Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Чи користувався хтось сертифікатом у Дії для поїздки за кордон?

Як усе проходило?
І що з цього вийшло?
   
Що, ніхто не має такого досвіду? Цікавить Греція.
   
3-го вересня приліт в Афіни. Вакцинований Пфайзером. Мав сертифікат в Дії, та паперовий. На спитали взагалі нічого, навіть декларацію PLF.
   
Вылетал на Родос 29/08 с Жулян. На стойке регистрации тупили и требовали бумажный сертификат, типа не было у них ещё тогда разъяснений по "Дія". По прилёту греки выдёргивали ПРЛщиков на экспресс тест (где-то каждого десятого). При обратном вылете 05/09 всех не вакцинированных заставляли установить "Дія. Вдома", или как там её, и без запуска не пропускали. Электронный сертификат без вопросов, по прилёту погранцы тоже его сканируют и пропускают сразу.
   
Поляки смотрели все норм
   
Невеликий досвід у шановного товариства. ;)
Дякую тим, хто відгукнувся.
   
Невеликий досвід у шановного товариства. ;)
Дякую тим, хто відгукнувся.


А якийсь більш обізнаний сайт подивитися чому не хочете?
   
Невеликий досвід у шановного товариства. ;)
Дякую тим, хто відгукнувся.

Та їх тільки-но запустили, тому ще мало випадків використання.
   
3-го вересня приліт в Афіни. Вакцинований Пфайзером. Мав сертифікат в Дії, та паперовий. На спитали взагалі нічого, навіть декларацію PLF.
В последних числах августа в Ираклеоне сертификаты про вакцинацию и справки про тесты без энтузиазма проверял один дохлый пограничник. У одного турыста не было, его направили куда-то проходить. У меня сложилось впечатление, что он забил и не пошел :)
То есть пошел вроде в том направлении, а потом передумал, это никто не контролировал :)
На обратном въезде в Украину был геморрой у не вакцинированных. Дия и прочее.
   
А якийсь більш обізнаний сайт подивитися чому не хочете?
Який?
   
В последних числах августа в Ираклеоне сертификаты про вакцинацию и справки про тесты без энтузиазма проверял один дохлый пограничник. У одного турыста не было, его направили куда-то проходить. У меня сложилось впечатление, что он забил и не пошел :)
То есть пошел вроде в том направлении, а потом передумал, это никто не контролировал :)
На обратном въезде в Украину был геморрой у не вакцинированных. Дия и прочее.

нас в казандзакісі на прильоті тітка питала тільки plf.
всі їй тикали тести, а вона сердитим басом хрипіла, що тести їй непотрібні.
коли я показав їй свій plf і сказав, що він у нас один на родину 4 людей, то вона пропустила за мною ще десь 7-8 людей, аж потім знов почала хрипіти "plf! plf! plf!"  :gigi:

   
Небольшой отчёт))

Вояж в Вену с 1 по 5 сентября. По схеме KBP-VIE-KBP.
Из документов - сертификат Coronovac'а (желтый))), сертификат в Дие.

1) В Борисполе простояв 40 минут на стойку Райана, без слов показав сертификат получил посадочный;

2) В Вене пограничница сначала зависла над сертификатом (давал бумажный), попросила показать, что за вакцина, когда я показал, где конкретно написано Sionovac/Coronovac - сразу сказала ОК и проштамповала паспорт (при этом она забыла попросить снять маску, т.е. на лицо моё даже не посмотрела);

3) Пограничница дала с паспортом бумажку (размера с кредитку), на которой была надпись вроде "Covid-19 Securety Checked" (за точно не ручаюсь, не сделал фото);

4) В коридорах ведущих к залу получения багажа было 3 "кордона" людей в камуфляже, на первом и третьем кордонах мне показали жестом иди дальше, не смотря ничего. А на втором забрали ту бумажку, что дала пограничница;

3) В отеле проверка сертификата свелась к демонстрации его на расстоянии в метр, и жеста большой палец вверх от работницы ресепшена)))

4) В вене сертификат просили посмотреть только при подъеме на башню собора св. Стефана и в театры (Volksoper'а и Staatoper'а), при чём в Staatoper смотрели прошло ли 2 недели после второй прививки (это была самая детальная проверка за всю поездку).

Ни у кого не было возможности сканировать QR коды (из тех мест, где я был, в т. ч. театры). Да и по моим наблюдением почти у всех местных сертификаты были на бумаге.

5) На обратной дороге, в VIE все формальности заняли 10 минут. В Борисполе длинная очередь на паспортный (много хасидов было), пограничнику просто показал QR в Дие, но он его не сканировал, а просто кивнул
   
нас в казандзакісі на прильоті тітка питала тільки plf.
всі їй тикали тести, а вона сердитим басом хрипіла, що тести їй непотрібні.
коли я показав їй свій plf і сказав, що він у нас один на родину 4 людей, то вона пропустила за мною ще десь 7-8 людей, аж потім знов почала хрипіти "plf! plf! plf!"  :gigi:

коли я показав їй свій plf..... :D 
   
у мене в Дії не підтягується закордонний паспорт
відповідно і Ковідний сертифікат теж
підтягнувся тільки код платника податків і все... :weep:
Вже й Дію декілька разів перевстановила  - НУЛЬ!  :cray:
У чоловіка все з першого разу підтягнулося - і паспорт біометричний, і сертифікат по Ковіду
а у мене хоч плач..
   
у мене в Дії не підтягується закордонний паспорт
відповідно і Ковідний сертифікат теж
підтягнувся тільки код платника податків і все... :weep:
Вже й Дію декілька разів перевстановила  - НУЛЬ!  :cray:
У чоловіка все з першого разу підтягнулося - і паспорт біометричний, і сертифікат по Ковіду
а у мене хоч плач..

Тому що в тебе нема жодного біометричного документу. А у чоловіка є щось біометричне:)
   
у мене в Дії не підтягується закордонний паспорт

Він, скоріше, не біометричний, тому і не підтягується.
   
До речі. Таке питання. В паперовому сертифікаті виробник вакцини вказано кирилицею. Синовак Лайф Саєнсіз Ко. Лтд.

За кордоном це проканало?
   
Тому що в тебе нема жодного біометричного документу. А у чоловіка є щось біометричне:)
нє-нє-нє! У мене саме біометричний, як і у чоловіка, ми разом отримували!
З цим я вже розібралася, просто паперові не підтягуються, і потрібен ЕЦП - зробила.
У мого біометричного є тільки одна відмінність від чоловікового - у мене не вийшло взяти відбитки пальців.
Скільки не притискала - нічого не вийшло. Але дівчина, що оформлювала тоді, сказала що це не поодиноке явище, так що нормально
Але який стосунок відбитки пальців мають до Дії?
   
Небольшой отчёт))

Вояж в Вену с 1 по 5 сентября. По схеме KBP-VIE-KBP.
Из документов - сертификат Coronovac'а (желтый))), сертификат в Дие.

1) В Борисполе простояв 40 минут на стойку Райана, без слов показав сертификат получил посадочный;

2) В Вене пограничница сначала зависла над сертификатом (давал бумажный), попросила показать, что за вакцина, когда я показал, где конкретно написано Sionovac/Coronovac - сразу сказала ОК и проштамповала паспорт (при этом она забыла попросить снять маску, т.е. на лицо моё даже не посмотрела);

3) Пограничница дала с паспортом бумажку (размера с кредитку), на которой была надпись вроде "Covid-19 Securety Checked" (за точно не ручаюсь, не сделал фото);

4) В коридорах ведущих к залу получения багажа было 3 "кордона" людей в камуфляже, на первом и третьем кордонах мне показали жестом иди дальше, не смотря ничего. А на втором забрали ту бумажку, что дала пограничница;

3) В отеле проверка сертификата свелась к демонстрации его на расстоянии в метр, и жеста большой палец вверх от работницы ресепшена)))

4) В вене сертификат просили посмотреть только при подъеме на башню собора св. Стефана и в театры (Volksoper'а и Staatoper'а), при чём в Staatoper смотрели прошло ли 2 недели после второй прививки (это была самая детальная проверка за всю поездку).

Ни у кого не было возможности сканировать QR коды (из тех мест, где я был, в т. ч. театры). Да и по моим наблюдением почти у всех местных сертификаты были на бумаге.

5) На обратной дороге, в VIE все формальности заняли 10 минут. В Борисполе длинная очередь на паспортный (много хасидов было), пограничнику просто показал QR в Дие, но он его не сканировал, а просто кивнул
Виходить, що сертифікат у Дії ніде задіяний не був?
   
...- у мене не вийшло взяти відбитки пальців.
...
а що, на біометричний беруть відбитки пальців?
я коли виробляв то не пам'ятаю щоб відбиток пальців брали
   
а що, на біометричний беруть відбитки пальців?
я коли виробляв то не пам'ятаю щоб відбиток пальців брали
беруть
хоча візуально у самому паспорті цей факт ніяк не позначається
   
беруть
хоча візуально у самому паспорті цей факт ніяк не позначається
всіх пальців? чи лише 1 якогось
   
всіх пальців? чи лише 1 якогось
двох вказівних

Останнє редагування: 9 вересня 2021 11:09:16 від ricardo
   
Двох вказівних, на спеціальному сканері
   
всіх пальців? чи лише 1 якогось
Я вже точно не пам"ятаю, але здається одного. А у мене з одним не вийшло, спробували інший, іншу руку - все одно нуль, недостатня чіткість відбитку для однозначної ідентифікації
   
Я вже точно не пам"ятаю, але здається одного. А у мене з одним не вийшло, спробували інший, іншу руку - все одно нуль, недостатня чіткість відбитку для однозначної ідентифікації

Відбитки пальців були пошкоджені/стерті якоюсь роботою чи хімікатами ?
   
Відбитки пальців були пошкоджені/стерті якоюсь роботою чи хімікатами ?
ні, нічого такого у моєму житті не було наче
але та дівчина сказала, що це досить розповсюджене явище
хоча я сама бачила на екранчику свої відбитки
то на мій погляд наче відбитки як відбитки, нічого незвичайного
   
ні, нічого такого у моєму житті не було наче
але та дівчина сказала, що це досить розповсюджене явище
хоча я сама бачила на екранчику свої відбитки
то на мій погляд наче відбитки як відбитки, нічого незвичайного

Так. У моєї старшої дочки також не відсканувались
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія