Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

До сраці вакцини :super: В ізраєлі знову всплеск

Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

просто чорна сторінка. хз
якшо
в мене працює  8-:,

тицни линк може?? не знаю
хз
якшо то картинка там, то чого б зразу не вставити
   
хз
якшо то картинка там, то чого б зразу не вставити

gif

візми і всав, шо за претензії
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

візми і всав, шо за претензії
:laugh:


як я його вставлю, якшо у мене там

нігуя нема
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

:laugh:


як я його вставлю, якшо у мене там


якшо жмеш на линк чи копіюєш сам і в броузер нічо нема??

тоді цензура рулить  :super:

хтось може підтвердити  8-)
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

нігуя нема
============================
Є,не вигадуй.
Відео там з поясненнями.
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

якшо жмеш на линк чи копіюєш сам і в броузер нічо нема??

тоді цензура рулить  :super:

хтось може підтвердити  8-)
===============
Є там все.
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

============================

Є,не вигадуй.
Відео там з поясненнями.

ндда, з фупівськими пєнсами треба по лагідніше  :shuffle: 
   
У США від ускладнень, пов'язаних з COVID-19, помер консервативний радіоведучий і пастор Роберт "Боб" Еньярт, який відмовився вакцинуватися від коронавірусу. Про це повідомляє CNN.

"Мені дуже важко в душі, що мій близький друг і співведучий Real Science Radio програв битву з СOVID-19", – повідомив колега Еньярта Фред Вільямс в Facebook.

Журналісти відзначають, що в жовтні 2020-го Еньярт вигравав суд через коронавірусні обмеження у влади штату Коларадо. А в серпні 2021-го на сайті Real Science Radio з'явилося повідомлення, що він разом з дружиною Шеріл "поклялися не вакцинуватися Pfizer, Moderna і Johnson&Johnson".

Повідомляється, що Еньярт – один з декількох американських радіоведучих, які недавно померли від COVID-19 після скептицизму з приводу вакцин і масок.
   
September 14 (GMT)
Updates

    10,730 new cases and 32 new deaths in Israel [source]

September 13 (GMT)
Updates

    7,783 new cases and 23 new deaths in Israel [source]



https://www.worldometers.info/coronavirus/country/israel/
   
September 14 (GMT)
Updates

    26,628 new cases and 185 new deaths in the United Kingdom

September 13 (GMT)
Updates

    30,699 new cases and 61 new deaths in the United Kingdom.

https://www.worldometers.info/coronavirus/country/uk/
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

September 14 (GMT)
Updates

    10,730 new cases and 32 new deaths in Israel [source]
September 13 (GMT)
Updates

    7,783 new cases and 23 new deaths in Israel [source]
https://www.worldometers.info/coronavirus/country/israel/

Дивлячись на графіки, четверта хвиля ще далеко не вичерпала себе. Зараження вже перевищують третю хвилю (активні випадки). Хоча що вони там тестують хто зна.
   
"Мені дуже важко в душі, що мій близький друг і співведучий Real Science Radio програв битву з СOVID-19", – повідомив колега Еньярта Фред Вільямс в Facebook.

Журналісти відзначають, що в жовтні 2020-го Еньярт вигравав суд через коронавірусні обмеження у влади штату Коларадо. А в серпні 2021-го на сайті Real Science Radio з'явилося повідомлення, що він разом з дружиною Шеріл "поклялися не вакцинуватися Pfizer, Moderna і Johnson&Johnson".

Похоже сайанс оказался не совсем риал...
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

Похоже сайанс оказался не совсем риал...

Коли вас потрібно вмовляти, нагадувати, давити, обманювати, підкупати, заохочувати, обзивати,  соціально принижувати, викликати у вас почуття провини, погрожувати, наказувати, звільняти чи ізолювати; якщо все це виявляється потрібно щоб отримати вашу покору, то ви можете бути абсолютно впевнені, що те що вам нав’язують точно не на вашу користь.  (С) Ян Ватсон
   
Коли вас потрібно вмовляти, нагадувати, давити, обманювати, підкупати, заохочувати, обзивати,  соціально принижувати, викликати у вас почуття провини, погрожувати, наказувати, звільняти чи ізолювати; якщо все це виявляється потрібно щоб отримати вашу покору, то ви можете бути абсолютно впевнені, що те що вам нав’язують точно не на вашу користь.  (С) Ян Ватсон

Ни в чем вышеперечисленном необходимости не было... Желающие занимали очередь и даже приходилось наказывать тех, кто пролез вне очереди... Учителя и полиция грозили забастовками, если их не вакцинируют в первых рядах... Правительство три месяца извинялось за медленную вакцинацию... Это раз...

Цитаты хрен поймёшь кого - до задницы... Это два...
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

Ни в чем вышеперечисленном необходимости не было... Желающие занимали очередь и даже приходилось наказывать тех, кто пролез вне очереди... Учителя и полиция грозили забастовками, если их не вакцинируют в первых рядах... Правительство три месяца извинялось за медленную вакцинацию... Это раз...

Цитаты хрен поймёшь кого - до задницы... Это два...

Врешь, каналья. Так бежали вакцинироваться, что протестуют против мандата обязательной вакцинации.

http://globalnews.ca/news/8186655/covid-vaccine-mandate-toronto-emergency-workers/

   
Врешь, каналья. Так бежали вакцинироваться, что протестуют против мандата обязательной вакцинации.

http://globalnews.ca/news/8186655/covid-vaccine-mandate-toronto-emergency-workers/

Я не в Торонто... Однако...  :D
   
Ни в чем вышеперечисленном необходимости не было... Желающие занимали очередь и даже приходилось наказывать тех, кто пролез вне очереди... Учителя и полиция грозили забастовками, если их не вакцинируют в первых рядах... Правительство три месяца извинялось за медленную вакцинацию... Это раз...

Цитаты хрен поймёшь кого - до задницы... Это два...

ну шо за маячня, ну як можна бути таким зомбованим оленєм
якшо пан шось не знає то не означає шо воно не існує

я знаю купу людей які "звільнилися", бо не зігнули коліно перед мафією, і ніхто з них не медик, поліцай, чи в перших рядах
у мого брата ультиматум від його роботодавця, має два тижня з понеділка шизанутися, а то "звільниться"
в мене на роботі мендейт показати пруф шо шизанутий, от тільки я працюю 100% дистанційно не відповідаю....
і мене поки не чіпають, буду надіятися шо поки роблю даний проєкт то не будуть пропонувати "звільнитися", все-таки ідеологія одне, а баттом-лайн друге,

але фашизм вже прайшол і ми навіть не замітили як нас зварили як жаб
   
ну шо за маячня, ну як можна бути таким зомбованим оленєм
якшо пан шось не знає то не означає шо воно не існує


https://www.irishexaminer.com/news/arid-40258934.html?type=amp#aoh=16317315161486&referrer=https%3A%2F%2Fwww.google.com&amp_tf=From%20%251%24s

Teacher unions say their members will consider strike action over the revised Covid-19 vaccine programme.

The Teachers' Union of Ireland (TUI) and the Association of Secondary Teachers (ASTI) are preparing emergency motions for discussion ahead of their annual conferences tomorrow.

It is believed the Irish National Teachers' Organisation (INTO) is doing the same.

Teachers had been due to receive vaccines as essential workers but the Government agreed last week to change the vaccination programme priority list to an age-based model.

https://www.irishmirror.ie/news/irish-news/hundreds-frontline-gardai-covid-19-23901363

More than 500 frontline gardai are being vaccinated against Covid-19 in the coming days – after a direct appeal from Commissioner Drew Harris, it has emerged.

The Star has learned that several hundred gardai were this afternoon called to the Citywest vaccination centre in west Dublin to receive their jabs.

У нас дебилов мало... И кацапов тоже...  :D

   
Дивлячись на графіки, четверта хвиля ще далеко не вичерпала себе. Зараження вже перевищують третю хвилю (активні випадки). Хоча що вони там тестують хто зна.

Сезон ОРВІ ще не розпочався. Так що урядам Їзраілю та Британії треба буде вигадувати щось оригінальніше ніж все валити на невакцинованих.
Власне, їх дітей... Бо більше нікого не залишилось.

Останнє редагування: 15 вересня 2021 21:58:28 від Людас
   
ну шо за маячня, ну як можна бути таким зомбованим оленєм
якшо пан шось не знає то не означає шо воно не існує

я знаю купу людей які "звільнилися", бо не зігнули коліно перед мафією, і ніхто з них не медик, поліцай, чи в перших рядах
у мого брата ультиматум від його роботодавця, має два тижня з понеділка шизанутися, а то "звільниться"
в мене на роботі мендейт показати пруф шо шизанутий, от тільки я працюю 100% дистанційно не відповідаю....
і мене поки не чіпають, буду надіятися шо поки роблю даний проєкт то не будуть пропонувати "звільнитися", все-таки ідеологія одне, а баттом-лайн друге,

але фашизм вже прайшол і ми навіть не замітили як нас зварили як жаб

Це не фашизм і не нацизм . Ті переважно знищували не власні народи.

Ближче до комуняк.
   
Його бісять власні діти ?

Не дети, а непривитые дебилы, каждый день уходящие в страну вечной охоты:



Суточная смертность за сегодня. Данные на 15.9.21 (15:00)

https://datadashboard.health.gov.il/COVID-19/general
   
Не дети, а непривитые дебилы, каждый день уходящие в страну вечной охоты:

Показати зображення...
Суточная смертность за сегодня. Данные на 15.9.21 (15:00)

https://datadashboard.health.gov.il/COVID-19/general

Дибіли це ті, хто не знає визначення щеплених/нещеплених і постить пропаганду від сатаністів.
   
Брехня...

Про те що близько 70 % вакциновано ? І це точно не діти.

Давай інші цифри , член ЦК .
   
Про те що близько 70 % вакциновано ?

Вакцинировано первой дозой 65.12%
Полностью вакцинировано (первый бустер) 59.84%
Второй бустер получили  32.05%




https://datadashboard.health.gov.il/COVID-19/general
   
Про те що близько 70 % вакциновано ? І це точно не діти.

Давай інші цифри , член ЦК .



На...
   

На...

Дякую, член ЦК.  Ця цифра приблизно збігаться з відсотком дорослого  населення Їзраілю.  Треба колоти дітей.

   


https://www.zerohedge.com/covid-19/life-has-not-improved-much-we-hoped-singapore-outbreak-worsens-80-vaccinated

до сраці ваксини в сінгапурі признали шо життя неналагодилося так як вони надіялися   :shuffle:

A curious thing has happened since Singapore hit 80%, Cook reminds us: "The community cases have actually gone up since reaching 80 per cent coverage  8-) , in part because we're allowing more social events for those who are vaccinated and, I dare say, more fatigue at the control measures," Cook told the ABC.


It's a lesson that's not unique to Singapore; "One main lesson from across South-East Asia is that it is incredibly hard to prevent Delta's  :lol:  spread and, as Singapore shows, even high vaccination rates will not help that much," Cook added.


Another scientist said the continued spread is merely a sign that 80% vaccinated is still "too low for delta"  :weep: . Leong Hoe Nam, an infectious diseases expert from Singapore's Rophi Clinic, said the Delta strain had moved the goalposts, in terms of what level of community vaccination was necessary.
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

Я иногда поражаюсь наивности. Постить графики и статистику из отделов, где собственно и разрабатывается вся эта вакцинокампания. Не ну в Израиле врать не будут.
   
Помітьте. Стаття ще за лютий місяць.

Израиль признал недостижимым коллективный иммунитет к COVID-19 даже при вакцинации всех взрослых

https://www.forbes.ru/newsroom/obshchestvo/420587-izrail-priznal-nedostizhimym-kollektivnyy-immunitet-k-covid-19-dazhe-pri
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

Показати зображення...
https://www.zerohedge.com/covid-19/life-has-not-improved-much-we-hoped-singapore-outbreak-worsens-80-vaccinated

до сраці ваксини в сінгапурі признали шо життя неналагодилося так як вони надіялися   :shuffle:

A curious thing has happened since Singapore hit 80%, Cook reminds us: "The community cases have actually gone up since reaching 80 per cent coverage  8-) , in part because we're allowing more social events for those who are vaccinated and, I dare say, more fatigue at the control measures," Cook told the ABC.


It's a lesson that's not unique to Singapore; "One main lesson from across South-East Asia is that it is incredibly hard to prevent Delta's  :lol:  spread and, as Singapore shows, even high vaccination rates will not help that much," Cook added.


Another scientist said the continued spread is merely a sign that 80% vaccinated is still "too low for delta"  :weep: . Leong Hoe Nam, an infectious diseases expert from Singapore's Rophi Clinic, said the Delta strain had moved the goalposts, in terms of what level of community vaccination was necessary.

Тільки 146% спасуть батьків сінгапурської демократії.
   
Годная тема - прививать от короны ещё в утробе, ато вдруг родится и уже заразным..колоть в 4 мес, 7 мес и на выходе - бустер  :idea: 
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

Я упала с самосвала
Отлетела голова,
Хорошо хоть жить осталась -
Мне вакцина ПОМОГЛА!!!  (P)
   
Панове анархісти? А як ви ставитесь до загальної мобілізації? Це не порушення ваших свобод? А кордони, мита, заборона курити і бухати в громадських місцях? Ви хотіли збитися в 10-мільйонні зграї на площі 200 км2 і щоб нічого не змінилось в вашому способі життя? Важко повірити, що санітарні служби всіх  урядів продалися Гейтсу і Пфайзеру. Чи чого вони ганяються за Шаблєзубами, мабуть є причина?
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

Панове анархісти? А як ви ставитесь до загальної мобілізації? Це не порушення ваших свобод? А кордони, мита, заборона курити і бухати в громадських місцях? Ви хотіли збитися в 10-мільйонні зграї на площі 200 км2 і щоб нічого не змінилось в вашому способі життя? Важко повірити, що санітарні служби всіх  урядів продалися Гейтсу і Пфайзеру. Чи чого вони ганяються за Шаблєзубами, мабуть є причина?

Ні, просто ці конкретно вакцини ми не вважаємо а ні безпечними (бо багато побічки), а ні діевими (бо вони не запобігають зараженню, а розповсюдженню навіть сприяють), а ні корисними для людей що мають 0-60 років без суттєвих захворювань (бо шанси померти чи потрапити в лікарні для них практично незмінні з чи без вакцин). В це не моі думки, це все є у офіційній статистиці.
   
Важко повірити, що санітарні служби всіх  урядів продалися Гейтсу і Пфайзеру.

Ґєйц фактично утримує ВООЗ.
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск
den

Ґєйц фактично утримує ВООЗ.

Брехня
В стилі "іноземних агентів " кацапстану
   
В сусідній гілці акуєнний фільм який по поличкам розставляє весь геноцид. Подивися, за годину вилікуєшся від імбецилії.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія