Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Козацькі родоводи є, чи навозне населення навезли в Україну і їм гімн не співають?

Я бачу тобі пихатість не дає включити елементарну всім доступну логіку.

 Рустам не українського народу ім'я, прізвище взагалі то теж немісцеве. В УМСА у Полтаві є люди котрі можуть вскрити так би мовити гнійник, та розпочати процедуру пояснень, питання чи треба воно тобі, чи то щоки здуеш і підеш пориешся якого народу прізвище та якого народу ім'яЄ, а не будеш привертати до себе увагу, своїм недуже розвинутим по зрозумілим причинам мозком.

Хто дураком і алкашом може вийти з цієї ситуації, ти подумай, а я подумаю як тобі донести це у популярній формі.

А тепер брись з гілки, тут ішаки впринципі всім воняють, і у козаків вони можуть лише під ногами лежати та їсти кал коней.


 :laugh:


українського народу імена це Тур, Доброжир, Добриня, Свєтозар.... ну може іще Богдан

а всі ці Івани, Петри, Миколи то все зайди. Чужі імена.  єврейські, грецькі....  фу 
   
OldBoy  ти непогано влаштувався в УКраїні? Нічого не заважає тобі, ну там УКраїна, мова, історії її, може ще щось заважає, ти поґсни, я вислухаю уважно.
   
:laugh:


українського народу імена це Тур, Доброжир, Добриня, Свєтозар.... ну може іще Богдан

а всі ці Івани, Петри, Миколи то все зайди. Чужі імена.  єврейські, грецькі....  фу

Та шо ві гаваріте?

Микола та Іван неукраїнські, а Рустами ісраїловічі це вже не емігранти а місцеві?
 І шо, ви такі решилі, що ваш голос має бути почутий у козацькій темі?
   
Олдбой, не сміши людей, йди козам російським розказуй про їх мозги набекрень, то твій хліб, я схвалюю, що ти росіянкам мозги вправляеш, щоби вони були культурнішими в еміграції, бо вони ж дикі з диких недорозвинутих країв мрасії сюди потікали. Там з дитинства травми і рани де можна і де б не треба. Лікуй тваринок, їж хліб, я схвалюю.
   
Та шо ві гаваріте?

Микола та Іван неукраїнські, а Рустами ісраїловічі це вже не емігранти а місцеві?
 І шо, ви такі решилі, що ваш голос має бути почутий у козацькій темі?


Рустами теж не українські, як і Івани з Петрами. 

українгські я ж казав:  Тур, Доброжир, Свєтозар....  :laugh:

от ти сам Тур чи Доброжир?

чи ти відзиваєшся на поганяло, яке у тебе в Криму було, коли на депутата рига там шестєріл козачком потєшним?
   
Поінт13, що думаеш, нарік то чи просто  як і ти ідіот?
   
Рустами теж не українські, як і Івани з Петрами. 

українгські я ж казав:  Тур, Доброжир, Свєтозар....  :laugh:

от ти сам Тур чи Доброжир?

чи ти відзиваєшся на поганяло, яке у тебе в Криму було, коли на депутата рига там шестєріл козачком потєшним?
  Обана, а розкажи мені про мене, бо я ж не вкурсі що за ригіонал там, про що ти мелеш. Тільки з пруфами, ок? БО помело твоє щось  багато уваги просить, а увага коштує грошей. І я впевнений ти розуміеш про що я говорю.  Починай, або брись.
   
от як буває

обвішав себе медальками пластмасовими. навіть шаровари собі пошив, вишиванку. намалював собі "родословну" козацьку

але при тому ні одного ворога не те що не убив, а навіть очі не підняв на хазяїна ні разу.  все що міг це тільки бариг трусити на побігушках у депутата рига.

отака от генетика  :(

   
Шановні фупчики, чи є серед вас хто козацького роду?


Я.
   
от як буває

обвішав себе медальками пластмасовими. навіть шаровари собі пошив, вишиванку. намалював собі "родословну" козацьку

але при тому ні одного ворога не те що не убив, а навіть очі не підняв на хазяїна ні разу.  все що міг це тільки бариг трусити на побігушках у депутата рига.

отака от генетика  :(
   
 Історія канешна інтересна, тільки пруфів немає, і вигляфдає як тупо намагання відпетляти від кави.

Які медальки, з чого голова твоя ослина вирішила що у мене є хоч одна медалька ( фото покажи ),
 шаровари ( можна фото ),Є небачив себе в них.
 намалював собі "родословну" козацьку, родословну тобі в овірі намалюють, а в мене прізвище і родовід місцевий.

Які дупутати, які риги якщо я їх терпіти не міг ніколи, хз що ти мелеш, напевно при зеленському взагалі погано з цівнами, податками, тарифаами, що ти тут нафантазував як наркуоман.
 Пруфи якісь будуть, поговоримо, а так це істерика наркомана, яку ти показуеш.

 давай якось детальніше, бо ти як осьол обісраний перед товариством. 
   
Я.

Чудово, а то тут говорять що немає козаків, що козаки то міф.
   
Хочу відновити свій єврейський родовід. Я - полукроффка :weep:
   
А як що  прізвище твого батька "Запорожець", а матері "Осауленко", і твої предки, по меншій мірі шість поколінь, з Чигирин-Діброви, ти нащадок козаків? :snoozer_0:
   
Хочу відновити свій єврейський родовід. Я - полукроффка :weep:
  Це роблять за гроші в еврейських центрах.
За гроші евреї і арабів визнають за евреів.
 В Ізраїлі стільки швалі по фуфлодокументам, що мамадарагая, але  грошіки не пахнуть, овіри, сохнути гребуть гроші з лошья, паспорти та родословні малюються аж ізраїль гуде.

З одного боку воюють з арабесами, а другою рукою грошики беруть за еврейство. Хуцпа та жадібність робе евреів  посміховиськом.
 МАлювати то вони можуть документи, а б'ють то не по паспорту, а по рожі.   :laugh:
   
А як що  прізвище твого батька "Запорожець", а матері "Осауленко", і твої предки, по меншій мірі шість поколінь, з Чигирин-Діброви, ти нащадок козаків? :snoozer_0:
   
 Я ж не генеральний суддя УКраїнського козацтва вже,  тут не стоїть питання що зробив носій козацького роду, стоїть питання чи є взагалі як явище український козак, бо чомусь  герб та гімн, преамбули різні в державотворчих документах опираються саме на козаків України.
   
  
 Історія канешна інтересна, тільки пруфів немає, і вигляфдає як тупо намагання відпетляти від кави.

Які медальки, з чого голова твоя ослина вирішила що у мене є хоч одна медалька ( фото покажи ),
 шаровари ( можна фото ),Є небачив себе в них.
 намалював собі "родословну" козацьку, родословну тобі в овірі намалюють, а в мене прізвище і родовід місцевий.

Які дупутати, які риги якщо я їх терпіти не міг ніколи, хз що ти мелеш, напевно при зеленському взагалі погано з цівнами, податками, тарифаами, що ти тут нафантазував як наркуоман.
 Пруфи якісь будуть, поговоримо, а так це істерика наркомана, яку ти показуеш.

 давай якось детальніше, бо ти як осьол обісраний перед товариством. 


та уже ж викладали твої кримські пригоди, чого швидиш?

пошвидиш, людей насмішиш  8-)
   
та уже ж викладали твої кримські пригоди, чого швидиш?

пошвидиш, людей насмішиш  8-)
   літери не пруфи, осьол не кінь.  Слова не звуки.
 Які пригоди, хто викладав, де фото медальок, шароварів, ригіоналів, що ти  наляпав яхз, аби що ото. На препараті чи на синьці сидиш, дурбецало покоцане?Йди собі, тік так включений. буде весело. Бережи мої гроші, ти мій боржник. Люди прийдуть заберуть, передай справно, бо я н7е люблю коли смикаються і помелом метуть а потім як осли стоять. ок? Тода раба, ісраіловіч. B-)

Останнє редагування: 28 листопада 2021 21:37:29 від Вимушений Киянин
   
А як що  прізвище твого батька "Запорожець", а матері "Осауленко", і твої предки, по меншій мірі шість поколінь, з Чигирин-Діброви, ти нащадок козаків? :snoozer_0:


 Рився по реєстрам, по архівам? Знайшов багатько, чи нецікаво то тобі ще?
   
По походженню вже казав якось. Німеччина і зараз визнає виключно свідоцтва про народження СРСР до 91 року. Якщо там ви жид або німец - вам громадянство німеччини забеспечено
   
По походженню вже казав якось. Німеччина і зараз визнає виключно свідоцтва про народження СРСР до 91 року. Якщо там ви жид або німец - вам громадянство німеччини забеспечено

 Який сенс у віці їхати за хлібом у еміграцію?
 Мову вивчи, стань добривом на шляху дітей у новому, чужому світі. Так, деякий час той світ яскравий, бо інший, але з часом розуміеш, що ти там чужий, люди чужі, родичі далеко, та й родичі мають нерухомість авто, дітей вивчили, у житті влаштували, а у емігранта дітей шо? Навіть якщо діти талановиті, на один рівень з місцевим вони не стануть, бо у місцевих свої знайомства, свої амбіції, та і квота на емігрантів. І тут емігрант розуміє, що десь він прорахувався коли планував жити чудово, чудового життя не вийшло, так, він може похвалитися перед родичами чимось, але вибере самого бідного, багатогог родича він не трогає, бо той має більше на порядок вдома в Україні чим він  на чужині і діти його мають більше.
 Ні. Еміграція, це завжди біль та складний шлях, на фініші купа боргів та гола жопа з кредитами і на дітей навіть.

Вдома все добре, Україна це рай.  Але бувають чудики котрі елементаршині радіють, а вдома теж саме б мали якби не були ледачими, але то приходить знання вже тоді, коли у боргах весь емігрант, та додому  дорога вже неруальна із за тупості. :laugh:
   
Символ Київського князя Володимира Великого, правителя України-Русі.
 Відтак український герб має вагоме історичне підґрунтя.
Так само органічно він увібрав у себе усі етапи визвольної боротьби українців за здобуття незалежності.
 Печатка рівноапостольного Київського князя Володимира Тризуб, символ України, символ Київської Русі.





   
Гімн держави  Україна.


Nay, thou art not dead, Ukraine,
See, the glory's born again,
And the skies, O brethren,
Smile once more!

As in Springtime melts the snow
So shall melt away the foe,
And we shall be masters
Of our homes.

Soul and body, yea, our all
Offer we at freedom's call—
We, whose sires were mighty
Cossack braves.


   
Ще не вмерла України і слава, і воля.
Ще нам, браття молодії, усміхнеться доля.
Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці,
Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці.

Приспів:

Душу й тіло ми положим за нашу свободу,
І покажем, що ми, браття, козацького роду.


Станем, браття, в бій кривавий від Сяну до Дону,
В ріднім краю панувати не дамо нікому;
Чорне море ще всміхнеться, дід Дніпро зрадіє,
Ще у нашій Україні доленька наспіє.

Приспів.

А завзяття, праця щира свого ще докаже,
Ще ся волі в Україні піснь гучна розляже,
За Карпати відоб'ється, згомонить степами,
України слава стане поміж ворогами.
   
Українські козаки – перші антикорупціонери та найкращі піхотинці.


Талановиті адмірали, найкращі піхотинці, перші антикорупціонери, засновники української держави, політична еліта нації, яка вкладала кошти в освіту та розбудову України.  Чого ще ми не знаємо про козаків?

Козацька епоха – гордість нації та найгероїчніша сторінка в історії становлення української держави. Однак саме про неї українці знають чи не найменше. Та навіть поверхневі знання, які дає шкільна програма чи художня література, далекі від основного поняття про козацтво. Чому? Бо українське суспільство лише вчиться, і не завжди охоче, аналізувати та розрізняти історичні факти від інформаційних маніпуляцій, які, до речі, наші східні сусіди вперше почали використовувати щодо України в період українського козацтва.

Далі про українське козацтво як культурно-історичний феномен, який не має аналогів в історії інших народів. А також про його особливу  роль у становленні України як держави та однієї із найосвіченіших націй в епоху раннього модерну.


Козаки – політична еліта нації, за якої Україна офіційно стала державою
Не лише військо. Нерідко українське козацтво помилково називають cуто військовим утворенням. Однак  насамперед це було державне, соціальне, політичне, культурно-історичне і навіть педагогічне явище. “У тому, що ми – українці – є нацією, провідна роль належить саме козацтву. Спочатку козацтво виникло стихійно, щоб захищати землю від нападників. Та  з часом саме козаки взяли на себе найважливіші завдання, що стояли перед усією нацією. А їхньою важливою рисою стали пріоритети – захищати інтереси народу від зовнішніх ворогів та цілісність своєї землі”,–  каже доктор історичних наук, автор численних досліджень і книг про козацтво Тарас Чухліб. І хоч козакам часто закидають “де два козаки – там три гетьмани”, проте і завдяки українському козацтву Україна збереглася донині та є найбільшою територіально державою у Європі. Сила, велич і могутність козацтва були настільки впливовими, що кожен українець прагнув стати козаком. А десь 80% населення себе такими вважали.

“Якщо у нації забрати історію, то через покоління вона перетвориться у натовп. А ще через покоління нею можна керувати на власний розсуд”
Іноземці часто називали Україну “Козацькою республікою”, “Країною козаків”, а українців – “козацькою нацією”. “Козаки стали політичною елітою – прошарком суспільства, які вже мислили  не лише категоріями власної користі чи користі власної соціальної групи, а й брали відповідальність за державу. В ранньомодерний час, на який і припадає створення козаками України як держави, насамперед політична еліта була носієм ідей та принципів, що дають змогу історикам говорити про таке явище, як “ранньомодерна нація”, – наголошує доктор історичних наук Максим Яременко.
   
Представником політичної еліти був Богдан Хмельницький, який завершив визвольну війну українського народу створенням української держави.

Іван Мазепа, який мав безмежну довіру Петра І, владу, статки, проте ризикнув всім, коли мова зайшла про загрозу існуванню Гетьманщини як автономного державного утворення.  Мова про намір Петра І реформувати козацьке військо та зробити із козаків регулярні частини. Згідно із дослідженнями М. Яременка, “фактично це означало кінець існування Гетьманщини. Адже  на той час козаки вже були не просто військовими, як століття тому. Це був соціальний стан, що стояв на вершині тогочасної соціальної піраміди, “політичний народ”, без якого існування автономного державного утворення було взагалі неможливим. Власне, саме цей вчинок вже не молодого гетьмана і прославив його на століття та не дає спокою сучасникам і нині”.

Пилип Орлик, який, будучи у вигнанні, думав про державницькі справи і написав першу у світі Конституцію.

Що важливо, тогочасні правителі та козацька знать велику увагу приділяли розвитку культури та освіти.  Згідно з архівними матеріалами, більша частина яких стала відкритою, освіта в Гетьманщині досягнула значно вищого рівня, ніж, скажімо, освіта у Московщині. Козаки мали гарну традицію – будувати церкви, де було місце для шпиталю та школи. Так, наприклад, за даними, зібраними в семи полках із десяти, у 1740-х роках існувало 866 початкових шкіл, де в обсязі трирічного курсу викладалися основи читання та письма. Головним осередком вищої освіти була Києво-Могилянська академія, яка тривалий час була єдиним вищим всестановим навчальним закладом у Східній Європі. Завдяки щедрій фінансовій підтримці Мазепи вона стала одним із провідних культурних центрів не лише України, а й всього православного світу. До Полтавської битви в ній щороку вчилися дві тисячі студентів. Причому навчатися там мали право всі охочі, а не лише заможні. Авторитет академії з її програмою навчання були такими високими, що російські правителі всіляко вербували її викладачів і випускників, пропонуючи їм найвищі в імперії церковні та урядові посади.


   


Завдяки фінансовій підтримці Мазепи Києво-Могилянська академія стала одним із провідних культурних центрів не лише України, а й всього православного світу
Козаки – державотворці
Офіційно на політичному та міжнародному рівні називатися Україною, українським народом, українцями ми стали в козацьку епоху, а саме за часів Богдана Хмельницького, коли було укладено Зборівський договір. Саме від нього й розпочинається відлік створення України як держави.

“Уперше було створено структури, які працювали суто на українську державу. Це власні збройні сили, сталі кордони, митна, фінансова, поштова, судова служби, внутрішня та зовнішня торгівля, успішна дипломатія. Гроші вже зосереджувалися у державній скарбниці, а не в королівській. Отож, йшли на розвиток молодої держави. Це промовистий показник повноцінного функціонування козацької держави”, – зауважує історик Іван Сварник.
   
Молодою державою керував гетьман спільно з провідною верствою – козацькою старшиною. Важливу роль у державі відігравали демократичні інституції козацтва – загальні та старшинські ради, які вирішували найважливіші питання: державного устрою, війни та миру, міждержавних союзів та угод.

“Саме козаки були авторами і реалізаторами ідеї легітимації молодої незалежної держави у міжнародній спільноті. Наприклад, Переяславська рада 1654 року не була ані приєднанням, ані возз’єднанням із Росією. Це були військові союзи двох держав”, – каже доктор історичних наук Віктор Брехуненко.


Гетьман Павло Тетеря розмовляв з польським королем українською мовою
“Богдан Хмельницький робив це за тією самою схемою, за якою укладав перед тим Зборівський договір з Яном Казимиром. Це був військовий союз, який досягався за допомогою форми васалітету на основі збереження та розширення автономних прав Гетьманщини”, – продовжує  доктор історичних наук  Ярослав Федорук.

За словами істориків,  такі союзи у той час були і актами міжнародного визнання. “Коли легітимний християнський володар бере під своє крило нове державне утворення, цим сигналізує світу, що він визнає його легітимність. Після цього всі європейські правителі трактували Гетьманщину як легітимну державу, а її гетьмана – як законного правителя”, – розповідає Віктор Брехуненко.

В архівах знайдено документи, які підтверджують, що державу гетьмана Хмельницького як республіку визнала Австрійська імперія. У книзі “Гетьмани і монархи” доктор історичних наук Тарас Чухліб пише: “Секретар австрійського посольства К. Маріянович записав вітальну промову П. Парцевича до гетьмана: “Світлий і вельможний Пане, Гетьмане славного і войовничого народу Запорозького й ласкавий пане! Фердинанд ІІІ, з Божої ласки Імператор Римський і всіх Володарів Християнських від сходу до заходу сонця, Законний, Найвищий і Августійший Глава, обіймаючи своєю любов’ю всіх заслужених, здавна пізнав славні вчинки Твоєї Світлості… перед вельможними і славними радниками, що становлять цю славну і войовничу республіку…”
   
Козаки – перші антикорупціонери
Перша у Європі та США Конституція була написана генеральним писарем Війська Запорозького Пилипом Орликом. Так, вона не набула чинності. Однак, за висновками експертів, документ став абсолютно унікальним правовим явищем, адже задокументував ставлення козацтва до свободи. Вперше суспільний договір був укладений таки чином, що не цар чи володар дарував вольності народу, а сам народ обирав, по суті, керівного менеджера, який управляв на засадах чіткого розподілу влади. Для тих часів це був виклик та абсолютна інновація.

Читайте  також: Автором першої у світі конституції демократичного суспільства був українець

За словами істориків, Конституцію Пилипа Орлика можна назвати однією з найперших антикорупційних програм України. Цей документ робив неможливою узурпацію влади. Документ передбачав, що військові старшини мають бути обрані вільним голосуванням, що гетьман не має права самовладно привласнювати те, що належить громаді, не має права розділяти громадське майно між іншими людьми. Документ передбачав, що ніхто не може зловживати місцевими бюджетами, а якщо буде помічений у розтратах – має відшкодувати кошти з власної кишені. Суд має бути незалежним, і гетьман повинен виконувати його рішення. Відповідальність за різні рішення несуть різні інституції, а не гетьман одноосібно.
   
Остання сторінка україномовного оригіналу Конституції Пилипа Орлика з оригінальним підписом Пилипа Орлика та печаткою Війська Запорозького. Фото: uk.wikipedia.org
Так починалася демократія у Європі. І біля її витоків стояли козаки.

До слова, перші конституції у Європі та США з’явилася лише через 70 років після Конституції  Пилипа Орлика.

У статті використано історичні розвідки сучасних українських істориків-дослідників козацької епохи: Ярослава Федорука, Тараса Чухліба, Івана Сварника,  Віктора Брехуненка, Максима Яременка, старшого наукового співробітника НБУВ ім. В. І. Вернадського Сергія Полтавця).

Продовження розповіді про феномен українського козацтва – у другій частині.

Головне фото: В’їзд Хмельницького з військом  до Києва де козацькі родини зустрічають переможця.

   
Лаптеносців та смердів  прохання не турбуватись, коли наші у червоних чоботях сиділи у главі столів  королів та монархів, рівнею, ваш народец ів один одного та немав навітьп різвищ, я вже не кажу про освіту козацьких острогів та могилянок.
   
Наступним важливим періодом українського державотворення є республіканський лад козацького самоврядування – унікальний період вітчизняної історії з кінця XV-го до кінця XVIII століть, коли слово «козак» стало символом мужності, кмітливості, патріотизму і високої військової підготовки.
Християнською козацькою республікою назвав колись Запорозьку Січ відомий науковець Карл Маркс. Дуже цікаві свідчення про українське козацтво, його гетьманів і отаманів залишили у свій час дипломати і науковці, мандрівники і письменники Еріх Лясота, Гійом де Боплан, Павло Халебський, П’єр Шевальє, Жан-Бенуа Шерер, Проспер Меріме та інші.
Козацькі вожді Дмитро Байда-Вишневецький, Северин Наливайко, Петро Конашевич-Сагайдачний, Михайло Дорошенко, Іван Сірко, Кость Гордієнко, Петро Калнишевський – видатні діячі Запорозької Січі, герої народного фольклору, мистецтва і краєзнавства. Українських козаків наймали на військову службу правителі ряду країн Азії та Європи, в т.ч. знаменитий кардинал Рішельє з Франції.
Гетьманський період (1648 – 1764) розпочинає відомий Богдан Хмельницький, який виборну посаду гетьмана мав з повноваженнями практично президента. Всі його наступники обиралися на спеціальних козацьких радах і отримували символ влади – булаву. То були дуже різні люди, тому і з’явився крилатий вислів: «До булави треба ще й голови». Серед цих лідерів варто згадати Івана Виговського, Петра Дорошенка, Івана Мазепу, Пилипа Орлика, Данила Апостола, Кирила Розумовського. Наприклад, проект Конституції Війська Запорозького (1710), розроблений Пилипом Орликом, вважається (з юридичної точки зору) зразковим для свого часу.
У геополітичному «трикутнику» між Польщею, Росією і Туреччиною українські гетьмани не завжди приймали мудрі рішення, тому часто потрапляли у військово-політичну залежність до котрогось із сусідів. Був навіть період упертого громадянського протистояння під красномовною назвою «руїна», коли на теренах України діяли одночасно два чи три гетьмани. Підступна ліквідація російською царицею Катериною ІІ гетьманської влади (1764) та Запорозької Січі (1775) на підвладній Україні суттєво обмежила козацьке самоврядування, сприяла закріпаченню українців, зупинила наш державотворчий процес аж до 1917 року.
До речі, організаційна модель київських Майданів 2004 та 2013 – 2014 років дуже нагадує в історичній ретроспективі Запорозьку Січ, Українських Січових Стрільців, УПА, символізує героїчну естафету поколінь, прагнення нації до свободи і демократії.
   
Шановні фупчики, чи є серед вас хто козацького роду?
Козацькі прізвища це козацький родовід, це скільки прадіди родоводи тягнули, щоби сьогодні не було , чи як?

Я, по маминой линии. Со слов мамы. Документов нет, но фамилию по деду в списках козацьких нашла. Військо Запорізьке/Ведмедівський курінь/1756р. Может предок.

Останнє редагування: 28 листопада 2021 22:41:04 від LAR
   
Я, по маминой линии. Документов нет, но фамилию по деду в списках козацьких нашла. Військо Запорізьке/Ведмедівський курінь/1756р. Может предок.

Дякую.
Якщо цікаво, то не важко підтвердити.

Бережіть свій родовід, ви хребет нації.
   
Дякую.
Якщо цікаво, то не важко підтвердити.

Бережіть свій родовід, ви хребет нації.

Как?
   
Який сенс у віці їхати за хлібом у еміграцію?
 Мову вивчи, стань добривом на шляху дітей у новому, чужому світі. Так, деякий час той світ яскравий, бо інший, але з часом розуміеш, що ти там чужий, люди чужі, родичі далеко, та й родичі мають нерухомість авто, дітей вивчили, у житті влаштували, а у емігранта дітей шо? Навіть якщо діти талановиті, на один рівень з місцевим вони не стануть, бо у місцевих свої знайомства, свої амбіції, та і квота на емігрантів. І тут емігрант розуміє, що десь він прорахувався коли планував жити чудово, чудового життя не вийшло, так, він може похвалитися перед родичами чимось, але вибере самого бідного, багатогог родича він не трогає, бо той має більше на порядок вдома в Україні чим він  на чужині і діти його мають більше.
 Ні. Еміграція, це завжди біль та складний шлях, на фініші купа боргів та гола жопа з кредитами і на дітей навіть.

Вдома все добре, Україна це рай.  Але бувають чудики котрі елементаршині радіють, а вдома теж саме б мали якби не були ледачими, але то приходить знання вже тоді, коли у боргах весь емігрант, та додому  дорога вже неруальна із за тупості. :laugh:
До чого це? Я писав щодо визначення українства як такого..Бо у гілці питання- хто є українцем? Як визначати? То нам не тре нічого вигадувати.Українце м є той,хто по свідоцтву народження до 91 року СРСР українец,або батьки за тим свідоцтвом українці.Навів існуючий юридичний досвід Німеччини,щоб не казали,що це не працює..
   
Как?

Отримати реєстрові грамоту копію пращура, вибудувати до себе зв'язок, затвердити у козацького товариства.
   
До чого це? Я писав щодо визначення українства як такого..Бо у гілці питання- хто є українцем? Як визначати? То нам не тре нічого вигадувати.Українце м є той,хто по свідоцтву народження до 91 року СРСР українец,або батьки за тим свідоцтвом українці.Навів існуючий юридичний досвід Німеччини,щоб не казали,що це не працює..

З цієї точки зору так.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія