Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Радник першої леді: я хочу в#сосати

Re: Радник першої леді: я хочу в#сосати

В Ірані, або Сауді Арабії, цей мудак вже би був без голови.
   
Re: Радник першої леді: я хочу в#сосати

В Ірані, або Сауді Арабії, цей мудак вже би був без голови.


Добре, що ми не Іран і не Судан. Хоча такі правила для манюпаса, а на найвищому рівні всі ці поціновувачі моралі витворяють, що хочуть.
   
Re: Радник першої леді: я хочу в#сосати

В Ірані, або Сауді Арабії, цей мудак вже би був без голови.
Повір, друже, там гівномесів більше ніж в Гейропі.
   
Re: Радник першої леді: я хочу в#сосати

А що тут фейкового? Гей-помічник першої леді. Сам сказав і вище написав у ФБ, що він гей.

Ваші побрехеньки  :)  ніде немає ніякої інформації щодо радника , є засновник союзу католицької молоді, ще начебто помічник Яковлєвої що не точно
Але я з задоволенням буду апати цю гілку  :laugh:
   
Re: Радник першої леді: я хочу в#сосати

Бгг.

Свєта може безкінечно обсмоктувати кабачок у руках Марини або перли Сюмар і безкінечно апати та розкручувати  ті гілки, але коли ганьбиться радник когось з депутатів від Слуг уродів, миттєво починає ображено піджимати губи - чому, мовляв, пишуть, про  того сосальщіка, саме як про радника депа від Слуги уродів, а не як про  "засновника союзу католицької молоді" ?

І, типа,  взагалі - " для наших зарубєжних партньоров його орієнтація скоріше + ніж -"

 :pooh_lol:


   
Re: Радник першої леді: я хочу в#сосати

В Ірані, або Сауді Арабії, цей мудак вже би був без голови.

Це країни вашої мрії ?))
   
Re: Радник першої леді: я хочу в#сосати

Ваші побрехеньки  :)  ніде немає ніякої інформації щодо радника , є засновник союзу католицької молоді, ще начебто помічник Яковлєвої що не точно
Але я з задоволенням буду апати цю гілку  :laugh:


А де взагалі можна побачити список таких радників? Ніде. Отже не спростовано. Ви думаєте, що чиновники зелені святі і не вихваляються тим, що вони є? Згадайте записи Юзіка в Кривому Розі.
   
Re: Радник першої леді: я хочу в#сосати

Бгг.

Свєта може безкінечно обсмоктувати кабачок у руках Марини або перли Сюмар і безкінечно апати та розкручувати  ті гілки, але коли ганьбиться радник когось зі Слуг уродів, миттєво починає ображено піджимати губи - чому, мовляв, пишуть, про  того сосальщіка, саме як про радника Слуги уродів, а не як про  "засновника союзу католицької молоді" ?

І, типа,  взагалі - " для наших зарубєжних партньоров його орієнтація скоріше + ніж -"

 :pooh_lol:

 :lol:  дурепо ) там методички оновили  :weep:  перечитай )
Я й цю кумедну гілку апаю )) ти не до кінця дочитала , селфі з Зеленськими теж на плюсі  :)
   
Re: Радник першої леді: я хочу в#сосати

А де взагалі можна побачити список таких радників? Ніде. Отже не спростовано. Ви думаєте, що чиновники зелені святі і не вихваляються тим, що вони є? Згадайте записи Юзіка в Кривому Розі.

Не чипляй Юзіка! То святе надбання партії Слуг уродів! :lol:
   
Re: Радник першої леді: я хочу в#сосати

Не чипляй Юзіка! То святе надбання партії Слуг уродів! :lol:

Головний білєтьор.
   
Re: Радник першої леді: я хочу в#сосати

Головний білєтьор.

Беріть вишче! Кармілєц!

Кажуть, всю рідню "пристроїв" до державної годівнички.
   
Re: Радник першої леді: я хочу в#сосати

А де взагалі можна побачити список таких радників? Ніде. Отже не спростовано. Ви думаєте, що чиновники зелені святі і не вихваляються тим, що вони є? Згадайте записи Юзіка в Кривому Розі.
Тю ))) натє )

я думаю що загашені чуваки часто вихваляються перед мєнтами ким вони не є )
Але питання не в тому навіть хто він, а в обсьорі свиноферми ) одні біжать ще туди, а інші вже звідти  :laugh: 

Останнє редагування: 3 вересня 2021 16:47:26 від SvitLana
   
Re: Радник першої леді: я хочу в#сосати

Це країни вашої мрії ?))

Це країни, де протиприродні стосунки заборонені крім релігії, ще й законом. Під страхом смерті.
   
Re: Радник першої леді: я хочу в#сосати





Останнє редагування: 3 вересня 2021 16:52:59 від boduk333
   
Re: Радник першої леді: я хочу в#сосати

Це країни, де протиприродні стосунки заборонені крім релігії, ще й законом. Під страхом смерті.

Ви не зрозуміли питання ?
П.с. В католиків теж заборонені, але ось же  :rotate:
   
Re: Радник першої леді: я хочу в#сосати


я думаю що загашені чуваки часто вихваляються перед мєнтами ким вони не є )
Але питання не в тому навіть хто він, а в обсьорі свиноферми ) одній біжать ще туди, а інші вже звідти  :laugh: 


Ми про радників Лєнкі, а не про радників Монастирського. Про офіс першої леді у нас мало що пишуть.
   
Re: Радник першої леді: я хочу в#сосати

Ви не зрозуміли питання ?
П.с. В католиків теж заборонені, але ось же  :rotate:


Скоріше ви не зрозуміли відповіді. В ряді країн, за такого роду збочення, законом передбачається перехід в інший світ.
   
Re: Радник першої леді: я хочу в#сосати

Ми про радників Лєнкі, а не про радників Монастирського. Про офіс першої леді у нас мало що пишуть.

Ти тупа ? Те що він був радником міністра є, що Зеленської - немає

   
Re: Радник першої леді: я хочу в#сосати

Скоріше ви не зрозуміли відповіді. В ряді країн, за такого роду збочення, законом передбачається перехід в інший світ.
То їдь туди.
   
Re: Радник першої леді: я хочу в#сосати

Ви не зрозуміли питання ?
П.с. В католиків теж заборонені, але ось же  :rotate:

Та ми все зрозуміли.

але тобі навряд чи вдасться переключити увагу від "радника депутата від Слуг уродів" на "засновника союзу католицької молоді".
   
Re: Радник першої леді: я хочу в#сосати

Скоріше ви не зрозуміли відповіді. В ряді країн, за такого роду збочення, законом передбачається перехід в інший світ.

Я повторю питання  :)
Іран і Саудівська Аравія це країни вашої мрії ?
   
Re: Радник першої леді: я хочу в#сосати

Та ми все зрозуміли.

але тобі навряд чи вдасться переключити увагу від "радника депутата від Слуг уродів" на "засновника союзу католицької молоді".

 :lol:  а що, союз католицької молоді соромиться свого засновника ? ))) Це точно чи твої особисті фантазії ? )
   
Re: Радник першої леді: я хочу в#сосати

...і що саме прикольне в цієї ситуації...це те , що всі обговорюють сексуальну орієнтацію Дзундзи , те , що він чиїсь радник і "не остання людина", що без дозволу викладають в соцмережи відео...- все що завгодно , окрім самого найголовного:
...за правопорушення ПДР поліція зупиняє вкрай нетврезу людину , що сиділа за кермом і їхала по місту...
(слава богові, обійшлося без ДТП)...

...Просто жахлива річ...дивує поліція...якесь панібратське некрасиве поводження,непрофесійне... :facepalm1: 
   
Re: Радник першої леді: я хочу в#сосати

...і що саме прикольне в цієї ситуації...це те , що всі обговорюють сексуальну орієнтацію Дзундзи , те , що він чиїсь радник і "не остання людина", що без дозволу викладають в соцмережи відео...- все що завгодно , окрім самого найголовного:
...за правопорушення ПДР поліція зупиняє вкрай нетврезу людину , що сиділа за кермом і їхала по місту...
(слава богові, обійшлося без ДТП)...

...Просто жахлива річ...дивує поліція...якесь панібратське некрасиве поводження,непрофесійне... :facepalm1:

Так от і я питаю, що за крута підписка у чувака ) цікаво стало ))
Поліцію нашу будь хто тормознути може, навіть банальні зелені бамажки , а от свиноферму ... ))
   
Re: Радник першої леді: я хочу в#сосати

До речі, селфі того сосальщіка з Президентом та його першою Леді на фоні Маріїнського палацу промовисто каже нам, що його, сосальщіка, було шановно запрошено на закрите святкування 30-ої річнийі Незалежності України, куди запрошувалися тільки ВІП-персони.

Чи багато на тій вечірці було простих "помічників нардепів"?

А самі фото кажуть про те, що сосальщік добре знайомий і з Вованом, і з Лєною, бо навряд чи на закритій вечірці перше подружжя, як весільні генерали, фоткалося б невідомо з ким, .

То ж у п'яному белькотінні сосальщіка про те, що він "не остяння людина в Державі" таки мало якийсь сенс.
   
Re: Радник першої леді: я хочу в#сосати

атака Кремля і його порохоботів на патріота і волонтера!

   
Re: Радник першої леді: я хочу в#сосати

Та ми все зрозуміли.

але тобі навряд чи вдасться переключити увагу від "радника депутата від Слуг уродів" на "засновника союзу католицької молоді".
У Яковлєвої Неллі немає того про що мріє радник, а в Кубіва й католицької молоді  є :shuffle:
   
Re: Радник першої леді: я хочу в#сосати

До речі, селфі того сосальщіка з Президентом та його першою Леді на фоні Маріїнського палацу промовисто каже нам, що його, сосальщіка, було шановно запрошено на закрите святкування 30-ої річнийі Незалежності України, куди запрошувалися тільки ВІП-персони.

Чи багато на тій вечірці було простих "помічників нардепів"?

А самі фото кажуть про те, що сосальщік добре знайомий і з Вованом, і з Лєною, бо навряд чи на закритій вечірці перше подружжя, як весільні генерали, фоткалося б невідомо з ким, .

То ж у п'яному белькотінні сосальщіка про те, що він "не остяння людина в Державі" таки мало якийсь сенс.

Дуреписько, я вже дві сторінки натякаю, навіть прямо пишу, що при кнурю він теж гарно харчувався  ;)  тобто є хтось вище )
   
Re: Радник першої леді: я хочу в#сосати

Так от і я питаю, що за крута підписка у чувака ) цікаво стало ))
Поліцію нашу будь хто тормознути може, навіть банальні зелені бамажки , а от свиноферму ... ))

Та ти шо!!!

За часів Володимира Зеленського та панування партії Слуг уродів у сп'янілого сосальщіка виявилася якась "крута підписка".

Дійсно, хто, крім самого Вови чи когось з вищих ешелонів влади кловуна може зараз круто підтримувати сосальщіка?

Нє, я розумію, що Свєтє дуже свербить, щоб тією підтримкою був всеосяжний дємонічєскій Петро з його довгими  руками, але...щось пазл не складається.

Пробуй ще, Свєта.
   
Re: Радник першої леді: я хочу в#сосати

Дуреписько, я вже дві сторінки натякаю, навіть прямо пишу, що при кнурю він теж гарно харчувався  ;)  тобто є хтось вище )
Чого це тебе так зачепило? Мрієш разом з ним взяти участь у бісексуальних оргіях? :tongue:
   
Re: Радник першої леді: я хочу в#сосати

атака Кремля і його порохоботів на патріота і волонтера!

Показати зображення...

Угу.

як в тому анекдоті - можна роками будувати мости, прокладати дороги та оділяти бідних грошами, але варто всього один тільки раз  ви...ати вівцю...
   
Re: Радник першої леді: я хочу в#сосати

Та ти шо!!!

За часів Володимира Зеленського та панування партії Слуг уродів у сп'янілого сосальщіка виявилася якась "крута підписка".

Дійсно, хто, крім самого Вови чи когось з вищих ешелонів влади кловуна може зараз круто підтримувати сосальщіка?

Нє, я розумію, що Свєтє дуже свербить, щоб тією підтримкою був всеосяжний дємонічєскій Петро з його довгими  руками, але...щось пазл не складається.

Пробуй ще, Свєта.

Ну ти кончене ))) і безнадійно тупе  :weep:  так ?)


   
Re: Радник першої леді: я хочу в#сосати

Шо то подозрительно вокруг найвеличнишого трется одна голубизна.
   
Re: Радник першої леді: я хочу в#сосати

Чого це тебе так зачепило? Мрієш разом з ним взяти участь у бісексуальних оргіях? :tongue:

Кому що болить  :laugh:
Просто цікаво хто прикриває , він дуже активний в соц мережах  :)
   
Re: Радник першої леді: я хочу в#сосати

Я повторю питання  :)
Іран і Саудівська Аравія це країни вашої мрії ?

Мої мрії не стосуються теми обговорення.
Йде мова про негідника, який маючи відношення до держслужби, в нетверезому стані, розуміючи що ведеться зйомка, несе три хвилини повного лайна, яке в його голові хаотично шукає виходу.
Як цей непотріб може щось комусь радити? Радник він..

   
Re: Радник першої леді: я хочу в#сосати

гей, не гей...
вопрос не в этом
как называется например женщина которая подойдёт к незнакомому мужику и скажет "давай я тебе отсосу"
даже с моральной стороны это блядина (я про советника)
бррр... :bueee:
   
Re: Радник першої леді: я хочу в#сосати

Так от і я питаю, що за крута підписка у чувака ) цікаво стало ))

...от мені реально пофіг , хто цей п'яниця, коли він за кермом їде по дорогах міста...Тут без сміху і розмов забирати назавжди права і машину на штрафмайданчик...

...а в цьому відео і в подальших світлинах явна маніпуляція і перенесення уваги на все , що завгодно , щоб прикрити жахливе порушення ПДР...
   
Re: Радник першої леді: я хочу в#сосати

я баб ненавижу, но с мужиком ни за что
   
Re: Радник першої леді: я хочу в#сосати

Шо то подозрительно вокруг найвеличнишого трется одна голубизна.

 :laugh:

   
Re: Радник першої леді: я хочу в#сосати

гей, не гей...
вопрос не в этом
как называется например женщина которая подойдёт к незнакомому мужику и скажет "давай я тебе отсосу"
даже с моральной стороны это блядина (я про советника)
бррр... :bueee:


чого це вона блядіна?   :S
тобі ніколи мінєт не робили мабуть  :weep:

мені колись одна пацієнтка скаржилась, що їй чоловік забороняє мінєт робити, бо "мать моіх дєтєй нє должна"  :laugh:   парадокс у тому, що він їй активно зраджував і вона підозрювала, що це через те, що інші йому робили чого їй не можна
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія