Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

смотрим Шустера

Re: смотрим Шустера

Лист про знищення паспортів прийшов невідомо звідки.
   
Re: смотрим Шустера

Мне дурачка даже жаль немного становиться чисто по человечески, его начали рвать как тузик грелку, а он уже явно поплыл и дальше будет только хуже, чем это для страны закончится хз, если ещё и коцапы таки полезут масштабно тем более

Це ще жодного сурьозного виклику не було для зе.


Чамор слабкіше за будь кого емоційно, інтелектуально, там взагалі люся Янукович під геричем.
   
Re: смотрим Шустера

Мне дурачка даже жаль немного становиться чисто по человечески, его начали рвать как тузик грелку, а он уже явно поплыл и дальше будет только хуже, чем это для страны закончится хз, если ещё и коцапы таки полезут масштабно тем более

Не ‚єслі‘, а полізуть!
Треба бути ідіотом, аби цього не розуміти.
   
Re: смотрим Шустера

По правилам журналистики если нет иной точки зрения, то передача отменяется.


А хто такі "іниє" - рептілойди?
І де можна ознайомиться з правилами,?
   
Re: смотрим Шустера

   
Re: смотрим Шустера

Ай лєпота про вилучені паспорти розвідників.
Знайшовся лист управління МС, орієнтування для прикордонників щодо вилучення "оформлених з порушенням" документів.
На запит журналістів радіо Свобода МС випало на мороз, письмово - нічо не знаємо, листа не було, претензій до вказаних громадян не маємо.
О ссскукко...
   
Re: смотрим Шустера

Показати зображення...

Лоха годує Ермак московськими байкам и, щоби держава слаба була перед нападом.
   
Re: смотрим Шустера

Мне дурачка даже жаль немного становиться чисто по человечески, его начали рвать как тузик грелку, а он уже явно поплыл и дальше будет только хуже, чем это для страны закончится хз, если ещё и коцапы таки полезут масштабно тем более

Гордон сьогодні сказав що наша перша ледь була категорично проти балотування... Відчувала що він зруйнує життя і їй і дітям. Але мені вилупка який поливав всіх і все лайном все життя не шкода навіть трохи. Зараз з задоволенням дивлюсь як все повертаєтся. Karma is a bitch.

Країну нічого доброго не чекає, але я це знаю з весни 2019-го стадії заперечення, гніву, тощо пройшли давно
   
Re: смотрим Шустера

Фото разведчика.... Какой нахер бывший сбушник в гру разведчик????

Диверсант в лучшем случае.

Разведкой занимается СВР
   
Re: смотрим Шустера

Смєшко - про сором
   
Re: смотрим Шустера

я вас умоляю
пол-страны так говорит
Так, 73%.
Мені дуже дивно і ріже слух, бо в моєму оточенні немає таких.
один раз чула зєлохторат, в київському метро.)
   
Re: смотрим Шустера

Пляуць, я такого трешу в найгірших снах не міг уявити  :lol:  :lol:
Деґрадація повна.
За бакс не те що рідну країну, рідного батька та маму продадуть.
Щось в Королівстві не так…
   
Re: смотрим Шустера
Agh

никто бы не знал.
А если бы ты знал, посадил бы?
   
Re: смотрим Шустера

Смєшко - про сором

Это полный 3.14здец!!!!


Это тот который.отрицааеттн аучные исследования отоавления Ющенко, так как отравили Ющенко в его присутствии
   
Re: смотрим Шустера

Смешко гамно. Віри йому немає після отруєння лідеру Майдану.

Харя зрадника.
   
Re: смотрим Шустера

Кстати. Если кто то думает что Разумков является нацпатриотом, то я извиняюсь, но Разумков более российский агент, чем нацпатриот.
капітан очевидність. (tu)  ти якщо хочеш так прославитися то не тут де кожний знає тих як облуплених. тут просто вітають коли скорпіони в банці виясняють хто залишиться живим.а то тільки останній.
   
Re: смотрим Шустера

Пляуць, я такого трешу в найгірших снах не міг уявити  :lol:  :lol:
Деґрадація повна.
За бакс не те що рідну країну, рідного батька та маму продадуть.
Щось в Королівстві не так…

Так маланців всі в студії.
Всі до одного.


Зрадити - в генах у них.
   
Re: смотрим Шустера

Разумков:

публика заранее аплодирует. Никто не объяснит почему юного рыгыанала встречают овацией?
молодий ,розумний.посадиьть олігархів,дасть кожному по жінці і хаті з вкладом в банку з грошей олігархів.....ой то вже проходили з минулим клоуном.
   
Re: смотрим Шустера

Гордон сьогодні сказав що наша перша ледь була категорично проти балотування... Відчувала що він зруйнує життя і їй і дітям. Але мені вилупка який поливав всіх і все лайном все життя не шкода навіть трохи. Зараз з задоволенням дивлюсь як все повертаєтся. Karma is a bitch.

Країну нічого доброго не чекає, але я це знаю з весни 2019-го стадії заперечення, гніву, тощо пройшли давно
Та шо ее хорошего может ждать, когда такие как ты ссуться от радости, когда бандит и аферист Ахметка берет страну за голо.
А ведь он не для Пидры старается, а для себя. напрасно вы, поросята, так радуетесь. B-)
   
Re: смотрим Шустера

Разумковь - гандон ще гірший за Зе.
Знайшли собі лохи ідола  :facepalm1:
Зе хоч просто гандон, а цей хитровиїпаний з вусиками.
Але головне, аби ‚73%‘ були задоволені…
Єдина нормальна людина на етері - Яйценюк. Ну й історія в нього чиста, хоч і прем‘єром був.
З усіх ти їпанатів єдиний +- хто має мізки.
Яценюка більше не буде
73% не одобряє - надто розумний
 Тільки криворогі бубачкі, тік-ток і сосни з айкосами
   
Re: смотрим Шустера

Так маланців всі в студії.
Всі до одного.


Зрадити - в генах у них.
Шо ти ото торочиш?
Ти ж, за легендою, в маланській армії служив, і громадянство їх маєш?
   
Re: смотрим Шустера

Так маланців всі в студії.
Всі до одного.


Зрадити - в генах у них.

Зради не існує.

Існують власні інтереси, вміння їх відстоювати та наявність інтелекту.

А те що ми бачимо - папуасія. Тупо жадоба наживи, без уявлення про наслідки. Тобто, інтелект просто відсутній, як клас.
   
Re: смотрим Шустера

Яценюка більше не буде
73% не одобряє - надто розумний
 Тільки криворогі бубачкі, тік-ток і сосни з айкосами
Сєню прем'єром би. Публічна політика то не його.
   
Re: смотрим Шустера

Бурба розповів, що після звільнення до нього декілька рвзів зверталися від опи, щоб він сказав, що операції не було,
тоді його не виселять з Кончі і все буде в шоколаді,
а якщо не погодиться, то не дадуть виїхати з країни та затягають по справах, ну те, що саме зараз і відбувається
   
Re: смотрим Шустера

Яценюка більше не буде
73% не одобряє - надто розумний
 Тільки криворогі бубачкі, тік-ток і сосни з айкосами

Десь так, welcome to the world where Tik Tak pill is the size of brain.
   
Re: смотрим Шустера

Не был он главным. Разумеов сразу стал на путь самостоятельного игрока. Но ждал когда рейтинг начал падать Зели
Ну ок, это такое.
Главное что все эти антирейтинговые политики решили Зелю обвинять в ЧЕМ? В том что реформирует и открывает все. Очищает от олигархат
:facepalm: беня сміється від тебе до "потєрі пульса".
   
Re: смотрим Шустера

Шо ти ото торочиш?
Ти ж, за легендою, в маланській армії служив, і громадянство їх маєш?

І шо, деб я не був, а українцем залишився, повернувся у лиху годину мати захищати. Срав я на них, вони тут крадуть а мойому народові тут жити.
   
Re: смотрим Шустера

Сєню прем'єром би. Публічна політика то не його.

підтримую
   
Re: смотрим Шустера

Смешко гамно. Віри йому немає після отруєння лідеру Майдану.

Харя зрадника.

Там в тій студії можно сказати їм розрахуватися на "перший-другий" і кожен другий - зрадник. Не помилишся.
   
Re: смотрим Шустера

взагалі, зі всього побаченого та почутого сьогодні, можу зробити висновок, що Зє - все. він у стані гроггі, від якого вже не оговтається. немає різниці, що нам тут будуть розповідати останні зеботи та вилупоккумахуйла Спєрмен - сьогодні Зє поховав свій другий термін, це point of no return.
   
Re: смотрим Шустера

Та шо ее хорошего может ждать, когда такие как ты ссуться от радости, когда бандит и аферист Ахметка берет страну за голо.
А ведь он не для Пидры старается, а для себя. напрасно вы, поросята, так радуетесь. B-)
знову асмодей передьорнув. тішаться битвою титанів-жаби і гадюки і бажають обом перемоги...на середині озера.
 тому "прєдатель "нашої гондупівни у тебе такий фальстарт вийшов і він буде все частіше...поки не перейдеш на старі провірені позиції-юля наш всьо. :D
   
Re: смотрим Шустера

Аваков каже, що той лист у прикордонну службу - провокація
   
Re: смотрим Шустера

Аваков каже, що той лист у прикордонну службу - провокація

провокація чого?
просто провокація?
   
Re: смотрим Шустера

Бурба розповів, що після звільнення до нього декілька рвзів зверталися від опи, щоб він сказав, що операції не було,
тоді його не виселять з Кончі і все буде в шоколаді,
а якщо не погодиться, то не дадуть виїхати з країни та затягають по справах, ну те, що саме зараз і відбувається

 Ты тоже можешь сказать, да кто поверит?
   
Re: смотрим Шустера

Три питання Разумкова
   
Re: смотрим Шустера

Гордон ну и сучечка  :laugh:
Как чует когда нужно бежать с коробля
у щура(а його пика так і проситься того порівняння) це вроджене-чуйка на такі справи.
   
Re: смотрим Шустера

Який механізм передачі влади? Кому її передати ?(теперішнього голову ВР не пропонувати)
   
Re: смотрим Шустера

Данилюк каже, що Зеленський вважав, що Бурба - людина Порошенка, і тому хотів його його звільнити
   
Re: смотрим Шустера

Три питання Разумкова

Бурба не відповів про можливу смерть цивільних. Данилов спас від відповіді.

Свій за свого.
   
Re: смотрим Шустера

Ты тоже можешь сказать, да кто поверит?
закордонні паспорти таки аннулювали
і не тільки бурбі
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 7 гостей
 
Повна версія