Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ. Затопили соседей, прорвал стояк. Кто должен компенсировать?

управляющая компания (ЖЭК) ?
или владельцы квартиры?

хелп плз
   
стояк в хаті? тоді власник хати
   
Комиссию вызывай. Там узнаешь
   
Опалення? Іржаві батареї та з'єднувачі?
   
За стояк жек відповідає, за все що після стояка господар квартири.
   
стояк в хаті?

да, в туалетной комнате
   
Сікундачку. Все по порядку. Стояк чого?


Управляюча компанія? Якщо напр це стояк гарячої води дав свищ, то це відповідальність управляючої компанії. В ОСББ це все трішки не так.


У мене був появився на стояку свищ, то саме управляюча компанія за свій кошт мені його заварила.
   
Сікундачку. Все по порядку. Стояк чого?


Управляюча компанія? Якщо напр це стояк гарячої води дав свищ, то це відповідальність управляючої компанії. В ОСББ це все трішки не так.


У мене був появився на стояку свищ, то саме управляюча компанія за свій кошт мені його заварила.

да, горячей воды, бил фонтан,
аварийка больше часа ехала, чтобы перекрыть
   
тут соседни снизу, стали притензии типа выставлять
   
За стояк жек відповідає, за все що після стояка господар квартири.
Відповідає завжди власник.Стояк у спільній власності.
   
Перекрити мала управляюча компанія та її сантехнік. Для цього аварійки не треба. Дядя Вася з ключами від підвалу.
   
вы часом ремонт  там не делали?
не меняли входные  краны, полотенцесушитель?
   
Але там трішки буде тобі муторно щось доводити, бо якщо це через свищ, то ти повинен був його раніше помітити і викликати упр компанію щоб ліквідувала його.

Стояки комунікацій - то таки відповідальеість управляючої компанії, а якщо це осбб, то там зазвичай ця відповідальність перекладається на самих власників квартир.
   
вы часом ремонт  там не делали?
не меняли входные  краны, полотенцесушитель?

ничего не делал
   
да, горячей воды, бил фонтан,
аварийка больше часа ехала, чтобы перекрыть
ото всі претензії і до тієї аварійки і до управляючої компанії.
   
Перекрити мала управляюча компанія та її сантехнік. Для цього аварійки не треба. Дядя Вася з ключами від підвалу.

это было 4 утра
ключей у меня нету я вообще бес понятия где его перекрывать
   
да, горячей воды, бил фонтан,
аварийка больше часа ехала, чтобы перекрыть
аварійку одразу визвав? тоді треба комісію, яка встановить причину пориву стояка. приміром, якщо там знайдуть сліди ударів чи типу дрель зіскочила, чи кран зірвали, то платитиме власник квартири полюбе. якщо ж від старості само прогнило, тоді жек. але якщо жек надасть акт, що його колись недопустили в хату для перевірки стану труб, то суд примусить власника платити
   
А я всегда говорю своим клиентам - последний этаж это +
   
тут соседни снизу, стали притензии типа выставлять
хто тобі ремонтував той свищ? Повинна була управляюча компанія власним коштом і власними матеріалами, і всі наслідки також вона повинна усувати. Бо там десь є правила, в яких розписано, які комунікації скільки років строк служби. Ото якщо той строк минув, а вони своєчасно не були поміняні оті твої стояки - маєш право вимагати відшкодування завданої шкоди.
   
это было 4 утра
ключей у меня нету я вообще бес понятия где его перекрывать
Вночі взагалі тиск води набагато більший ніж вдень... Тому і більшість таких випадків саме вночі....
   
Відповідає завжди власник.Стояк у спільній власності.
це якщо будинок під ОСББ, а не під управляючою компанією.
   
аварійку одразу визвав? тоді треба комісію, яка встановить причину пориву стояка. приміром, якщо там знайдуть сліди ударів чи типу дрель зіскочила, чи кран зірвали, то платитиме власник квартири полюбе. якщо ж від старості само прогнило, тоді жек. але якщо жек надасть акт, що його колись недопустили в хату для перевірки стану труб, то суд примусить власника платити

как вызывать комиссию?
стояк прорвало у входа в стену в ванную, буквально несколько мм, особо не заметишь
за несколько часов до этого было все ок и сухо
   
буквально несколько мм, особо не заметишь


чаще всего ответственность УК до счетчика, но могут быть нюансы

   
Там десь була тонка іржава труба. А в 4 ранку підвищений тиск. От і порвало.
Щоб такого не було, періодично вдень перевіряють комунікації - вода, гаряча вода, опалення підвищеним тиском.
Оголошують - на який день, годину. І якщо порве - в одному місці або більше - перекривають і ремонтують.
   
хто тобі ремонтував той свищ? Повинна була управляюча компанія власним коштом і власними матеріалами, і всі наслідки також вона повинна усувати. Бо там десь є правила, в яких розписано, які комунікації скільки років строк служби. Ото якщо той строк минув, а вони своєчасно не були поміняні оті твої стояки - маєш право вимагати відшкодування завданої шкоди.

меня больше притензии соседей волнуют
они типа компнесации хотят
   
как вызывать комиссию?
стояк прорвало у входа в стену в ванную, буквально несколько мм, особо не заметишь
за несколько часов до этого было все ок и сухо
обратка? І вона не робоча? От саме в таких місцях і гниють труби - у перекритті.
   
ничего не делал

тогда если  на стояке (не на отводе) то управляющая.
стояки то ихняя компетенция.
ну и Коровка права, если ОСББ то могли в договоре переписать ответственность на владельцев квартиры.
 
 на самом деле это все геморойно.
 
   
как вызывать комиссию?
стояк прорвало у входа в стену в ванную, буквально несколько мм, особо не заметишь
за несколько часов до этого было все ок и сухо
соседи хотят компенсацию? Пусть они акт и составляют. Пусть они иивызывают
   
Принцип простой. Если
Труба идет через потолочные перекрытия - это собстенность жека. Все ответвления от этой трубы - это твоя ответственность
   
как вызывать комиссию?
стояк прорвало у входа в стену в ванную, буквально несколько мм, особо не заметишь
за несколько часов до этого было все ок и сухо
заяву в жек писать.

Подати письмову заяву до ЖЕКу про складання Акту обстеження із зазначенням причин залиття;

Провести комісійне обстеження квартири за участю представників ЖЕКу, виконавця послуг та "власника" будинку (будинкового комітету);

https://wiki.1551.gov.ua/pages/viewpage.action?pageId=13762614
   
меня больше притензии соседей волнуют
они типа компнесации хотят
сосєдєй отправляй до управляючої компанії.

А мене більше волнує, хто тобі той свищ ремонтував. Якщо ти сам поліз його ремонтувати, то ук ніяких гарантій не дасть і нічого відшкодовувати не буде.
   
как вызывать комиссию?
стояк прорвало у входа в стену в ванную, буквально несколько мм, особо не заметишь
за несколько часов до этого было все ок и сухо
Після крану і лічильника чи до них?
   
чаще всего ответственность УК до счетчика, но могут быть нюансы

счетчика нету, но это однозначно метров 5 трубы до крана перекрытия воды в квартире
так бы я сам перекрыл воду и все
   
соседи хотят компенсацию? Пусть они акт и составляют. Пусть они иивызывают
херовый совет, с его квартиры натекло - по дефолту он и должен возмещать ущерб. когда соседи дойдут до суда - поезд уже уйдет и установить причину и виновного будет невозможно. поэтому будет платить он. ему кстати тоже нанесен ущерб, так что ему и обращаться с заявой
   
сосєдєй отправляй до управляючої компанії.

А мене більше волнує, хто тобі той свищ ремонтував. Якщо ти сам поліз його ремонтувати, то ук ніяких гарантій не дасть і нічого відшкодовувати не буде.

ДО  потопа я к нему не прикосался лет 10 то точно
что такое свищ, я хз, просто дырка в трубе образовалась
   
херовый совет, с его квартиры натекло - по дефолту он и должен возмещать ущерб. когда соседи дойдут до суда - поезд уже уйдет и установить причину и виновного будет невозможно. поэтому будет платить он
может херовый но в реальности комиссия приходит в затопленную квартиру а потом добирается до сути
   
Компенсацию всегда хотят те кого затопило. Они и комиссию вызывают
   
походу я так понял надо искать адвоката кто в этом шарит
а то непонятно что делать и можно влететь нехило
   
счетчика нету, но это однозначно метров 5 трубы до крана перекрытия воды в квартире
так бы я сам перекрыл воду и все
Це труба в квартирі від стояка до ванної. Тобто ваша труба. Яку ви повинні були ремонтувати, замінювати за власний кошт. А кран з лічильником ставлять на вході, на самому початку цієї труби.
   
проблема в том, что жек поймет, что дело пахнет судами и компенсациями, поэтому будут стараться выставить хозяина виновным
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія