Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ви все ще шукаєте якихось винних десь на строні?

Re: Ви все ще шукаєте якихось винних десь на строні?
U2

наслідок... поганого виховання, відсутності моральних засад, і т.д. і т.п.
.    У тебя?
   
Re: Ви все ще шукаєте якихось винних десь на строні?
U2

не приймають ))) йде відторження інородного тіла)))
.    Ты - марсианин? ;o
   
.    Ты - марсианин? ;o

   
Re: Ви все ще шукаєте якихось винних десь на строні?
U2

Показати зображення...
.   А! Понял! Ты - рептилоид!?
   
.     Ты - не сын говнонарода? Ты - не фупсуспильство?

Існує влучний мем з цієї нагоди "Не чіпай гімно, не буде смердіти"
   
Re: Ви все ще шукаєте якихось винних десь на строні?

не приймають ))) йде відторження інородного тіла)))
гівна(с)  B-)
   
Re: Ви все ще шукаєте якихось винних десь на строні?

.    У тебя?
у мене з цим якраз усе гаразд.  B-)
   
Re: Ви все ще шукаєте якихось винних десь на строні?

та є корупція, як і скрізь в світі. і навіть в благолепній Канаді є. просто в нас  не дуже ховаються, бо безкарність(держава якби не дуже пресує за це). + негласний договір верхів з низами, що нмд є більш чеснішим, ніж тримати видресувати основну масу манюпасів в стилі пуритан/квакерів.
Та можливо і є, але поясніть такий нюанс. Чому за 22 роки життя в Португалії я з нею не стикався?
Хоча живу нормальним життям. Діти, школа, університет. Родилась тут дитина. Я був прооперований. Можливо десь і є корупція, але мене простого громадянина вона зовсім не зачіпає.
   
Re: Ви все ще шукаєте якихось винних десь на строні?

українців новий старший брат ткнув писком в українськість - корумпованість продажність брехливість ницість сцикливість недолугість крадливість - і українці обурились.
суцільне українофобство))))
антиукраїнскість!  :punish:
   
Re: Ви все ще шукаєте якихось винних десь на строні?

Я весь час говорю і буду говорити - ситуація в Україні саме така, тому що ця ситуація влаштовує переважну більшість населення і нічого іншого населення не бажає мати. Де можна щось вкрасти - обовязково крадеться, порушити - порушується, обдурити - дурять. Корупція досягла тотальних масштабів. Якщо хтось і бідкається на хабарників, то в більшості випадків лише тому, що приходиться самому ДАВАТИ і від неможливості перейти в категорію тих, КОМУ ДАЮТЬ.

2013 рік.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=690463.msg12711187;topicseen#msg12711187

Прошу пана, вы живете на якійсь другій планеті
Конткретно, з своїх прикладів
Перший - Бельгія - 1998 рік - велика транспортна компанія - вантажі для Польщі
Шеф, при перемовах, відкритим текстом - 5% кеш

2004 - тендер Клайпеда - Франція - доставка електричних кабелів для автомобілей. Приймає участь "начальнік транспортного оттдєла" з головного офісу Сіменс. В людини "все вже є", але він "тупо" продає тендер "своєму старому" товарищу

Щоб не займати час, останнє -
Зараз в нас "зникла" з доріг поліція, ну так буває, що щось пишуть, що піймали якогось порушника - "штрафи тут жирні"
ВСІ носяться як угорілі, бо бачать що поліції НЕМА !!!
Але, збільшилась кількість правопорушень - тому що "штрафують не за те що Ви порушили, а за те що ВАС ПІЙМАЛИ"

Такщо не треба говорити, що то УКРАЇНА ВИННА

ПС про себе - все життя, не даю, не порушую - АЛЕ ЦЕ МОЯ ПРИВАТНА ДІЯ - НІКОГО НЕ ПОВЧАЮ, ЯК ТРЕБА ТРИМАТИ ВИДЕЛКУ !!!
   
Менталітет, на який так активно посилаються деякі, у 99% населення змінюється за декілька років.
Для цього змінюються правила і вимагається їх неухильне виконання...
Це як у стада яке дуже швидко звикає до "електричного пастуха"
   
Re: Ви все ще шукаєте якихось винних десь на строні?

Менталітет, на який так активно посилаються деякі, у 99% населення змінюється за декілька років.
Для цього змінюються правила і вимагається їх неухильне виконання...
Це як у стада яке дуже швидко звикає до "електричного пастуха"
Норги дуже люблять повчати - ми НІКОЛИ НЕ ВИКИДАЄМО СМІТТЯ З АВТО - при цьому "бичком" від сігарети " стріляє
Особливо це видно після зими - повно мішків з сміттям в "фосі" - то напевно тільки еміги кидають !!!????
   
Re: Ви все ще шукаєте якихось винних десь на строні?

Менталітет, на який так активно посилаються деякі, у 99% населення змінюється за декілька років.
Для цього змінюються правила і вимагається їх неухильне виконання...
Це як у стада яке дуже швидко звикає до "електричного пастуха"
ні, менталітет за кілька років і навіть за десятиліть не зміниш. не плутати з мімікрією.
   
Норги дуже люблять повчати - ми НІКОЛИ НЕ ВИКИДАЄМО СМІТТЯ З АВТО - при цьому "бичком" від сігарети " стріляє
Особливо це видно після зими - повно мішків з сміттям в "фосі" - то напевно тільки еміги кидають !!!????

Основна маса людей +/- скрізь однакова.
Відрізняються лиш правила, якими їх заганяють в стійло.
   
Та можливо і є, але поясніть такий нюанс. Чому за 22 роки життя в Португалії я з нею не стикався?
Хоча живу нормальним життям. Діти, школа, університет. Родилась тут дитина. Я був прооперований. Можливо десь і є корупція, але мене простого громадянина вона зовсім не зачіпає.
ну це ж елементарно - тому що на низовому рівні видресували манюпасів.
на додачу до brolisviking посту додам. розказував мені американець, в якого однин з бізнесів імпорт бeверейджу з юк і ірландії до штатів. що дотичні до шіпінгy люди нагорі і в юк і в штатах кладуть на кишені великі філсі мані.
   
ні, менталітет за кілька років і навіть за десятиліть не зміниш. не плутати з мімікрією.

Дурня.
Виберіть 1000 людей з самої моральной країни і поселіть їх на острові, де їжі буде вистачати тільки на 100.
Через який час люди почнуть вбивати одне одного?

Останнє редагування: 19 червня 2021 10:33:47 від Spin
   
  Корупцію на 100% побороти неможливо. От уявіть ситуацію: ви щось виготовляєте. До вас підкочується виробник компклектуючих й натякає: буде мати справу лише з нами - будете мати "навар".
 :-)o
   
Re: Ви все ще шукаєте якихось винних десь на строні?

ну це ж елементарно - тому що на низовому рівні видресували манюпасів.
До чого тут манюпас? Навіть якщо ви мільйонер, а ваш син не набирає прохідний бал в університет він туди не поступить. Такі приклади я знаю особисто. Також бідняк може засудити багача, якщо правда на його стороні. Тому, що судова система не корумпована. Це теж знаю особисто.

, в якого однин з бізнесів імпорт бeверейджу з юк і ірландії до штатів. що дотичні до шіпінгy люди нагорі і в юк і в штатах кладуть на кишені великі філсі мані.
Тут чиновників високого рівня, садят на раз два. Скільки таких засудили в Україні?
   
Re: Ви все ще шукаєте якихось винних десь на строні?

Дурня.
Виберіть 1000 людей з самої моральной країни і поселіть їх на острові, де їжі буде вистачать тільки на 100.
Через який час люди почнуть вбивати одне одного?
аналогія ні в красну армію. в україні, в теперішній час, якщо людина працездатна, з голоду може пухнути лише ідіот.
   
Re: Ви все ще шукаєте якихось винних десь на строні?

ну це ж елементарно - тому що на низовому рівні видресували манюпасів.
на додачу до brolisviking посту додам. розказував мені американець, в якого однин з бізнесів імпорт бeверейджу з юк і ірландії до штатів. що дотичні до шіпінгy люди нагорі і в юк і в штатах кладуть на кишені великі філсі мані.

Я колись, бачив норга, який "зробив" банкрут - його "кинув" другий норег на 900 000,- Евро !!
Я йому кажу, за такий кидок, я би поїхав в східну Европу, купив би калаша і "вирішив" би з ним це питання
Він сміявся - в Норег, є другі, ЦІВІЛІЗОВАННІ РІШЕННЯ
зараз в нього, та сама , тільки перейменованна фірма, під офісом три новенькі американці по 800 НР і вже 5, або 7 бригада з Польщі, яку він знову "розпустить", в свій час, коли йому не буде чим платити, бо його "кинув" напарнік  :weep:
   
Re: Ви все ще шукаєте якихось винних десь на строні?

Я колись, бачив норга, який "зробив" банкрут - його "кинув" другий норег на 900 000,- Евро !!
Я йому кажу, за такий кидок, я би поїхав в східну Европу, купив би калаша і "вирішив" би з ним це питання
Він сміявся - в Норег, є другі, ЦІВІЛІЗОВАННІ РІШЕННЯ
зараз в нього, та сама , тільки перейменованна фірма, під офісом три новенькі американці по 800 НР і вже 5, або 7 бригада з Польщі, яку він знову "розпустить", в свій час, коли йому не буде чим платити, бо його "кинув" напарнік  :weep:
тоісь, я так розумію, він "кидає" польські бригади?
   
До чого тут манюпас? Навіть якщо ви мільйонер, а ваш син не набирає прохідний бал в університет він туди не поступить. Такі приклади я знаю особисто. Також бідняк може засудити багача, якщо правда на його стороні. Тому, що судова система не корумпована. Це теж знаю особисто.
:laugh:

Американские мажоры. Как работала система подкупа в элитных университетах США
https://www.currenttime.tv/a/29828485.html
Неравные возможности. Как Йель и Стэнфорд оказались ...https://www.forbes.ru › 37328...
Перекласти цю сторінку
13 бер. 2019 р. — В США разоблачили крупнейшую коррупционную схему поступления в элитные вузы, в числе которых Йель и Стэнфорд.

Тут чиновників високого рівня, садят на раз два. Скільки таких засудили в Україні?
так я ж про це і пишу, що в нас безкарність, вольниця і негласний договіp між владою і народом.
   
  Корупцію на 100% побороти неможливо. От уявіть ситуацію: ви щось виготовляєте. До вас підкочується виробник компклектуючих й натякає: буде мати справу лише з нами - будете мати "навар".
 :-)o
При чому тут корупція? Це відкат менеджеру за лояльність. Чайові. З таким успіхом може в ресторан зводити. Якщо він не закладає цю надбавку в ціну вищу ринкової то не біда. До власника бізнесу з таким взагалі не підкотиш. Це для нього банальна знижка.
   
Re: Ви все ще шукаєте якихось винних десь на строні?

Корупцію на 100% побороти неможливо.
Це не привід з нею не боротися.  ;)
   
  Корупцію на 100% побороти неможливо.
 :-)o
Вбивства, грабежі, крадіжки, згвалтування теж.
   
Re: Ви все ще шукаєте якихось винних десь на строні?

Американские мажоры. Как работала система подкупа в элитных университетах США
https://www.currenttime.tv/a/29828485.html
Неравные возможности. Как Йель и Стэнфорд оказались ...https://www.forbes.ru › 37328...
Перекласти цю сторінку
13 бер. 2019 р. — В США разоблачили крупнейшую коррупционную схему поступления в элитные вузы, в числе которых Йель и Стэнфорд.
Мені це все, якесь далеке. Тому, що про це можу почитати тільки в інтернеті. А з корупцією в Україні доводиться стикатися практично з кожним приїздом у відпустку.

З деякими викладачами свого сина в університеті я познайомився тільки коли приїхав на захист. А так п'ять років навіть не знав хто його вчить. З учителів своєї дочки в школі, знаю тільки класного керівника. Хтось в кого діти навчаються в Україні може цим похвалитися?

Останнє редагування: 19 червня 2021 10:52:22 від Oleksandr
   
Про боротьбу із корупцією описано давно:
      В шинку
           Іван Франко
Сидів в шинку і пив горівку,
Бо коло серця щось пекло.
Згадав про діти, хору жінку,
Згадав про щастя, що втекло…
Згадав, як був господар він,
Як шанували го сусіди,
Всяк віддавав йому поклін
І слово добреє завсіди.
А далі… далі не хотів
І згадувать!.. Настало лихо!
Чому мовчати він не вмів,
Коли казали бути тихо?
Коли громаду кривдив пан,
Чому він мусив впоминатись,
Хоч не його зорали лан,
З панами права добиватись?
І не добивсь з панами права,
Ще й сам від них біди назнавсь:
Громадськая пропала справа,
Він сам до крихти зруйнувавсь.
Худоба, хата, поле й сад
Пішли на кошти судовії,
В широкий світ, неначе в ад,
Його з сім’єю без надії,
Без хліба пхнули. Жінка мре
Із голоду на переднівку,
У наймах діти… Тато де?
Сидить в шинку і п’є горівку.
1881
    Так отож... :shuffle:
   
Re: Ви все ще шукаєте якихось винних десь на строні?

При чому тут корупція? Це відкат менеджеру за лояльність. Чайові. З таким успіхом може в ресторан зводити. Якщо він не закладає цю надбавку в ціну вищу ринкової то не біда. До власника бізнесу з таким взагалі не підкотиш. Це для нього банальна знижка.
якшо таку пропозицію той манагер приймає, це означає, що інженер буде мати геморой на свою голову.
   
Re: Ви все ще шукаєте якихось винних десь на строні?

Це не привід з нею не боротися.  ;)
головне- процес!(с) :lol:
   
якшо таку пропозицію той манагер приймає, це означає, що інженер буде мати геморой на свою голову.
Можливо. просто я це константую, а не схвалюю.
   
тоісь, я так розумію, він "кидає" польські бригади?

Тут повно таких фірм, але ті хто має тим займатись , як кажуть " проявляют глубокую азабоченносьь"
Зараз Ковід "показав" що Норвегія,ЯК ДЕРЖАВА, не може обійтись від емігрантів і сезонних працівників - вже починаються голоси, що Норвегія МАЄ ПОМІНЯТИ СВОЄ ВІДНОШЕННЯ ДО ТИХ ХТО "ПОМАГАЄ" БУДУВАТИ БУДУЩЕЕ !!!
   
Re: Ви все ще шукаєте якихось винних десь на строні?

Можливо. просто я це константую, а не схвалюю.
зазвичай, такі пропозиції надходять, коли товар має брак, неконкурентноспромо жний, і т.д. а розгрібати цю фуйню має інженер
   
Мені це все, якесь далеке. Тому, що про це можу почитати тільки в інтернеті. А з корупцією в Україні доводиться стикатися практично з кожним приїздом у відпустку.

З деякими викладачами свого сина в університеті я познайомився тільки коли приїхав на захист. А так п'ять років навіть не знав хто його вчить. З учителів своєї дочки в школі, знаю тільки класного керівника. Хтось в кого діти навчаються в Україні може цим похвалитися?
якщо ти не стикаєшся, то це не означає, що цього не існує.
я можу таким похвалитися те саме сказати. і сaма в свій час так вчилася і в школі, і в коледжі. і на права здавала.
   
А можливо про корумпованість просто написали, бо не  могли відкрито написати "продажність вищого ешелону кацапам"...    про яке НАТО тут  може бути  розмова?
   
Re: Ви все ще шукаєте якихось винних десь на строні?

А можливо про корумпованість просто написали, бо не  могли відкрито написати "продажність вищого ешелону кацапам"...    про яке НАТО тут  може бути  розмова?
а це і є корупція 81-го левела
   
а це і є корупція 81-го левела

Так і є....
Там одного Єрмака " достатньо",  щоб  зрозуміти що в НАТО не придурки
   
А можливо про корумпованість просто написали, бо не  могли відкрито написати "продажність вищого ешелону кацапам"...    про яке НАТО тут  може бути  розмова?
Бінго.
Навіть не продажність, а просто некомпетентність. Влада трійочників.
   
Засцявши перед кацапами, прикрилися корупцією, от і все пояснення.
Такий кидок призводить до втрати довіри, що потім повернеться самим же американцям.
Хоча америка зараз все більше нагадує пізній совок, система пішла в разнос.
   
Re: Ви все ще шукаєте якихось винних десь на строні?

те саме сказати. і сaма в свій час так вчилася і в школі, і в коледжі. і на права здавала.
Ви навіть викладачам на подаренки не збирали? Не вірю.


Останнє редагування: 19 червня 2021 11:34:44 від Oleksandr
   
Много раз рассказывала про национальные особенности коррупции в Штатах. Пока как то не поняла что реальная картина никому не интересна. Есть любители на гавно исходить что мол это мелочи а настоящий позор только в Украине. Тоесть народу нужна сказка на ночь, что бы убаюкивала
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія