Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

смотрим Шустера

Re: смотрим Шустера

Хоча коли розсуждав про теплоенергетику та реформу в сфері газопостачання виглядав людиною в темі.
А Ви в цій темі щось розумієте чи оцінювали по зовнішньому вигляду? :)
   
Re: смотрим Шустера

А Ви в цій темі щось розумієте чи оцінювали по зовнішньому вигляду? :)
Амід зауважив, що Зе, як і інші учасники вчорашніх вистав, грає роль президента. На що я відповіла, що Зеленський таки жваво зацікавлений в проведенні актуальних реформ, що помітно на такому-то прикладі.
Тепер зрозуміло?
   
Re: смотрим Шустера

Тепер зрозуміло - "по зовнішньому вигляду". Просто я трохи знаю що таке енергетика і для мене його "одкровення" на цю тему звучали як тупа маніпуляція (чім вони і є по загальному рахунку). Но Вам вочевидь  "заходить"..
   
Re: смотрим Шустера

   
Re: смотрим Шустера

Тепер зрозуміло - "по зовнішньому вигляду". Просто я трохи знаю що таке енергетика і для мене його "одкровення" на цю тему звучали як тупа маніпуляція (чім вони і є по загальному рахунку). Но Вам вочевидь  "заходить"..
так політиків і навчають виглядати людяно, щоб усяка дічь , яку вони несуть, добре заходила.

   
Re: смотрим Шустера

Дмитро Чекалкин
Дмитро Чекалкин
9 годин тому
Пупсик ты наш ранимый - мама с тобой, мама тебя любит!)

И другие комментарии от Helgi Sharp:
Основатель Bellingcat Элиот Хиггинс: «Мне стыдно за эту пресс-конференцию».
Дорогой Элиот, а как нам стыдно, словами не передать.

UPD: Госхрана президента Зеленского пробиваясь к машине сбила с ног журналистку телеканала «Прямой».
Инцидент произошел после завершения пресс-марафона. Там собрались представители медиа, которые не попали на пресс-конференцию.
Какие же они подонки! Что ж, запомнится последнее, как утверждал Штирлиц...

«Єдиною відповіддю мало бути — встати і дати йому по морді», — Юрій Бутусов про Зеленського.
Здійснити задумане, за його словами, йому не дозволили лише повага до держави та інституту президентства.
Крім того, Бутусов вважає Зеленського "людиною без моралі та совісті, яка кидається словами та затикає рот тільки тому, що у неї статус".

- В чергу...в чергу будь-ласка... бажаючих ой як багато, а зелена нагла морда одна...

***
Диалог журналистки, задавшей вопрос про доказательную базу СНБО Зеленскому:
- Я всё понимаю, так а где факты?
- Пожалуйста, не спорьте…
Занавес.

Вот скажите, как после такого не получить разрыв мозга?
Между двумя заявлениями: о том, что он «встречался с сильными мира сего» и договаривался с ними о «стабильности», и другим заявлением – о том, что никогда ни с кем не вел переговоров – 30 мин.

Посчитал, что "я - президент Украины" Зеленский произнёс за время пресс-конференции 26 раз.

Это самовнушение, самоутверждение или ещё что-то? Уважаемые психиатры, ваш выход!

Прямая речь потерпевшего: "Я не понимаю, почему мы действуем в формате, когда я оправдываюсь. Я имею право на личную жизнь, я имею право ехать туда, куда я хочу. Да, я был в Синегоре со своей семьей, да, со мной был Ермак. Президент не летает на одном вертолете – запрещено. Был вертолет сопровождения."
О, как заговорил! А Порошенко в своё время не имел право на личную жизнь? Лицемер хренов.

По Гордону, говоря о своем втором сроке: “Гордон аж из штанов выбрасывается: “Не должен идти! Не должен! Не должен!” Господи боже мой, разве это самое главное? Я не вижу, как мои дети растут. Я должен только им."
- Шо?! Он должен только своим детям? Это точно слова ПРЕЗИДЕНТА Украины?

Amosov FM:
Якщо у Зеленського стільки претензій до Бурби, як до людини, яка може "пустити торпеду", якщо президент постійно наяткає, що Бурба міг діяти в інтересах країни агресора та наголошує на його участі в Майдані на стороні силовиків, то чому Зеленський сам обставив себе і своє оточення ригами?

Чому разом із ним Єрмак?
Чому разом із ним Татаров?
Чому поруч із ним Демченко?
Чому поруч із ним Шурма?

І яку вони йому доносять інфомрацію? Про держпереворот Ахметова?
   
Re: смотрим Шустера

Показати зображення...
началі за зздравіє кончілі за упокой (с)  :weep:
   
Re: смотрим Шустера

Тепер зрозуміло - "по зовнішньому вигляду". Просто я трохи знаю що таке енергетика і для мене його "одкровення" на цю тему звучали як тупа маніпуляція (чім вони і є по загальному рахунку). Но Вам вочевидь  "заходить"..
Чому ж, в мене виникли питання. До того ж маю приклади повністю електрифікованих багатоповерхівок. Проте і усвідомлюю можливість широко розгалуженої афери.
   
Re: смотрим Шустера

Дмитро Чекалкин
Дмитро Чекалкин
21 годину тому
Evgenia_Kostina:
Сайт президента України. Хто у нас в розфокусі, а хто - в фокусі? )) Хто вангергейт на ювілеї своєму крутив, той фокус-покус.

Актори програють цирковим.

Gheorghe Bandu:
А пам'ятаєте дату, коли саме Зеленський сказав, що побачив мир в очах хуйло?
11.02.2020, в інтерв'ю Інтерфаксу, де розповів про зустріч з хуйло, яка відбулася у грудні 2019.
А що ще сталося 11.02.2020 ?
А ось що - Зеленський відправив у відставку Богдана, звільнивше місце для московського куратора.
Це була умова подальшої співпраці з Кремлем.
Не виключено, вона була поставлена під час тої самої зустрічі.
Тож 11.02.2020 Зеленський посилає Кремлю чіткий відкритий месадж: "Я готовий."
І садить біля себе гауляйтера Єрмака.
Ну а далі ви все знаєте.
   
Re: смотрим Шустера

Показати зображення...
:(
Найтупіший президент в історії України...
сумно це, бо "народ заслуговує на владу, яку вибирає".
   
Re: смотрим Шустера

1 грудня 2021 о 9-00 під Верховна Рада України акція Руху #SaveФОП з вимогою зберегти спрощенку і прийняти законопроект 5866(1).
   
Re: смотрим Шустера

   
Re: смотрим Шустера

ктобы еще тройку лет назад сказал порохоботам, шо они будут с упоением смотреть Шустера  :lol:
   
Re: смотрим Шустера

1 грудня 2021 о 9-00 під Верховна Рада України акція Руху #SaveФОП з вимогою зберегти спрощенку і прийняти законопроект 5866(1).
(tu)
   
Re: смотрим Шустера

Симптоматичного, що нікого в студії не збентежила заява  цього з риб'ячима очима з демсокири про те, що вони максимально безшумно збираються знімати президента країни з його посту.

Це загалом нормально, це не повинно бентежити.
Як і заяви фупівських самашечих
   
Re: смотрим Шустера

Найтупіший президент в історії України...
:-B
   
Re: смотрим Шустера

:(
Найтупіший президент в історії України...
сумно це, бо "народ заслуговує на владу, яку вибирає".

это свыням будет наука, не гадить.
   
Re: смотрим Шустера

Це загалом нормально, це не повинно бентежити.
Як і заяви фупівських самашечих
Ну колись ми теж вважали нормальним маніакальним станом припустимість можливості російської агресії на тлі ''демократичних перетворень'' в Україні.
   
Re: смотрим Шустера

:(
Найтупіший президент в історії України...
сумно це, бо "народ заслуговує на владу, яку вибирає".

так сумно  :(
в 99 % християнській країні вибрати презЕдентом єврея ? Нонсенс !
була НЕ агітація за клоуна, була агітація проти Порошенка !
якби замість Порошенка був хтось другий, то той виграв би вибори !

Посміялись ака 95 квартал ? цієї зими посмієтесь 73 % !
а буде винен Порошенко  :D
   
Re: смотрим Шустера

Это Бурба у особо одаренных герой, рассказывает, что он знал про фсбшников и грушников в СБУ и ГУР, но продолжал работать под ними и с ними .
А когда Смешко размазал за доклады при Ермакею, съехал, что ему приказал президент, и что Смешко давно не при делах .
Ну других мразей Петя  себе и не брал .
https://www.radiosvoboda.org/a/news-schemes-zustrich-kulyk-burba/30586885.html
   
Re: смотрим Шустера






Ну вот результат после программы  Шустера
 




 4000 дизлайков против 3000 лайков,


народ НЕ верит Гордонелло  Петручио  Авакучио  Рузумнелло :D



некоторые коменты сверху подряд

Татьяна Анисимова
Татьяна Анисимова
2 часа назад (изменено)
О, шайка разбойничков грабящих и гробящих, страну собралась.

31


Art studio
Art studio
11 часов назад
59:43 Гордон о чести говорит,  интересно он за базар отвечал когда онкобольным пирамидки впаривал?☑️

310


Medeya
Medeya
7 часов назад
Тааааак, значит убрали мой коммент? ) Напишу коротко - гыдко це все бачыты та слухаты.

178


Nadiia Tkachenko
Nadiia Tkachenko
7 часов назад
Вам треба країна, щоб бещкарно і безмежно обікрадати пенсіонерів та народні багатства.

16


Nikita Pavlenko
Nikita Pavlenko
12 часов назад
Я раньше реально думал что Гордон норм, а папа говорил Г*ндон. Теперь я понял что папа был ПРАВ.

427

   
Re: смотрим Шустера

Показати зображення...
:facepalm:

Оці 73% показують, скільки у нас неосвічених людей, непрофесійних, несамостійних, адже їм це досі заходить.
   
Re: смотрим Шустера

Ну колись ми теж вважали нормальним маніакальним станом припустимість можливості російської агресії на тлі ''демократичних перетворень'' в Україні.

Бо ця припустимість не проголошувалась на політичних ток-шоу партійними функціонерами.
   
Re: смотрим Шустера

,собрание БУРБАНОИДов , :D млять
   
Re: смотрим Шустера

Тепер зрозуміло - "по зовнішньому вигляду". Просто я трохи знаю що таке енергетика і для мене його "одкровення" на цю тему звучали як тупа маніпуляція (чім вони і є по загальному рахунку). Но Вам вочевидь  "заходить"..

читала думки спеціалістів в темі, вони з Вами абсолютно згодні
   
Re: смотрим Шустера

4000 дизлайков против 3000 лайков,  передача свобода слова
 медленно умирает вместе с Савиком Шустрым  8-)
   
Re: смотрим Шустера

ктобы еще тройку лет назад сказал порохоботам, шо они будут с упоением смотреть Шустера  :lol:

ну чому ж,
дивитися на гризню жаб з гадюками цікаво завжди!
в студії Шустера вчора були всі, хто привів блазня до влади, крім Геращенко,
тому дивитися вчорашній ефір було просто насолодою
 (tu)  :laugh:
   
Re: смотрим Шустера

(tu)

Г+Г розкаже, що от воно, початок перевороту!
   
Re: смотрим Шустера

:-B
Щось мені здається, що це найтупіший президент всіх часів, країн і народів.
   
Re: смотрим Шустера

Щось мені здається, що це найтупіший президент всіх часів, країн і народів.

я думала, що переплюнути овоча в цьому плані неможливо,
блазень довів, що ще й як можливо!
   
Re: смотрим Шустера

я думала, що переплюнути овоча в цьому плані неможливо,
блазень довів, що ще й як можливо!
М-да ,Овощ был классикой тупости.Но этот его переплюнул
   
Re: смотрим Шустера

4000 дизлайков против 3000 лайков,  передача свобода слова
 медленно умирает вместе с Савиком Шустрым  8-)

Это прихильники певної політсили 4000 ..
а петро и ахметовцы пока вменьшинстве.. это пока
Денег то у рината ( петро жлоб) немеряно..
Сожрут зе.. всех собак всех свиноботов свистали..
Одно недолугие поро ники не поймут..
В этом раскладе петро полезный идиот со своими посыпаками и в новом разумков аваков медведчук ахметов союзе  ( гордоны мураевы плюс все закрытые говно каналы) места ему нет.. ноль..
   
Re: смотрим Шустера

М-да ,Овощ был классикой тупости.Но этот его переплюнул

причому блазень його перепльовує вже не тільки в тупості
   
Re: смотрим Шустера

А вы заметили что Бубочку кроме медиа ничего не интересует?Ни экономика,ни энергетика,ни ковид.Он все разборки начинает только из-за медийных ресурсов.Ведь наезд на олигархат именно из этой серии.А все ему тычут в глаза что антимонопольный комитет не работает.И никто не может понять что у паяца задача не уничтожить монополии а  только подмять под себя олихархические сми.Издержки бывшей профессии.Думает что этим можно решить все проблемы
   
Re: смотрим Шустера

А вы заметили что Бубочку кроме медиа ничего не интересует?Ни экономика,ни энергетика,ни ковид.Он все разборки начинает только из-за медийных ресурсов.Ведь наезд на олигархат именно из этой серии.А все ему тычут в глаза что антимонопольный комитет не работает.И никто не может понять что у паяца задача не уничтожить монополии а  только подмять под себя олихархические сми.Издержки бывшей профессии.Думает что этим можно решить все проблемы

трішки не так,
його цікавлять не медіа, а критика його цими медіа,
ним рухає особиста образа на такі медіа, на їх власників та "продажних" журналістів,
вчора це була головна тема його прес-нудизму, коли він намагався агресивно та хамськи помститися таким медіа та таким журналістам,

бо він став президентом виключно завдяки телевізору,
і коли телевізор раптом став його не вихваляти (ну крім Г+Г), а критикувати, ну як таке можна пережити?
тим більше, коли у істоти такі наполеонівські комплекси...
   
Re: смотрим Шустера

трішки не так,
його цікавлять не медіа, а критика його цими медіа,
ним рухає особиста образа на такі медіа, на їх власників та "продажних" журналістів,
вчора це була головна тема його прес-нудизму, коли він намагався агресивно та хамськи помститися таким медіа та таким журналістам,

бо він став президентом виключно завдяки телевізору,
і коли телевізор раптом став його не вихваляти (ну крім Г+Г), а критикувати, ну як таке можна пережити?
тим більше, коли у істоти такі наполеонівські комплекси...

я повністю втратив будь які надії, що може я помиляюсь і Зеленський стане може не найкращим, але хоча б нешкідливим Президентом, після того, як десь в 2019 році побачив інтерв'ю з ним.
Це чудо розплилось в солоденькій усмішці і сказало:  "Я хачю чтоб мєня любілі..."
Навіть  через 2.5 роки президенства ця фраза є головним, про що воно турбується....
   
Re: смотрим Шустера

4000 дизлайков против 3000 лайков,  передача свобода слова
 медленно умирает вместе с Савиком Шустрым  8-)
де ти там 4000 дизлайків побачив?
   
Re: смотрим Шустера

Это начало конца Зеленского. Тут вопрос не во втором сроке,а в том сможет ли он досидеть до конца первого.
Он же полностью недаекватный,тупее Януковича. Я даже не уверен трудоспособен ли он?
   
Re: смотрим Шустера

Я не слушал прессконференцию
только заставил себя посмотреть перепалку с Бутусовым
в которой корявые слова не согласуются между собой
вренье Зе основано на инфантильности злости и страхе
   
Re: смотрим Шустера

:facepalm:

Оці 73% показують, скільки у нас неосвічених людей, непрофесійних, несамостійних, адже їм це досі заходить.

Нагадаю, що в тих 73% половина тих, хто захищає особисто тебе від кацапів.
Тобі ж "заходять" пояркови?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія