Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Казахстане майдан? :-o

Re: В Казахстане майдан? :-o

Дура, що ти робиш на політичному форумі ?!
Абсолютно не орієнтуєшся в подіях.
Адже в 2014 році у нас було САМЕ так, при чому і у Львові і в Донецьку  B-)
:dopovid:  за образу. І в нас не було одразу зброї. Спочатку були протести
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Тобто?
Є одкб + президент токаєв.
Юридично ,- все законо.

юридично ніякого нападу на казахстан немає
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Тобто?
Є одкб + президент токаєв.
Юридично ,- все законо.


теж так думав..а тут таке написали
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Чем опасен Байконур для казахов - большимими транзитными аэропортами в городе и на площадках = быстрой переброской спецназа и техники в центр Кахахстана большими бортами.

 І що вони у тому центрі будуть робити та ще й взимку??? Хіба сайгаків лякати.
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Россияне не могут вылететь из Алма-Аты в Москву, пассажиры остаются в самолете. Об этом РБК сообщил один из пассажиров Boeing 767 Air Astana Владимир.

Он рассказал, что самолет уже четыре часа находится на взлетно-посадочной полосе, однако про вылет ничего не известно. Но паники среди пассажиров нет, отметил очевидец.

«Вылет должен был быть в 18:55 местного времени (15:55 мск). Связи с аэропортом нет, потому что он захвачен протестантами. Пилот наверно сам не знает, что ему делать. Ничего по поводу вылета не сообщают», — рассказал он.

Он отметил, что капитан самолета давно не связывался с пассажирами, однако стюардессы остаются с ними. Самолет практически заполнен, отмечает пассажир, свет погашен и закрыты иллюминаторы.

Подробнее на РБК:
https://www.rbc.ru/rbcfreenews/61d5ed4e9a79474b89093064?from=newsfeed
   
Re: В Казахстане майдан? :-o
PAL

армия Казахстана со всеми писарями и завскладами 70 тыс плюс тыс 30 правоохранителей
те кто может, хочет, будет держать оружие думаю тысяч 50 это хорошая основа для добровольцев, для отражения внешнего нападения
НО очень мало для усмирения и карательной операции
думаю что для того чтобы начать (начать!!!) операцию необходимо сотни тысяч бойцов... бригада, полк, дивизия... это капля
я очень сомневаюсь что хуйло и колхозник рискнут!!! может попыжиться, надуть щёчки... но влезть в эту авантюру?!!!
ну чтож если влезут - добро пожаловать в ад

а в Хуйла цугцванг
має офіційне звернення за допомогою, "пароть халопов"
якщо не влізти, то його ж навіть свої ні в хєр собачи ставить не будуть
а влізти - нарватися на чималі неприємності

   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Россияне шалят в Казахстане )

думаю шо бумеранг уже летит по ним
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Вот это уже интересно
Мітяй оживілся.
Як і було свого часу в темі про бєлорусів, чим фуйовіше для протестантів, тим більше зацікавленості. Коли все йде гарно - в'ялі вскукарєки пропетра.
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Тобто?
Є одкб + президент токаєв.
Юридично ,- все законо.


законно/юридично  і хфьодирич писав цидулку, але не проканало якось..
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Тобто?
Є одкб + президент токаєв.
Юридично ,- все законо.
Це внутрішні справи Казахстану.Ніхто не має права вводити війська-ні росія, ні турція, ні китай, ні афганістан.хто б їх не просив.
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

юридично ніякого нападу на казахстан немає
Так і я про це.
Формально - законний президент токаєв закликає на допомогу, згідно договору про колективну безпеку, війська інших країн - членів договору.
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

   
Re: В Казахстане майдан? :-o

ви якось переоцінюєте "палководчєскій гєній" мокшів - до вторгнення у Крим вони готувалися з початку 2000-х
А тут - за пару днів спланувати висадку та захоплення країни масштабу Казахстан...
Не вірю.
:facepalm1: до окупації Казахстану теж готувалися скільки пам'ятаю
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Так і я про це.
Формально - законний президент токаєв закликає на допомогу, згідно договору про колективну безпеку, війська інших країн - членів договору.

а шо - хтось напав на Казахстан?
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

завтра прилетит омон рф или кадыровский + белорусский и положат всех не задумываясь.
 Эти тоже просрали свою революция занявшись мародерством.
Теперь там группки каждый сам за себя. Общей цели уже нет. К сожалению они проиграют
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Президент Казахстану через протести звернувся за допомогою до ОДКБ. У її складі і Росія

Токаєв заявив, що звернувся до глав країн Організації Договору про колективну безпеку (ОДКБ) за допомогою в подоланні масових протестів. Токаєв назвав протести актом агресії.

   
Re: В Казахстане майдан? :-o

https://t.me/Ateobreaking/50281
бажання воювати офігенно потужне  ;o
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

:facepalm1: до окупації Казахстану теж готували скільки пам'ятаю

 :facepalm1:
та ти вже старий - хз шо ти там пам"ятаешь
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

за пару днів спланувати висадку та захоплення країни масштабу Казахстан...


они это планировали гораздо заранее .. планы надо просто подогнать под ситуацию
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

завтра прилетит омон рф или кадыровский + белорусский и положат всех не задумываясь.
 Эти тоже просрали свою революция занявшись мародерством.
Теперь там группки каждый сам за себя. Общей цели уже нет. К сожалению они проиграют

Смешно )

Эти группки уничтожили силовиков и государство по сути.

Что им какой-то омон...
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Без мандату ООН-не мають права. Якщо зайдуть-буде вважатися окупацією.За це санкції. Від Китаю в першу чергу.
Який ще мандат ООН? Ви марите??
Рашку запросив Токаєв!
І які санкції від Китаю???
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

завтра прилетит омон рф или кадыровский + белорусский и положат всех не задумываясь.
 Эти тоже просрали свою революция занявшись мародерством.
Теперь там группки каждый сам за себя. Общей цели уже нет. К сожалению они проиграют

Того ОМОНу - жменька, а повстанців - сотні тисяч.
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

если русские и белорусы приедут убивать казахов которые мусульмане
может там не хило начаться.
То номінальні мусульмани.
Але в якості приводу для ґвалту згодиться.
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

завтра прилетит омон рф или кадыровский + белорусский и положат всех не задумываясь.
 Эти тоже просрали свою революция занявшись мародерством.
Теперь там группки каждый сам за себя. Общей цели уже нет. К сожалению они проиграют

смешно
пойдет омон на корм верблюдам

мародерства там нет
оружие берут и деньги ( банкоматы не работают)
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Того ОМОНу - жменька, а повстанців - сотні тисяч.

ну типа запомним эти твиты
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

завтра прилетит омон рф или кадыровский + белорусский и положат всех не задумываясь.
 Эти тоже просрали свою революция занявшись мародерством.
Теперь там группки каждый сам за себя. Общей цели уже нет. К сожалению они проиграют


гииии...
Як казав сьогодні один : "Це ще казахи не сіли на лошадєй!"
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

завтра прилетит омон рф или кадыровский + белорусский и положат всех не задумываясь.
 Эти тоже просрали свою революция занявшись мародерством.
Теперь там группки каждый сам за себя. Общей цели уже нет. К сожалению они проиграют
не кажи гоп, про Майдан теж показували страшні відео
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Формально - законний президент токаєв закликає на допомогу, згідно договору про колективну безпеку, війська інших країн - членів договору.
    Щось мені здається що ці договори про зовнішні загрози, а не про каральні операції. Чи я помиляюсь?
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

То номінальні мусульмани.
Але в якості приводу для ґвалту згодиться.

Маю знайомих казахів. Вони норм мусульмани.
Розказували шо теж голод в 30 ті був, здивувалися шо у нас також. Каців не лбблять.
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

смешно
пойдет омон на корм верблюдам

мародерства там нет
оружие берут и деньги ( банкоматы не работают)

бо то все вкрадено у народу!
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Тобто?
Є одкб + президент токаєв.
Юридично ,- все законо.
А парламент? У нас он навіть для всяких навчань кожного разу допуск іноземним військам дає парламент
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Та ОМОН там ніхєр не зробить, треба вводити регулярні російскі війська, які будуть розстрілювати казахів.

Це піздєтс, якщо кацапи пійдуть на це. :facepalm1:
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

не кажи гоп, про Майдан теж показували страшні відео

я буду рад если я окажусь не прав
   
Re: В Казахстане майдан? :-o
PAL

Так і я про це.
Формально - законний президент токаєв закликає на допомогу, згідно договору про колективну безпеку, війська інших країн - членів договору.

цікаво прочитать
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D1%80%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D1%96%D0%B7%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%8F_%D0%B4%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%80%D1%83_%D0%BF%D1%80%D0%BE_%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D1%83_%D0%B1%D0%B5%D0%B7%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D1%83

у договорі, здається, немає нічого про внутрішні заворушення (та й не може бути)
у точнісінько такій же ситуації киргизам відмовили "ввадіть вайска"
у угоді є невеличка шпаринка - "протидія міжнародному тероризму та екстремізму". Саме тому зараз активно роздмухується саме ця тема, що, мовляв, це організовані підготовлені міжнароді терористи
Але це треба ще довести
а без цього - завозити війська не можна
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Який ще мандат ООН? Ви марите??
Рашку запросив Токаєв!
І які санкції від Китаю???
Тепер зрозуміло чому Україні ніхто не допоміг? І чому тепер в разі чого не допоможуть?
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Бєжи, токаєв, бежі!
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

я буду рад если я окажусь не прав

там люди кормят этих пацанов беспоатно

какое мародерство
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Йопт, трохи про КСОР.
Основными задачами КСОР являются:

развертывание контингентов и демонстрация готовности к применению военной силы;

участие в предотвращении и отражении вооруженного нападения, в том числе агрессии, локализации вооруженных акций и конфликтов;

участие в мероприятиях по борьбе с международным терроризмом, незаконным оборотом наркотических средств, психотропных веществ и их прекурсоров, оружия и боеприпасов, другими видами транснациональной организованной преступности;

усиление войск прикрытия государственных границ и охраны государственных и военных объектов государств-членов ОДКБ;

участие в обеспечении оперативного развертывания объединенных (региональных) группировок войск (сил);

участие в выполнении мероприятий по защите населения от опасностей, возникающих при ведении военных действий, а также ликвидации чрезвычайных ситуаций и оказании чрезвычайной гуманитарной помощи;

иные задачи, определенные Советом коллективной безопасности ОДКБ.
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

ну типа запомним эти твиты

Кацапський ОМОН сприйматиметься як окупанти і швидко стане мучениками за добробут Абрамовича.
   
Re: В Казахстане майдан? :-o

Та ОМОН там ніхєр не зробить, треба вводити регулярні російскі війська, які будуть розстрілювати казахів.

Це піздєтс, якщо кацапи пійдуть на це. :facepalm1:
кацапи кончені, тому підуть
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія