Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

На українській станції "Вернадський" в Антарктиді зведуть унікальний артоб'єкт :love: [ua]



За традицією ФУПу треба зраду знайти - як не наука, то хоч арт.

Але в принципі  :love:  (tu)  (tu)  (tu)

https://www.pravda.com.ua/news/2021/12/25/7318651/
   
Перейменовувати ту станцію було ознакою вкрай поганого виховання. Пропоную повернути їй назву Фарадей  8-)
   
Майкл Фарадéй (англ. Michael Faraday; 22 вересня 1791, Лондон, Англія — 25 серпня 1867, Лондон, Англія) — англійський фізик і хімік, основоположник вчення про електромагнітне поле, член Лондонського королівського товариства (1824). Він відіграв визначну роль у розвитку вчення про електромагнітні явища.[9][10][11]
   
Перейменовувати ту станцію було ознакою вкрай поганого виховання. Пропоную повернути їй назву Фарадей  8-)

Нахіра. Купили за 1 фунта. Не на шару ж :)
Нехай вже буде українська назва.

До речі, це питання про те хто - брати, а хто вражини кінчені.
Україна вклалася в антарктичні станції сісісіпі мінімум на 30%. Відповідно третину треба було забирати. А ніхіра, все кацапня поцупила.

Це все завдяки комуняці Кравчуку, яке практично і фактично винне в тому, що Україна втратила ЯЗ, здоровенний флот і опинилася на рівні якогось курво Казахстану чи Білорусі чи Аргентини.

Останнє редагування: 26 грудня 2021 00:03:58 від Freelander
   
Нахіра. Купили за 1 фунта. Не на шару ж :)
Нехай вже буде українська назва.

До речі, це питання про те хто - брати, а хто вражини кінчені.
Україна вклалася в антарктичні станції сісісіпі мінімум на 30%. Відповідно третину треба було забирати. А ніхіра, все кацапня поцупила.

Це все завдяки комуняці Кравчуку, яке практично і фактично винне в тому, що Україна втратила ЯЗ, здоровенний флот і опинилася на рівні якогось курво Казахстану чи Білорусі чи Аргентини.

Та може то й на краще. Це ж була англійська станція. А совкові, підозрюю, з гнилими, напівзогнившими туалетами і так далі - ну ви в курсі  :gigi:
   
Скільки це коштуватиме платникам бюджету Украіни?
Може краще було якийсь мікроскоп купити?
   
Нахіра. Купили за 1 фунта. Не на шару ж :)
Нехай вже буде українська назва.

До речі, це питання про те хто - брати, а хто вражини кінчені.
Україна вклалася в антарктичні станції сісісіпі мінімум на 30%. Відповідно третину треба було забирати. А ніхіра, все кацапня поцупила.

Це все завдяки комуняці Кравчуку, яке практично і фактично винне в тому, що Україна втратила ЯЗ, здоровенний флот і опинилася на рівні якогось курво Казахстану чи Білорусі чи Аргентини.

Угода була така тоді....... Кацапи все забирають..... борги також........ боргів вроді більше було чим активів......
   
як на мене, хєрня якась
при чому, вбога  :)
   
Та може то й на краще. Це ж була англійська станція. А совкові, підозрюю, з гнилими, напівзогнившими туалетами і так далі - ну ви в курсі  :gigi:

Вернадского тоже далеко не новая станция. Просто ее утилизация бритам стоила бы намного дороже, чем подарок какой - нибудь третьей стране  :laugh:
   
Дім. Спогади" – це ескіз з металу, що створює обриси українського будинку навколо паливного баку. Для дослідників це має стати живим спогадом про дім, а для туристів –  можливістю познайомитися з Україною через візуальний образ.
_______________

Кто-то видит в этой «инсталляции» украинський будинок? Я вижу металический ларёк по продаже сигаретами и бухлом из 90- ых
   
Вернадского тоже далеко не новая станция. Просто ее утилизация бритам стоила бы намного дороже, чем подарок какой - нибудь третьей стране  :laugh:
а кацапи будують нові станції. якщо так, що з старими роблять?
ця станція Фарадей/Вернадського, вдале розташування має.
   
Кто-то видит в этой «инсталляции» украинський будинок? Я вижу металический ларёк по продаже сигаретами и бухлом из 90- ых
на будинок більше схоже ніж на ларьок. який ларьок з похилим дахом, коміном, вікнами?
ще солому хай замовлять, стріху накрити. але ніт, це ж паливний бак.

//
Деталі: Полярники розповіли, що на території станції розташований виведений з експлуатації старий паливний бак. І саме він – чи не перше, що бачать відвідувачі, і що потрапляє на більшість туристичних фото.

НАНЦ уже кілька років хотів переосмислити естетику цієї споруди: зробити суворий пейзаж приємнішим для полярників, і презентувати Україну для міжнародної спільноти.

Зазначається, що мережа "Сільпо" :laugh:  запропонувала здійснити цю мрію науковців, щоб подарувати радість гостям, коли вони найбільше сумують за рідною домівкою. До реалізації проєкту залучили Славу Балбека та "Майстерню Чудес".



Останнє редагування: 26 грудня 2021 08:51:08 від myshka naruzhka
   
Знайомі туда плавали.
Хто хоче можу влаштувати в круїз.
Це для тих хто вже на великій землі обколесив)
   
Знайомі туда плавали.
Хто хоче можу влаштувати в круїз.


Як що безкоштовно, то я згоден.
   
Як що безкоштовно, то я згоден.

Круїз на комфортні яхті. З білетами і всім тимь 5к вартує.

Безкоштовно поступай в Нан і просись по їх лінії)
   
Ну як же ЗЕлупонь без арт-об'єкту? Не так важливо,скільки ОЦЕ коштує по собівартості. Це ж " витвір мистецьтва"!!!! Тому бюджету обійдеться в три авторських гонорару. Один миццю: десь 5 собівартостей. Другий Єрмаку, а третій Бубочці. Ну фігня питання: десь 4-5 міліонів гривень. Копійки! А око тішить.... :weep:

Злі ви,люди!
   
а кацапи будують нові станції. якщо так, що з старими роблять?
ця станція Фарадей/Вернадського, вдале розташування має.

Новые вроде не строят, но и старые .. это жах. Набрел в Ютюбе обзор станции Восток это пистец  :facepalm:
Для сравнения есть много обзоров на американскую станцию Амундсен Скотт на Южном Полюсе. Просто какая-то космобаза инопланетян по сранвнению.

   
на будинок більше схоже ніж на ларьок. який ларьок з похилим дахом, коміном, вікнами?
ще солому хай замовлять, стріху накрити. але ніт, це ж паливний бак.
//
Деталі: Полярники розповіли, що на території станції розташований виведений з експлуатації старий паливний бак. І саме він – чи не перше, що бачать відвідувачі, і що потрапляє на більшість туристичних фото.

НАНЦ уже кілька років хотів переосмислити естетику цієї споруди: зробити суворий пейзаж приємнішим для полярників, і презентувати Україну для міжнародної спільноти.

Зазначається, що мережа "Сільпо" :laugh:  запропонувала здійснити цю мрію науковців, щоб подарувати радість гостям, коли вони найбільше сумують за рідною домівкою. До реалізації проєкту залучили Славу Балбека та "Майстерню Чудес".

Показати зображення...

Який будинок? Вот тот вот короб в правом нижнем углу - типичный ларёк
   
Круїз на комфортні яхті. З білетами і всім тимь 5к вартує.

Безкоштовно поступай в Нан і просись по їх лінії)

5К? Я еду…
   
какой то тупой пиар
странно что фрилендер на такое купился
   
Обзор американской станции на южном полюсе

   
Правда Кацы модернизируют станцию

   
Для дослідників це має стати живим спогадом про дім, а для туристів –  можливістю познайомитися з Україною через візуальний образ.
Ще б солом'яну стріху... прикольно було б.
Взагалі, мені сподобалося. Тільки дах покрила б соломою. Крім цього вона модна.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія