Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФБ гуде про заяву Арахамії, що їх як прокажених обходять стороною, я попереджав. :bomb:

Я попереджав що профі будуть їх обходити стороню бо репутація варта більше ніж те що ти можеш заробити в Уряді. Набрали підлабузників пише Фурса.

Треба було думати, робота чи особиста відданість. Навіть Яник так непрегибав цю палку.

Бути у в команді Зеленського токсично, а скоро буде токсично навіть робота у всяких ОТГ (ОПГ)... :facepalm1:

Просто до царювались.

================
Нотатки Божевільного
   
Там есть еще одна проблема , люди типа Марченко пришли на 30 тыс зарплаты  и вытащили страну из жопы. Эти , которые пришли им на замену , - по 300-400 в месяц минимально за большое ни...я.  Ни один спец больше не пойдет работать в гос структуру. Мало того , что ты наладишь работу , так тебя еще посадят потом. Или  сожгут машину и дом.
Потому как ты обрежешь источники обагащения многим людям.
Это вообще будет нерешаемая задача, Порошенко мог аппелировать к патриотизму. И поэтому люди пошли работать в гос структуры. Даже если он или ему подобный прийдет после Зеленского ,  кадровый вопрос будет номер. Гляд на Марченко , Павловского и многих других никто не захочет идти на госслужбу (я имею ввиду тех , кто не будет красть и умеет руководить)
Чтобы сделать реформы нужно большинство в парламенте и 5000- 6000 мотивированных управленцев.  Ну и хотя бы лет 5 времени.





   
Про яку заяву йде мова?
   
Там есть еще одна проблема , люди типа Марченко пришли на 30 тыс зарплаты  и вытащили страну из жопы. Эти , которые пришли им на замену , - по 300-400 в месяц минимально за большое ни...я.  Ни один спец больше не пойдет работать в гос структуру. Мало того , что ты наладишь работу , так тебя еще посадят потом. Или  сожгут машину и дом.
Потому как ты обрежешь источники обагащения многим людям.
Это вообще будет нерешаемая задача, Порошенко мог аппелировать к патриотизму. И поэтому люди пошли работать в гос структуры. Даже если он или ему подобный прийдет после Зеленского ,  кадровый вопрос будет номер. Гляд на Марченко , Павловского и многих других никто не захочет идти на госслужбу (я имею ввиду тех , кто не будет красть и умеет руководить)
Чтобы сделать реформы нужно большинство в парламенте и 5000- 6000 мотивированных управленцев.  Ну и хотя бы лет 5 времени.

Вони щей мабуть будуть спорити... Цеж не порядок, Зеленський таке не любить))))
   
Про яку заяву йде мова?

Що профі хочутть наняти, а профі кажуть, воно мені і близько не треба в мене і так все добре))) Фактично вічливо посилають. :X

Виявляється що дімці і ваккари2 і светлі і інші юльки вміють тіки дупу цьомкати... А треба вже працювати, а профі як від токсичних тікають від них)))))

Що і слід було чекати при такий політиці тільки СБУ і МВД можуть працювати))))
   
А можно копию изначального текста от Арахамии сюда кинуть у кого есть доступ ?
   
https://zn.ua/ukr/POLITICS/arakhamija-zajavljaje-shcho-ljudi-vidmovljajutsja-vid-propozitsij-stati-ministrami.html

Цитата: Цитата
Арахамія заявляє, що люди відмовляються від пропозицій стати міністрами




Вони вирішують залишитися в бізнесі з чистою репутацією

Арахамія заявляє, що люди відмовляються від пропозицій стати міністрами

Глава фракції «Слуга народу» Давид Арахамія повідомив, що протягом півтора місяця не можуть знайти заміну на декількох глав міністерств України. Люди відмовляються і вибирають залишатися в бізнесі. Про це Арахамія розповів журналістам в кулуарах парламенту, передають Українські Новини.

«Більшість нормальних людей, яких ми хочемо, відмовляються йти в міністерства і продовжують займатися бізнесом. Кажуть: у мене все добре, у мене хороша репутація, мене в Фейсбуці люди лайкають, не матюкаються на мене. Як тільки стаю чиновником — на ранок я вже конкретний, так скажемо, погана людина», — сказав Арахамія.



Тімошка попереджав що до царюються.  :king2:
   
А можно копию изначального текста от Арахамии сюда кинуть у кого есть доступ ?

УП посилається на Інтерфакс. Треба шуати десь відео на ютубі.
https://interfax.com.ua/news/political/766470.html


Глава фракции подчеркнул, что это неправильная стратегия и таким образом никогда не удастся найти подходящих кандидатов, потому что "большинство людей нормальных, которых мы хотим, они отказываются идти в министерство".
"Потому что если человек, например, в бизнесе, он говорит: "У меня все хорошо, у меня хорошая зарплата, хорошая репутация, меня в Фейсбуке люди лайкают, не матюкают. Как только стану чиновником, на следующее утро я уже плохой человек", - уточнил Арахамия.
   
Що профі хочутть наняти, а профі кажуть, воно мені і близько не треба в мене і так все добре))) Фактично вічливо посилають. :X

Виявляється що дімці і ваккари2 і светлі і інші юльки вміють тіки дупу цьомкати... А треба вже працювати, а профі як від токсичних тікають від них)))))

Що і слід було чекати при такий політиці тільки СБУ і МВД можуть працювати))))

Насправді це велика проблема всієї України.
Дефіцит кваліфікованих кадрів тотальний.
І його основи закладено багато років тому.
Сьогоднішня влада яскрава ілюстрація цієї проблеми.
Ті ж самі проблеми були і у влади минулої, але там знайшлася деяка мотивація.
   
Насправді це велика проблема всієї України.
Дефіцит кваліфікованих кадрів тотальний.
І його основи закладено багато років тому.
Сьогоднішня влада яскрава ілюстрація цієї проблеми.

А ви ще не бачили що буде після НУШ... Там просто замість дітей мавпочки які гарно мавпують те що сказав вчитель... І те саме програми інтелект і вся інша мура що навигадували екстрасенси від освіти.

Кстаті арміяя і СБу в себе втягли більшість кадрів що лишились.
   


Про яку заяву йде мова?
Що профі хочутть наняти, а профі кажуть, воно мені і близько не треба в мене і так все добре))) Фактично вічливо посилають. :X

Виявляється що дімці і ваккари2 і светлі і інші юльки вміють тіки дупу цьомкати... А треба вже працювати, а профі як від токсичних тікають від них)))))

Що і слід було чекати при такий політиці тільки СБУ і МВД можуть працювати))))
Насправді це велика проблема всієї України.
Дефіцит кваліфікованих кадрів тотальний.
І його основи закладено багато років тому.
Сьогоднішня влада яскрава ілюстрація цієї проблеми.
Ті ж самі проблеми були і у влади минулої, але там знайшлася деяка мотивація.
Ще раз, дивлячись на Гонтареву , наприклад,  жоден профі не забажає розгрібати ці конюшні. Так в неї хоч матеріально хоч все добре і не посадять. А такі як Марченко. Навіть на просте житло не заробив, а вже рік сидить. 
   
https://zn.ua/ukr/POLITICS/arakhamija-zajavljaje-shcho-ljudi-vidmovljajutsja-vid-propozitsij-stati-ministrami.html

Тімошка попереджав що до царюються.  :king2:

УП посилається на Інтерфакс. Треба шуати десь відео на ютубі.
https://interfax.com.ua/news/political/766470.html


Глава фракции подчеркнул, что это неправильная стратегия и таким образом никогда не удастся найти подходящих кандидатов, потому что "большинство людей нормальных, которых мы хотим, они отказываются идти в министерство".
"Потому что если человек, например, в бизнесе, он говорит: "У меня все хорошо, у меня хорошая зарплата, хорошая репутация, меня в Фейсбуке люди лайкают, не матюкают. Как только стану чиновником, на следующее утро я уже плохой человек", - уточнил Арахамия.


Спасибо  (tu)
Теперь понятно.

Ну да, типичное нытье в стиле "нет хороших специалистов в ...".
Где забывают добавить "на предлагаемые условия".
   
никто не захочет идти на госслужбу
Ну наконец-то корыто перестанет всех тянуть как магнит.
Как по мне это большой плюс.
Переживете как-нибудь эту печаль.
   
Где забывают добавить "на предлагаемые условия".


Ти реально не зрозумів про що мова як і Зеленський.

Я раніше попереджав що дифіцит є взагалі і буде гірше якщо ви негатив скидують не людину яка працює...

За те що ти робиш тебе щей Зеленський зливає і затоптує.

Питання саме в тому що за роботу тобі розплачуються обливанням тебе гівном, прицьому це робить Зеленський а не хтось.

Не в ФБ проблема що лають, а в тому що політика Зеленського щось не так, не захищати а кидатись какашками разом з усіма...

Хоча кому я кажу? Тиж зелено-головий. :facepalm1:  :bueee:
   
Ну наконец-то корыто перестанет всех тянуть как магнит.
Как по мне это большой плюс.
Переживете как-нибудь эту печаль.
Якраз тяне тих хто краде, бо їм репутація побуку. А тих хто працює і палкою не заженеш, хоч бери викрадая людей на вулиці і назначай на посаду))))) B-)
   
Знаєте я вам так скажу, Тімошка, тоїсть Я, завждий правий і якщо він кажу 2+2 буде чотири йому варто вірити, і якщо каже що 2+2 буде щось інше теж варто вірити. Бо я попереджав.
   
ФБ гуде
================
Нотатки Божевільного

 Бджьоли у вуликові температуру нагнітають ..?  ))
   
що профі будуть їх обходити стороню

Та будуть-будуть , допоки їсти не схочецця .

Глупа пропаганда , НМД .
   
А ви ще не бачили що буде після НУШ... Там просто замість дітей мавпочки які гарно мавпують те що сказав вчитель... І те саме програми інтелект і вся інша мура що навигадували екстрасенси від освіти.

Кстаті арміяя і СБу в себе втягли більшість кадрів що лишились.

І це в даному випадку тільки плюс. (кадри у силовиків)
Але ситуація поступово змінюється.
Вже є школи в яких в класі 10 дітей і в яких з першого класу діти класу вивчають в тому числі комп'ютерну грамотність англійською мовою.
Але боюся що це нам вже не допоможе.
Тим більше вартість навчання в тій школі що я знаю - $500 в місяць.
Думаю ті діти будуть працювати не тут.
   
Бджьоли у вуликові температуру нагнітають ..?  ))

Насправді ця проблема була гостро і при Порошенку, через що він мусів брати БЮТ і Ригів на роботу і мовчав за їх минуле і не мініму обливати. Зелень думало що від хорошого життя було і почала топити тих хто профі, тепер мають ще гіршу проблему ніж мав Порошенко на початку 14 року. :bueee:
   
Та будуть-будуть , допоки їсти не схочецця .

Глупа пропаганда , НМД .

Заспокоюйте себе далі))) але правда інша...

   
Якраз тяне тих хто краде, бо їм репутація побуку. А тих хто працює і палкою не заженеш, хоч бери викрадая людей на вулиці і назначай на посаду))))) B-)
Тих, хто працює, на такі посади на вищих щабелях ніхто ніколи не запрошував.
Не будь таким наівним.
   
І це в даному випадку тільки плюс. (кадри у силовиків)
Але ситуація поступово змінюється.
Вже є школи в яких в класі 10 дітей і в яких з першого класу діти класу вивчають в тому числі комп'ютерну грамотність англійською мовою.
Але боюся що це нам вже не допоможе.
Тим більше вартість навчання в тій школі що я знаю - $500 в місяць.
Думаю ті діти будуть працювати не тут.
:facepalm1:

тіпа інші галузі не потребують кадрів.

Що до освіти, англійська в перших класах і компютерна грамотність насправді ніпрощо. Я повторю, просто мавпочки які мавпують, воно грано виглядає зі сторони для батьків, але пофакту знищує конкурентно здатність дити на рінку праці в майбутньому.
   
але правда інша...

Авжеж - в кожного своя . ))
   
Насправді ця проблема була гостро і при Порошенку, через що він мусів брати БЮТ і Ригів на роботу і мовчав за їх минуле і не мініму обливати. Зелень думало що від хорошого життя було і почала топити тих хто профі, тепер мають ще гіршу проблему ніж мав Порошенко на початку 14 року. :bueee:

Якось так вийшло що у Порошенка з Яценюком не було конфлікту після звільнення Яценюка.
Саме тому я наступного разу проголосую за когось з них.
Бо вони не дурні.
   
Тих, хто працює, на такі посади на вищих щабелях ніхто ніколи не запрошував.
Не будь таким наівним.

Уже і ці неідуть, вони реально так до царювали що їх і аферисти обходять стороню.
   
:facepalm1:

тіпа інші галузі не потребують кадрів.

Що до освіти, англійська в перших класах і компютерна грамотність насправді ніпрощо. Я повторю, просто мавпочки які мавпують, воно грано виглядає зі сторони для батьків, але пофакту знищує конкурентно здатність дити на рінку праці в майбутньому.


Потребують всі галузі, але сьогоднішня ситуація така що в першу чергу я б звернув увагу на армію і СБУ.
Щодо освіти то час покаже.
Але НМД індивідуальні заняття набагато ефективніші чим групові.
Десять дітей в класі це не 40.
   
Якось так вийшло що у Порошенка з Яценюком не було конфлікту після звільнення Яценюка.
Саме тому я наступного разу проголосую за когось з них.
Бо вони не дурні.
Повторю, вони мали проблеми з кадрами і тому несварились публічно, бо просто не найдеш потім ким замінити... Вони це розуміли, зелень цього не розуміє, хоч і озвучує проблему.
   
Час покаже.
Але НМД індивідуальні заняття набагато ефективніші чим групові.
Десять дітей в класі це не 40.
дітей має бути 20-25 не менше і не більше, якщо менше то немає конкуреції в класі яку записали в булінг, якщо більше вчитель не встигає за усіма.

виняток по кількості може бути тільки 1-4 класі в селі. Там треба школу тримати навіть якщо 3 учна в класі, без школи село в мирає. до 4 класу може бути і 3 учня в класі. в 5 класі уже дуже бажано щоб була конкуренція.
   
Насправді ця проблема була гостро і при Порошенку, через що він мусів брати БЮТ і Ригів на роботу і мовчав за їх минуле і не мініму обливати. Зелень думало що від хорошого життя було і почала топити тих хто профі, тепер мають ще гіршу проблему ніж мав Порошенко на початку 14 року. :bueee:
Ти або наівний як дитина або дурний або свідомо тролиш.
Влада-це все одна єврейська шобла. Вони тобі поділились на якісь там умовні партіі,
щоб тобі було про що говорити і надіятись.
Я спостерігав неодноразово, як вони після "запеклих баталій" в Шустера йдуть
гужбанити в один ресторан і обговорюють потім хто кого красивіше обісрав.
бют, ригі, ющенковці, порошенківці й социки з комуняками разом.
Влада - це одна єдина шобла поділена на шматки аби тобі здавалось
що то демократія.
   
Повторю, вони мали проблеми з кадрами і тому несварились публічно, бо просто не найдеш потім ким замінити... Вони це розуміли, зелень цього не розуміє, хоч і озвучує проблему.

Так, не сваритися публічно коли проблема загальна, можуть лише розумні люди які її розуміють.
Дивно що Арахамія взагалі її помітив.
   
Ти або наівний як дитина або дурний або свідомо тролиш.
Влада-це все одна єврейська шобла. Вони тобі поділились на якісь там умовні партіі,
щоб тобі було про що говорити і надіятись.
Я спостерігав неодноразово, як вони після "запеклих баталій" в Шустера йдуть
гужбанити в один ресторан і обговорюють потім хто кого красивіше обісрав.
бют, ригі, ющенковці, порошенківці й социки з комуняками разом.
Влада - це одна єдина шобла поділена на шматки аби тобі здавалось
що то демократія.

Ви плутаєте політиків, які роблять шоу, з технократами, які роблять роботу.
   
Насправді ця проблема була гостро і при Порошенку

Насправді , отой пара докс . чі як його тамечки - Даунінга з Кірюгером )) , він поза часом та простором , а тому - "маємо те , що маємо" (с) .  ))

Інакше ніж є і бути не могло . Нажаль .

Бо голосити , що тра було людям вчасно зарплатню платити , ще у 90-ті й по сьгодні , справа марна , бо і оте кому зарплатню не виплочували , втрапиши на місце платнака зарплатні , чинило би так само , як не гірше .

Частка правди у тому що "обходять" (стороною) є - трудові мігранти , заробітчани - це тії хто обходить стороною працедавців ув Україні .

Такшо хоч частка правди і існує , але тая правда не унікальна .  Десь так .
   
Ви плутаєте політиків, які роблять шоу, з технократами, які роблять роботу.
Дехто не розуміє технократ може бути як Ілон макс з хворобою автичного спектру, йому і так важко з людьми працювати а тут щей цькують.  :(
   
дітей має бути 20-25 не менше і не більше, якщо менше то немає конкуреції в класі яку записали в булінг, якщо більше вчитель не встигає за усіма.

виняток по кількості може бути тільки 1-4 класі в селі. Там треба школу тримати навіть якщо 3 учна в класі, без школи село в мирає. до 4 класу може бути і 3 учня в класі. в 5 класі уже дуже бажано щоб була конкуренція.

Можливо й так, сперечатися не буду.
Мова йде про перші класи.
Там конкуренції ще нема.
   
Новини 2019 року. Шо вже і ейч-ари порозбігалися?

 :K

Зеленський має намір шукати кадри за допомогою HR-агентств
Новообраний президент України Володимир Зеленський зі своєю HR-командою має намір залучити представників міжнародних рекрутингових і HR-агентств до співпраці в пошуку кадрів на низку посад у системі державного управління. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Зеленського, на яке посилаються інформагенції.[/b]
Новообраний президент, інавгурація якого має відбутись 20 травня,  окремо наголосив, що має намір провести прозорий конкурс на посади голів обласних державних адміністрацій (ОДА). За його словами, вже є певна кількість кандидатур, наприклад, на посади керівників ОДА в різних областях України. Однак Зеленський запевнив представників кадрових агентств, що йому "потрібна допомога з інструментами адекватної оцінки цих людей".
Як ідеться у повідомленні, головними критеріями, яким повинні відповідати претенденти на глав ОДА, є професіоналізм, знання регіону, авторитет у місцевих громадах, добропорядність, хороша репутація, досвід управління системами такого рівня.


Зеленський обговорив з експертами майбутню кадрову політику
Зеленський сьогодні, 16 травня, зі своєю HR-командою провів зустріч із представниками великих міжнародних рекрутингових і HR-агенцій та обговорив з ними можливу співпрацю в пошуку кадрів на низку посад у системі державного управління.
У зустрічі, зокрема, взяли участь Ілона Шарова (Hudson), Роман Бондар (Оdgers Вerndtson), Олексій Долгих (Bayden), Юлія Згєєва та Ігор Габузенко (Ward Howell), повідомляє прес-служба новообраного президента.
«Ми справді хочемо знайти нових талановитих людей, хороших фахівців, які поділяють наші цінності. Це не популізм, це – наша мета. І ми розуміємо, що знайти найкращих фахівців, які мають високі компетенції й орієнтовані на конкретні результати, не дуже просто. Тому хочемо запросити вас до співпраці у цій сфері. Ми маємо певну кількість кандидатур, наприклад, на посади очільників ОДА у різних областях України, але й тут нам потрібна ваша допомога з інструментами адекватної оцінки цих людей. Тому що загалом ми хочемо провести прозорий конкурс на ці посади, знайти найкращих менеджерів, які прагнуть позитивних змін у своїх регіонах, мають стратегію розвитку та здатні залучати локальні й іноземні інвестиції», - зазначив Володимир Зеленський.
Всі учасники зустрічі підтримали ініціативу Володимира Зеленського, пов’язану з кадровою політикою, та задекларували свою готовність до співпраці з командою новообраного
   
Виправити репутацію шлюх неможливо, на одного Арестовича чи Данилова в борделі завжде буде сотня Дзундз.
   
Дехто не розуміє технократ може бути як Ілон макс з хворобою автичного спектру, йому і так важко з людьми працювати а тут щей цькують.  :(

Дехто думає що роботу роблять політики. :(
   
Ви плутаєте політиків, які роблять шоу, з технократами, які роблять роботу.
А хіба ми тут прибиральниць з вру чи клерків з кабміну обговорюємо?
Хто з міністрів самотужки робить роботу? Між іншим, керівник, що все робить сам
насправді дуже поганий керівник, що не вміє організувати робочий процес.
   
Виправити репутацію шлюх неможливо, на одного Арестовича чи Данилова в борделі завжде буде сотня Дзундз.

Підставте замість "шлюх" слово яке означає будь яку українську організацію.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія