Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Для Растича і Інших Зацікавлених - Віддати Нік

Так і має бути. Особистість, то як вібиток папілярних ліній. Неможливо підробити. А Інанна, однозначно, ебанута особистість. Таке не сховаешь.
   
Стала пригадувати..Величе зна маса людей кудись раптом поділася з ФУПа..Просто в якийсь момент перестали писати...

Коли малесенька дитинка, домагаючись чогось, влаштовує істерику, з одного ока - сльози градом, а іншим обережненько спостерігає за реакцією батьків - це смішно..А це все - просто жалюгідно..
Демонстративно пропонує комусь взяти її нік, чудово розуміючи що ніхто на подібну дурню не поведеться...
для тебе то дурня,
а хтось вважає це прийнятним, тому справа вирішилась,
попри завивання зграї.


Для чого? Щоб потім за деякий час продовжити писати, але це вже типу хтось інший?.. :facepalm1:
в будь-якому випадку з часом все виясниться,
почекай, нє тарапіся, як голий іпати. :punish:
   
Десь там Кадра щось про карму говорила. Якби хоч трохи розумілася, то второпала б, що та карма гепне по ній самій за огидне настирливе провокування.
А щодо Інанни. Вона тут розпочала з менторства та приниження громадян України. Тоді вже скотилася до лексусів та іншого. Врешті, огидна парочка недо..аханих збоченок.

Останнє редагування: 20 червня 2021 21:04:19 від тигрик паласатий
   
Re: Для Растича і Інших Зацікавлених - Віддати Нік

Ех-х, жіночки! Вєри на вас немає...  :shuffle:
Пан знає толк у збоченнях! :D
   
Десь там Кадра щось про карму говорила. Якби хоч трохи розумілася, то второпала б, що та карма гепне по ній самій за огидне настирливе провокування.
провокування? ;o чи ти про оце?:

..огидна парочка недо..аханих збоченок.
так це ж твій пост, тому звертайся по гостинці до своєї карми :kez_04:
і взагалі, ображати громадянок України то негідний вчинок,
тому переглянь свою поведінку бо виглядаєш україножеркою :punish:

А щодо Інанни. Вона тут розпочала з менторства та приниження громадян України.
цього разу ти теж брешеш? :-G

Тоді вже скотилася до лексусів та іншого.
дай Бог щоб і ти до такого скотилася :drinks:
   
Кадра стала примітивно- прогнозованою.  :gigi:
   
Кадра стала примітивно- прогнозованою.  :gigi:
не то слово! примітив і прогноз так і пруть від постів тієї Кадри! :X
пропоную її забанити за це голосувалкою  :butcher:
бо модера на форумі нема, тому підлизатися до нього неможливо,
а то б ми Кадру адной лєвой :good:
   
Панове, ви помітили, як майстерно Кадра знову перевела всю гілку на себе, любімую?
   
не то слово! примітив і прогноз так і пруть від постів тієї Кадри! :X
пропоную її забанити за це голосувалкою  :butcher:
бо модера на форумі нема, тому підлизатися до нього неможливо,
а то б ми Кадру адной лєвой :good:
Та кому ти треба. Виступай тут, як клоун. ФУПчикам десь же треба розважатися.
   
Панове, ви помітили, як майстерно Кадра знову перевела всю гілку на себе, любімую?
Та я ж кажу: нуль спілкування в реалі. Тут відривається у придуманому світі, придуманим, натягнутим на себе образом. Іноді шкода.
   
Панове, ви помітили, як майстерно Кадра знову перевела всю гілку на себе, любімую?
:good: навіщо ж ведетеся як лошиці? :D атпалзайтє і поломайте Кадрі всі хатки :drinks:
   
Та кому ти треба. Виступай тут, як клоун. ФУПчикам десь же треба розважатися.
ну от бачиш, таки треба Кадра, а ти бігла за нею три дні аби повідомити що вона тобі нецікава :D
   
це Ви описали тих хто тут тривалий час цькували Інанну,
на що вона як могла відповідала, аби захиститись.
єдине що можна з того списку їй пред"явити -
це несприйняття позиції деяких оточуючих,
які опускалися до мерзотних вчинків щодо неї.
Але це абсолютно логічна реакція для притомної людини.

Ні, це не так.

Інанні "прилітало" у відповідь на її ж дії.

Адже ту пихату гілку про низькорангових сучок відкривала Інанна, і не хто-небудь.

І її хвороблива цікавість до умов життя та розміру зарплат інших форумчан, які живуть за кордоном, всім відома. Не дай Боже, хтось влаштувався краще за неї. Розглядування через лупу стану ганку на фото, де фупчек показує свого собаку, або обговорювати якість підлоги на іншому фото - це улюблене від Інанни.

Навіть її цілком схвальне рішення, коли днями Інанна прийшла в гілку "Как выглядеть в 45 лет", де  чоловіки скублись, кепкуючи один з одного, і її пост про те, що це не красиво і негарно  для дорослих людей, зійшло нанівець, тому що вже через мить Інанна передумала всіх стидити та корити,  і сама з азартом впряглася у той срач аж на сорок сторінок, і вже сама кепкувала з зовнішності інших, з їх домівок, з їх достатку та навіть намагалася зачепити їх дружин, не забуваючи розповідати про свої діаманти та лексуси.

Зауважте, вона влізла в чужу сварку, і її ніхто там спершу не цькував.

Тож вона і одержала те ж саме цеберце помиїв, що й вилила на своїх "опонентів". Логічна реакція притомних людей B-)



Останнє редагування: 20 червня 2021 22:01:39 від шуша
   
ну от бачиш, таки треба Кадра, а ти бігла за нею три дні аби повідомити що вона тобі нецікава :D
Не перебільшуй.
   
Та я ж кажу: нуль спілкування в реалі. Тут відривається у придуманому світі...
ти справді так багато знаєш про чужий реал? ;o
то це про тебе шуша вчора розповідала
що ти вивідуєш особисту інфу у юзерів
з метою подальшого шантажу! :facepalm:

І Венька он підтверджує:

я когда-то писал чем торгую)  Даже фотки постил.
Заходите, у нас красиво и интересно (tu)
Адрес можете у юзеркини тигрик узнать,
она у меня его когда-то настойчиво выспрашивала,
а потом шантажировать пыталась

   
Ні, це не так.

Інанні "прилітало" у відповідь на її ж дії.

Адже ту пихату гілку про низькорангових сучок відкривала Інанна, і не хто-небудь.

І її хвороблива цікавість до умов житті та розміру зарплат інших форумчан, які живуть за кордоном, всім відома. Не дай Боже, хтось влаштувався краще за неї. Розглядування через лупу стану ганку на фото, де фупчек показує свого собаку, або обговорювати якість підлоги на іншому фото - це улюблене від Інанни.

Навіть її цілком схвальне рішення, коли днями Інанна прийшла в гілку "Как выглядеть в 45 лет", де  чоловіки скублись, кепкуючи один з одного, і її пост про те, що це не красиво і негарно  для дорослих людей, зійшло нанівець, тому що вже через мить Інанна передумала всіх стидити та корити,  і сама з азартом впряглася у той срач аж на сорок сторінок, і вже сама кепкувала з зовнішності інших, з їх домівок, з їх достатку та навіть намагалася зачепити їх дружин, не забуваючи розповідати про свої діаманти та лексуси.

Зауважте, вона влізла в чужу сварку, і її ніхто там спершу не цькував.

Тож вона і одержала те ж саме цеберце помиїв, що й вилила на своїх "опонентів". Логічна реакція притомних людей B-)
(tu)
   
Re: Для Растича і Інших Зацікавлених - Віддати Нік

Пан знає толк у збоченнях! :D
ага!  B-)
   
Re: Для Растича і Інших Зацікавлених - Віддати Нік

Куди не заглянь, всюди кадродроч Кадри. Піду в космічну гілку.
   
ти справді так багато знаєш про чужий реал? ;o
то це про тебе шуша вчора розповідала
що ти вивідуєш особисту інфу у юзерів
з метою подальшого шантажу! :facepalm:

І Венька он підтверджує:

Слова схибленого на порохоботстві Вєні навіть не дивують.  А шуша писала про тебе. Через цю твою нав'язливість у приватах дехто з колишніх твоїх захисниць навіть у ФБ тепер під власним ім'ям не пишуть. Остерігаючись тебе, ненормальної.
   
Куди не заглянь, всюди кадродроч Кадри. Піду в космічну гілку.

Не варто!  :rotate: Вона і там Вам буде розповідати , як її зобідили на Дурдомі.
   
Слова схибленого на порохоботстві Вєні навіть не дивують.  А шуша писала про тебе. Через цю твою нав'язливість у приватах дехто з колишніх твоїх захисниць навіть у ФБ тепер під власним ім'ям не пишуть. Остерігаючись тебе, ненормальної.

Підтверджую.

Я писала про Кадру.

І на пряме запитання, чи вона таки шарудила по приватах, Кадра так і не відповіла, натомість зараз викручує все навпаки.
   
Підтверджую.

Я писала про Кадру.

І на пряме запитання, чи вона таки шарудила по приватах, Кадра так і не відповіла, натомість зараз викручує все навпаки.
Втрачає навик. :gigi:  Крім того,  ФУП  - це не добрий Дурдом, тут швидко розкушують суть.
   
А в Табакі була самка?
   
Re: Для Растича і Інших Зацікавлених - Віддати Нік

А в Табакі була самка?
ні. Його драв Шерхан.
   
ні. Його драв Шерхан.

Ну, може сестра, чи якась внучата небога?

Бо десь я вже таке бачив.
   
Дивно..Щось десь Венька-Відька написав у власному трактуванні - то Кадра тягає його цитату по всіх усюдах
А як Копф на фДД офіційно звернувся до неї у пабліку, щоб припинила діставати його у приваті зі своєю звичною маячнею - цього Тамилка чомусь не заскрінила
   
Ну, має ТС хист, слід визнати. Так накинути, що вже на 10 сторінок надрочили )))
   
Дивно..Щось десь Венька-Відька написав у власному трактуванні - то Кадра тягає його цитату по всіх усюдах
А як Копф на фДД офіційно звернувся до неї у пабліку, щоб припинила діставати його у приваті зі своєю звичною маячнею - цього Тамилка чомусь не заскрінила
і не тільки Копф.)
   
і не тільки Копф.)
то я для прикладу)))
   
то я для прикладу)))
:-B
   
Ні, це не так.

Інанні "прилітало" у відповідь на її ж дії.

Адже ту пихату гілку про низькорангових сучок відкривала Інанна, і не хто-небудь.

І її хвороблива цікавість до умов життя та розміру зарплат інших форумчан, які живуть за кордоном, всім відома. Не дай Боже, хтось влаштувався краще за неї. Розглядування через лупу стану ганку на фото, де фупчек показує свого собаку, або обговорювати якість підлоги на іншому фото - це улюблене від Інанни.

Навіть її цілком схвальне рішення, коли днями Інанна прийшла в гілку "Как выглядеть в 45 лет", де  чоловіки скублись, кепкуючи один з одного, і її пост про те, що це не красиво і негарно  для дорослих людей, зійшло нанівець, тому що вже через мить Інанна передумала всіх стидити та корити,  і сама з азартом впряглася у той срач аж на сорок сторінок, і вже сама кепкувала з зовнішності інших, з їх домівок, з їх достатку та навіть намагалася зачепити їх дружин, не забуваючи розповідати про свої діаманти та лексуси.

Зауважте, вона влізла в чужу сварку, і її ніхто там спершу не цькував.

Тож вона і одержала те ж саме цеберце помиїв, що й вилила на своїх "опонентів". Логічна реакція притомних людей B-)
нафіга тут оцей двохтомний трахтат? Інанна пішла з форуму,
ви повинні радіти, якщо вона вам так заважала,
а ви скиглите одна поперед другої і тягаєте якісь свої хворі фантазії,
перемішані з бріхнями  :facepalm: заспокойтесь вже,
на форумі є що обговорювати і без полоскання Інанни.
   
Re: Для Растича і Інших Зацікавлених - Віддати Нік

Ну, може сестра, чи якась внучата небога?

Бо десь я вже таке бачив.
ні, пане. Така суть зеленськіх, іх статево ебають каломойські. Нічого зробити не можно.
   
Слова схибленого на порохоботстві Вєні навіть не дивують.
і мене не дивують, я давно знала про ту твою огидну особливість.


А шуша писала про тебе. Через цю твою нав'язливість у приватах дехто з колишніх твоїх захисниць навіть у ФБ тепер під власним ім'ям не пишуть. Остерігаючись тебе, ненормальної.
я там Мирославу викинула з друзів давно, як і тебе, тому не в курсі як ви шифруєтеся
   
я там Мирославу викинула з друзів давно, як і тебе, тому не в курсі як ви шифруєтеся
Тамилко, ви марите?
Коли це ми з вами були друзями на ФБ?
Ви про що???
   
ТС накинула, й поділась кудись, а народ надрочує. То де вона?

   
Підтверджую.

Я писала про Кадру.

І на пряме запитання, чи вона таки шарудила по приватах, Кадра так і не відповіла, натомість зараз викручує все навпаки.
ти забула лампою в очі посвітити  :D
впевнена що будь-який юзер тут смачно тебе пошле
якщо ти запитаєш про їхні привати,
але я добра і культурна, тому чемно відповіла тобі там двічі:

дозволяю шуші і всім хто має від мене повідомлення в приват,
опублікувати його прям щяс і прям здєсь :drinks:

то ти плітками тут промишляєш?  ;o  ну чьо, прикольне хобі, тобі личить :gigi:
Мирославка он наклепами і бріхнями бавиться, можете поженитися, і состашку всиновити,
будете цілою родиною тут вальсірувати у графіновій зграї :peremoga:



   
Re: Для Растича і Інших Зацікавлених - Віддати Нік

Хворі пані.
   
ФУП  - це не добрий Дурдом, тут швидко розкушують суть.
(tu) ото Вені-Віді і розкусив твоє нутро,
і публічно про це написав, з фактами, а ти не заперечила.
а проти Кадри у вас нема нічого крім ваших чорних емоцій та підлостей -
агресії, ненависті, бріхонь, наклепів та пліток,
ну ще состашу гіфку тягає слідом за Кадрою
коли Мирослава в свій срач покличе через приват. :D

А Дурдом для вашої зграї був добрим? Тобто ви і досі там тусуєтесь?
Чи Шрайк давно погнав вас звідти сцяними тряпками? :gigi:
   
Дивно..Щось десь Венька-Відька написав у власному трактуванні - то Кадра тягає його цитату по всіх усюдах
А як Копф на фДД офіційно звернувся до неї у пабліку, щоб припинила діставати його у приваті зі своєю звичною маячнею - цього Тамилка чомусь не заскрінила
це ж ти повинна була те заскрінити,
якщо планувала звинувачувати мене в тому
аби не киздіти голослівно  :D
   
Ну, має ТС хист, слід визнати. Так накинути, що вже на 10 сторінок надрочили )))
та ця брудна хвиля поступово переключиться на Кадру  :D
і шакальйо нарешті дасть спокій Інанні  :friends:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія