Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

то ви не вірите що скоро виникне чергова літера з грецької абетки яка буде косить вакцинованих? такого не може буть бо не може буть?
Виникнути може що завгодно. Це не має стосунку до ADE, щеплення і до моєї віри в нові варіанти віруса.
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

то ви не вірите що скоро виникне чергова літера з грецької абетки яка буде косить вакцинованих? такого не може буть бо не може буть?

Вас не турбує, що кожного року в нас новий штам вірусу грипу.
І що щороку потрібно робити щеплення від грипу, яке є набагато менш ефективним, ніж щеплення від корони.
Яка проблема в тому, щоб зробити щеплення від корони при появі нового варіанту, проти якого старі вакцини будуть малоефективними.
Якби не висока смертність і важкий перебіг, який вимагає інтенсивної терапії і часто приводить до інвалідізації, то ніхто б вакциною не заморочувався б.
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Вас не турбує, що кожного року в нас новий штам вірусу грипу.
І що щороку потрібно робити щеплення від грипу, яке є набагато менш ефективним, ніж щеплення від корони.
Яка проблема в тому, щоб зробити щеплення від корони при появі нового варіанту, проти якого старі вакцини будуть малоефективними.
Якби не висока смертність і важкий перебіг, який вимагає інтенсивної терапії і часто приводить до інвалідізації, то ніхто б вакциною не заморочувався б.

Интересно, этот зРадник со словом Аллергия вообще знаком? Или так - надомник. 
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Ок, давайте лінк на статтю, по технології виготовлення мРНК вакцини, яку ви вважаєте правильною.

Чекаю підвердження ваших слів або на ваш злив.
якісь дивні заяви. Я можу про конструювання РНК і ДНК вам багатогодинну лекцію прочитати. Якщо так дуже хочеться то Ок:
https://www.mdpi.com/1422-0067/21/18/6582/htm
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Виникнути може що завгодно. Це не має стосунку до ADE, щеплення і до моєї віри в нові варіанти віруса.

ну в школі вам про теорію Дарвіна щось пояснювали? щеплення стає основним чинником який впливає на напрямок мутації вірусу. Іншими словами вірус пристосовується до нового смаку їжі... :umnik2:
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

ну в школі вам про теорію Дарвіна щось пояснювали? щеплення стає основним чинником який впливає на напрямок мутації вірусу. Іншими словами вірус пристосовується до нового смаку їжі... :umnik2:
Ага, а використання антибіотиків веде до виникнення мультирезистентних штамів патогенів. Тому давайте хай помруть мільйони, зате не буде нових варіантів. Не то щоби я сильно цінував людське життя, питання послідовності і логіки.
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Вас не турбує, що кожного року в нас новий штам вірусу грипу.
І що щороку потрібно робити щеплення від грипу, яке є набагато менш ефективним, ніж щеплення від корони.
Яка проблема в тому, щоб зробити щеплення від корони при появі нового варіанту, проти якого старі вакцини будуть малоефективними.
Якби не висока смертність і важкий перебіг, який вимагає інтенсивної терапії і часто приводить до інвалідізації, то ніхто б вакциною не заморочувався б.

+ висока вірулентність. Невже ви не розумієте що це чередування штамів черз 3-4 місяці вакцинами не зупинити? ну то може краще зупинити цей жах жорстким локдауном?
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

якісь дивні заяви. Я можу про конструювання РНК і ДНК вам багатогодинну лекцію прочитати. Якщо так дуже хочеться то Ок:
https://www.mdpi.com/1422-0067/21/18/6582/htm

А ви казали, що немає ніякого ДНК. А виявляється в розробці мРНК вакцин використовують РНК і лінійну ДНК.

То що не так?


To date, in vitro transcription technology of mRNA has been mature, and the most popular method is using T3, T7, or SP6 RNA polymerase and linear DNA (linearized plasmid DNA or synthetic DNA prepared by PCR) for mRNA synthesis.
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

А ви казали, що немає ніякого ДНК. А виявляється в розробці мРНК вакцин використовують РНК і лінійну ДНК.

То що не так?


To date, in vitro transcription technology of mRNA has been mature, and the most popular method is using T3, T7, or SP6 RNA polymerase and linear DNA (linearized plasmid DNA or synthetic DNA prepared by PCR) for mRNA synthesis.

Як то нема ДНК??????
Звісно використовується як матриця:)
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Як то нема ДНК??????
Звісно використовується як матриця:)
В мене постійно в лабораторії використовуються вірусні полімерази
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Лікар цього не казала.

То що тоді з чим порівнювати?
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

+ висока вірулентність. Невже ви не розумієте що це чередування штамів черз 3-4 місяці вакцинами не зупинити? ну то може краще зупинити цей жах жорстким локдауном?

Неможливо. При такій вірулентності перехворіють всі. І нові варіанти будуть так само постійно виникати.
Сидіти в локдаунах роками? Але як тільки обмеження знімуть все по новій і дуже швидко.
Вам термін «ендемічна хвороба» знайомий? Так от коронавірус - це вже ендемічна хвороба, котрі ніякими локдаунами не викорінити.
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Як то нема ДНК??????
Звісно використовується як матриця:)
я не можу зрозуміти що ви намагаєтеся довести? Це технічні деталі нічого не доводять і не спростовують.
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Ага, а використання антибіотиків веде до виникнення мультирезистентних штамів патогенів. Тому давайте хай помруть мільйони, зате не буде нових варіантів. Не то щоби я сильно цінував людське життя, питання послідовності і логіки.

ну от нарешті і визнали що нові штами корони стають набагато небезпечніщі за попередні. Але ж вакцинами ця проблема не вирішується?
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

ну от нарешті і визнали що нові штами корони стають набагато небезпечніщі за попередні. Але ж вакцинами ця проблема не вирішується?
це була теза стосовно еволюції. По друге ні - нові штами не стають небезпечнішими. Є багато набагато безпечніших. І вакцинування допомагає навіть при нових штамах. Перебіг хвороби легший
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Людина не знає що таке антитіло-залежне посилення інфекції.
Пояснюю.
Лихоманка денге має 4 серотипи.
Людина легко перехворіла одним серотипом і в неї виробилися антитіла.
Далі людинп підхопила інший серотип і антитіла атакують вірус, але вірус зв‘язує антитіла і використовує їх для проникнення в клітину.
В результаті маємо геморагічну лихоманку денге.
Як це пов‘язано з вакциною ХЗ.
Бо антитіла виробляються і при хворобі і при вакцинації.

Вот спасибо вам, за то что так доступно объяснили. Я конечно не очень большой специалист в этом деле, но понимаю так, что именно тут и кроется проблема распространения новых штаммов. Потенциально более заразных или опасных.

Сомнительная жидкость, называемая "вакциной" вызывает появление "слабых" антител. Новый штамм попадая в организм использует эти анти-что-то для проникновения в здоровую клетку. И вуа-ля, человек заражен новым штаммом. Вакцинированный человек заражен и переносит новый штамм.

Еща одна booster dose этого варева, открывает ворота для нового штамма. И так далее.

Можно предположить  без анти-чего-то приобретенного человеком от "вакцины" новый штамм так легко бы себя не чувствовал.
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Мої колеги з Білефельда виявили новий штам, який взагалі не спричиняє симптомів і швидко поширюється. Просеквенували геном і виявили нову мутацію.
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Ні, тих людей, які внесли вклад в розвиток мРНК вакцин.

Дивно, що ви з піною в роті захищаєте те, чого не розумієте.

Ось його сторінка:

https://berthub.eu/

 :facepalm1:
І в першому ж рядочку написано "Hi! I'm bert hubert, and I am an entrepreneur & software developer. "

Той Берт Хуберт - програміст,а не біолог. :punish:
Візьми підручник з біології і почитай про ДНК, РНК, та синтез білків в клітинах.
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Як то нема ДНК??????

поміняли точку зору. Воно й очікувано.
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Ви перехворіли і у вас утворилися антитіла.
При цьому ви не контролюєте до чого саме у вас виробилися антитіла.
Механізм антитіло-залежного посилення інфекції не пов‘язаний конкретно з вакцинацією, а при мРНК вакцинації його ймовірність в оази менша, ніж при простій інфекції.
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Неможливо. При такій вірулентності перехворіють всі. І нові варіанти будуть так само постійно виникати.
Сидіти в локдаунах роками? Але як тільки обмеження знімуть все по новій і дуже швидко.
Вам термін «ендемічна хвороба» знайомий? Так от коронавірус - це вже ендемічна хвороба, котрі ніякими локдаунами не викорінити.

о, це вже розмова по суті проблеми. "При такій вірулентності перехворіють всі" - це твердження для дискусій. Вірність цього зараз перевіряється в Китаї! я вірю що вони зупинять навіть дельту... бо світова фабрика має працювати.
перевести ковід в "ендемічну хворобу" не вдасться чисто параметрично, та й динамика занадто загрозлива.
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

поміняли точку зору. Воно й очікувано.
Ви спеціально тролите?
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Візьми підручник з біології і почитай про ДНК, РНК, та синтез білків в клітинах.

По суті скуазати є що?
Що у тій статті не так?

Давайте лінк на підручник у якому розписано процесс виготовлення і дії мРНК вакцини.
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Мої колеги з Білефельда виявили новий штам, який взагалі не спричиняє симптомів і швидко поширюється. Просеквенували геном і виявили нову мутацію.

"не спричиняє симптомів" - це як можливо? може виявили у молоді? і що за мутація?
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Вот спасибо вам, за то что так доступно объяснили. Я конечно не очень большой специалист в этом деле, но понимаю так, что именно тут и кроется проблема распространения новых штаммов. Потенциально более заразных или опасных.

Сомнительная жидкость, называемая "вакциной" вызывает появление "слабых" антител. Новый штамм попадая в организм использует эти анти-что-то для проникновения в здоровую клетку. И вуа-ля, человек заражен новым штаммом. Вакцинированный человек заражен и переносит новый штамм.

Еща одна booster dose этого варева, открывает ворота для нового штамма. И так далее.

Можно предположить  без анти-чего-то приобретенного человеком от "вакцины" новый штамм так легко бы себя не чувствовал.

У меня в этом смысле очень плохое предчуствие что следующий этап это многочисленные пилюли для контроля за хроническими заболеваниями по результатам прививок. Аллергия одно из первых что сразу приходит в голову.

Вакцинаторы об этом вообще упрямо не упоминают. Хотя это именно то что произошло с гриппом - люди подсели на разнообразные once a day или once a week. Весьма и весьма не дешевые.
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Ви спеціально тролите?

мені здаєтеся це ви таким займаєтесь.

Я просто написав факт.
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

це була теза стосовно еволюції. По друге ні - нові штами не стають небезпечнішими. Є багато набагато безпечніших. І вакцинування допомагає навіть при нових штамах. Перебіг хвороби легший

ну а пояснити чому вакциновані хворіють ви можете? що не так з вакцинами?
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

мені здаєтеся це ви таким займаєтесь.

Я просто написав факт.
який:)?
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

о, це вже розмова по суті проблеми. "При такій вірулентності перехворіють всі" - це твердження для дискусій. Вірність цього зараз перевіряється в Китаї! я вірю що вони зупинять навіть дельту... бо світова фабрика має працювати.
перевести ковід в "ендемічну хворобу" не вдасться чисто параметрично, та й динамика занадто загрозлива.

При такому довгому інкубаційному періоді виявити носіїв на початковій стадії неможливо.
Це не грип, коли ви вранці підхопили, в обід стали чихати, а ввечері вже пластом лежите.
Про вірулентність. Випадок з Австралії - готель для карантину, усі сидять по кімнатах - в одного виявили інфекцію, через кілька днів захворіл інший, який жив у сусідноьму номері за стіною. Але в них була спільна вентиляція.
Як ви собі уявляєте повний локдаун?
Закрити лікарні, комунальні служби, магазини, транспорт, поліцію, і все інше? Щоб усі сиділи вдома кілька місяців, поки заражені не перехворіють чи не повмирають? Людину, яка задихається від ковіду, ви замуруєте в її житлі і відкриєте подивитися, що з нею сталося через місяць-другий?
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

ну а пояснити чому вакциновані хворіють ви можете? що не так з вакцинами?
Все так. В деяких індивідуумів не відбувається повноцінне дозрівання клітин імунної пам’яті. В будь-якому випадку щеплення допомагає імунній системі боротися зі збудником.
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

У меня в этом смысле очень плохое предчуствие что следующий этап это многочисленные пилюли для контроля за хроническими заболеваниями по результатам прививок. Аллергия одно из первых что сразу приходит в голову.

Вакцинаторы об этом вообще упрямо не упоминают. Хотя это именно то что произошло с гриппом - люди подсели на разнообразные once a day или once a week. Весьма и весьма не дешевые.

у жінок інтуіція заміняє розум  :gigi: а інтуіція це дуже потужний спосіб передбачення дарований Природою...
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

який:)?

перечитайте тему з початку.
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

По суті скуазати є що?
Що у тій статті не так?

Давайте лінк на підручник у якому розписано процесс виготовлення і дії мРНК вакцини.
На подивись хоча б відео від університету Джона Хопкінса, це №1 університет в США в галузі медицини.
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Все так. В деяких індивідуумів не відбувається повноцінне дозрівання клітин імунної пам’яті. В будь-якому випадку щеплення допомагає імунній системі боротися зі збудником.

чому так?
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Все так. В деяких індивідуумів не відбувається повноцінне дозрівання клітин імунної пам’яті. В будь-якому випадку щеплення допомагає імунній системі боротися зі збудником.

тобто все зроблено по науці, але в популяції занадто багато дегенаратів у яких клітини імунної пам’яті не дозрівають...  (tu)
ви часом не студент(ка)?
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

На подивись хоча б відео від університету Джона Хопкінса, це №1 університет в США в галузі медицини.
https://www.youtube.com/watch?v=w4sUuFBEo2g

це відео аж ніяк не заперечує статтю яку я навів. Я б сказав, що навіть підтверджує.
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

чому так?
десь у 5%. Ми всі індивідуальні зі своїми особливостями. Ми точно так само індивідуально реагуємо на будь-яке інше лікування (інфекцій, раку ітд). В нас купа індивідуальних мутацій і їх комбінацій, які дають такі ефекти.
Про ДНК я не писав, можна і вибачитись було б:)
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

ну а пояснити чому вакциновані хворіють ви можете? що не так з вакцинами?

Чому ті, хто перехворів хворіють повторно?
Що не так з імунітетом?
Ніхто ж не гарантував 100 відсоткової ефективності.
Але і та, що є - дуже висока.
Організм людини - дуже складний механізм з купою різних елементів. 
Уявіть собі виробництво автомобілів. Всі виходять з одного конвейора, всі зроблені з однакових деталей.
Але якийсь їздить роками і нічого його не бере, а в іншому то одна деталь полетить, то інша.
Так і людина - є природна варіабельність. Саме тому, наприклад, не можна просто взяти і пересадити серце чи печінку від однієї людини іншій.
Бо є генетичний код, який діє за принципом свій-чужий.
Вас не дивує, чому хтось навіть не помічає, що перехворів ковідом, а хтось із святими упокой?
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

тобто все зроблено по науці, але в популяції занадто багато дегенаратів у яких клітини імунної пам’яті не дозрівають...  (tu)
ви часом не студент(ка)?
А вас не дивує, що протипухлинні препарати на одного індивідуума діють, а на іншого ні?
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

десь у 5%. Ми всі індивідуальні зі своїми особливостями. Ми точно так само індивідуально реагуємо на будь-яке інше лікування (інфекцій, раку ітд). В нас купа індивідуальних мутацій і їх комбінацій, які дають такі ефекти.

Якщо так, тоді немає сенсу колоти вакцину, яка розроблена для загальної маси людей. Бо кожен - індивідуальний.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія