Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Поясніть мені чому в українських мережах SMS/MMS є якийсь фетишизм?

В Україні згідно цієї інфографіки із усіх месенджерів найпопуярніший Зум.

Це справді відповідає дійсності?
хз, в мене немає. а звідки взагалі інфа що вайбер під кацокгб?

2018 року мережа звутувала про 1 млрд користувачів у 190 країнах. В Україні цей застосунок встановили 97 %[2] власників смартфонів. Права на Viber належать японській компанії Rakuten, Inc.

Компанія
Власник месенджера Viber — компанія Viber Media з головним офісом в Люксембурзі[8]. До покупки месенджера пункти розробки містились в Білорусі (в Мінську[9] і Бресті) та Ізраїлі[10]. Де знаходиться розробка після зміни власника у 2014 році, невідомо. Компанію заснували ізраїльтяни Тальмон Марко та Ігор Магазіннік[11]. До лютого 2014 найбільшими акціонерами Viber Media були ізраїльські сім'ї Шабтай (55,2 % акцій) і Марко (11,4 %), а також американська компанія IRS West (12,5 %).

З лютого 2014-го 100 % акцій компанії належить компанії Rakuten японського мільярдера Хіросі Мікітані[en][12].

У грудні 2010 року Viber випустили для широкого загалу. На той момент додаток був доступний лише для користувачів iOS. Через пів року вийшла лімітована версія програми для Android. Встановити її могли тільки 50 тис. користувачів цієї операційної системи. У 2012 році Viber запрацював для усіх гаджетів на базі BlackBerry, Bada і Windows Phone. Через рік програму адаптували для ПК. У той самий час з'явилася платна функція Viber Out. Вона створена для дзвінків на мобільні, до яких не під'єднаний додаток Viber та стаціонарні номери.

Офіс технічної розробки програми і підтримки її користувачів знаходиться в Мінську та Бересті. Компанія є резидентом Білоруського парку високих технологій.
У 2014 році японська компанія Rakuten, Inc. викупила права на Viber. Сума угоди склала 900 млн дол[3].
У 2015 році додаток став доступним для розумних годинників iOS та Android.
У 2018 році аудиторія застосунку перевищила 1 млрд користувачів у 190 країнах світу. Як свідчить статистика[4], абоненти додатку за 1 хвилину надсилали близько 3 млн повідомлень і 300 тис. стікерів, завантажували 1,5 млн зображень і здійснювали 140 тис. дзвінків.
У 2019 році Rakuten Viber відкрив офіційне представництво в Україні. Його першим співробітником став Єэвген Боднар — менеджер із розвитку бізнесу та створення партнерської екосистеми.
   
На початок серпня 2013 року сервіс мав 200 млн користувачів у 193 країнах світу, в тому числі 300 тис. в Лівані і кілька мільйонів в Єгипті[13]. У лютому 2014 року новими власниками було оголошено, що в додатках Viber на мобільних телефонах, планшетах і комп'ютерах зареєстровано 280 млн користувачів, з яких 100 млн спілкуються за допомогою месенджера хоча б раз на місяць[14].

Уряди Єгипту та Лівану вважають, що через «ізраїльське коріння» програми, нею користуються для підтримки «сіоністських шпигунів» :gigi:  [A] . Єгипетські військові задля безпеки заборонили будь-яке використання програми військовослужбовцям и та їх сім'ями, а основний провайдер 3G в Лівані заблокував viber-трафік у своїй мережі[15]. Тим часом, численні арабські сайти пропонують користувачам поради, як обійти ці перепони.

Пізніше, на початку 2016 року, марокканські оператори також блокували Viber разом із WhatsApp та Skype[16]. Згодом вони відкрили доступ до даних сервісів[17].
   
В Україні згідно цієї інфографіки із усіх месенджерів найпопуярніший Зум.

Це справді відповідає дійсності?
это для коллективных собраний, заседаний и т.п.
   
Отже, зона масового розповсюдження Вайбер-Телеграм точно співпадає із сьогоднішніми територіальними апетитами московитів.
откуда дровишки? Новенькая конспирология - захват мира с помощью мессенджера
   
На чем Viber зарабатывает в Украине и почему мессенджеры станут главными в телефонах. Интервью с топ-менеджером Viber
https://www.epravda.com.ua/rus/publications/2019/08/30/651085/

— В какой стране хранятся данные пользователей из Украины и хранятся ли они в России?

— В Viber используется сквозное шифрование по умолчанию. Его не нужно нигде включать. Когда вы отправляете сообщение с одного телефона на другой, оно автоматически шифруется.

Ключи есть на телефоне отправителя и телефоне получателя. Когда сообщение приходит на сервер, оно полностью зашифровано. Когда сообщение доставляется пользователю, оно автоматически удаляется на сервере. Если сообщение не доставлено, то на сервере оно хранится около двух недель и после этого удаляется.

Даже если вдруг кто-то "хакнет" серверы, то никто не сможет прочитать эти сообщения, потому что они хранятся в виде ноликов-единичек.

— Власти РФ заставили Viber хранить данные о пользователях на серверах, расположенных в РФ. Где хранятся данные об украинских пользователях?

— CEO Viber Джамел Агауа, когда был в Киеве (в июле 2019 года. — ЭП), говорил, что в РФ есть закон, который обязывает хранить данные россиян в РФ. Однако там, в РФ, нет данных украинских пользователей, как и данных пользователей из любых других стран. Это касается только пользователей из России.

— Существует практика, когда государственные органы, в том числе Украины, направляют запросы в Google и Facebook на раскрытие данных определенных аккаунтов. Направляют ли госорганы Украины такие запросы в Viber? Раскрывает ли такие данные Viber и в каких случаях?

— Мне не известно о таких запросах. Насколько я знаю, мы получаем от определенных государственных регулирующих органов запросы на раскрытие информации относительно местонахождения пользователей, но даже эту информацию мы не можем предоставить, если сам пользователь не делится этой информацией с нами.

Поскольку в Viber по умолчанию используется сквозное шифрование и отсутствует таргетирование данных, то никто, включая сотрудников Viber, не имеет доступа к перепискам, звонкам пользователей и их данным. Насколько я знаю, мы не получали подобные запросы от украинских государственных органов.

Тем не менее, в штаб-квартире Viber есть специальные сотрудники, которые занимаются запросами от регулирующих органов, если они ищут каких-то преступников.
   
Из опасности общения в мессенджерах Телеграма или Вайбера какого-нибудь. Если ты - Навальный, ну или еще какой-то крутой оппозиционер или враг хуйло, то по запросу спецслужб Вайбер или, возможно, Телеграм с большой долей вероятности может слить твою переписку властям (если ты ее не шифруешь, а шифрование на стороне абонента можно активировать). Навальному надо думать в каком мессенджере общаться, а простому Васе можно особо не париться
Та пох той навальни.

Якщо провести норм парсінг бд повідомлень по ключовим словам і відфільтрувати юзерів по сферам проф інтересів за тиждень можна мати геотегінг наприклад  90% армійців конкретного прикордонногот регіону.
Чи всієі Украіни.
Парсити месаги скриптами регулярних виразів ну що то за проблема йопт?

На моій памяті до завалу доткомів моя укфірма робила парсера для нй таймс і ще 200 видань що тоді були тд.
РР партнес (лв невада) замововляли.
Скліроза немаю.
Три програмера за тиждень наваяли те що тепер стрічкою новин називається. Ще пара пхп і хтмл кодерів то вклали в продукт за 50кусків .
Потім
Йопнули башти
Доткоми впали
Фірму продав
Дарма.

Вася коля пєтя з Уа кацапам накуй не потрібні.
Парсити месаги з привязкою до геотегенгіа норм.
Та там можливості що я іпу сорі за франц
При потребі можна так шугнути що ефект оленя з цього боку передушить сам себе(

Єдине що може особисто для мене ту версію не приймати критично це те  що про неі в Всу і рнбо знають і як кацпапи попруть то месагери з фсб бекдором закриють за тиждень перед тим.

Пана Маковія не підтримую.

Окремо
Конспірологією не страждаю

Сорі за можливі очепятки
Тіліпон
   
На чем Viber зарабатывает в Украине и почему мессенджеры станут главными в телефонах. Интервью с топ-менеджером Viber
https://www.epravda.com.ua/rus/publications/2019/08/30/651085/

— В какой стране хранятся данные пользователей из Украины и хранятся ли они в России?

— В Viber используется сквозное шифрование по умолчанию. Его не нужно нигде включать. Когда вы отправляете сообщение с одного телефона на другой, оно автоматически шифруется.

Ключи есть на телефоне отправителя и телефоне получателя. Когда сообщение приходит на сервер, оно полностью зашифровано. Когда сообщение доставляется пользователю, оно автоматически удаляется на сервере. Если сообщение не доставлено, то на сервере оно хранится около двух недель и после этого удаляется.

Даже если вдруг кто-то "хакнет" серверы, то никто не сможет прочитать эти сообщения, потому что они хранятся в виде ноликов-единичек.

— Власти РФ заставили Viber хранить данные о пользователях на серверах, расположенных в РФ. Где хранятся данные об украинских пользователях?

— CEO Viber Джамел Агауа, когда был в Киеве (в июле 2019 года. — ЭП), говорил, что в РФ есть закон, который обязывает хранить данные россиян в РФ. Однако там, в РФ, нет данных украинских пользователей, как и данных пользователей из любых других стран. Это касается только пользователей из России.
— Существует практика, когда государственные органы, в том числе Украины, направляют запросы в Google и Facebook на раскрытие данных определенных аккаунтов. Направляют ли госорганы Украины такие запросы в Viber? Раскрывает ли такие данные Viber и в каких случаях?

— Мне не известно о таких запросах. Насколько я знаю, мы получаем от определенных государственных регулирующих органов запросы на раскрытие информации относительно местонахождения пользователей, но даже эту информацию мы не можем предоставить, если сам пользователь не делится этой информацией с нами.

Поскольку в Viber по умолчанию используется сквозное шифрование и отсутствует таргетирование данных, то никто, включая сотрудников Viber, не имеет доступа к перепискам, звонкам пользователей и их данным. Насколько я знаю, мы не получали подобные запросы от украинских государственных органов.

Тем не менее, в штаб-квартире Viber есть специальные сотрудники, которые занимаются запросами от регулирующих органов, если они ищут каких-то преступников.
такая же история и с Телеграмом. Мессенджеры гораздо более защищенный канал общения по сравнению с СМС. СМС вообще не защищенная технология
   
откуда дровишки? Новенькая конспирология - захват мира с помощью мессенджера

Ти починаєш набридати своїми оцінками. А ще пересмиками і відвертою брехнею.

Ніякої мови про ВЕСЬ СВІТ немає. Більше того - я стверджую, що той весь світ користується есемесками. А основний ореол масового використання тих вайберів-телеграмів співпадає із голубою мрією хуйло - так званим «слав’янським братством», тобто Білорусь, Московія і Україна.
   
Та пох той навальни.

Якщо провести норм парсінг бд повідомлень по ключовим словам і відфільтрувати юзерів по сферам проф інтересів за тиждень можна мати геотегінг наприклад  90% армійців конкретного прикордонногот регіону.
Чи всієі Украіни.
Парсити месаги скриптами регулярних виразів ну що то за проблема йопт?

На моій памяті до завалу доткомів моя укфірма робила парсера для нй таймс і ще 200 видань що тоді були тд.
РР партнес (лв невада) замововляли.
Скліроза немаю.
Три програмера за тиждень наваяли те що тепер стрічкою новин називається. Ще пара пхп і хтмл кодерів то вклали в продукт за 50кусків .
Потім
Йопнули башти
Доткоми впали
Фірму продав
Дарма.

Вася коля пєтя з Уа кацапам накуй не потрібні.
Парсити месаги з привязкою до геотегенгіа норм.
Та там можливості що я іпу сорі за франц
При потребі можна так шугнути що ефект оленя з цього боку передушить сам себе(

Єдине що може особисто для мене ту версію не приймати критично це те  що про неі в Всу і рнбо знають і як кацпапи попруть то месагери з фсб бекдором закриють за тиждень перед тим.

Пана Маковія не підтримую.

Окремо
Конспірологією не страждаю

Сорі за можливі очепятки
Тіліпон

Практично те саме що я написав вище - хто контролює звязок, той має стратегічну перевагу. Тільки описано більше розгорнуто.
   
Практично те саме що я написав вище - хто контролює звязок, той має стратегічну перевагу. Тільки описано більше розгорнуто.
То что Лемберг написал - это элементарно понятно, за исключением единственного одного условия - надо иметь в распоряжении все сообщения пользователей с Украины расшифрованные и геотеги к ним, дальше дело техники. Вот я очень сомневаюсь, что даже в самом Вайбере есть эти расшифрованные сообщения. Вайбер - коммерческий месенджер, зарабатывает на рекламе и на платных сообщениях, та же фигня с Телеграмом, но он только начинает вводить рекламу в группах.

Лемберг не писал чушь про шифрованные СМСки на Айфонах и т.п.

Если была проблема с Касперским - его забанили нафиг в западных странах.
   
- я стверджую, що той весь світ користується есемесками

вот насчет этого я очень сомневаюсь - функционал слабый и т.п. Как в СМСке отправить фоточку, видос да и ссылку отправить неудобно. Это уже самые отсталые консерваторы сидят на СМСках

а вот что используют во всем мире
The Most Popular Messaging Apps (Around the Globe)
   
То что Лемберг написал - это элементарно понятно, за исключением единственного одного условия - надо иметь в распоряжении все сообщения пользователей с Украины расшифрованные и геотеги к ним, дальше дело техники. Вот я очень сомневаюсь, что даже в самом Вайбере есть эти расшифрованные сообщения. Вайбер - коммерческий месенджер, зарабатывает на рекламе и на платных сообщениях, та же фигня с Телеграмом, но он только начинает вводить рекламу в группах.

Лемберг не писал чушь про шифрованные СМСки на Айфонах и т.п.

Если была проблема с Касперским - его забанили нафиг в западных странах.

Есемески на айфонах називаються iMessage. Вони жорстко шифруються і працюють зовсім непомітно, без всякого втручання юзера. Працюють саме в SMS мессенджері. А не в якомусь окремому. Тому їх не виділяють в щось особливе чи окреме і за звичкою називають SMS. І ці iMessage не по зубах тій московистській гебні.

Ці iMessage працюють лише коли на обох кінцях айфони. Коли на іншому кінці щось інше, наприклад андроїд чи віндоус, то есемеска проходить в звичайному штатному режимі. Розрізнити їх на своєму смартфоні можна. Якщо проходять iMessage, то вони за штатними настройками айфона мають зелений фон, а на все інше синій.

От ці iMessage і є камінь спотикання для гебні. Досить мати два допотопних айфони і переписка стає невидимою, вірніше нечитабельною. Навіть якщо сервери українського провайдера будуть напряму з‘єднані з Лубянкою.

Тому в зоні своїх геополітичних інтересів московити методами заохочень свого (вайбер-телеграм) і стримувань чужого (смс) масово підсадили населення на ті свої Вайбер і Телеграм. А якщо виражатись коректніше, то фактично ЗАГНАЛИ. Абсолютно вірно розрахувавши, що коли 80+% населення користуватиметься цими підконтрольними їм месенджерами, то і військові так чи інакше будуть ними користуватись. А далі справа техніки. І переоцінити можливості такого контролю неможливо - там просто безцінна інформація в реальному часі.
   
вот насчет этого я очень сомневаюсь - функционал слабый и т.п. Как в СМСке отправить фоточку, видос да и ссылку отправить неудобно. Это уже самые отсталые консерваторы сидят на СМСках

а вот что используют во всем мире
The Most Popular Messaging Apps (Around the Globe)

Ти просто вбиваєш…  Без ножа ріжеш…

 :facepalm:

   
Маса сервісів зав‘язана на есемески. Ті ж платежі картами дублюються повідомленнями есемес. А половина паролів в програмах дублюються цифровим кодом який також приходить по есемес. В якісь дні іноді відкриваєш якісь програми десятки разів і щоразу есемескою приходить цифровий пароль.

Цікаво було б побачити реакцію Майкрософт чи якогось банку, якби їм запропонував присилати цифрові паролі на Вайбер чи Телеграм.

 :gigi:
От тільки ці смс надходять, і за них користувач не платить. Я взагалі не пам'ютаю коли останній раз надсилав комусь смс, хоча в мене у пакеті їх десь 1000

P.S. Згадав. Останній раз надсилав смс у 2015 бійцям бо москалі зв'язок ребом глушили і дозвонитись не було можливості, а смс через через одну-дві доходили.
   
А тепер знавці Вайбера. Поясніть що є такого в тому «прокачаному» Вайбері і немає в «допотопному динозаврі» SMS.





Останнє редагування: 23 листопада 2021 20:12:37 від Маковій
   
А Вайбер (тобто гебня) крім всіх своїх шняг по контролю за перепискою і геолокацією, має доступ до вашого сматфона. Як мінімум всі ваші контакти він читає. І має доступ до ваших фоток. А може, та навіть напевне, і ще щось.
   
Як бачите, коли писали той Вайбер, то дерли саме із SMS мессенджера. Інтерфейси практично ідентичні.

А потім гебня БЕЗПЛАТНО роздаючи той Вайбер і ІНТЕРНЕТ ПІД НЬОГО, і паралельно вставляючи різні затички в SMS, загнали народ на своє підконтрольне поле.
   
Есемески на айфонах називаються iMessage.

ого, пан Маковей опять знатно обделался. Imessage это эппловский  мессенджер, который умеет отправлять простые допотопные нешифрованные СМСки, вот почитай в чем отличие
У чому різниця між повідомленнями iMessage і SMS або MMS?

Я вообще на фанат Вайбера, но в чем его ФСБешность, товарищ Маковей?
   
Як бачите, коли писали той Вайбер, то дерли саме із SMS мессенджера. Інтерфейси практично ідентичні.

А потім гебня БЕЗПЛАТНО роздаючи той Вайбер і ІНТЕРНЕТ ПІД НЬОГО, і паралельно вставляючи різні затички в SMS, загнали народ на своє підконтрольне поле.
хитрый ход, вот что гебня себе позволяет ... а что за затычки в СМС :S
   
ого, пан Маковей опять знатно обделался. Imessage это эппловский  мессенджер, который умеет отправлять простые допотопные нешифрованные СМСки, вот почитай в чем отличие
У чому різниця між повідомленнями iMessage і SMS або MMS?
Я вообще на фанат Вайбера, но в чем его ФСБешность, товарищ Маковей?

«Знатно обдєлався» це саме ти. Тому що дійсно ні в зуб ногою. Ти навіть не знав що по СМС можна відправляти фотки, відео, аудіо… та що завгодно. Це дніще.

 :facepalm1:

І при цьому кожне твоє повідомлення починається із слова «брєд» і «обдєлався». Таки ти бот.

А ще ти «обдєлуєшся» на кожному кроці називаючи чорне білим. На кшталт того, що iMessage НЕ ШИФРУЄ повідомлення. А насправді все навпаки - ШИФРУЄ. Як ти так умудряєшся?

 ;o


   
Re: Поясніть мені чому в українських мережах SMS/MMS є якийсь фетишизм?

Цікаве спостереження.  Україна, Росія та Білорусія чи не єдині країни в Європі, де жоден оператор не підтримує Аpple  Watch.

В цих трьох краінах якась своя окрема еволюція стільникових мереж.
   
хитрый ход, вот что гебня себе позволяет ... а что за затычки в СМС :S

Жорстко обмежують кількість, а то і зовсім ті СМС відсутні в пакетах. Якщо і є якась мізерна кількість, то коштує окремих грошей і якісь надскладні підрахунки із кількістю і драконячими санкціями за кожну «ПЕРЕБРАНУ» есемеску.

Розраховано дуже чітко - пересічний побачивши таке плюне і піде на ПОВНІСТЮ БЕЗПЛАТНИЙ Вайбер. І без жодних обмежень. Повний анліміт. Як по кількості так і географічно - по всьому світові все так же безплатно. Тут вибір очевидний - звісно що всі побіжать у Вайбер.

Останнє редагування: 23 листопада 2021 20:48:52 від Маковій
   
Цікаве спостереження. Україна, Росія та Білорусія чи не єдині країни в Європі, де жоден оператор не підтримує Аpple  Watch.

В цих трьох краінах якась своя окрема еволюція стільникових мереж.

Я вже писав вище - це точно та територія, на яку претендують московити. От тобі і відповідь.
   
Re: Поясніть мені чому в українських мережах SMS/MMS є якийсь фетишизм?

Я вже писав вище - це точно та територія, на яку претендують московити. От тобі і відповідь.

Мене це не дуже здивувало, бо Apple не дуже в пошані в рускомірному середовищі, бо має свою повністью шифровану екосистему до якої ФСБ не знає з якого боку підійти.
   
«Знатно обдєлався» це саме ти. Тому що дійсно ні в зуб ногою. Ти навіть не знав що по СМС можна відправляти фотки, відео, аудіо… та що завгодно. Це дніще.

 :facepalm1:

І при цьому кожне твоє повідомлення починається із слова «брєд» і «обдєлався». Таки ти бот.

А ще ти «обдєлуєшся» на кожному кроці називаючи чорне білим. На кшталт того, що iMessage НЕ ШИФРУЄ повідомлення. А насправді все навпаки - ШИФРУЄ. Як ти так умудряєшся?

 ;o

Маковей, я понимаю, что ты не технарь, гуманитарий скорее, но ты хотя бы ссылку почитай, которую я тебе отправил

"SMS і MMS
Якщо ви не користуєтеся iMessage, то можете надсилати повідомлення SMS або MMS. Це текстові повідомлення та фотографії, які надсилаються на інший пристрій iPhone, iPad або iPod touch. Повідомлення SMS і MMS не шифруються й відображаються на екрані вашого пристрою у вигляді зелених бульок."

если ты расскажешь нам, как можно отправить ФОТО или ВИДЕО (не ссылку) в стандартном SMS сообщении размером в 140 байт ... я признаю, что я лопух, но если ты не покажешь и не расскажешь - то ты самый обычный тупой лошара. У тебя просто каша в голове. мессенджер Айфона отправляет как шифрованные текстовые  сообщения, фотки, видео, геометки и т.п. так и стандартные СМС размером в 140 байт, которые не шифрованные и перехватываюся дешевой китайской балалайкой
   
Мене це не дуже здивувало, бо Apple не дуже в пошані в рускомірному середовищі, бо має свою повністью шифровану екосистему до якої ФСБ не знає з якого боку підійти.

Так. Абсолютно вірно. 

Айфон це ще один привід для падучої в московитів. Тому що цей банальний побутовий масовий сматфон їм не по зубах щоб зламати і контролювати.

От вони скрізь де лише можна і як лише можна обливають лайном ті айфони.
   
Жорстко обмежують кількість, а то і зовсім ті СМС відсутні в пакетах. Якщо і є якась мізерна кількість, то коштує окремих грошей і якісь надскладні підрахунки із кількістю і драконячими санкціями за кожну «ПЕРЕБРАНУ» есемеску.

Розраховано дуже чітко - пересічний побачивши таке плюне і піде на ПОВНІСТЮ БЕЗПЛАТНИЙ Вайбер. І без жодних обмежень. Повний анліміт. Як по кількості так і географічно - по всьому світові все так же безплатно. Тут вибір очевидний - звісно що всі побіжать у Вайбер.
а почему в Вабер побегут?  Почему не побегут в Аймесседж или Вотспапп или в ФБ мессенджер или в Сигнал?
Ждем ответа, сеньор конспиролог
   
Так. Абсолютно вірно. 

Айфон це ще один привід для падучої в московитів. Тому що цей банальний побутовий масовий сматфон їм не по зубах щоб зламати і контролювати.

От вони скрізь де лише можна і як лише можна обливають лайном ті айфони.
боже мой, какой же ты бестолковый  :facepalm1:  При чем тут Айфон? Андроид москали ломанули, а Айфон им не по зубам? Вайбер или телеграм может и на Айфоне работать. И на Андроеде может быть установлен хорошо защищенный мессенджер Сигнал. Какая же каша в голове ...
   
Маковей, я понимаю, что ты не технарь, гуманитарий скорее, но ты хотя бы ссылку почитай, которую я тебе отправил

"SMS і MMS
Якщо ви не користуєтеся iMessage, то можете надсилати повідомлення SMS або MMS. Це текстові повідомлення та фотографії, які надсилаються на інший пристрій iPhone, iPad або iPod touch. Повідомлення SMS і MMS не шифруються й відображаються на екрані вашого пристрою у вигляді зелених бульок."

если ты расскажешь нам, как можно отправить ФОТО или ВИДЕО (не ссылку) в стандартном SMS сообщении размером в 140 байт ... я признаю, что я лопух, но если ты не покажешь и не расскажешь - то ты самый обычный тупой лошара. У тебя просто каша в голове. мессенджер Айфона отправляет как шифрованные текстовые  сообщения, фотки, видео, геометки и т.п. так и стандартные СМС размером в 140 байт, которые не шифрованные и перехватываюся дешевой китайской балалайкой

Каша в голові у тебе. Але я боюсь, що там навіть каша відсутня.

Ще раз. Якщо вас так тіпає від айфонів.

Айфон в SMS мессенджері може посилати звичайні есемески на пристрої ВІДМІННІ від продукції Еппл. А на пристрої Еппл посилає ШИФРОВАНІ. Автоматично. Вони їх називають iMessage, але вони проходять через все той же SMS мессенджер. На ерані айфона вірізняються лише кольором фону. 

В решті між звичайними есемесками і iMessage немає ніякої різниці.

Вставити фотку, відео, гіфтку чи щось інше в есемеску елементарно. Дивно, що ти встрявши в цю тему,та ще й розкидаючись «оцінками» не знаєш елементарних речей, якими вільно володіють 5-річні діти.

На скріншотах СМС вище є ряд піктограм-іконок. Одна з них у вигляді райдужної ромашки то є архів фото-відео в тому конкретному айфоні. Клікаєш, відкривається вікно із фотками, виділяєш потрібні і клікаєш на піктограму «відправити». Це все.

Якщо фото-відео на сторонньому ресурсі, тоді дійсно посилаєш лінк. Але після відправки той лінк дублюється ще і реальною картинкою яку ти послав.

   
боже мой, какой же ты бестолковый  :facepalm1:  При чем тут Айфон? Андроид москали ломанули, а Айфон им не по зубам? Вайбер или телеграм может и на Айфоне работать. И на Андроеде может быть установлен хорошо защищенный мессенджер Сигнал. Какая же каша в голове ...

Я тебе, безтолкового бота, довго просив.

А тому бай-бай.
   
Айфон в SMS мессенджері може посилати звичайні есемески на пристрої ВІДМІННІ від продукції Еппл. А на пристрої Еппл посилає ШИФРОВАНІ. Автоматично. Вони їх називають iMessage, але вони проходять через все той же SMS мессенджер. На ерані айфона вірізняються лише кольором фону.

Тоді до чого тут тема про ціну СМС в Україні, якщо iMessage для всіх безплатні, незалежно від оператора. Це ж звичайний месенджер, тільки від Apple і до технології SMS ніякого стосунку не має.
   
Тоді до чого тут тема про ціну СМС в Україні, якщо iMessage для всіх безплатні, незалежно від оператора. Це ж звичайний месенджер, тільки від Apple і до технології SMS ніякого стосунку не має.

Я не знаю як рахують ті чомусь (хоч зрозуміло чому - див. вище) брильянтові есемески в Україні, але iMessage проходить через стандарний сервіс SMS. І розцінюється і рахується як есемеска.

Я писав вище - для iMessage не існує окремого спеціального мессенджера. Все проходить через SMS мессенджер. І для пересічного юзера намає різниці що він відправляє - звичайну есемеску чи iMessage. Він цього просто не помічає. Хіба що зверне увагу на інший колір фону.
   
Так що функціонал і інтерфейс/зовнішній вигляд у SMC мессенджера і у Вайбера практично ідентичні. Розробники Вайбера старались, дерли із першоджерела дотошно.
   
Я не знаю як рахують ті чомусь (хоч зрозуміло чому - див. вище) брильянтові есемески в Україні, але iMessage проходить через стандарний сервіс SMS. І розцінюється і рахується як есемеска.

iMessage відсилає дані через інтернет, як і в інших месенджерів. І є повністю безплатним.
Месенджер в iPhone може відсилати повідомлення через платні SMS або MMS тільки якщо відсутнє з'єднання з Internet.
   
І розцінюється і рахується як есемеска
Я розумію, що Вам все одно - але Ви не зрозуміли знов. Технічно АйМесага уходить через інтернет і не рахується взагалі ніяк. Це той же "вайбер" але від Эпла.. :)
   
Я тебе, безтолкового бота, довго просив.

А тому бай-бай.
понятно, Маковей обделался по уши и  аргументов не хватает.
   
Я не знаю як рахують ті чомусь (хоч зрозуміло чому - див. вище) брильянтові есемески в Україні, але iMessage проходить через стандарний сервіс SMS. І розцінюється і рахується як есемеска.

Я писав вище - для iMessage не існує окремого спеціального мессенджера. Все проходить через SMS мессенджер. І для пересічного юзера намає різниці що він відправляє - звичайну есемеску чи iMessage. Він цього просто не помічає. Хіба що зверне увагу на інший колір фону.
Скажи, яким чином відправник (айфон) знає що отримувач також айфон? ;)
   
Я не знаю як рахують ті чомусь (хоч зрозуміло чому - див. вище) брильянтові есемески в Україні, але iMessage проходить через стандарний сервіс SMS. І розцінюється і рахується як есемеска.

Я писав вище - для iMessage не існує окремого спеціального мессенджера. Все проходить через SMS мессенджер. І для пересічного юзера намає різниці що він відправляє - звичайну есемеску чи iMessage. Він цього просто не помічає. Хіба що зверне увагу на інший колір фону.
где наш пан Маковей нашел бриллиантовые СМСки в Украине  :S

А этот Аймесседж обычный мессенджер, который работает только на платформе Айос и умеет отправлять обычные допотопные СМСки.
SMS - Short Message Service, который был представлен еще в первой версии стандарта GSM умеет отправлять только сообщения размером 140 байт, при 7ми битной кодировке это максимум 160 символов. Я думаю, что уже и в Канаде мало кто использует стандартные СМСки, просто пан Маковей попутал сообщения в мессенджере Аймесседж и СМС, а потом начал обижаться

   
Скажи, яким чином відправник (айфон) знає що отримувач також айфон? ;)

Синій колір фону повідомлень. На інші платформи штатно зелений.
   
Синій колір фону повідомлень. На інші платформи штатно зелений.
Про отримувача зрозуміло. Але як айфон знає що потрібно передавати саме аймесседж а не смс?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія