Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Семенченко 40й день голодает. И ни одна журнашльуха об этом не пишет. :(

Насінню це тільки на користь
   
Сомневаюсь, что этот жирный боров голодает

Но хочется пожелать ему успехов в этом. За это он боролся

В том числе за молчание так называемых журналистов

Достиг своей цели

Надеюсь, жоны присоединятся
   
Из прочитанного опуса Кости Гришина я понял только, что он не в камере, а в больничке лежит под капельницей.
   
Интервальное голодание сейчас на пике моды !  (tu)
   
#freee_seeeemeeeeen  :weep:
   
Зелень мордує патріотів  :X
   
кому він там заважав?
або багато запросив за "службу",
або віддали першого, кого не жалко
   
гострі трикутники скул. Раніше щокатий був.
   
Надька тоже голодала в ФСБных застенках, такова судьба патриотоф [ua]
   
Семенченко: Справа проти мене – це продовження "Вагнергейту", щоб заглядати в очі хуйло і торгувати бітумом з Лукашенком
https://censor.net/ru/resonance/3286682/semenchenko_sprava_proti_mene_tse_prodovjennya_vagnergeyitu_schob_zaglyadati_v_och_putnu_torguvati_btumom
   
Я чув про того Семена не добре. Від людей, що з ним стикалися. Чув вже давно.  Не хвилюйтеся, він не помре, як я то все вірно  зрозумів.
   
Я чув про того Семена не добре. Від людей, що з ним стикалися. .
дивлячись що то за люди які з ним стикались.
треба запитувати у тих хто стикався з ними :D
тобто "а судді хто?" :umnik2:
   
дивлячись що то за люди які з ним стикались.
треба запитувати у тих хто стикався з ними :D
тобто "а судді хто?" :umnik2:
то люди, що зі мною стикалися. Ясно, гнойні уроди та відморозки.
   
Свабоду семену? Кадра, хто з нас тут парахабот?
   
Я не знаю точно чому, але чомусь Семенченко мені дуже огидний. :(
Можливо тому що він розмовляє як аферист, не знаю.
   
И шо удивительно - персонал борделя молчит, воды мочи в рот набрали

А тут, между прочим, борцуна с порошенкой сажают! И не Порошенко это делает, а тот кто грозился Порошенка посадить - Вовочка

Это что же получается? Вовочка, Цей найвеличніший лідер сучасності, посадил врага пороха

Айяяй

И ни одна шлюха не пикнет
   
И шо удивительно - персонал борделя молчит, воды мочи в рот набрали

А тут, между прочим, борцуна с порошенкой сажают! И не Порошенко это делает, а тот кто грозился Порошенка посадить - Вовочка

Это что же получается? Вовочка, Цей найвеличніший лідер сучасності, посадил врага пороха

Айяяй

И ни одна шлюха не пикнет
інструктажу ще не було. Може завтра, може в четвер.
   
Жопи лише одніеі Семена, середньому бізону, вистачіло би перезімувати. Не хвилюйтеся за аферіста, не помре.
   
Майбутній адвокат Кива знайомиться із справою Семенченка :superman2:  :pooh_lol:

   
Семенченка просто злили. Він за зелених рвав тільняшку аж гай шумів на початку .  Потім почав мутити вже і проти них. Думав що буде як при Петі коли у нього мандат був. Не зрослося.  Митний він чувак.  Хоч на мою думку певна користь з нього і була. Не однозначно до нього відношуся.  Однак ті звинувачення що проти нього висувають явна х..ня. Там такого понасплітали що вомбат там чуть не олекса довбуш мав бути.  Повалення конституційного ладу і т д . Маячня повна. 
   
Ну от ставлю ліву свою руку, хочь рубайте іі, проти одніеі грівни, що семен з голоду не здохне. Парі?
   
Свабоду семену? Кадра, хто з нас тут парахабот?
я не в курсі в чому його звинувачують і чи він в тому винен
   
я не в курсі в чому його звинувачують і чи він в тому винен

Дійсно, а шо йому приписали? Незаконне поводження зі зброєю? Держава піклуєцця?
   
я не в курсі в чому його звинувачують і чи він в тому винен
то, може почекаемо завершення слідства та суду? А покі, нехай трохі схудне. Жопа в уазік лише боком влізає.
   
то люди, що зі мною стикалися. Ясно, гнойні уроди та відморозки.
та не обов"язково що вони такі.
я маю на увазі що не варто робити висновки про людину з чужих слів.
   
Дійсно, а шо йому приписали? Незаконне поводження зі зброєю? Держава піклуєцця?
я не цікавилась Семенченком і його долею
   
Дійсно, а шо йому приписали? Незаконне поводження зі зброєю? Держава піклуєцця?

Цілу купу всього.  І торгівля зброєю і торгівля з кацапами,типу він в них запчастини купляв для наших ппо незаконно. І незаконне зберігання зброї.  Створення незаконного збройного формування типу Приватної військової компанії  і в тому числі спробу повалення конституційного ладу )))) Чого ще чекати від наших профі. Прямо не вомбат а народний месник))))) При тому якщо порівнювати з хворою на голову Савченко то там хоч прямі докази були типу відео або аудио матеріалів.  А з вомбатом там одні покази таких як і він мутних свідків які пішли на угоди з слідством.  Коротше мутна справа.
   
Зря он один обвинял Порошенко, у Петра денег много  :(
   
Не вважаю скупку краденого в кацапів злочіном. Все іньше - злочіни. Ну, книжка так пише.
   
Бачіте? Безумний Сметаній за семена. Тож, за негарні справи його пов'язали.

Останнє редагування: 7 вересня 2021 19:43:30 від beggy
   
Цілу купу всього.  І торгівля зброєю і торгівля з кацапами,типу він в них запчастини купляв для наших ппо незаконно. І незаконне зберігання зброї.  Створення незаконного збройного формування типу Приватної військової компанії  і в тому числі спробу повалення конституційного ладу )))) Чого ще чекати від наших профі. Прямо не вомбат а народний месник))))) При тому якщо порівнювати з хворою на голову Савченко то там хоч прямі докази були типу відео або аудио матеріалів.  А з вомбатом там одні покази таких як і він мутних свідків які пішли на угоди з слідством.  Коротше мутна справа.

Новая серия после Корбана и Савченко?
Театр абсурда...
 
   
кому он интересен
   
ФСБ торжествует , 

Семен личный враг Кремля

а его предали в стране "патриотов" предателей
   
ФСБ торжествует , 

Семен личный враг Кремля

а его предали в стране "патриотов" предателей
перекладаю із сметанськоі на украіньську:
Семен - ворюга та злочінец.
Фсб - похер, хіба двіжняк забавний.
Семен - агент кремля.
   
Цілу купу всього.  І торгівля зброєю і торгівля з кацапами,типу він в них запчастини купляв для наших ппо незаконно. І незаконне зберігання зброї.  Створення незаконного збройного формування типу Приватної військової компанії  і в тому числі спробу повалення конституційного ладу )))) Чого ще чекати від наших профі. Прямо не вомбат а народний месник))))) При тому якщо порівнювати з хворою на голову Савченко то там хоч прямі докази були типу відео або аудио матеріалів.  А з вомбатом там одні покази таких як і він мутних свідків які пішли на угоди з слідством.  Коротше мутна справа.

Політичний заручник зеленого підараса значить.
   
перекладаю із сметанськоі на украіньську:
Семен - ворюга та злочінец.
Фсб - похер, хіба двіжняк забавний.
Семен - агент кремля.

во как  :S
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія