Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Махрова кацапня Piter_Pen тут розпоясалася. Скільки ще його тут терпіти

А какие пруфы  желает этот ахметовский пудель? Ссылки на то, чего нет? на то что его шкодливые ручки потерли? типа дайте ссылку на "ихтам нет"?  :laugh:

асмодей, на відміну від тебе я нік не міняв.  І ніколи не заперечував того, що писав в період 2005-2010.  І жодного свого допису не видалив.  Інакше б не було, що зараз цитувати
   
тут ще питання хто більше "укурився".  :blush2:
Алежка - у дискусії зі Світланою - ІМХО, некоректно і недоречно апелює до думки висловленої іншим юзером, у даному разі - мною.

чому некоректно?  Я не дивлюся ТРКУ.  Ви пишіть, що ТРКУ проукраїнській канал, тупа курка що там ватний шабаш. Хто з вас бреше?
   
асмодей, на відміну від тебе я нік не міняв.  І ніколи не заперечував того, що писав в період 2005-2010.  І жодного свого допису не видалив.  Інакше б не було, що зараз цитувати
Та да!!! И типа щаз на передке сосешь у педи, а не в хуеве, который купил, продав донецк!!!
Зато на мове, да?, пидараса кусок??? И ты уже - свой??? ну типа у пидарасов...
Ща еще лет пару и окажеццо, шо ты с дрейкай типа уркаину освобождали от остальных идиотов...
   
хуеве
уркаину
Да, чому б захистити брата-ватана. Тьху.
   
Да, чому б захистити брата-ватана. Тьху.

петька-бот, редис-сосун, кубанський барсег, асмодей, шветка-тупа курка - чудова бригада  [KA]

Останнє редагування: 2 жовтня 2021 12:34:32 від Alezka
   
петька-бот, редис-сосун, кубанський барсег, асмодей, шветка-тупа курка - чудова бригада  [KA]

Ага, майже як " Омерзительная восьмерка"  :laugh:  (tu)
Ситуативне об'єднання кацапів та старих клімактеричних тп. А, ще забув алкаша Редіса  :lol:
   
А какие пруфы  желает этот ахметовский пудель? Ссылки на то, чего нет? на то что его шкодливые ручки потерли? типа дайте ссылку на "ихтам нет"?  :laugh:

Я х.з  :weep: Йожиха теж потерте вимагала, а кнурошобла їй підспівувала що на форумі нічого не треться  :laugh:
Пройшов час, і коли жаба *цензура* гадюку, виявилося що дуже навіть чудово треться  :weep:
   
асмодей, на відміну від тебе я нік не міняв.  І ніколи не заперечував того, що писав в період 2005-2010.  І жодного свого допису не видалив.  Інакше б не було, що зараз цитувати

А з 2010- го що ?  :lol:
   
петька-бот, редис-сосун, кубанський барсег, асмодей, шветка-тупа курка - чудова бригада  [KA]

Жлобяра, купи Наталці хоч Трускавець який , а то аж невдобно за вас , алєгархів  :weep:
   
кубанський барсег, звичайно ти поруч зі мною ніде не сядеш.  Тому що я ніколи не візьму паспорт з куркою.  як це зробив ти. 

Так, що пруфів немає?  Тому що ти збрехав


Мені ті пруфи якщо чесно до дупи, бо я тебе ахметівську гниду знаю особисто і що в тебе в мізках було і є теж знаю.
Зважаючи на відсутність в мене кацапської курки, і постійну твою брехню про це, хто тут
сіючий між українцями ворожнечу підxyйлятник під прикриттям ще велике питання.

   
А з 2010- го що ?  :lol:
Та що від цього ахметівського холуя чекати?
Діі показові. Ахметов спонсорував сепаратизм в 14му і це всім відомо, аж поки сам себе не переграв.
А ця гнида й досі на нього працює. Які ще пруфи тут треба?
Ще й пише тут через гуглтранслейт вдаючи з себе не аби якого патріота. Що через транслейт нема сумнівів,
бо деякі зашкварні словєчкі гугла постійно проскакують.
Відверто бреше про наявність в мене кацапського паспорта. Та ще багато чого бреше.
   
Та що від цього ахметівського холуя чекати?
Діі показові. Ахметов спонсорував сепаратизм в 14му і це всім відомо, аж поки сам себе не переграв.
А ця гнида й досі на нього працює. Які ще пруфи тут треба?
Ще й пише тут через гуглтранслейт вдаючи з себе не аби якого патріота. Що через транслейт нема сумнівів,
бо деякі зашкварні словєчкі гугла постійно проскакують.
Відверто бреше про наявність в мене кацапського паспорта. Та ще багато чого бреше.

Так і після 14 - го не зупинявся, патамучта в нього там імєніє, бізнес
Шо характєрно, воно тепер ще й тут колотити починає, зібрало в себе на аналі мудачуківську шоблу і виносить мозок лохтароту, а тих дурнів нічого не вчить
   
Мені ті пруфи якщо чесно до дупи, я тебе ахметівську гниду знаю особисто і що в тебе в мізках було і є теж знаю
Зважаючи на відсутність в мене кацапської курки, і постійну твою брехню про це, хто тут
сіючий між українцями ворожнечу підxyйлятник під прикриттям ще велике питання.

 8-:

Може ще розкажеш як ти зі мною особисто знайомий? 

Паспорт з куркою ти отримав відразу як почав їздити до кацапів на довгий термін.  Не здивуюся, якщо спочатку ти отримав паспорт у днр
   
кубанський барсег кумедно обурюється ТРКУ, коли сам дивиться з РФ «первый федеральный канал» та «военную тайну» :facepalm1:
   
Бабця! 66 лет, а такая тупая, не позорь Львов, не позорь львовян. Лучше создать тему про жену твоего Бога - барыгу шоколадного Свина, она долго на ахметовском канале передачки вела. Но тут молчок, низя, ведь Свин типа педриот. Украины.
 :fuck:  :fuck:  :fuck:
   
Бабця! 66 лет, а такая тупая, не позорь Львов, не позорь львовян. Лучше создать тему про жену твоего Бога - барыгу шоколадного Свина, она долго на ахметовском канале передачки вела. Но тут молчок, низя, ведь Свин типа педриот. Украины.
 :fuck:  :fuck:  :fuck:

Я не знаю і не можу знати чи ти кацап чи прикацаплений чи просто - ідіот.
Але, судячи з цієї твоєї писанини, то ти таки - дебіл і тому тебе відправляю в ігнор.
   
тебе відправляю в ігнор.
тут є смайл, що у розпачі б"ється головою об стіну? Чомусь не знаходжу... :cray:
   
Я х.з  :weep: Йожиха теж потерте вимагала, а кнурошобла їй підспівувала що на форумі нічого не треться  :laugh:
Пройшов час, і коли жаба *цензура* гадюку, виявилося що дуже навіть чудово треться  :weep:
Та пистит эта ахметовская воша как дышит. Вон в админке есть даже ветка с требованием отобрать у "избранных" право редактировать собственные ветки. От когда оно было, это хитросракое чмо и подтерло за собой насранное. Он, Вольтметр и еще некоторые усиленно правили здешнюю свою "биографию". :laugh: А потом АЮ прикрыла эту халяву.
   
Та пистит эта ахметовская воша как дышит. Вон в админке есть даже ветка с требованием отобрать у "избранных" право редактировать собственные ветки. От когда оно было, это хитросракое чмо и подтерло за собой насранное. Он, Вольтметр и еще некоторые усиленно правили здешнюю свою "биографию". :laugh: А потом АЮ прикрыла эту халяву.

Я пам'ятаю )) а воно бреше але оглядається  :laugh:  каже я ніколи - ніколи - ніколи нічого не тер, до 2010 року  :weep:  :lol:
   
тому тебе відправляю в ігнор.
:weep:
   
тут є смайл, що у розпачі б"ється головою об стіну? Чомусь не знаходжу... :cray:

Це ти хочеш смайлом тим цю на 10 сторінок „дискусію“ проілюструвати?
Правильно, інакше як биттям головою об стіну це не проілюструєш.

Є дебіл і є його „прихильники“ дебільні. І є ще якісь наївні, які з дебілами хочуть „дискутувати“. Про що? Вони не сформулюють, бідолахи, не зможуть.   :facepalm1:
Так, Ларто?
   
8-:

Може ще розкажеш як ти зі мною особисто знайомий? 

Паспорт з куркою ти отримав відразу як почав їздити до кацапів на довгий термін.  Не здивуюся, якщо спочатку ти отримав паспорт у днр
Гнида, від тебе тхне. Або ти наводиш загалу скан моєї курки і паспорт дири, або ти брехливе чмо.
Хоча останнє, єврейська ти морда і так не викликає сумніву. Я перед тобою не збираюсь а ні виправдовуватись,
а ні щось доводити. Ти тільки пам*ятай, що за будь-який злочин або брехню доведеться відповідати, як не перед
людьми, так перед Богом. І євреєв це теж стосується, не вдавай з себе дункана маклауда.
Дарма тебе тоді в 14му, коли до Маріка втікав, на підвалі не пришили, ой дарма.
   
Це ти хочеш смайлом тим цю на 10 сторінок „дискусію“ проілюструвати?
Правильно, інакше як биттям головою об стіну це не проілюструєш.

Є дебіл і є його „прихильники“ дебільні. І є ще якісь наївні, які з дебілами хочуть „дискутувати“. Про що? Вони не сформулюють, бідолахи, не зможуть.   :facepalm1:
Так, Ларто?
Ти краще свій попередній нік людям скажи. Такий відвертий всезнаючий хам як ти, новачком бути не може.
 :snoozer1:
   
Гнида, від тебе тхне. Або ти наводиш загалу скан моєї курки і паспорт дири, або ти брехливе чмо.
Хоча останнє, єврейська ти морда і так не викликає сумніву. Я перед тобою не збираюсь а ні виправдовуватись,
а ні щось доводити. Ти тільки пам*ятай, що за будь-який злочин або брехню доведеться відповідати, як не перед
людьми, так перед Богом. І євреєв це теж стосується, не вдавай з себе дункана маклауда.
Дарма тебе тоді в 14му, коли до Маріка втікав, на підвалі не пришили, ой дарма.

кубанський барсег, ти постійно приїжджаєш до окупантів на пів року.  І живеш там.  Ніколи не критикуєш куйло і РФ.  Тому що ти давно став одним з них. 

І від тебе я ніяких пруфів не дочекався.  І парі ти не прийняв.

Ну і те, що ти упоротий антісіміт і бажаєш іншим смерті тільки підтверджує те, що ти давно став [KA]
   
Так, гілка персональна. Маю право, бо всіх гілках лазить за мною і обзиває бабцею.
Наскільки знаю, ейджизм тут не толерується. Мені 66 років і я є бабцею виключно для своїх внуків. А кацапня невілізована з мокшанського болота тут має знати своє місце, а ще вірніше - місця таким кацапам тут не повинно бути.
Але справа не про мене, а про гидке залякування українців - таке у нього тут завдання.
 
Оце з недавнього:

Но ничего, скоро и ты запоешь в галичине, беларусь уже под кацапами, авиация, войска и ракеты стягиваются. Сколько до Львова от беларуси, 200 км или еще меньше?...
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1108291.80

 Press, 26 вересня 2021 16:00:54

    Клан Патрушева

Этот еще хуже для Украины будет.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1108357.0

А ще розводить тут пропаганду, що українці мають євреям платити компесацію.

Як тільки тут з'явився - нічого про Україну не тямив - ніби з іншої планети, елементарних речей не знав. Кацапа в ньому розпізнати не було ніякого труду, навіть по побудові речень.

Отож питання: чи маємо давати мождивість кацапові глумитися над українціями і вільно тут гарцювати?
Чи українці можуть дати хамові копендупен?

Я с вами в целом согласен. А вы всегда возмущааетесь, когда женские ники ФУПа обзывают, делают им нехорошие предложения или унижают каким-либо иным образом?
   
Ага, майже як " Омерзительная восьмерка"  :laugh:  (tu)
Ситуативне об'єднання кацапів та старих клімактеричних тп. А, ще забув алкаша Редіса  :lol:
Якщо ти дійсно львів*янин, в чому маю великі сумніви, такі ніки характерні для кремлівської ботоферми під прикриттям,
обираєш собі в союзники і друзі Алізку, а значить і Ахметова теж, не дивуйся потім кацапським танкам у Львові,
вони там обов*язково будуть, питання часу. Чи жіліти мені вас за вибір такого шляху, мабуть не треба.
Дурні завжди вчаться на власних помилках.
   
кубанський барсег, ти постійно приїжджаєш до окупантів на пів року.  І живеш там.  Ніколи не критикуєш куйло і РФ.  Тому що ти давно став одним з них. 

І від тебе я ніяких пруфів не дочекався.  І парі ти не прийняв.

Ну і те, що ти упоротий антісіміт і бажаєш іншим смерті тільки підтверджує те, що ти давно став [KA]
Тебе іпе, де я живу. Я відрікатись від прадіда не збираюсь, я ж не безродна тварина як ти.
А ти постійно з своїм шефом обкрадаєш Україну і українців.
Ти халуй сепараьтиста, згадав про антисимітизм. Все вірно, коли нема чого сказати по суті, єврей завжди схопить цю солом*янку.
І ти хочеш щоб я після цього любив євреїв. Ти краще скажи скільки ви із своїм шефом обібрали українців,
щоб ти три рази на рік по сардиніям їздив.

 Доречі про пруфи, кому цікаво підтвердження редагування дописів цією гнідою, зробіть пошук по будь-якому словосполученню,
типу расширение полномочий. Цікаві будуть результати, спочатку дописи йдуть в зворотньому відліку, аж в кінці
випливають чомусь з датами за 2018 або 2019 рік. Цікаво, авжеж. Технічна дата в базі не співпадає з датами дописів
що відображуються років так на 8. Як раз те, що він тут мнеться про після 2010 року.  Він же знає, що копірсався в своїй легенді.
   
Тебе іпе, де я живу. Я відрікатись від прадіда не збираюсь, я ж не безродна тварина як ти.
А ти постійно з своїм шефом обкрадаєш Україну і українців.
Ти халуй сепараьтиста, згадав про антисимітизм. Все вірно, коли нема чого сказати по суті, єврей завжди схопить цю солом*янку.
І ти хочеш щоб я після цього любив євреїв. Ти краще скажи скільки ви із своїм шефом обібрали українців,
щоб ти три рази на рік по сардиніям їздив.

 Доречі про пруфи, кому цікаво підтвердження редагування дописів цією гнідою, зробіть пошук по будь-якому словосполученню,
типу расширение полномочий. Цікаві будуть результати, спочатку дописи йдуть в зворотньому відліку, аж в кінці
випливають чомусь з датами за 2018 або 2019 рік. Цікаво, авжеж. Технічна дата в базі не співпадає з датами дописів
що відображуються років так на 8. Як раз те, що він тут мнеться про після 2010 року.  Він же знає, що копірсався в своїй легенді.
Ты ездишь в роиссю?
   
кубанський барсег, ти приїжджаєш на півроку до кацапів, зустрічаєш там Новий Рік.  Це означає, що твоя родина живе на Кубані.  Іншими словами, після того як РФ окупувала Донбас і Крим, ти перевіз свою родину до них.  І після цього ти можеш критикувати інших?  Яка ж ти двухлічна мразина. З паспортом з куркою.

ну і який же ти бовдур, якщо навіть не розумієш як працює пошук.  І вважаєш, що ФУПчекі можуть непомітно редагувати свої дописи багаторічної давнини. Усі мої дописи на місці.
   
кубанський барсег, ти приїжджаєш на півроку до кацапів, зустрічаєш там Новий Рік.  Це означає, що твоя родина живе на Кубані.  Іншими словами, після того як РФ окупувала Донбас і Крим, ти перевіз свою родину до них.  І після цього ти можеш критикувати інших?  Яка ж ти двухлічна мразина. З паспортом з куркою.

ну і який же ти бовдур, якщо навіть не розумієш як працює пошук.  І вважаєш, що ФУПчекі можуть непомітно редагувати свої дописи багаторічної давнини. Усі мої дописи на місці.
Та не звизди вже гадьониш.
Весь притомний фуп знає, що в тебе майже рік була можливість мати адмінські повноваження що до власностворених гілок точно,
а можливо навіть ти за гроші купував собі загальні адмінські повноваження.
Ти мразота руками власного шефа підпалив свій дім, всен вам повноважень на місцях не вистачало.
Доречі саме ці дописи в першу чергу і зникли три роки тому. А коли власний дім таки запалав що ви зробили?
Вірно, ви с*їпались в столицю нести вічне і світле. Рлзширили так би мовити власну кишеню з Донбасу до всієї
України. Перемалювались в патріотів і продовжили доїти Україну як власну худобу. І продовжуєте.
А місцеві дурники або такі ж кацапи під прикриттям обізвавшись львівянами та патріотами тобі підспівують.
Але прозріння наступить і твої мовні гуглотранслкйтні дописи тобі не допоможуть.
І твоя гавкітня про мої поїздки до дядька на Кубань, який хворий і якому вже за 75 тбі не допоможуть.
Ти там давай, допомогай грошами тим кому пообіцяв і не дзявкай.
Я не збираюсь тобі доповідати де мої дорослі діти і дружина, забагато тобі солобону честі.
Вигадуй далі в намаганні виправдати свої сепарські злочини, про які всім тут давно відомо. Мені на це байдуже.
Я лише буду тут постійно нагадувати загалу що ти сепарська гнида і злочинець і від цього тобі не відмитись.
   
Та не звизди вже гадьониш.
Весь притомний фуп знає, що в тебе майже рік була можливість мати адмінські повноваження що до власностворених гілок точно,
а можливо навіть ти за гроші купував собі загальні адмінські повноваження.
Ти мразота руками власного шефа підпалив свій дім, всен вам повноважень на місцях не вистачало.
Доречі саме ці дописи в першу чергу і зникли три роки тому. А коли власний дім таки запалав що ви зробили?
Вірно, ви с*їпались в столицю нести вічне і світле. Рлзширили так би мовити власну кишеню з Донбасу до всієї
України. Перемалювались в патріотів і продовжили доїти Україну як власну худобу. І продовжуєте.
А місцеві дурники або такі ж кацапи під прикриттям обізвавшись львівянами та патріотами тобі підспівують.
Але прозріння наступить і твої мовні гуглотранслкйтні дописи тобі не допоможуть.
І твоя гавкітня про мої поїздки до дядька на Кубань, який хворий і якому вже за 75 тбі не допоможуть.
Ти там давай, допомогай грошами тим кому пообіцяв і не дзявкай.
Я не збираюсь тобі доповідати де мої дорослі діти і дружина, забагато тобі солобону честі.
Вигадуй далі в намаганні виправдати свої сепарські злочини, про які всім тут давно відомо. Мені на це байдуже.
Я лише буду тут постійно нагадувати загалу що ти сепарська гнида і злочинець і від цього тобі не відмитись.

барсєг в своєму репертуарі.а достатньо було просто сказати "моя родина не в рф"  :laugh:
   
барсєг в своєму репертуарі.а достатньо було просто сказати "моя родина не в рф"  :laugh:

Тому що вони на Кубані.  І сам барсег  має паспорт з куркою.  Іншої причини зустрічати Новий Рік в РФ немає. 

Це мразота багато критикує Україну.  Але ніколи не критикує РФ.
   
Тому що вони на Кубані.  І сам барсег  має паспорт з куркою.  Іншої причини зустрічати Новий Рік в РФ немає. 

Це мразота багато критикує Україну.  Але ніколи не критикує РФ.

Я вже теж це помітив.якщо людині немає що приховувати,то вона одразу говорить про це. тим паче коли це перевірити складно
У випадку барсєга він сциться сказати,бо знає,що ти таки правий  :laugh:
   
Я вже теж це помітив.якщо людині немає що приховувати,то вона одразу говорить про це. тим паче коли це перевірити складно
У випадку барсєга він сциться сказати,бо знає,що ти таки правий  :laugh:

причому бреше про інших.  Сам ховається за анонімайзерами і при цьому вважає, що інші мають фантастичний доступ до бази ФУПа.  Я йому запропонував парі , але він відразу в кущі.
   
причому бреше про інших.  Сам ховається за анонімайзерами і при цьому вважає, що інші мають фантастичний доступ до бази ФУПа.  Я йому запропонував парі , але він відразу в кущі.

Затичка сєпарська, ти думаєш ніхто не пам'ятає як ти тер свої гілки ? Бгг
   
Затичка сєпарська, ти думаєш ніхто не пам'ятає як ти тер свої гілки ? Бгг

 :facepalm1:

Тупа курка, ти читати вмієш?  Мова йде про те, що я видаляв СВОЇ дописи.  Я гарантую, що ні.  Усі мої дописи (у тому числі періоду, коли я був синяком) на місці. Тому їх тут і цитують
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія