Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

PiterPen кацап?

Re: PiterPen  кацап?

В Україні триває боротьба українського світу і неукраїнського. І за кацапськими методичками прибічники кацапні ( що ними підгодовуються), все перевертають з ніг на голову. Скоро договоряться, що Бандера - кацапський агент.  :laugh:
Біле то чорне, а чорне то біле. Українці - то ФСБшники, а юльки і перефарбовані у зелене - "найщиріші".   :lol:
Одне рятує - брутальність юльків чисто кацапська.
Брудні люди. Тому помилитися важко в оцінці.

Пичкає  :lol:
   
Re: PiterPen  кацап?

Мда. А всё началось с того что Питер Пен назвал ЛАРТА старухой и молодящаяся мадам взбеленилась.   :laugh:

Пам'ятаю істерику за комариху )) її тоді назвали навіть гарно, вінтажною  :pooh_lol:  але вереск був приблизно такий же )
ТС випадково не її реінкарнація ? )
   
Re: PiterPen  кацап?

Пичкає  :lol:
Ото власне хороший випадок застосування слова, яке Світлана ніколи не чула. Юльки вже 20 років пичкають усіх своїм брудом.
Я, чесно кажучи, ваші брудні пости минаю. Але тепер буду час-від-часу підкидати різні варіанти зі словом "пичкати".

Останнє редагування: 1 жовтня 2021 14:00:05 від ЛАРТА
   
Re: PiterPen  кацап?

Мда. А всё началось с того что Питер Пен назвал ЛАРТА старухой и молодящаяся мадам взбеленилась.   :laugh:
Усе почалося з того, що на форум прибув ще один кацап зі своєю кацапською пропагандою. А тут вже і без нього кишить брудом.
Ви, Ольга, н-д працюєте за 6-тьох. Я колись дивувалася, чого вас тут так травлять, обзивають, а тепер зрозуміла. Бруд - то ваша стихія.
Мені плювати, що пише про мене ваша національна трійця, що виплескує кацапський бот, брудні матюкливі юльки, я буду виводити на чисту воду усіх, хто псує українцям життя у своїй державі.
Про вас, про іншу антиукраїнську нечисть тут вже добре всі знають: і ті, що читають, і ті, що пишуть.
З новоявленим зайдою ще не всі до цього часу розібралися. Тепер українці будуть ретельніше аналізувати його антиукраїнські пости.
Було б воно розумніше, то не палилося б так відразу, але скудні у ФСБшників тепер кадри. Зійшли на пси.  :laugh:

   
Re: PiterPen  кацап?

Пам'ятаю істерику за комариху )) її тоді назвали навіть гарно, вінтажною  :pooh_lol:  але вереск був приблизно такий же )
ТС випадково не її реінкарнація ? )

Ну вот если серьёзно. На ФУПе нет хуже обвинения чем обвинение в работе на ФСБ/Ольгино и тому подобное. И эта визгливая старуха ЛАРТА ими постоянно разбрасывается как семечками.

Но видите ли сказать визгливой старухе что она визгливая старуха это ни много ни мало атака на всё украинское. Мадам дух Бандеры на помощь вызвала
   
Re: PiterPen  кацап?

В Україні триває боротьба українського світу і неукраїнського. І за кацапськими методичками прибічники кацапні ( що ними підгодовуються), все перевертають з ніг на голову. Скоро договоряться, що Бандера - кацапський агент.  :laugh:
Біле то чорне, а чорне то біле. Українці - то ФСБшники, а юльки і перефарбовані у зелене - "найщиріші".   :lol:
Одне рятує - брутальність юльків чисто кацапська.
Брудні люди. Тому помилитися важко в оцінці.

Цинічні бандери...



Абтікай...  :bueee:
   
Re: PiterPen  кацап?

Усе почалося з того, що на форум прибув ще один кацап зі своєю кацапською пропагандою. А тут вже і без нього кишить брудом.
Ви, Ольга, н-д працюєте за 6-тьох. Я колись дивувалася, чого вас тут так травлять, обзивають, а тепер зрозуміла. Бруд - то ваша стихія.
Мені плювати, що пише про мене ваша національна трійця, що виплескує кацапський бот, брудні матюкливі юльки, я буду виводити на чисту воду усіх, хто псує українцям життя у своїй державі.
Про вас, про іншу антиукраїнську нечисть тут вже добре всі знають: і ті, що читають, і ті, що пишуть.
З новоявленим зайдою ще не всі до цього часу розібралися. Тепер українці будуть ретельніше аналізувати його антиукраїнські пости.
Було б воно розумніше, то не палилося б так відразу, але скудні у ФСБшників тепер кадри. Зійшли на пси.  :laugh:


И только благодаря визгливой старушке ЛАРТА у всех открылись глаза. Не старушка а пуп земли какой-то   :lol:
   
Re: PiterPen  кацап?

Тоже вечная беда ФУПа. Чем больше кусок говна тем охотней оно рядится в шаровары. Ларточка как лишнее доказательство. :)
   
Re: PiterPen  кацап?

Ото власне хороший випадок застосування слова, яке Світлана ніколи не чула. Юльки вже 20 років пичкають усіх своїм брудом.
Я, чесно кажучи, ваші брудні пости минаю. Але тепер буду час-від-часу підкидати різні варіанти зі словом "пичкати".

Істото брехлива, звісно я його чула, в російській мові, і якби це написала Бячка чи Шуша, я б трольнула але зрозуміла б, вони російськомовні і в них може таке вирватись, але ж ти брешеш що канонічна україномовна українка  :facepalm:
   
Re: PiterPen  кацап?

И только благодаря визгливой старушке ЛАРТА у всех открылись глаза. Не старушка а пуп земли какой-то   :lol:
:gigi:
Хто екстраполює свої вади і проблеми на інших, як Ольга Тейлор? Усі знають.  B-)
Визглива - ви, бо лізете у справи чужої вам країни. Я  розумію. що ваша нація звихнена на грошах, але подивіться на свої власні проблеми. Не треба українців вчити розуму.

Ще раз повторюю: мені плювати на ваші намагання принизити і образити. Стали в ряд з махровим неотесаним кацапом і зі своїм наглим подєльніком? Не дивно. Нема виховання. Є тільки наглість.
Можу вас завірити, що я у свої 66 виглядаю гарніше і привабливіше, ніж ви. 200%. Бо в мене не чорна душа.
 :rotate:
   
Re: PiterPen  кацап?

Ну вот если серьёзно. На ФУПе нет хуже обвинения чем обвинение в работе на ФСБ/Ольгино и тому подобное. И эта визгливая старуха ЛАРТА ими постоянно разбрасывается как семечками.

Но видите ли сказать визгливой старухе что она визгливая старуха это ни много ни мало атака на всё украинское. Мадам дух Бандеры на помощь вызвала

То якийсь троль малахольний, я вже не вперше бачу такі гілки від неї, але спалилась зачьотно цього разу )) ще й вся шобла з своєю галасавалкаю )
   
Re: PiterPen  кацап?

:gigi:
Хто екстраполює свої вади і проблеми на інших, як Ольга Тейлор? Усі знають.  B-)
Визглива - ви, бо лізете у справи чужої вам країни. Я  розумію. що ваша нація звихнена на грошах, але подивіться на свої власні проблеми. Не треба українців вчити розуму.

Ще раз повторюю: мені плювати на ваші намагання принизити і образити. Стали в ряд з махровим неотесаним кацапом і зі своїм наглим подєльніком? Не дивно. Нема виховання. Є тільки наглість.
Можу вас завірити, що я у свої 66 виглядаю гарніше і привабливіше, ніж ви. 200%. Бо в мене не чорна душа.
 :rotate:

Ти не українка, ти заслиняний троль і навіть не факт що жінка  B-)
   
Re: PiterPen  кацап?

напевно охуєла, як раз ти, писта без скафандра...   :bueee:


Недарма вас бог карає...   :punish:  :butcher:

и тебя вылечат :kez_04:
   
Re: PiterPen  кацап?

Знову персональна гілка і навішування ярликів :facepalm1:
Я з ним багато в чому не згоден, навіть корисним дурнем називав.
Але до чого тут кацап не кацап?
Тим більше я знаю так званих кацапів, які більші патріоти України
ніж деякі галасливі фупівці.
   
Re: PiterPen  кацап?

Знову персональна гілка і навішування ярликів :facepalm1:

та приперлась чорнорота баба і аля-ульо, гоні гусєй
   
Re: PiterPen  кацап?

Істото брехлива,
Це про вас.
А ще кацапи дуже люблять когось повчати, абсолютно не знаючи, про що лепечуть.
Слово "пичкати" постійно використовувала моя мама, котра до кацапської ніяким боком, бо вчила рідну мову за Польщі і дуже доброму товаристві.
А пізніше закінчила українську філологію львівського універу.
Не вам вчити галичан мови.
Зрозуміло, що я це пишу не для вас - горбатого тільки могила виправить.
   
Re: PiterPen  кацап?

Тим більше я знаю так званих кацапів, які більші патріоти України
Це не місцевий кацап, це заслана агентура для залякування і протягування сюди інфорвійни хуйло.
Спалився не один раз.
Мало того, він ще й веде себе по хамськи, тому і персональна гілка.
   
Re: PiterPen  кацап?

и тебя вылечат :kez_04:

Ти за своє одужання переживай  ;)  я так зрозуміла що свиноферма допомогла лише добрим словом і по 200 грн  :lol: а хтось лише словом  :weep:  оті всі алєгархіні на теслах, сєпарські манагєри , тернопільські бізнєсмєни нє шмаглі по штучці скинутися втрьох  :acute: 
Гроші по ходу вальнув Давид  :facepalm1:
Вчинок звісно шляхетний, але тим більше помітно прірву між людьми що триндять і що роблять )
   
Re: PiterPen  кацап?

Це про вас.
А ще кацапи дуже люблять когось повчати, абсолютно не знаючи, про що лепечуть.
Слово "пичкати" постійно використовувала моя мама, котра до кацапської ніяким боком, бо вчила рідну мову за Польщі і дуже доброму товаристві.
А пізніше закінчила українську філологію львівського універу.
Не вам вчити галичан мови.
Зрозуміло, що я це пишу не для вас - горбатого тільки могила виправить.

Мама комарихи ?  :lol: Мама це офігєнне джерело, вона здається в Москві у вас підживала, я так пам'ятаю під час Майдану ви теж там були ? B-)
Льолік, у вас ус атклєілся  :)
   
Re: PiterPen  кацап?

Це про вас.
А ще кацапи дуже люблять когось повчати, абсолютно не знаючи, про що лепечуть.
Слово "пичкати" постійно використовувала моя мама, котра до кацапської ніяким боком, бо вчила рідну мову за Польщі і дуже доброму товаристві.
А пізніше закінчила українську філологію львівського універу.
Не вам вчити галичан мови.
Зрозуміло, що я це пишу не для вас - горбатого тільки могила виправить.

Певно пані якийсь "кацап" в юності "обідив"? Чи не курсант ЛВВПУ? ;)
   
Re: PiterPen  кацап?

Це не місцевий кацап, це заслана агентура для залякування і протягування сюди інфорвійни хуйло.
Хм, все пишут о войне, о планах раши, а только я кацап. Лечится тебе бабця надо, но ты уже не излечима, потому лучше самозабанься.
Я если чё ваще то боюсь наступления кацапов, потому о больном и пишу.
він ще й веде себе по хамськи
Чья бы корова мычала, а твоя точно молчала, хамка.
   
Re: PiterPen  кацап?

:gigi:
Хто екстраполює свої вади і проблеми на інших, як Ольга Тейлор? Усі знають.  B-)
Визглива - ви, бо лізете у справи чужої вам країни. Я  розумію. що ваша нація звихнена на грошах, але подивіться на свої власні проблеми. Не треба українців вчити розуму.

Ще раз повторюю: мені плювати на ваші намагання принизити і образити. Стали в ряд з махровим неотесаним кацапом і зі своїм наглим подєльніком? Не дивно. Нема виховання. Є тільки наглість.
Можу вас завірити, що я у свої 66 виглядаю гарніше і привабливіше, ніж ви. 200%. Бо в мене не чорна душа.
 :rotate:

Да ландно вам ЛАРТА. Я охотно признаю что у вас и куй намного длиннее чем у меня. Кто же спорит.   :laugh:
   
Re: PiterPen  кацап?

Певно пані якийсь "кацап" в юності "обідив"? Чи не курсант ЛВВПУ?
:D Но в начале наверное цветы дарил.
   
Re: PiterPen  кацап?

Мама комарихи ?  :lol: Мама це офігєнне джерело, вона здається в Москві у вас підживала, я так пам'ятаю під час Майдану ви теж там були ? B-)
Льолік, у вас ус атклєілся  :)

...і там звикла до червоної ікри...
   
Re: PiterPen  кацап?

він ще й веде себе по хамськи, тому і персональна гілка.
що є то є
але я питаю до чого тут кацапство?
якщо хам, то треба писати - хам
хам це інтернаціональна властивість індивіда
   
Re: PiterPen  кацап?

Оце думаю познущатися з поросят і відкрити опитування про слово пичкає  :lol:
Але ж зрозуміють про кого мова і відморозяться )
   
Re: PiterPen  кацап?

...і там звикла до червоної ікри...

Мама чи Льолік ?))
   
Re: PiterPen  кацап?

Юльки вже 20 років пичкають усіх своїм брудом.
ти хвора
   
Re: PiterPen  кацап?

Ну вот если серьёзно. На ФУПе нет хуже обвинения чем обвинение в работе на ФСБ/Ольгино и тому подобное. И эта визгливая старуха ЛАРТА ими постоянно разбрасывается как семечками.

Но видите ли сказать визгливой старухе что она визгливая старуха это ни много ни мало атака на всё украинское. Мадам дух Бандеры на помощь вызвала
Ага, попередньо помолившись на святий лік петро і з відразою згадавши про ненависних йому "цинічних бандер"
А те, що ЛАРТА розкидається "кацапами" і своїм Ольгіним у кожен бік, де тільки посміють засумніватися у величі петро - це беззаперечний факт
   
Re: PiterPen  кацап?

Пітер - ворог Украіни. Тож, кацап, вне залежності від національності.
   
Re: PiterPen  кацап?

ЛАРТА розкидається "кацапами" і своїм Ольгіним у кожен бік, де тільки посміють засумніватися у величі петро - це беззаперечний факт
Что и есть как минимум хамство.
Пітер - ворог Украіни. Тож, кацап, вне залежності від національності.
Сам хоть понял что написал?
 :fool:
   
Re: PiterPen  кацап?

Ти за своє одужання переживай  ;)  я так зрозуміла що свиноферма допомогла лише добрим словом і по 200 грн  :lol: а хтось лише словом  :weep:  оті всі алєгархіні на теслах, сєпарські манагєри , тернопільські бізнєсмєни нє шмаглі по штучці скинутися втрьох  :acute: 
Гроші по ходу вальнув Давид  :facepalm1:
Вчинок звісно шляхетний, але тим більше помітно прірву між людьми що триндять і що роблять )

какое тебе до всего этого дело) не бери в голову)
   
Re: PiterPen  кацап?

Что и есть как минимум хамство.
Сам хоть понял что написал?
 :fool:
так.
   
Re: PiterPen  кацап?

ти хвора

ти на себе ТП давно в дзеркало дивилась?  :facepalm1:  :laugh:
   
Re: PiterPen  кацап?

Показово те,як адепти макаки вилизують черговому кацапу :facepalm1:
   
Re: PiterPen  кацап?

какое тебе до всего этого дело) не бери в голову)

Як це яке ?)) Ви нам вже третій рік розказуєте що за кнуря голосує иліта заможна та шляхетна, а за інших голь ніщебродна і тупа, а виходить що иліта допомагає лише добрим словом  :lol:  пропаганда пропагандою , а дєнєжкі врозь   :laugh:
Як же ж так ?)
П.с. ще питання, виходить ти не захотіла довірити своє здоров'я реформованим Супрун державним закладам де аналізи безкоштовні і всьо такоє, пішла в платну ) чомусь  :weep:
Віртуальне життя виявляється немає нічого спільного з реалом  8-)  B-)

Останнє редагування: 1 жовтня 2021 17:06:53 від SvitLana
   
Re: PiterPen  кацап?

Як це яке ?)) Ви нам вже третій рік розказуєте що за кнуря голосує иліта заможна та шляхетна, а за інших голь ніщебродна і тупа, а виходить що иліта допомагає лише добрим словом  :lol:  пропаганда пропагандою , а дєнєжкі врозь   :laugh:
Як же ж так ?)
П.с. ще питання, виходить ти не захотіла довірити своє здоров'я реформованим Супрун державним закладам де аналізи безкоштовні і всьо такоє, пішла в платну ) чомусь  :weep:
Віртуальне життя виявляється немає нічого спільного з реалом  8-)  B-)
Светланка, хочешь на себе это все проверить? Не стоит.
   
Re: PiterPen  кацап?

Светланка, хочешь на себе это все проверить? Не стоит.

Що провєріть ? Брехню кнуроферми ?))) Я і так це знаю )
Алєгархіні з манагєрами дуті виявляється  ))) вдавляться за копієчку  :weep: 
Мало того, якщо ти відречешся від вашого ідолища, мало того що проклянуть в так само прикріплених іменних гілках, так ще й будуть волати атдаймаї200грівєн  :weep:
Гівно, а не люди (с)
   
Re: PiterPen  кацап?

що є то є
але я питаю до чого тут кацапство?
якщо хам, то треба писати - хам
хам це інтернаціональна властивість індивіда
Не про національність йдеться. А про вражину.
У нас війна з кацапами, в тому числі інформаційна. Вважаєте, що нам треба толерувати таких засланців з заданієм?  ;)
   
Re: PiterPen  кацап?

Не про національність йдеться. А про вражину.
У нас війна з кацапами, в тому числі інформаційна. Вважаєте, що нам треба толерувати таких засланців з заданієм?  ;)

А слово "заданіє" вам теж мама передала в спадок як "пичкає" ?  8-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія