Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Цих систем з рахунку на рахунок, і не обмежених одним банком як Приват, а багатьма, на будь який смак в США - PayPal, Venmo, Apple Pay Cash, Google Pay, Square, Facebook Pay та багато інших. Крім того можна надіслати гроші не тільки з банківського рахунку, але і з кредитної картки. Тільки плати комісію і можеш прив’язати хоч 15 банків де в тебе є рахунки та та всі кредитні картки.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

так цирк же
сама амерская компания внедряет тут сервис перевода с карты на карту
и тут какие-то черти из екс совка рассказывают как за это в морду могут дать в штатах
если чек не выпишут  ...
умора ))

хто на ком стояв?
в америцi переказ грошей з картки на картку взагалi неiснує
грошi мiж баками переводяться лише за реквизитами особистих банкiвских рахункiв та чеками
i нiяк iнакше ..
нутупиє ....
 :)

   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Це правильно з точки зору пересічного папуаса, насправді все трохи не так.

В принципі за кеш купити не можна тільки будинок (в основному).

Машину (нову) можна купити за кеш але навіщо якщо мені ділершіп дав безпроцентний кредит на три роки?

Часто люди мають кеш щоб погасити іпотеку але це не варто робити бо ти виграєш 3.х% замість 6-10% від інвестицій цих грошей плюс не буде списання податків

Всі інші покупки краще пропускати через кредитки щоб мати 1-2к кешбеку в рік

Розповідаю щоб ти зрозумів що фінансові реалії умовної папуасіі відрізняються від тих же в США
Розумієш, нема безвідсоткових кредитів.
Коли вішають лапшу про безвідсотковий кредит, це значить що відсотки заклали в ціну, а саму ціну зависили
Поскільки все населення америки підсадили на кредитну голку, то всі ви переплачуєте за все що купуєте.
Ясно що нема абсолютно ніякого сенсу щось купвати за кеш бо таких там просто не беруть до уваги.
У себе я можу знайти альтернативну пропозицію, або мені зроблять суттєву знижку якщо я щось купую за живу готівку.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Цих систем з рахунку на рахунок, і не обмежених одним банком як Приват, а багатьма, на будь який смак в США - PayPal, Venmo, Apple Pay Cash, Google Pay, Square, Facebook Pay та багато інших. Крім того можна надіслати гроші не тільки з банківського рахунку, але і з кредитної картки. Тільки плати комісію і можеш прив’язати хоч 15 банків де в тебе є рахунки та та всі кредитні картки.

І при цьому не треба світити номер своєї картки, а для лише номер телефона або емейл.
І отримувач не знає з якої картки чи рахунку ти взяв гроші, і відправник не знає куди отримувач поклав гроші.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

так цирк же
сама амерская компания внедряет тут сервис перевода с карты на карту
и тут какие-то черти из екс совка рассказывают как за это в морду могут дать в штатах
если чек не выпишут  ...
умора ))

Це все є в США і же в більшій кількостіі кращі бо вони не прив’язані до певного банку. Просто за розрахунки чеком не знімається комісія, і за всі послуги можна заплатити чеком на додаток до інших методів платежів. Чого вас ковбасить від слова чек не дуже зрозуміло.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Розумієш, нема безвідсоткових кредитів.
Коли вішають лапшу про безвідсотковий кредит, це значить що відсотки заклали в ціну, а саму ціну зависили
Поскільки все населення америки підсадили на кредитну голку, то всі ви переплачуєте за все що купуєте.

Ясно що нема абсолютно ніякого сенсу щось купвати за кеш бо таких там просто не беруть до уваги.
У себе я можу знайти альтернативну пропозицію, або мені зроблять суттєву знижку якщо я щось купую за живу готівку.

Тільки машини везуть чомусь із США в Україну, а не навпаки. :shuffle:
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

ПриватБанк и Visa открывают для украинцев сервис денежных переводов на карты других банков по номеру телефона
Инновационное решение меняет подход к ежедневным переводам с карты на карту. Теперь для этого достаточно знать только номер телефона получателя. В то же время сама система стала еще более безопасной.

 :fool:

Я тобі про це вже скільки сторінок товчу, що в США саме так і переводять гроші і ніхто не дає номери своїх карток.

А тут раптом це "іноваційне рішення", прямо як "аналогов нет" у кацапів. :punish:
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

хто на ком стояв?
в америцi переказ грошей з картки на картку взагалi неiснує
грошi мiж баками переводяться лише за реквизитами особистих банкiвских рахункiв та чеками
i нiяк iнакше ..
нутупиє ....
 :)

ну это ваши там проблемы ...
а мне чем проще  - тем лучше )

я всегда говорил что в неньке свобод по недоразумению или по недомыслию
больше чем на любом западе )
но это компенсируется нытьем и посыпанием пела на голову что мы не запад
и нас туда и сюда не берут, ыыы, аааа
какие мы бедные и несчастные , ой блин ... как жить дальше,  и все такое ... ))
все как-то сбалансировано ))
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

https://www.visa.com.ua/ru_UA/about-visa/newsroom/press-releases/prl-22072021.html

ПриватБанк и Visa открывают для украинцев сервис денежных переводов на карты других банков по номеру телефона
Инновационное решение меняет подход к ежедневным переводам с карты на карту. Теперь для этого достаточно знать только номер телефона получателя. В то же время сама система стала еще более безопасной.


КИЕВ – 22 июля 2021 г. – Компания Visa в партнерстве с ПриватБанком объявили о запуске в Украине полного функционала инновационного дополнения к сервису Visa Direct, который позволяет осуществлять переводы по номеру телефону и который должен изменить подход украинцев к ежедневной рутине P2P-переводов. Теперь чтобы осуществить перевод, достаточно лишь указать номер телефона получателя – если банк получателя также подключен к услуге.

Перевод происходит через сервис Visa Direct, где привязка номера карты к номеру телефона сохраняется как защищенный токен. К тому же это делает переводы еще более безопасными, ведь никто, кроме банка, не имеет доступа к личным данным пользователей. Поскольку финансовая транзакция технически не изменилась, скорость перевода также остается неизменно высокой.

«Переводы по номеру телефона, а не по номеру карты – это начало новой эры в сфере платежных услуг. Мало кто знает наизусть номера банковских карточек или IBAN, а вот собственный мобильный номер помнят все. Благодаря запуску инновационного сервиса в партнерстве с ПриватБанком, фраза «сбрось на карту» со временем отойдет в прошлое, как и все неудобства, которые с ней связаны. Перевод по телефону – это просто, удобно и безопасно», – комментирует Светлана Чирва, вице-президент и региональный менеджер Visa в Украине, Беларуси и Молдове.

Перевод будет осуществляться исключительно в приложении Приват24. Сервис позволяет осуществлять переводы только в гривне, с карты любого украинского банка на карты любого банка, зарегистрированного в сервисе. Комиссия такая же, как и при обычных переводах по номеру карты. Переводы проводятся в онлайн-режиме, а деньги поступают моментально.

«ПриватБанк стал одним из первых банков в Украине, который ввел для миллионов своих клиентов удобные переводы просто по номеру телефона получателя. Это одновременно простое и инновационное решение, которое делает сферу платежных услуг еще доступнее. Надеемся, что как можно больше банков в стране станут частью экосистемы, которая сделает возможными переводы между картами клиентов любых банков и платежных систем», – отмечает заместитель председателя правления ПриватБанка Разван Мунтеану.

----------------------------------------------------------
бггг
привет гамериканским старперам )

Кроме этого, в приложении Приват24 предусмотрена интеграция контактной книги с обозначением клиентов, которые уже подключились к сервису переводов по телефону. Поэтому достаточно лишь выбрать нужного получателя из списка и указать желаемую сумму для наиболее удобных и быстрых транзакций с карты на карту.

Тю, Bank of America давно предлагал такую услугу - перевод по номеру телефона или емейлу.
Мы пару раз этим воспользовались а потом плюнули. Нах нужно.
Толи только нас они отключили, то ли совсем этот вид сервиса убрали
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

гілка про сервіс.
все звели до платіжних засобів.
:(

Вот именно!
Разговор шёл о сервисе, то есть как удобно клиенту.
Мне, как клиенту, и нах не нужно переводить деньги на какую то карточку человеку, который оказал мне платную услугу.
Спокойно выпишу чек или заплачу кеш или кредит картой.
А тут руки заламывают как бедный водопроводчик будет бабки получать. Все поставили догоры ногами.
Сервис по украински :facepalm:
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

ну это ваши там проблемы ...
а мне чем проще  - тем лучше )

я всегда говорил что в неньке свобод по недоразумению или по недомыслию
больше чем на любом западе )

ага
тому предоплата за покупки онлайн в америцi настiльки небезпечна, як тобi в дома посцять сходити, якщо слив води працює .. :)
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

ага
тому предоплата за покупки онлайн в америцi настiльки небезпечна, як тобi в дома посцять сходити, якщо слив води працює .. :)

я давно оплачиваю все онлайн   
по максимуму ... 
в принципе, можно и не выходить никуда из дому ))
и ни разу почему-то проблем не было ...
возможно лохи как-то находят тут друг друга
я детально не задавался этим вопросом )
слежу за собой и  все )))
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Тю, Bank of America давно предлагал такую услугу - перевод по номеру телефона или емейлу.
Мы пару раз этим воспользовались а потом плюнули. Нах нужно.
Толи только нас они отключили, то ли совсем этот вид сервиса убрали

Bank of America використовує Zelle для цього зараз, тепер не потрібно, щоб і отримувач і відправник були в одному банку. Просто зайду у вкладку "Transfers" і там знайдеш його. Я так переводжу гроші сину, коли треба. 
Chase також використовує Zelle.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Bank of America використовує Zelle для цього зараз, тепер не потрібно, щоб і отримувач і відправник були в одному банку. Просто зайду у вкладку "Transfers" і там знайдеш його. Я так переводжу гроші сину, коли треба. 
Chase також використовує Zelle.

Так как мы долго не пользовались то нас отключили. Прислали емейл об этом.
Мы не возражали :)
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Так как мы долго не пользовались то нас отключили. Прислали емейл об этом.
Мы не возражали :)

То щось ти наплутав.

Ось подивись https://www.bankofamerica.com/online-banking/mobile-and-online-banking-features/send-receive-money/
Воно вбудоване прямо в апп.

То може у тебе був імейл, що старий сервіс відключають, бо переходять на Zelle.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

То щось ти наплутав.

Ось подивись https://www.bankofamerica.com/online-banking/mobile-and-online-banking-features/send-receive-money/
Воно вбудоване прямо в апп.

То може у тебе був імейл, що старий сервіс відключають, бо переходять на Zelle.

Точно я что то напутал, есть такая опция.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

я давно оплачиваю все онлайн  
по максимуму ... 
в принципе, можно и не выходить никуда из дому ))
и ни разу почему-то проблем не было ...
возможно лохи как-то находят тут друг друга
я детально не задавался этим вопросом )
слежу за собой и  все )))

так то звичайний сервiс
а от наприклад ти картку "загубив"
а той хто ii "знайшов" може зняти з твого рахунку все що ти туди наскирдував
жодного секьюрiтi
якщо в тебе не vip картка там даже iменi твого нема, нема розпису, тому хто твою картку "знайшов" навiть непотрiбно набирати 4-х значний код доступу щоб пiдтвердити розрахунок який вiдомий тiльки тобi
бiльш того, в тебе дебiтна картка, тому грошi з твого рахунку знiмаються мiдтево, тому ти будеш мати гемор пояснювати привату що ти не верблюд
користуючись кредитною карткою - таких проблем нема


   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

в америцi переказ грошей з картки на картку взагалi неiснує


Тю, Bank of America давно предлагал такую услугу - перевод по номеру телефона или емейлу.
Мы пару раз этим воспользовались а потом плюнули. Нах нужно.
Толи только нас они отключили, то ли совсем этот вид сервиса убрали



Bank of America використовує Zelle для цього зараз, тепер не потрібно, щоб і отримувач і відправник були в одному банку. Просто зайду у вкладку "Transfers" і там знайдеш його. Я так переводжу гроші сину, коли треба.
Chase також використовує Zelle.


------------------------

минимум три Америки я насчитал по этим сообщениям
как-то уже в одну дудку дули бы ))
это трындец какой-то
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

минимум три Америки я насчитал по этим сообщениям
как-то уже в одну дудку дули бы ))
это трындец какой-то

так ти можеж хоть 10-ть америк нарахувать
я вiдповiдаю лише за своi слова


   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

минимум три Америки я насчитал

якщо я почну рахувать вiдповiдi постiйних користувачив привату, то з"явиться декiлько Украiн ..
 :)


   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

так то звичайний сервiс
а от наприклад ти картку "загубив"
а той хто ii "знайшов" може зняти з твого рахунку все що ти туди наскирдував
жодного секьюрiтi
якщо в тебе не vip картка там даже iменi твого нема, нема розпису, тому хто твою картку "знайшов" навiть непотрiбно набирати 4-х значний код доступу щоб пiдтвердити розрахунок який вiдомий тiльки тобi
бiльш того, в тебе дебiтна картка, тому грошi з твого рахунку знiмаються мiдтево, тому ти будеш мати гемор пояснювати привату що ти не верблюд
користуючись кредитною карткою - таких проблем нема
Не мели дурниць, пінкод треба знати.
Для розрахунків онлайн я використовую приват24, всі більш-менш нормальні інтернет магазини мають з ним інтеграцію.
Якщо вже виникла така нагальна проблема заплатити онлайн по номеру картки, свв і інше, заходжу в приват24 встановлюю дозволену сумму для онлайн платежів яка мені потрібна, роблю проплату і виставляю назад в нуль.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)


Тю, Bank of America давно предлагал такую услугу - перевод по номеру телефона или емейлу.
Мы пару раз этим воспользовались а потом плюнули. Нах нужно.
Толи только нас они отключили, то ли совсем этот вид сервиса убрали

Bank of America використовує Zelle для цього зараз, тепер не потрібно, щоб і отримувач і відправник були в одному банку. Просто зайду у вкладку "Transfers" і там знайдеш його. Я так переводжу гроші сину, коли треба.
Chase також використовує Zelle.

------------------------

минимум три Америки я насчитал по этим сообщениям
как-то уже в одну дудку дули бы ))
это трындец какой-то

 :facepalm1:

Тут все написано про одне і те саме.
Ніхто не переводить з картки на картку, переводять з рахунку на рахунок, а картка привʼязана до рахунку.
Я можу загубити дебітну картку, то я просто заблокую її в банківському додатку, і банк видасть мені нову картку з іншим номером, але вона буде привʼязана до того самого рахунку, а стара буде не дійсна.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)


Тут ще один цікавий момент, а можна перевести гроші з картки Привату на картку іншого банку?
Чи тільки між приватівськими картками?
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Не мели дурниць, пінкод треба знати.
Для розрахунків онлайн я використовую приват24, всі більш-менш нормальні інтернет магазини мають з ним інтеграцію.
Якщо вже виникла така нагальна проблема заплатити онлайн по номеру картки, свв і інше, заходжу в приват24 встановлюю дозволену сумму для онлайн платежів яка мені потрібна, роблю проплату і виставляю назад в нуль.

чукча пiсятель
яж сказав - якщо ти не vip а маєш звичайну унiмерсальну картку привату ..
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)


Тут ще один цікавий момент, а можна перевести гроші з картки Привату на картку іншого банку?
Чи тільки між приватівськими картками?

нiт

   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)


Тут ще один цікавий момент, а можна перевести гроші з картки Привату на картку іншого банку?
Чи тільки між приватівськими картками?

можно
на любой банк Украины
будет только разница в комиссии перевода
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

:facepalm1:

Тут все написано про одне і те саме.
Ніхто не переводить з картки на картку, переводять з рахунку на рахунок, а картка привʼязана до рахунку.
Я можу загубити дебітну картку, то я просто заблокую її в банківському додатку, і банк видасть мені нову картку з іншим номером, але вона буде привʼязана до того самого рахунку, а стара буде не дійсна.


не поверишь)
но все так же и тут у нас ...
от блин
или
при смене карты у тебя не пропадают средства на карте
хотя нет счета в банке
чудеса ?)



Останнє редагування: 12 серпня 2021 22:21:10 від elipse
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

можно
на любой банк Украины

будет только разница в комиссии перевода

бляяя
та ви дiйсно на островi живете ?
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

бляяя
та ви дiйсно на островi живете ?

вы в самом деле считаете,
чтобы покушать в неньке,
то мне надо общаться по финансам со всем миром ?
скорее всего наоборот ))

99 % моих потребностей никак не связаны с банками гамерики
наверное это ужасно
но мне пох ))


   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

можно
на любой банк Украины
будет только разница в комиссии перевода

А я можу перевести на гроші в будь-який банк без жодної комісії, і при цьому не світити номер своєї картки.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

не поверишь)
но все так же и тут у нас ...
от блин
или
при смене карты у тебя не пропадают средства на карте
хотя нет счета в банке
чудеса ?)

Як це не має? Є рахунок на ньому твої гроші і лежать, а картка привʼязана до того рахунку.
Інакше при втраті картки всі твої гроші втратились би.
Те що ти не знаєш номер рахунку не значить, що його немає.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

не поверишь)
но все так же и тут у нас ...
от блин
или
при смене карты у тебя не пропадают средства на карте
хотя нет счета в банке
чудеса ?)

ато я зараз не у "вас"
розраховуюсь за покупки приватом - нiхто навить не дивиться на мою картку - просто сунь ii до термiналу - i грошики з рахинку тю-тю
на картi нема нi iменi, нi пiдпису, про код перевiрки я взагалi незгадую
якщо покупки менш 1000гр нiяких повiдомлень на телефон ( ще разiк, картка унiверсальна приват)
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

А я можу перевести на гроші в будь-який банк без жодної комісії, і при цьому не світити номер своєї картки.

офигеть
наверное еще и за карту и обслуживание ничего  не надо платить ?
на дурнях все ...
и я верю - сразу и навсегда

   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

вы в самом деле считаете,
чтобы покушать в неньке,
то мне надо общаться по финансам со всем миром ?
скорее всего наоборот ))

99 % моих потребностей никак не связаны с банками гамерики
наверное это ужасно
но мне пох ))

от i я про це
навiщо вам амазон, раупел, ебай
купив батон, пачку сiгарет, пожрав в ресторанi
авсеiньшепох

   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

ато я зараз не у "вас"
розраховуюсь за покупки приватом - нiхто навить не дивиться на мою картку - просто сунь ii до термiналу - i грошики з рахинку тю-тю
на картi нема нi iменi, нi пiдпису, про код перевiрки я взагалi незгадую
якщо покупки менш 1000гр нiяких повiдомлень на телефон ( ще разiк, картка унiверсальна приват)

задолбал уже
у тебя, наверное, номер телефона из какого-то мексиканского мухосранска )
потому как мне все исправно приходит на вайбер от привата
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

задолбал уже
у тебя, наверное, номер телефона из какого-то мексиканского мухосранска )
потому как мне все исправно приходит на вайбер от привата

неiбiмозги
в тебе картка gold ?
пiсятель хренов

   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Chase також використовує Zelle.
и Wells Fargo и Citi и еще хз сколько https://www.zellepay.com/get-started
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

офигеть
наверное еще и за карту и обслуживание ничего  не надо платить ?
на дурнях все ...
и я верю - сразу и навсегда
Представляешь, за обслуживание в банке не плачу и никогда не платил
За карточки не плачу и никогда не платил
Деньги перевожу между счетами в разных банках бесплатно (кстати удобнее всего не электронным способом а выписать чек самому себе, нет лимита или очень большой)
Банковская ячейка бесплатно

Что тебя ещё интересует?
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

офигеть
наверное еще и за карту и обслуживание ничего  не надо платить ?
на дурнях все ...
и я верю - сразу и навсегда

Саме так
Тю, ось на дивись
https://www.bankofamerica.com/deposits/checking/advantage-banking/

Цитувати
We'll waive the monthly maintenance fee each statement cycle that you:

    Have at least one qualifying direct deposit of $250+
    OR
    Maintain a $1,500 minimum daily balance
    OR
    Are enrolled in Preferred RewardsFootnote 3

Рахунок безплатний, якщо на нього переводять зарплату ( мінімум $250 раз на місяць).
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

от i я про це
навiщо вам амазон, раупел, ебай
купив батон, пачку сiгарет, пожрав в ресторанi
авсеiньшепох

ну есть еще и китайцы ...
без амерских задвигов

например
вот есть такая контора - microchip
https://www.microchipdirect.com/
Украина для нее не существует в принципе и никак
хотя ихнюю продукцию могу покупать за гривны
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія