Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Если бы у вас была возможность уехать

Если бы у вас была возможность уехать

Опитування
Уехал бы
Всього проголосувало: 157
В США  24 
 
 15% 
В Канаду  24 
 
 15% 
Европу  31 
 
 20% 
Россию  3 
 
 2% 
В любую снговнострану  0 
 
 0% 
Остался бы а Украине [ua]  48 
 
 31% 
Свой вариант  12 
 
 8% 
Забыл про Израиль  4 
 
 3% 
И другие страны  6 
 
 4% 
Британия  5 
 
 3% 




Куда бы вы уехали?Я под возможностью подразумеваю знание языка,профессию,желание и отсутсвие якорей (родители,друзья,долги,бизнесы итд)
   
Re: Если бы у вас была возможность уехать

Британия. Хорошая страна.
   
Re: Если бы у вас была возможность уехать

Британия. Хорошая страна.

Добавил
   
Re: Если бы у вас была возможность уехать

Мабуть - Канадуєвка....Люблю природу і відсутність людей.
   
Re: Если бы у вас была возможность уехать

Я уже оттуда. Тут вкуснее и зарплаты выше. Хай там сами свою пластмассу жрут. Но поехать имеет смысл на время. Теперь я просто знаю как тут жить, чтоб было как там. А это возможно тут запросто, проверьте. И даже намного лучше и местами дешевле.
   
Бяка :air_kiss:

нудавайже зробимо ЦЕ скоріше :blush2:
   
Re: Если бы у вас была возможность уехать

Я бы в тай давно переехал,но там с образованием для детей ,как я понял ,беда
   
Re: Если бы у вас была возможность уехать

Аргентина офігенна країна, ще може бути Бразилія.
   
Аргентина офігенна країна, ще може бути Бразилія.

ти поважаеш ніщєту і дікій вуличний бандітізм?..
   
Re: Если бы у вас была возможность уехать

ти поважаеш ніщєту і дікій вуличний бандітізм?..
Это смотря где,как и у нас
   
Re: Если бы у вас была возможность уехать
nik

где нидерланды?  :X
   
Re: Если бы у вас была возможность уехать

Куда-нибудь поближе к центру Галактики. Что бы хороший климат и без рептилоидов.
   
Re: Если бы у вас была возможность уехать

Була і є )) не хочу ) мені і дома добре )
   
Re: Если бы у вас была возможность уехать

Я бы в тай давно переехал,но там с образованием для детей ,как я понял ,беда

А клімат ?) Нє, мені треба зима - весна - літо - осінь
Десь завихриться на місяць, це максимум  :)
   
Это смотря где,как и у нас

внас такого широкого п***а, як у ніх, немае.
   
Куда-нибудь поближе к центру Галактики. Что бы хороший климат и без рептилоидов.

нуот пачєму ти мене так нелюбиш? 8-)
   
Re: Если бы у вас была возможность уехать

А шо это за долбоёб который в россию хочет уехать ? Велесов жив, но это не точно ! штоли ?
   
Re: Если бы у вас была возможность уехать

нуот пачєму ти мене так нелюбиш? 8-)

Так а вы очеловечивайтесь а не вечно шарудить в очеретах. :) Я серьёзно размышляю над планетой Набу. 
   
Re: Если бы у вас была возможность уехать

ти поважаеш ніщєту і дікій вуличний бандітізм?..
Думати, що Аргентина та Бразилія - це вуличний бандитизм та жебрацтво, це те саме як думати, що Україна - це гуцульське глухе село, чи хрущовки з гопами
   
Re: Если бы у вас была возможность уехать

Чув історію в 90-х, не знаю чи правда. Чуваки проходили біля аргентинського посольства в Києві, один каже поіхали в Аргентину. Зайшли і за який час вийшли з візами чи чимось подібним. Мартін, було таке? ;)
   
Re: Если бы у вас была возможность уехать

(щось не на те натиснув)
   
Re: Если бы у вас была возможность уехать

Не стоит куда-то валить навсегда и бросать якорь.
Жизнь такова, что плохо может сейчас стать где угодно, когда угодно и насколько угодно.
Как-то во время грузинских событий 2008 года общался с одним мудрецом, и он мне тогда еще
сказал, - Вы там в своем Донецке по плану следующие, через 10 лет, думай.
Но главное не это, он сказал еще, - Готовься, после 2020 года остаток жизни провести с рюкзаком и палаткой,
спокойно не будет нигде. Жаль случилось не через 10 лет как этот старец вещал, а раньше и я немного подошел
к ситуации не подготовленный. Но вот про палатку и рюкзак я ему теперь точно верю.
   
Re: Если бы у вас была возможность уехать

Думати, що Аргентина та Бразилія - це вуличний бандитизм та жебрацтво, це те саме як думати, що Україна - це гуцульське глухе село, чи хрущовки з гопами

Не знаю, як там зараз в Аргентині, але в Бразиліі початку 10х насильства таки було багато.
Точно більше ніж в Україні зразка Ющенка чи навіть Януковоща.
   
Re: Если бы у вас была возможность уехать

Не знаю, як там зараз в Аргентині, але в Бразиліі початку 10х насильства таки було багато.
Точно більше ніж в Україні зразка Ющенка чи навіть Януковоща.
Ну тут як - де саме? Якщо говоримо про міста з населенням у десятки мільйонів, Сан Паулу (населення в суцільній урбанізованій зоні десь половина населення України), чи Ріо, теж не маленьке місто, там гірша ситуація з злочинністю по фавелам. Десь у інших регіонах там навіть люди двері вхідні не закривають досить часто.
Як на мене, життя навіть у БсАс менш небезпечне, ніж у тому ж Закарпатті, це моє власне враження - але тут питання про власні точки зору якраз.
   
Re: Если бы у вас была возможность уехать

Аргентина офігенна країна, ще може бути Бразилія.

Чилі - супер для проживання і для запасної резиденції
Клімат - від сибірського до тропічного
Друга країна в світі по вирощуванні лососів (перша - це Норвегія)
Молодий президент - всього 35 років
Треба знати іспанську мову, але вистачить і англійської
Аргентина і Бразилія - відпочивають
Мафіозо латінос-стайл
   
Re: Если бы у вас была возможность уехать

Не стоит куда-то валить навсегда и бросать якорь.
Жизнь такова, что плохо может сейчас стать где угодно, когда угодно и насколько угодно.
Как-то во время грузинских событий 2008 года общался с одним мудрецом, и он мне тогда еще
сказал, - Вы там в своем Донецке по плану следующие, через 10 лет, думай.
Но главное не это, он сказал еще, - Готовься, после 2020 года остаток жизни провести с рюкзаком и палаткой,
спокойно не будет нигде. Жаль случилось не через 10 лет как этот старец вещал, а раньше и я немного подошел
к ситуации не подготовленный. Но вот про палатку и рюкзак я ему теперь точно верю.

В еміратах палатка і рюкзак непремінні атрибути пустинного туризму
А куди ще там гуляти як не в пустиню?
   
Re: Если бы у вас была возможность уехать

It’s hard to imagine a country with more to offer than Chile.
And when you live in Chile, you’ll enjoy a modern and efficient country which boasts dramatic mountain peaks, sparkling lakes, and abundant wildlife.
It has great skiing in the winter and lush alpine valleys in the summer.
Chains of islands and charming fishing villages lend character to the south, while wide expanses of desert dominate the north.
Its clean cities offer a First-World infrastructure, and the government is one of the best-organized and most stable in the region.
https://internationalliving.com/countries/chile/
   
Re: Если бы у вас была возможность уехать
VYR

Куда-нибудь поближе к центру Галактики. Что бы хороший климат и без рептилоидов.

Можливо Hawaii? Чи Нова Зеландія?
   
Re: Если бы у вас была возможность уехать

Можливо Hawaii? Чи Нова Зеландія?

Агентам дали добро побалакати, типу вони теж люди :D Ні, вам краще ближче до центру галактики, в чорну діру [KA] Ну хоча б на місяць :)
   
Re: Если бы у вас была возможность уехать

В еміратах палатка і рюкзак непремінні атрибути пустинного туризму
А куди ще там гуляти як не в пустиню?
Тут по пустелі скрізь непогані дороги.
Достатньо автівки. Тільки фільтр повітряний додатковий не забути прилаштувати.
А то пісчана буря зненацька може дуже ппсувати настрій спочатку двигуну,
а потім і мандрівнику. B-)
   
Re: Если бы у вас была возможность уехать

Я уже оттуда. Тут вкуснее и зарплаты выше. Хай там сами свою пластмассу жрут. Но поехать имеет смысл на время. Теперь я просто знаю как тут жить, чтоб было как там. А это возможно тут запросто, проверьте. И даже намного лучше и местами дешевле.
підтримую вашу думку
   
Re: Если бы у вас была возможность уехать

підтримую вашу думку

І я підтримую
   
Re: Если бы у вас была возможность уехать

І я підтримую
Багато хлопців поїздили по канадах-америках-європах, заробили грошенят і досвіду - повертаються додому і розвивають свій бізнес дома
А графіни і косметологи, яким в Україні на шару попало бабло - мріють про Канаду
   
Re: Если бы у вас была возможность уехать

В Україні,
 подалі від міста,
Хутір, слобода.
   
Re: Если бы у вас была возможность уехать

Я для себе визначив більш-менш оптимальну формулу на даному етапі життя: 6-7 місяців в США, 6-5 місяців в Україні. І подорожі, в залежності від напрямку, стартуючи з однієї або іншої країни. Але в цьому році зробив виключення, і в Україну не поїхав, і відпочивав лише по на найближчих озерах Мічигану та в знайомих біля Чікаго. Напевно тому зараз почуваю себе хижо, роздратований став, «колючий», запалююсь, як сірник. Через чотири місяці іду в Україну, щоб вдихнути свіжого повітря, бо тут вже задихаюсь.
   
Re: Если бы у вас была возможность уехать

Я для себе визначив більш-менш оптимальну формулу на даному етапі життя: 6-7 місяців в США, 6-5 місяців в Україні. І подорожі, в залежності від напрямку, стартуючи з однієї або іншої країни. Але в цьому році зробив виключення, і в Україну не поїхав, і відпочивав лише по на найближчих озерах Мічигану та в знайомих біля Чікаго. Напевно тому зараз почуваю себе хижо, роздратований став, «колючий», запалююсь, як сірник. Через чотири місяці іду в Україну, щоб вдихнути свіжого повітря, бо тут вже задихаюсь.

Я тебе розумію......... у мене було таке відчуття коли жив у пн кароліні.......... В Каліфорнії в цьому плані набагато свіжіше та вітряніше..........
   
Re: Если бы у вас была возможность уехать

Їхати треба молодим та здоровим, навіть без грошей. А старим та немічним на фупі ясно що неварто.
   
Re: Если бы у вас была возможность уехать

можливість є, бажання немає
якщо доведеться, то у США звичайно
   
Re: Если бы у вас была возможность уехать

Я тебе розумію......... у мене було таке відчуття коли жив у пн кароліні.......... В Каліфорнії в цьому плані набагато свіжіше та вітряніше..........

Бо ви там - чужі
Aliens
Але і в Україні УЖЕ чужі
Думайте не про себе, а про своїх дітей - де б їм було краще? В Україні? Чи там де ви?
Для мене це питання давно вирішене.
   
Re: Если бы у вас была возможность уехать

можливість є, бажання немає
якщо доведеться, то у США звичайно

Do even you speak English? :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія