості
   
От нападения хуйло плавно перешли к обсуждению волохатости моих ушей
 :facepalm:

   
так их же обсмалить надо, а потом уже на нитку. будет красиво

Через неделю будет так отвратительно, что ты их выбросишь. А это мои ухи!!  :X
Не умеешь делать сувенир - не порти ухи!

   
Re: Байден сказав що хуйло уже прийняв рішення про напад

хуйло агент глобалистов и выполняет задания глобалистов?
А Зе и Ерман агенты хуйла и выполняют задания кремля, то они все агенты глобалистов?

саме так. всі очільники держав на сьогодні є їхніми маріонетками. і у них в загашнику є вже підготована заміна і цим маріонеткам.
   
Через неделю будет так отвратительно, что ты их выбросишь. А это мои ухи!!  :X
Не умеешь делать сувенир - не порти ухи!
------------------------------------------
Тебе их чечики отрежуть. Ты будешь кричать: "я свой, угромонгольский коммунист!",а они тебе чик... B-)
   
харе сратися
Велесов більше пи3дюк, про Леніна і т.а.
але в душі він анархіст. і загалом хотів би щоб його ні ті ні інші не чіпали, по можливості
якщо писатиме англійською, то Ок. Ну хоч на суахілі. Але кацапська в такому ключі - це атака на державу Україна
   
Re: Байден сказав що хуйло уже прийняв рішення про напад

Джо, єбаш !

він так і зробить. відповідь тільки українцям на голову прилетить.
   
Через неделю будет так отвратительно, что ты их выбросишь. А это мои ухи!!  :X
Не умеешь делать сувенир - не порти ухи!
все будет отлично, не ссы. давай адрес. с ильичем свидишься B-)
   
Не треба плутати ймовірність нападу і точно нападе. Те що частково посольство якесь евакуюють і попередили громадян які в Україні то це стандартна форма попередження якщо є якась, навіть теоретично небезпека. Тобто по суті перестрахування ризиків. От і все. Ясно що коли змі західні істерять і влада провідної країни каже що є небезпека вторгнення то мусять таке попередження надати. Але це ще нічого не значить. Не буде такого що от завтра зранку кацап просто візьме і попре. Потрібні хоч формально передумови,зачіпка і пояснення . Якщо попре то це буде максимум спецоперація типу висадки коло маріка або щось типу того після якогось інциденту в районі ОРДЛО. І ми про таке точно будемо знати на перед. От коли буде провокація кацапів з масовими жертвами от тоді і варто напрягтися.
   
він так і зробить. відповідь тільки українцям на голову прилетить.
бля, а як ти думала? Мало жертв голодомору, колективізації, репресій? Американські солдати мають за нас вмирати?
   
пропоную квест «знайди паскуду першим». учасники виїжжають у север і шукають цього покидька. хто перший знаходить - той забирає на приз волохаті вуха вєлєсова, а також отримує компенсацію проїзду і проживання. командировочні 80$ на добу. отряд до 12 чоловік.

Конкретизируем для правоохранительных органов: вы делаете заказ на поиски человека и обещаете за это материальное вонаграждение, а также его уши?
   
Re: Байден сказав що хуйло уже прийняв рішення про напад

Це той самий Блумберг, що навіть розмістив новину про вторгнення на першій сторінці 5 лютого?

так вони вже не дочекаються ніяк.
   
Re: Байден сказав що хуйло уже прийняв рішення про напад

бля, а як ти думала? Мало жертв голодомору, колективізації, репресій? Американські солдати мають за нас вмирати?

ні, хай вони за себе вмирають.
   
він так і зробить. відповідь тільки українцям на голову прилетить.

   
все будет отлично, не ссы. давай адрес. с ильичем свидишься B-)

Всё тебе на блюдечке, с каемочкой!  :laugh: Нет уж, ты сам ищи, трать время и деньги.
Хотя я и не прячусь, да и город маленький. Можешь меня у супермаркета подождать  :gigi: Подкараулить
   
Конкретизируем для правоохранительных органов: вы делаете заказ на поиски человека и обещаете за это материальное вонаграждение, а также его уши?
а вы из органов?
   
ні, хай вони за себе вмирають.
вам, жінкам, все одно. Ну будуть каци трахати, вони теж котиків люблять і квіти дарують. І дітки.. просто балакатимуть російською. Нічого для вас не міняється
   
Re: Байден сказав що хуйло уже прийняв рішення про напад

Господін Сі такої подлянки хуйлу не простить. Спортить усю Олімпіаду.

та це хіба олімпіада? це парад зомбі в намордниках.
   
Конкретизируем для правоохранительных органов: вы делаете заказ на поиски человека и обещаете за это материальное вонаграждение, а также его уши?

В составе злочинного угрупування в количестве 12 человек
 ;)
Новое "дело Торнадо" наклевывается
   
Не треба плутати ймовірність нападу і точно нападе. Те що частково посольство якесь евакуюють і попередили громадян які в Україні то це стандартна форма попередження якщо є якась, навіть теоретично небезпека. Тобто по суті перестрахування ризиків. От і все. Ясно що коли змі західні істерять і влада провідної країни каже що є небезпека вторгнення то мусять таке попередження надати. Але це ще нічого не значить. Не буде такого що от завтра зранку кацап просто візьме і попре. Потрібні хоч формально передумови,зачіпка і пояснення . Якщо попре то це буде максимум спецоперація типу висадки коло маріка або щось типу того після якогось інциденту в районі ОРДЛО. І ми про таке точно будемо знати на перед. От коли буде провокація кацапів з масовими жертвами от тоді і варто напрягтися.


Так, мало гібридності, при такому нападі реально потоку не буде і санкції приймуть навіть ті хто сумнівається. Ну це для нормальний людей, але якщо прийняти тезу що хуйло реально зійшов з розуму, то будь-який сценарій можливий.
   
Как же я сразу не догадался - tartosetto это кремлевский провокатор!  :gigi:
Он угрожает мне уши отрезать, публично, на весь мир - а хуйло использует это как повод и вторгается чтобы защитить меня, русскоязычного!
 :laugh:
Планы Кремля раскрыты!
   
ні, хай вони за себе вмирають.
а чи ти читала в школі "Тарас Бульба" , коли батько вбив свого сина за зраду? Я не уявляю, щоб мати вбила сина за це
   
а вы из органов?
Нет, но я хочу вас привести в чувство.
   
В составе злочинного угрупування в количестве 12 человек
 ;)
Новое "дело Торнадо" наклевывается
обосрался уже, ленинец? может ты думал, что позовешь сюда русню, которая намотает на гусеницы 30-50 тысяч «бендеровского» мирняка, а ты потом просто будешь жить, как раньше, но по московскому времени и с пенсийкой в рублях? так не будет B-)
   
Re: Байден сказав що хуйло уже прийняв рішення про напад

Как же я сразу не догадался - tartosetto это кремлевский провокатор!  :gigi:
Он угрожает мне уши отрезать, публично, на весь мир - а хуйло использует это как повод и вторгается чтобы защитить меня, русскоязычного!
 :laugh:
Планы Кремля раскрыты!

тільки психопати можуть такі зображення постити.
   
Нет, но я хочу вас привести в чувство.
может вы доктор?
   
тільки психопати можуть такі зображення постити.
ну тільки не тобі щось про психопатів тут чесати, сидячі в шапочці з фольги :laugh:
   
может вы доктор?

Похлопать по щекам не означает быть врачом.
   
Re: Байден сказав що хуйло уже прийняв рішення про напад

а чи ти читала в школі "Тарас Бульба" , коли батько вбив свого сина за зраду? Я не уявляю, щоб мати вбила сина за це

є і серед мамаш вбивці власних дітей.
   
Похлопать по щекам не означает быть врачом.
ну похлопайте конечно, если вас это успокаивает
   
харе сратися
Велесов більше пи3дюк, про Леніна і т.а.
але в душі він анархіст. і загалом хотів би щоб його ні ті ні інші не чіпали, по можливості
Так не бывает. Или он наш, или враг. Шутки закончились. Одно из двух - белый или чёрный.
   
Volodymyr Omelyan

·
24 мин
Згідно з повідомленнями іноземної преси, у російської еліти залишилося 24-48 годин, щоб урочисто поховати хуйло в мавзолеї.

Коли цей час спливе, їх прикопають разом із ним десь у канаві.

А ми спокійно чистимо зброю, готуємося до повернення Криму, Кубані, Воронежа та Ростова.
Це ж тепер і Воронеж з Ростовом чистити від кацапоязика, а ще Берестя і Турово-Пінськ. Роботи дохріна. Коли вже та мобілізація.
   
обосрался уже, ленинец? может ты думал, что позовешь сюда русню, которая намотает на гусеницы 30-50 тысяч «бендеровского» мирняка, а ты потом просто будешь жить, как раньше, но по московскому времени и с пенсийкой в рублях? так не будет B-)

Я уже тебя раскрыл, кремлевская консерва!  B-)  Так что ваши с хуйло планы провалились
   
Я уже тебя раскрыл, кремлевская консерва!  B-)  Так что ваши с хуйло планы провалились
ага, ага. уши помой B-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія