Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кто помнит вкус совка?

Re: Кто помнит вкус совка?

Були великі брикети -  кисіль  та заварний крем. А кава та  ка-ка-о  були - приблизно, як сірники.
Ага. Ну этот тоже примерно такой по размеру

   
Re: Кто помнит вкус совка?

В СССР был натурпродукт, а сейчас кладут херню разную.
Того вкуса уже нет. Это утраченный рай.

Так. В ковбасі був натуральний папір а не виварені в холодець рога-копита. Ето другоє
А в сметані - натуральна вода а не сухе молоко чи рослинні жири
   
Re: Кто помнит вкус совка?

прівкус совка :gigi:
   
Re: Кто помнит вкус совка?

Кава в зернах - від 50 грн. за 100 г, молота - від 70. Крапельна кавоварка з капучинатором - від 2000 грн., кавомолка - від 200 грн.

Навіщо зараз взагалі звертати на це увагу, окрім разової ностальгії за босоногим дитинством.
Я сторонник капсульной неспрессо. Купил многоразовые капсулы и доволен. 2 года полет нормальный

Это для баловства. Люблю иногда стики покупать, раз в год. А здесь в брикете вкус приятный. Хороший вариант разнообразить напитки.
   
Re: Кто помнит вкус совка?

:facepalm1:
Лежали те брикеты никому не нужные. Как и плиточный чай.
Кофе в зернах продавали что в Харькове, что тут на Донбассе в городках. По 20 рублей за кило. Еще молотый был, но его плохо брали - мол, выдохся!
Народ предпочитал растворимый, поэтому разметал его. А поскольку жлобы хватали по 5 банок "в запас", то он действительно стал дефицитом

Ми мабуть жили в різних Совках. Той, в якому жив я, був кончений на всю голову. З пустими полками в магазинах, кілометровими чергами, коли щось "викидали", і маразматиками-комуняками, які казали, що це все роблять вороги радянської влади.
   
Re: Кто помнит вкус совка?

Так. В ковбасі був натуральний папір а не виварені в холодець рога-копита. Ето другоє
А в сметані - натуральна вода а не сухе молоко чи рослинні жири
Ось нащо Ви паплюжите все совіцьке, вода у сметані - то суцільна брехня, не могли так робити у СРСР, заборонено було.

Кефіром розбавляли, бо воду виявляли дуже легко...
   
Re: Кто помнит вкус совка?

Ось нащо Ви паплюжите все совіцьке, вода у сметані - то суцільна брехня, не могли так робити у СРСР, заборонено було.

Кефіром розбавляли, бо воду виявляли дуже легко...
А кефир молоком.
   
Re: Кто помнит вкус совка?

Якість радянської їжі я опосередковано оцінюю по тому, як в останні роки СРСР та перші роки незалежності громадяни кидались на найгівняніший фаст-фуд та джанк-фуд, яким зараз будуть просто гребувати навіть пенси та підлітки. Турецька жуйка, турецькі батончики, розчинні соки.

На пластмасову банку з дешевим кетчупом дивились як на восьме чудо світу.

СРСР розвалили через відсутність якісного ширпотребу в достатній кількості. Ніхто не вийшов захищати країну, в якій ознакою заможності був дефіцитний чехословацький сервіз, хоч по сто раз на день запускайте найпотужніші калькулятори в космос.
   
Re: Кто помнит вкус совка?

Я не люблю кофе, я любитель чая. А СССР - это классно! Надеюсь, однажды возродиться.

Та вже "возроділось"  поряд з нами - гальванізований трупак смердить і намагається вкусити та затягти в могилу і нас.
   
Re: Кто помнит вкус совка?

А кефир молоком.

а молоко водой
   
Re: Кто помнит вкус совка?

А кефир молоком.
Кефір у магазинах нічим не розбавляли, сенсу не було. А на заводахх так, тільки не млеком, а сироваткою. Згадай, як він розслоювався :)
   
Re: Кто помнит вкус совка?

В СССР был натурпродукт, а сейчас кладут херню разную.
Того вкуса уже нет. Это утраченный рай.
Смак СРСР відродити неможливо, як би совкодрочери не скиглили. Коли б совкодрочери замість прогулювати заняття в школі скористалися би можливостями "найкращої освіти в світі", то мали б знати, що смакові рецептори в людини зникають на протязі життя. У вас шановний наразі залишилася третина рецепторів від тієї кількості, що була за часів совка. Тому теоретично, як вас зараз нагодувати радянським пломбіром, зробленим за 100% рецептурою совка, ви скажете що це гівно і хімія... :laugh:
   
Re: Кто помнит вкус совка?

Я сторонник капсульной неспрессо. Купил многоразовые капсулы и доволен. 2 года полет нормальный

Это для баловства. Люблю иногда стики покупать, раз в год. А здесь в брикете вкус приятный. Хороший вариант разнообразить напитки.

А які саме багаторазові капсули у вас?  Металеві чи пластик ?
   
Re: Кто помнит вкус совка?

А які саме багаторазові капсули у вас?  Металеві чи пластик ?
Пластик. Очень крепкий. За все время может 1 капсула надломилась. Покупал в упаковке, штук 60

Металл не пробовал, но когда изучал вопрос,  увидел такое мнение, что метал будет забирать часть температуры на себя. Показалось разумным и отказался.
   
Re: Кто помнит вкус совка?

Пластик. Очень крепкий. За все время может 1 капсула надломилась. Покупал в упаковке, штук 60

Металл не пробовал, но когда изучал вопрос,  увидел такое мнение, что метал будет забирать часть температуры на себя. Показалось разумным и отказался.

Дякую. Треба спробувати
   
Re: Кто помнит вкус совка?

Дякую. Треба спробувати
Если в Киеве, могу при встрече дать десяток. Потому что видел, поштучно из Китая какое-то гавно предлагают за какие-то безумные деньги
   
Re: Кто помнит вкус совка?

Кефір у магазинах нічим не розбавляли, сенсу не було. А на заводахх так, тільки не млеком, а сироваткою. Згадай, як він розслоювався :)
На фракции
   
Re: Кто помнит вкус совка?

Купил брикет "кофе с молоком" " kakao с молоком"

Залил кипятком - крупицы кофе плавают сверху.

Его нужно  кипятить?

Накуа??
Його гризти потрібно... :-)o

   
Re: Кто помнит вкус совка?

Ми мабуть жили в різних Совках. Той, в якому жив я, був кончений на всю голову. З пустими полками в магазинах, кілометровими чергами, коли щось "викидали", і маразматиками-комуняками, які казали, що це все роблять вороги радянської влади.

Наверное в разных. Но я пожил при СССР и в большом городе (Харьков) и в маленьких (Луганская область), и пустые магазины увидел только к концу 90-го, когда ворье уже разваливало Союз. А летом 91-го поработал как-то на торговых складах - это была пещера Алладина, забитая вагонами всего, от сигарет до пуховиков и мопедов. И всё это умышленно "придерживали", создавая дефицит. Но и народ его тоже создавал, гребя по батону колбасы, по 10 банок горошка или по 3 пары кроссовок. Шоб було!
А так, то же производство продуктов в УССР в разы превышало нынешнее. Листал статистику.

Такая же ситуация сейчас. Страна у нас хорошая. Но рулят в ней воры и дебилы, доведшие Украину до жопы. Теперь всё, будущее этой страны - поставка рабсилы в другие страны и выращивание кукурузы с подсолнечником на экспорт.
   
Re: Кто помнит вкус совка?

Накуа??
Його гризти потрібно... :-)o
Какао да
А кофе будет на зубах, там же молотый)
   
Re: Кто помнит вкус совка?

Если в Киеве, могу при встрече дать десяток. Потому что видел, поштучно из Китая какое-то гавно предлагают за какие-то безумные деньги

Дякую. Не турбуйтесь. Я хочу лише спробувати, мені і одної на те вистачить. Цікаво сам принцип роботи і яка кава по якості буде і чи багато клопоту з насипанням, закриванням, а потім миттям.
Оргінальні швейцарські капсули трохи дорогуваті, хоча дуже зручні - ніякої возні/бруду, заварив і викинув, а кава якісна, така як треба.
Я 3 чашки за день випиваю. Тому зараз варю в джезві, приекономлюю.Капсул и купую час від часу.
   
Re: Кто помнит вкус совка?

Наверное в разных. Но я пожил при СССР и в большом городе (Харьков) и в маленьких (Луганская область), и пустые магазины увидел только к концу 90-го, когда ворье уже разваливало Союз. А летом 91-го поработал как-то на торговых складах - это была пещера Алладина, забитая вагонами всего, от сигарет до пуховиков и мопедов. И всё это умышленно "придерживали", создавая дефицит. Но и народ его тоже создавал, гребя по батону колбасы, по 10 банок горошка или по 3 пары кроссовок. Шоб було!
А так, то же производство продуктов в УССР в разы превышало нынешнее. Листал статистику.

Такая же ситуация сейчас. Страна у нас хорошая. Но рулят в ней воры и дебилы, доведшие Украину до жопы. Теперь всё, будущее этой страны - поставка рабсилы в другие страны и выращивание кукурузы с подсолнечником на экспорт.

Какие мопеды какие пуховики.
Ты че упоролся?
   
Re: Кто помнит вкус совка?

А кефир молоком.
А уже молоко водой.
   
Re: Кто помнит вкус совка?

В СССР был натурпродукт, а сейчас кладут херню разную.
Того вкуса уже нет. Это утраченный рай.
:) Аха... кора кавового дерева. Воно навіть не розчинялося.
   
Re: Кто помнит вкус совка?

Дякую. Не турбуйтесь. Я хочу лише спробувати, мені і одної на те вистачить. Цікаво сам принцип роботи і яка кава по якості буде і чи багато клопоту з насипанням, закриванням, а потім миттям.
Оргінальні швейцарські капсули трохи дорогуваті, хоча дуже зручні - ніякої возні/бруду, заварив і викинув, а кава якісна, така як треба.
Я 3 чашки за день випиваю. Тому зараз варю в джезві, приекономлюю.Капсул и купую час від часу.
Я сравнивал с капсулами стоимостью 6 грн, 12 грн и 20+ на тот момент

Покупал кофе недорогой итальянский за 6, 10+ это была лавацца и 20+ не помню что, кажись Лёр Франция

На уровне капсул от лаваццы конкурирует очень хорошо. Все зависит от кофе, которым заряжается капсула
Важен также помол кофе. Иногда попадается мелкий помол, он не подходит. Например, кофе Illy используют мелкий помол - практически нельзя приготовить, кофе спрессовывается внутри капсулы

Очень хорошо подходят все сорта лаваццы - помол хороший. По вкусу я перепробовал сортов 10. Выделил для себя как ни странно синюю пачку с кофеваркой на изображении.  Не дорого и очень вкусно. Подойдёт и красная кафе росса
Более дорогой кофе от лаваццы (лавацца Оро) не нравится - сильная кислинка. Очень сильная.
Кимбо хорош, тут конечно по вкусу. Я покупал и золотистую и белую и коричневую. Мне понравилась коричневая банка, кажись Наполитано.

Очень вкусный кофе у Carte Noire

Так же вкусный Tchibo, но тот что в метро продают, там особая линейка (Гватемала, Бразилия). Немного не тот что, в АТБ например

   
Re: Кто помнит вкус совка?

Чтобы зарядить капсулу, уходит секунд 30 - набить кофе и закрыть фольгой. Забивать лучше таким маленьким ковшиком, как в детском сухом питании.
   
Re: Кто помнит вкус совка?

:) Аха... кора кавового дерева. Воно навіть не розчинялося.
Хє-хє... мені, як людині що виросла в сільській місцевості, завжди смішно слухати совкодрочерів, що прожили все життя в містах про натурпродукти за совка. А чим тоді займалася "Сільгоспхімія" ніхто не підкаже? А чи в курсах ці поціновувачі "радянської їжі без хімії" чому овочі на базах згнивали до середини зими? Тому що восени поля засипалися таким шаром хімікалій, що здавалося нібито сніг там випав. Потім сніг випадав і по весні все йшло в земельку. А через надмірну кількість нітратів, овочі і не зберігалися довго. До речі, в США нітрати заборонили ще в 1950-х, у Європі на початку 1970-х. Совок же херячив нітрати аж до кінця 1980-х, поки не здох. Ну, про такі дрібниці, як посипання рослин дустом в період цвітіння для знищення шкідників, я вже не буду казати. Але все було натуральне, бля бу, ніякої хімії... :laugh:
   
Re: Кто помнит вкус совка?

:facepalm1:
Лежали те брикеты никому не нужные. Как и плиточный чай.
Кофе в зернах продавали что в Харькове, что тут на Донбассе в городках. По 20 рублей за кило. Еще молотый был, но его плохо брали - мол, выдохся!
Народ предпочитал растворимый, поэтому разметал его. А поскольку жлобы хватали по 5 банок "в запас", то он действительно стал дефицитом
Це піздець))  плитки вобще 2-й сорт, навіть не перший...   хіба 36 краснодар ще нічого був,
кава вопще п***а повний :(
Зараз львівська мелена краща у рази чим оті орешки смажені, що тргували в советах
Пля страдальці про совок :gigi:
   
Re: Кто помнит вкус совка?

Хє-хє... мені, як людині що виросла в сільській місцевості, завжди смішно слухати совкодрочерів, що прожили все життя в містах про натурпродукти за совка. А чим тоді займалася "Сільгоспхімія" ніхто не підкаже? А чи в курсах ці поціновувачі "радянської їжі без хімії" чому овочі на базах згнивали до середини зими? Тому що восени поля засипалися таким шаром хімікалій, що здавалося нібито сніг там випав. Потім сніг випадав і по весні все йшло в земельку. А через надмірну кількість нітратів, овочі і не зберігалися довго. До речі, в США нітрати заборонили ще в 1950-х, у Європі на початку 1970-х. Совок же херячив нітрати аж до кінця 1980-х, поки не здох. Ну, про такі дрібниці, як посипання рослин дустом в період цвітіння для знищення шкідників, я вже не буду казати. Але все було натуральне, бля бу, ніякої хімії... :laugh:
а пам"ятаєш аміачну воду?  :gigi:
   
Re: Кто помнит вкус совка?

Хє-хє... мені, як людині що виросла в сільській місцевості, завжди смішно слухати совкодрочерів, що прожили все життя в містах про натурпродукти за совка. А чим тоді займалася "Сільгоспхімія" ніхто не підкаже? А чи в курсах ці поціновувачі "радянської їжі без хімії" чому овочі на базах згнивали до середини зими? Тому що восени поля засипалися таким шаром хімікалій, що здавалося нібито сніг там випав. Потім сніг випадав і по весні все йшло в земельку. А через надмірну кількість нітратів, овочі і не зберігалися довго. До речі, в США нітрати заборонили ще в 1950-х, у Європі на початку 1970-х. Совок же херячив нітрати аж до кінця 1980-х, поки не здох. Ну, про такі дрібниці, як посипання рослин дустом в період цвітіння для знищення шкідників, я вже не буду казати. Але все було натуральне, бля бу, ніякої хімії... :laugh:
Дуст классика)

Куда его только мне сыпали. Помню, капусту дустом посыпали на огородах, собаку от блох посыпали))
   
Re: Кто помнит вкус совка?

Какие мопеды какие пуховики.
Ты че упоролся?

Пуховики красные китайские.
Мопеды советские.
Пылесосы еще стояли в цветных коробках.
Ковры... гора ковров...  :facepalm1:
Я особо не разглядывал, мы стиральный порошок грузили, потом в другом ангаре компоты в банках, на третий день ворота ремонтировали.
Это нас от военной школы направили в качестве "шефской помощи", видать командование с этого что-то поимело себе. А нам по блоку сигарет выдали в подарок  :laugh:
   
Re: Кто помнит вкус совка?

а пам"ятаєш аміачну воду?  :gigi:
Ага, натуральна без хімії...  :lol:
А специфічний сморід біля складів "Сільгоспхімії"? Завжди дивувався, як там нарід взагалі здатний працювати...
   
Re: Кто помнит вкус совка?

Наверное в разных. Но я пожил при СССР и в большом городе (Харьков) и в маленьких (Луганская область), и пустые магазины увидел только к концу 90-го, когда ворье уже разваливало Союз. А летом 91-го поработал как-то на торговых складах - это была пещера Алладина, забитая вагонами всего, от сигарет до пуховиков и мопедов. И всё это умышленно "придерживали", создавая дефицит. Но и народ его тоже создавал, гребя по батону колбасы, по 10 банок горошка или по 3 пары кроссовок. Шоб було!
А так, то же производство продуктов в УССР в разы превышало нынешнее. Листал статистику.

Такая же ситуация сейчас. Страна у нас хорошая. Но рулят в ней воры и дебилы, доведшие Украину до жопы. Теперь всё, будущее этой страны - поставка рабсилы в другие страны и выращивание кукурузы с подсолнечником на экспорт.

во-во, упороті комуняки-маразматики мені ще з 86-го таке торочили.

Щодо "народ создавал дефіцит". Напередодні першого корона-локдауну народ шо дурний тарився упаковками туалетного паперу і "речами першої необхідності". І щось дефіциту так і не створили (ну хіба що на пару днів до найближчої вантажної фури).

Ну і щодо виробництва. Хоч ВВП сучасної України давним давно обійшов ВВП найвищого показника ВВП УРСР загалом, і за виробництвом продуктів харчування, тим не менш, якщо в УРСР таке було потужне виробництво а народ не міг нічого придбати, то гріш ціна економіці того совка
   
Re: Кто помнит вкус совка?

Пуховики красные китайские.
Мопеды советские.
Пылесосы еще стояли в цветных коробках.
Ковры... гора ковров...  :facepalm1:
Я особо не разглядывал, мы стиральный порошок грузили, потом в другом ангаре компоты в банках, на третий день ворота ремонтировали.
Это нас от военной школы направили в качестве "шефской помощи", видать командование с этого что-то поимело себе. А нам по блоку сигарет выдали в подарок  :laugh:
Какой год описываешь?
   
Re: Кто помнит вкус совка?
Tom

В СССР не было ни кофе ни чая.
Для манюпаса.

Як це? А в "заказах" на "проізвоцтві": баночка індійського кохве (з намальованими тьотками), пачечка чаю зі слоном, баночка майонезу і баночка зеленого горошку! А по блату ще іноді кидали баночку португальських сардин замість горошку... Красота (правда це Лєнінград, 1981р).
   
Re: Кто помнит вкус совка?

Сардини мабуть зараз теж не ті, що за СРСР. Просто вже сто років не купував.
   
Re: Кто помнит вкус совка?

     Того СРСРа, яким він був, вже  небуде ніколи.
СОВКОМ правили комуняки, у них була вибудувана вертикаль влади, яку вони виховували з малку - жовтенята - піонери - комсомольці - члени комуністичної партії.
   То була свого роду секта, їхній вождь вічно мертвий ленін, до сих пір  лежить у мавзолеї. Коиуняки обіцяли народу побудувати до 2000 року комунізм (земний рай),

 
   
Re: Кто помнит вкус совка?

А взагалі-то дивно бачити такі велесові вкиди
на українському форумі з середнім віком користувачів 50+.
Безумовно, тут достає маразматиків, але більшість притомних людей.
СССР - це черги за всім, навіть, за хлібом.
СССР - це відсутність ТНВжитку і відсутність вибору.
СССР - це ідеологія скрізь з першого класу. І обов'язок молитися тільки дєадушкє леніну. Навіть хреститися вільно не можна було.
СССР - це контроль за тим, в що ти вдягнутий, якої довжини в тебе волосся і що ти танцюєш/співаєш. 
СССР - це безголові Афганістан і Чорнобиль.
СССР - це неможливість виїхати за кордон, навіть "соцстрану" відвідати проблема. 
СССР - це російська мова в освіті: отримати вищу освіту на рідній мові можна було тільки на філфаку чи в педі
СССР - цу російська мова в науці: наукове звання можна було отримати тільки за дисертацію на російській.
СССР - це обов'язок мати трудову книжку і можлива кримінальна відповідальність, якщо не працевлаштувався більше двох місяців.
СССР - це... можна писати і писати, але майже всі, хто тут, це пам'ятають самі.
Про голодомори і репресії можна писати, про сільських безпаспортних рабів, про кагати для наукових співробітників
і дєдовщину для солдатів, але нашо?
Не знаю, навіть, навіщо я пишу ці очевидні речі...
   
Re: Кто помнит вкус совка?

Дустове мило від вошей 8-)
   
Re: Кто помнит вкус совка?

Дустове мило від вошей 8-)
Ето тоже укус совка?
І как - укусноє?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія