Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тема про курточку, Розетку и жадность

Тема про курточку, Розетку и жадность

Пример из жизни.

Заказал на одном сайте из Германии себе курточку.

Сама курточка стоит чуть больше 150 евро. Доставка прямо домой - 15 евро. Промокод нашел в сети на 10%, т.е. доставка получилась бесплатной.

Итого куртка обошлась примерно в 5200 грн, там еще комиссии банка.

А потом увидел точно такую же в Розетке. Но там она уже 6800 грн.

Вот так на одной курточке люди хотят заработать 50 долларов ) Смешные...
   
Re: Тема про курточку, Розетку и жадность

Типовий хохлізм, який давно вибішує.
Не жаль того полтинника, справа принципу - от просто йух вам, хитросраким, краще заплачу його за доставку і придбаю потрібну річ у нормального продавця.
І так у всьому навколо.
   
Re: Тема про курточку, Розетку и жадность

То есть я могу предположить, что примерно вот такие наценки на все импортные товары, что в рознице, что в сети.

Я понимаю - всем надо кушать и не каждый день опять же такие куртки продаются, но блин...

Почему я должен оплачивать вот это все?
   
Re: Тема про курточку, Розетку и жадность

Это еще фигня.
Кто покупал электронику в харьковском космодроме, тот знает, что там могут $50
пытаться наварить на одной микросхеме за $10
Космодром - территория космических цен.
   
Re: Тема про курточку, Розетку и жадность

Пример из жизни.

Заказал на одном сайте из Германии себе курточку.

Сама курточка стоит чуть больше 150 евро. Доставка прямо домой - 15 евро. Промокод нашел в сети на 10%, т.е. доставка получилась бесплатной.

Итого куртка обошлась примерно в 5200 грн, там еще комиссии банка.

А потом увидел точно такую же в Розетке. Но там она уже 6800 грн.

Вот так на одной курточке люди хотят заработать 50 долларов ) Смешные...
Купувати одежу через інтернет, ще та морока. Іноді простіше поміряти, помацати, переплатити 50€ і носити.
   
Re: Тема про курточку, Розетку и жадность

То есть я могу предположить, что примерно вот такие наценки на все импортные товары, что в рознице, что в сети.

Я понимаю - всем надо кушать и не каждый день опять же такие куртки продаются, но блин...

Почему я должен оплачивать вот это все?
Потому что вы утверждали много лет, что рынок всё отрегулирует.
Кушайте результат этого заблуждения.
   
А НДС на импорт с тебя не содрали?

По у нас бы ты заплатил 23% НДС плюс пошлину на почте за импорт из-за пределов ед ноно рынка...

Розетка точно башляет НДС и пошлину на импорт...
   
Re: Тема про курточку, Розетку и жадность

Купувати одежу через інтернет, ще та морока. Іноді простіше поміряти, помацати, переплатити 50€ і носити.
Практика показывает, что иногда выгоднее купить на алиэкспресе три разных вещи, выбрать одну из трех, которая подойдёт,
остальные выкинуть на мусорку и всё равно выходит дешевле.
   
Re: Тема про курточку, Розетку и жадность

Потому что вы утверждали много лет, что рынок всё отрегулирует.
Кушайте результат этого заблуждения.
Так він і регулює. Є вибір купити дешевше чи дороще. Не було б ринку,  Профілактик вимушений був би переплатити тих 50€ без варіантів.
   
Re: Тема про курточку, Розетку и жадность

Пример из жизни.

Заказал на одном сайте из Германии себе курточку.

Сама курточка стоит чуть больше 150 евро. Доставка прямо домой - 15 евро. Промокод нашел в сети на 10%, т.е. доставка получилась бесплатной.

Итого куртка обошлась примерно в 5200 грн, там еще комиссии банка.

А потом увидел точно такую же в Розетке. Но там она уже 6800 грн.

Вот так на одной курточке люди хотят заработать 50 долларов ) Смешные...

Тобі й карти в руки. Бізнес на рівнму місці. Тим більше ти вже обізнаний, як замовляти. Поставиш маржу 40 доларів і обониш розетку. Тільки не забувай що на одну курточку ти сам собі логіст, покупець і продавець в одному флаконі. А в бізнесі платню персоналу і податки в ті 40 баксів прийдеться вкласти. Потягнеш?
   
Re: Тема про курточку, Розетку и жадность
PAL

Пример из жизни.

Заказал на одном сайте из Германии себе курточку.

Сама курточка стоит чуть больше 150 евро. Доставка прямо домой - 15 евро. Промокод нашел в сети на 10%, т.е. доставка получилась бесплатной.

Итого куртка обошлась примерно в 5200 грн, там еще комиссии банка.

А потом увидел точно такую же в Розетке. Но там она уже 6800 грн.

Вот так на одной курточке люди хотят заработать 50 долларов ) Смешные...

Хуюшки, деточки! А налоги? (с) анекдот

Ты разтаможку заплатил? НДС там всякий? Или провел ту курточку как "посылка до 100 евро для частного лица"?
   
Re: Тема про курточку, Розетку и жадность

Практика показывает, что иногда выгоднее купить на алиэкспресе три разных вещи, выбрать одну из трех, которая подойдёт,
остальные выкинуть на мусорку и всё равно выходит дешевле.
Та ну нах той аліекспрес, там все потрібно викидати. Давно видалив ту фігню.
   
Типовий хохлізм, який давно вибішує.
  Не жаль того полтинника, справа принципу - от просто йух вам, хитросраким, краще заплачу його за доставку і придбаю потрібну річ у нормального продавця.
І так у всьому навколо.
  :laugh: Так усі жліби кажуть. Як що не жаль, то чому б не заплатити людині яка привезла, сплатила податки, дасть змогу поміряти і в разі чого повернути. У вас з ТС є можливість привезти ті куртки і продавати по 149Ойро, ви ж обоє не жліби.  :)
   
Re: Тема про курточку, Розетку и жадность

Так він і регулює. Є вибір купити дешевше чи дороще. Не було б ринку,  Профілактик вимушений був би переплатити тих 50€ без варіантів.
Это неправда. То, что делают торгаши, подпадает под статью мошенничество.
Погляжу я на тебя, когда ты столкнешься с подобной ситуацией при покупке медикаментов.
   
Re: Тема про курточку, Розетку и жадность

От цікаво скільки ти чекав доставкку? Розетка зазвичай наступного дня доставить. Сервіс грошей коштує. В клієнта є вибір. І так , це ринок. Що не так?
   
Re: Тема про курточку, Розетку и жадность

Это неправда. То, что делают торгаши, подпадает под статью мошенничество.
Погляжу я на тебя, когда ты столкнешься с подобной ситуацией при покупке медикаментов.
Медикаменти я купую в аптеці, якщо є рецепт. На аліекспрес я їх купувати не збираюсь.
   
Re: Тема про курточку, Розетку и жадность
LAR

Пример из жизни.

Заказал на одном сайте из Германии себе курточку.

Сама курточка стоит чуть больше 150 евро. Доставка прямо домой - 15 евро. Промокод нашел в сети на 10%, т.е. доставка получилась бесплатной.

Итого куртка обошлась примерно в 5200 грн, там еще комиссии банка.

А потом увидел точно такую же в Розетке. Но там она уже 6800 грн.

Вот так на одной курточке люди хотят заработать 50 долларов ) Смешные...

Мито — непрямий податок, різновид митних платежів, який накладається на товари, що переміщуються через митний кордон, тобто ввіз/вивіз чи транзит.

Історично «мито» — особлива платня (податок), який сплачували грішми за перевезення товарів, прогін худоби через державні кордони або внутрішні митні застави.


Какой у нас процент такого мита?
   
Re: Тема про курточку, Розетку и жадность

Хуюшки, деточки! А налоги? (с) анекдот

Ты разтаможку заплатил? НДС там всякий? Или провел ту курточку как "посылка до 100 евро для частного лица"?
А почему я должен платить за какую-то сраную растаможку, покупая для себя предмет первой необходимомти?
Вы часом не офуели со своими десятинами на воздух?(с)
Вам не хватает налогов с моих доходов? Так не получите ничего.
   
Re: Тема про курточку, Розетку и жадность

Почему я должен оплачивать вот это все?
В один прекрасный день, ты не сможешь вернуть купленную вещь.потому что обратной доставки нет. Мне Амазон уже несколько раз отправлял не то и сделать с этим ничего нельзя. То есть , ты сознательно отказался от части сервиса и получилось дешевле.не удивительно, что это дешевле.
   
Re: Тема про курточку, Розетку и жадность

Іноді простіше поміряти, помацати, переплатити 50€ і носити.
В тому й справа, що заплатиш їх ти не в благодійний фонд, а уйопку, що платить своєму продавцю триста євриків зарплати на місяць і скиглить про зубожіння.
Як варіант "приміряти-помацати", і купити те ж в нормальному магазині онлайн.
   
Или провел ту курточку как "посылка до 100 евро для частного лица"?

Так она же 150 минус проценты плюс доставка... Там же инвойс от продавца должен быть в декларации...

Но то такое... Коммерческий импортёр обязан башлять... Они как для частного лица провести не могут...

Плюс есть другие факторы..

ПыСы тема, конечно, чисто анонс ТС о приобретении... Если б она была о ценах, то она начиналась бы с... Вчера открыли лавку и продаём шмотки дешевле Розетки... Заказов валом...
   
Re: Тема про курточку, Розетку и жадность

  :laugh: Так усі жліби кажуть. Як що не жаль, то чому б не заплатити людині яка привезла, сплатила податки, дасть змогу поміряти і в разі чого повернути. У вас з ТС є можливість привезти ті куртки і продавати по 149Ойро, ви ж обоє не жліби.  :)
Тобто, ти хочеш сказати, що в Україні ціноутворення цілком об'єктивне, згідно існуючої системи оподаткування і митних тарифів?
   
А почему я должен платить за какую-то сраную растаможку, покупая для себя предмет первой необходимомти?
Вы часом не офуели со своими десятинами на воздух?(с)
Вам не хватает налогов с моих доходов? Так не получите ничего.

Патаму шо таков закон.. Либо тогда надо освобождать от этого и тех, кто покупает товары первой необходимости для других...

Я мало за пределами ЕС покупаю... Но на носки из США приходиццо башлять и НДС и пошлину...  :D
   
Re: Тема про курточку, Розетку и жадность

Медикаменти я купую в аптеці, якщо є рецепт. На аліекспрес я їх купувати не збираюсь.
Слухай, заробітчанин, все то в тебе правильно. Бажаєш потролити, знайди іншого.
Або піди ще вакцинуйся. Зазвичай в таких воно співпадає. Я сказав наприклад,
якщо треба я тобі знайду купу інших прикладів. Але не буду, бо в тебе все правильно.
   
Re: Тема про курточку, Розетку и жадность

Хуюшки, деточки! А налоги? (с) анекдот

Ты разтаможку заплатил? НДС там всякий? Или провел ту курточку как "посылка до 100 евро для частного лица"?

Західні інтернет-магазини не будуть занижувати ціну для митниці. Це кітайози тобі що завгодно напишуть. Офіційно мав би сплатити і мито, і брокерськи послуги перевізнику.
Куртку треба купувати влітку або на весні на розпродажу, а не шукати на піку ціни.
   
Re: Тема про курточку, Розетку и жадность

Курточка 150 евро. Херасе ты жируешь!....
   
Re: Тема про курточку, Розетку и жадность

Слухай, заробытчанин,
Від заробітчанина чую. Іди нах, вчитися спілкуватися. Бидло. :-X
   
Re: Тема про курточку, Розетку и жадность

Курточка 150 евро. Херасе ты жируешь!....
Тю, так епоха бідності давно скінчилася.  :D
   
Re: Тема про курточку, Розетку и жадность

Патаму шо таков закон.. Либо тогда надо освобождать от этого и тех, кто покупает товары первой необходимости для других...

Я мало за пределами ЕС покупаю... Но на носки из США приходиццо башлять и НДС и пошлину...  :D
О, еще один, у которого всё всегда правильно и по закону. Чувак, законы пишут люди. И не всегда для регуляции порядка.
В основнм, чтобы кормиться за счет трудящихся. В Украине уж точно и ты потому отсюда сбежал.
   
Re: Тема про курточку, Розетку и жадность

Від заробітчанина чую. Іди нах, вчитися спілкуватися. Бидло. :-X
Да нах ты мне всрался. Игнорь на здоровье,  ты меня достал своей правильностью даже не позавчера.
Общаться с радиоточкой сомнительное удовольствие.
   
О, еще один, у которого всё всегда правильно и по закону. Чувак, законы пишут люди. И не всегда для регуляции порядка.
В основнм, чтобы кормиться за счет трудящихся. В Украине уж точно и ты потому отсюда сбежал.

Солнце, ты же сам сбежавший... Тока я хоть не к арабам...  :D

А законы таки да... И я поддерживаю их... Бо не сортиры арабам мою...  :D
   
Re: Тема про курточку, Розетку и жадность

Да нах ты мне всрался. Игнорь на здоровье,  ты меня достал своей правильностью даже не позавчера.
Общаться с радиоточкой сомнительное удовольствие.
Людину можна вивести з донбасу, але бидло з нього не виведеш.
   
Re: Тема про курточку, Розетку и жадность

уявляю здивування та гнів ТС якщо зненацька він виявить, що десь хтось іще дешевше продає ніж той німецький магазин :gigi:
ПС будь який товар коштує рівно стільки, стільки ти готовий за нього заплатити
ППС якщо ти вважаєш, що тебе хочуть облапошити в магазині - не купляй.
   
Re: Тема про курточку, Розетку и жадность

Купувати одежу через інтернет, ще та морока. Іноді простіше поміряти, помацати, переплатити 50€ і носити.

Моя жінка також так вважала - краще зайти у великий магазин, оглянути річ з усіх боків, пошшупати, приміряти і купити.

З початком пендемії прийшло розчарування покупками майже всього онлайн. Через обмеження в молах і магазинах. Поступово прийшло звикання, а потім і взагалі сподобалось.

Щоб знайти у великому магазині якусь річ із примірками це треба туди їхати, витрачати якийсь час, коли пів години, коли година чи й більше. Купив якусь річ, якщо знайшов що подобається, потім їхати в інший магазин, паркуватись, годину вибирати-міряти іншу річ і так далі. Багато не купиш - просто немає часу на це.

Онлайн задаєш критерії пошуку і миттєво спливає точно те що ти шукаєш в магазині. І ще підказки на споріднені речі. Доставка як правило безплатна, привозять і залишають під вхідними дверями будинку.

Існує невелика проблема розмірів. Але самі ж продавці пишуть - замовляйте два-три розміри, міряйте а ті які не підходять здавайте в РЕАЛЬНИЙ магазин. Як правило в місті є офлайн точки брендів які замовляються, чи їх дистрибюторів.

Жінка вже «набила руку» і практично не помиляється.

Продавцям трохи мороки з великими поверненнями товарів. Але є і серйозні переваги такого способу торгівлі. Првернення в срок як правило до трьох місяців. А деякі взагалі не мають обмежень в часі - хоч через кілька років. Головне щоб не користувались і були всі ярлики. Навіть чек не потрібен - все в системі. Тому народ набирає багато ЛИШНІХ речей, щоб приміряти, ОПЛАЧУЄ їх, вибирає який підходить, а потім КОЛИСЬ, як правило через кілька місяців здає назад все разом що не підійшло. Такий собі безпроцентний кредит.

Крім того, в магазин поїхав, що є те і купив. За ціну яка є на момент приходу в магазин. Онлайн можеш знайти потрібну річ, якщо її на даний момент немає, то занести у «віш лист» і коли з‘явиться прийде повідомлення. Точно так із скидками - забив бажану ціну і чекаєш скидок. А вони бувають РЕГУЛЯРНО. Ціна впала до бажаної і приходить повідомлення - можете оплатити ваше замовлення.


Останнє редагування: 3 лютого 2022 08:28:56 від Маковій
   
Re: Тема про курточку, Розетку и жадность

Пример из жизни.

Заказал на одном сайте из Германии себе курточку.

Сама курточка стоит чуть больше 150 евро. Доставка прямо домой - 15 евро. Промокод нашел в сети на 10%, т.е. доставка получилась бесплатной.

Итого куртка обошлась примерно в 5200 грн, там еще комиссии банка.

А потом увидел точно такую же в Розетке. Но там она уже 6800 грн.

Вот так на одной курточке люди хотят заработать 50 долларов ) Смешные...
мито+пдв+маржа.
аренду подивись в наших моллах.


але так, приклад - джинси, 179 ойро на ціннику,а ціна в грн 7200 )
зараз в онлайні вони ж із знижкою 129 ойро.

Останнє редагування: 3 лютого 2022 08:35:51 від хробак
   
Re: Тема про курточку, Розетку и жадность


мито+пдв+маржа.

але так, приклад - джинси, 179 ойро на ціннику,а ціна в грн 7200 )
зараз в онлайні вони ж із знижкою 129 ойро.

Ето всьо логічно пишеш. Тілько інтересно, чого в ніщем Лондоне і более  ніщей Москве товар дешевше Киева в роздрібній мережі? Там зарплати нижчі, чи оренда, чи логістика  з Китаю ближча?
   
Re: Тема про курточку, Розетку и жадность

Моя жінка також так вважала - краще зайти у великий магазин, оглянути річ з усіх боків, пошшупати, приміряти і купити.

З початком пендемії прийшло розчарування покупками майже всього онлайн. Через обмеження в молах і магазинах. Поступово прийшло звикання, а потім і взагалі сподобалось.

Щоб знайти у великому магазині якусь річ із примірками це треба туди їхати, витрачати якийсь час, коли пів години, коли година чи й більше. Купив якусь річ, якщо знайшов що подобається, потім їхати в інший магазин, паркуватись, годину вибирати-міряти іншу річ і так далі. Багато не купиш - просто немає часу на це.

Онлайн задаєш критерії пошуку і миттєво спливає точно те що ти шукаєш в магазині. І ще підказки на споріднені речі. Доставка як правило безплатна, привозять і залишають під вхідними дверями будинку.

Існує невелика проблема розмірів. Але самі ж продавці пишуть - замовляйте два-три розміри, міряйте а ті які не підходять здавайте в РЕАЛЬНИЙ магазин. Як правило в місті є офлайн точки брендів які замовляються, чи їх дистрибюторів.

Жінка вже «набила руку» і практично не помиляється.

Продавцям трохи мороки з великими поверненнями товарів. Але є і серйозні переваги такого способу торгівлі. Првернення в срок як правило до трьох місяців. А деякі взагалі не мають обмежень в часі - хоч через кілька років. Головне щоб не користувались і були всі ярлики. Навіть чек не потрібен - все в системі. Тому народ набирає багато ЛИШНІХ речей, щоб приміряти, ОПЛАЧУЄ їх, вибирає який підходить, а потім КОЛИСЬ, як правило через кілька місяців здає назад все разом що не підійшло. Такий собі безпроцентний кредит.

Крім того, в магазин поїхав, що є те і купив. За ціну яка є на момент приходу в магазин. Онлайн можеш знайти потрібну річ, якщо її на даний момент немає, то занести у «віш лист» і коли з‘явиться прийде повідомлення. Точно так із скидками - забив бажану ціну і чекаєш скидок. А вони бувають РЕГУЛЯРНО. Ціна впала до бажаної і приходить повідомлення - можете оплатити ваше замовлення.
У нас з одежею негативний досвід. Жінка купувала пальто, куртку і завжди приходилося повертати. В магазинах бувають сезонні знижки, тому вигода покупки через інтернет сумнівна. Тим більше, що верхня одежа це не така річ, що непотрібно вже, вже. Та і сам шопінг для жінок, то немале задоволення.
А так більшість покупок робимо в інтернеті. В новий будинок, все, побутову техніку, меблі ітд, купували в мережі. Мікрохвильовка прийшла побита, замітили десь через тиждень, думали, що будуть проблеми. Ні обміняли без проблем.
   
Пока человек сам не попробует чем-нибудь заниматься,что-либо организовать ---он не поймет
Писать про жадность и вот это вот все просто и понятно и многим понравится читать
   
Re: Тема про курточку, Розетку и жадность

Ето всьо логічно пишеш. Тілько інтересно, чого в ніщем Лондоне і более  ніщей Москве товар дешевше Киева в роздрібній мережі? Там зарплати нижчі, чи оренда, чи логістика  з Китаю ближча?
Оборот товара більший.
   
Re: Тема про курточку, Розетку и жадность

Тю, так епоха бідності давно скінчилася.  :D

Отожбо.
Не можу собі уявити \тему про ціну курточки на політичних форумах Канади. Її (курточки) значимість - майже нуль. 150 євро забагато? Є така за 100. Ніхто особливо не переймається САМЕ ТАКИМ, ЯКИМ ХОЧУ. Крім дівонь-тінейджерок чи епатажних модників-міленіалів.
В Україні ж переймаються, ще й як, і майже кожен. Тобто, високий попит на САМЕ ТО. Тому-то й ціни на САМЕ ТО - високі, відповідають попиту. Якби не купляли за такі ціни - то нікому не було б вигідно тими речами торгувати. Тому нема причин звинувачувати Розетку чи будь-кого там. Ціни відповідають не вашим потребам, а вашому попиту. А от чому ваш попит вище ваших потреб, а потреби - вищі за можливості, - то це вже інша тема!  B-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія