Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФБ гуде про заяву Арахамії, що їх як прокажених обходять стороною, я попереджав. :bomb:

А ти чий?

Він власний, давно тут пише.
   
Він власний, давно тут пише.

2007 року тут пишу, ще до  зльоту ФУП.   :gigi:
   
2007 року тут пишу, ще до  зльоту ФУП.   :gigi:

Я тут з 2008 року, тому вас і пам'ятаю.
Ви не дуже стандартний дописувач. :)
   
Я тут з 2008 року, тому вас і пам'ятаю.
Ви не дуже стандартний дописувач. :)

Це погано чи добре?

Думаю чи ображатись))))) :lol:
   
Він власний, давно тут пише.
І я власний.
Читав давно, пишу нещодавно.
   
Це погано чи добре?

Думаю чи ображатись))))) :lol:

Думаю добре.
Подивитися на подію під несподіваним кутом зору завжди корисно.
   
І я власний.
Читав давно, пишу нещодавно.

І то непогано.  (tu)
   
І то непогано.  (tu)
Ми всі помремо колись.
   
Ми всі помремо колись.

Без сумніву. :)
   
Власне ви не здатні з'ясувати?  ;o

Б-г-г , така "пастка" , доволі просто оминаєцця згадкою , що водночас , навіть декілька мульонів громадян України , не можуть опинитись у згадуваній ПольщІ , у якості спостерігачів , та ще й на тривалий час , що-би мати уявлення за згадувані попередньо "перегони" та "першості" , та ще й кожне із власним світоглядом .

А тому агітки назразок "а осьо у Польщі" , "а осьо у Европі" , як і протилежні "а осьо у московії" - звичайнісіньке бла-бла-бла .

А осьо у Полтаві - чергова колотнеча з "газом" за прислів'ями - "ділять-ділять , ніяк не поділять" (сучасне) та - "пани чубляця , а в хлопів чуби тріщать" (одвічне та мабутьі довічне) . ))

Але інше цікаве - поїхав хоч обдивитись що біля охвісів робицця , бо ж тра таки тую заяву-приєднання (з кріпацько-принизливою сутністю) комусь знов односити - старі вулиці Полтави , назразок Пушкіна або Шевченка - з обох боків біля бордюрів та без вільного місця легковиками з явно помітною часткою джипів заставлені і дай Боже тим ХеВеЗе якось поміж легковиків , що рухаюцця майже безперервним потоком , якось вкрутитись та нікого не зачепити .
Двіжняк у місті "шо писець" .

То яка "бл" , жалієцця , що ув Україні жити погано чі гірше ніж деінде ..? ))

Тег - гумор , частковий .



То як "бл" , жалієцця 
   
Б-г-г , така "пастка" , доволі просто оминаєцця згадкою , що водночас , навіть декілька мульонів громадян України , не можуть опинитись у згадуваній ПольщІ , у якості спостерігачів , та ще й на тривалий час , що-би мати уявлення за згадувані попередньо "перегони" та "першості" , та ще й кожне із власним світоглядом .

А тому агітки назразок "а осьо у Польщі" , "а осьо у Европі" , як і протилежні "а осьо у московії" - звичайнісіньке бла-бла-бла .

А осьо у Полтаві - чергова колотнеча з "газом" за прислів'ями - "ділять-ділять , ніяк не поділять" (сучасне) та - "пани чубляця , а в хлопів чуби тріщать" (одвічне та мабутьі довічне) . ))

Але інше цікаве - поїхав хоч обдивитись що біля охвісів робицця , бо ж тра таки тую заяву-приєднання (з кріпацько-принизливою сутністю) комусь знов односити - старі вулиці Полтави , назразок Пушкіна або Шевченка - з обох боків біля бордюрів та без вільного місця легковиками з явно помітною часткою джипів заставлені і дай Боже тим ХеВеЗе якось поміж легковиків , що рухаюцця майже безперервним потоком , якось вкрутитись та нікого не зачепити .
Двіжняк у місті "шо писець" .

То яка "бл" , жалієцця , що ув Україні жити погано чі гірше ніж деінде ..? ))

Тег - гумор , частковий .



То як "бл" , жалієцця 


Мені була цікава ваша власна думка. :)
Поки що я зрозумів лише що в Полтаві, в центрі, роверисту не проткнутися.
Але яке то має відношення до рівня зарплат в Польщі порівняно з Україною я так і не зрозумів. :(
   
бо міністрами мають професійні менеджери.
а не політики.

А нафига ж госсекретарей наплодили? Типа они - спецы, а менистры - палитики?
   
Безперечно.
Але професійним менеджерам не дуже комфортно працювати з дурнями.
Тому вони відмовляються.

Там госсекретарей - как министров.
   
Ви безперечно праві.  (tu)
Керівник то теж спеціаліст.
Я мав на увазі тих керівників які прийшли з новою командою.

Если руководитель не специалист - то он или ему купили должность. Есть вариант - насасывают.

Останнє редагування: 8 вересня 2021 16:44:04 від U2
   
А ви ще не бачили що буде після НУШ... Там просто замість дітей мавпочки які гарно мавпують те що сказав вчитель..


що ти мелеш?
докази коли-небудь, які-небудь будуть?
   
А ви ще не бачили що буде після НУШ... Там просто замість дітей мавпочки які гарно мавпують те що сказав вчитель..
що ти мелеш?
докази коли-небудь, які-небудь будуть?

Ви просто - це побачите... Хай буде сюрпрайз...  :facepalm1:


Але у Вас з баченням реальності постійно проблеми наскіки я слідкую за вами.


   
я спостерігаю за онуком, який пішов уже в третій клас.
це факт і реальність, а не висмоктані з пальця всегалактичні узагальнення на порожньому місці.
   
я спостерігаю за онуком, який пішов уже в третій клас.
це факт і реальність, а не висмоктані з пальця всегалактичні узагальнення на порожньому місці.
Н-да, у батьків і старих є така проблемка в голові не помічати проблему поки не стукне конкретно. Родичі заперечують проблему з дітьми до останнього.

Але я розумію, у вас враження що раз тикають в телефон і повторюють розумні слова це розум.

Діти не розуміють що роблять вони просто повторюють за дорослими  і всі проблеми ви побачите коли як цього року на ЗНО діти які були репетиторів на рішили 30 відсотків задачі для 5-7 класу. А далі буде ще гірше, тому що діти вчатся тільки повторювати гарні пісні які складають у батьків враження, що вав круто.

Але це мабуть треба на горбу відчути, і то якщо Ви дійсно розумна людина  тоді тільки це побачите.  :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія