Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дорого і сумно. Огляд «елітних» будинків в Києві :buba:

димця-ватника як завжди порвало  :girl_were: .  Видно знайомій для нього стиль, що на перших фото.


Чего меня порвало?Наоборот.Я по привычке издеваюсь над тобой за твою надменность и ахметовость,но в душе мне тебя жалко,потому что ни дай бог оставить свой дом и съехать в съемную хату,даже оплаченную работодателем
   
Чего меня порвало?Наоборот.Я по привычке издеваюсь над тобой за твою надменность и ахметовость,но в душе мне тебя жалко,потому что ни дай бог оставить свой дом и съехать в съемную хату,даже оплаченную работодателем

Бовдур, хвилюйся  за себе і за те, що живеш нудним життям. А так це у тебе заздрість X(
   
Как и твои истории про кирпичи,я бы мог понять,если бы они у тебя крутились в бизнесе и я сам ни раз об этом задумывался.А когда ты просто скирдуешь зарплату и рассказываешь про ненужность кирпичей,копя на них,то это смешновато
   
Клімат Канади дуже різний. Від вічної мерзлоти і до майже субтропіків.

Покажи щось годне для кліматичної зони України.

я показав, що зараз будується і продається.  Не тільки в Україні, а й у всій Європі.  Від Німеччини до Іспанії
   
Цветовая гамма для многих невозможно мрачная.
обалденно. Туда и шкуру медведя можно
   
Але комусь в таке подобається



Нормальне добротне практичне масове житло для пересічного. Не для Пшонки. Не для розпальцовщиків з барсетками.

Проект явно списаний з північно-американського масового житла. Не здивуюсь, якщо він дерев’яний і каркасний. Як в оригіналі. «Бонус рум» що висить над гаражем явно з дерев‘яного каркасу.

Останнє редагування: 16 червня 2021 01:19:16 від Маковій
   
Надеюсь, что полы отапливаемые?
диван обалденный
   
Показати зображення...
Нормальне добротне практичне масове житло для пересічного. Не для Пшонки. Не для розпальцовщиків з барсетками.

Проект явно списаний з північно-американського масового житла.

Так і є. Але це не моє. Мені набагато більше подобається таке

   
Бовдур, хвилюйся  за себе і за те, що живеш нудним життям. А так це у тебе заздрість X(


Ок.Я вот сегодня купил квартиру.Маленькую 40м.При том что ещё вчера об этом и не думал и заработаю с неё копейки.Как и в крипту на днях закинул 30 в надежде непонятно на что.Заатра еду смотреть землю под застройку коттеджей итд.А ты все дрочишь на чужие дома,как и подобает бездомному.


З.Ы. И очень сильно тебе завидую
   
Так і є. Але це не моє. Мені набагато більше подобається таке

Показати зображення...



Нічого так, нормуль на сьогодні. Але не факт що через років 10 не буде виглядати жахливим одробилом. З появою нових дизайнів.

Тому експериментувати із дизайном житла потрібно обережно.Воно будується не на один день. Класичне житло воно і в Африці класичне.
   
Алезка,у меня машина стоит дешевле паркинга и я норм с эти живу и никого с голой жопой не учу,особенно с пробитой татарином  :lol:
   
Ок.Я вот сегодня купил квартиру.Маленькую 40м.При том что ещё вчера об этом и не думал и заработаю с неё копейки.Как и в крипту на днях закинул 30 в надежде непонятно на что.Заатра еду смотреть землю под застройку коттеджей итд.А ты все дрочишь на чужие дома,как и подобает бездомному.


З.Ы. И очень сильно тебе завидую

Коли розуму немає і вистачає освіти тільки на покупку цегли економ-класу :facepalm1:
   
Так і є. Але це не моє. Мені набагато більше подобається таке


Как и все остальное в этом мире.



Классичекий голодный бомж-учитель  :weep:
   
Алис,но мне тебя внатуре жалко.Без приколов.
   
Показати зображення...
Нічого так, нормуль на сьогодні. Але не факт що через років 10 не буде виглядати жахливим одробилом. З появою нових дизайнів.

Тому експериментувати із дизайном житла потрібно обережно.Воно будується не на один день. Класичне житло воно і в Африці класичне.

В Європі таке будують вже кілька десятиліть.  І в США теж.  Так, що це довгограючий тренд
   
Я просто не пойму зачем эти понты и осуждение кого-то?Я против того чтобы ты как беженец плакалася и строил из себя несчастного.Но зачем ты лезешь кого то учить?Ну вот честно?
   
Хтось обговорює таксистів, а хтось архітектуру та дизайн заміського житла.  Це все, що треба знати про справжній рівень, а не вигадану легенду  :-)o
   
Хтось обговорює таксистів, а хтось архітектуру та дизайн заміського житла.  Це все, що треба знати про справжній рівень, а не вигадану легенду  :-)o

 :weep:
   
Ладно,не кипятись.Просто не понимаю зачем ты обговариваешь ненужные кирпичи,если не собираешься их покупать ни в каком виде?Это как импотент обсуждает фигуры телок в сауне,которые готовые ему дать,но он ищет причину чтобы им отказать.Это так выглядит в моих глазах
   
В Європі таке будують вже кілька десятиліть.  І в США теж.  Так, що це довгограючий тренд

Можливо. Виглядає дуже модерно, сучасно і в той же час стильно.

Але це дійсно не для Канади. Та і не для України. Там сама вразлива і сама дорога частина є оті гігантські вікна. Як від механічних пошкоджень, на кшталт сильного вітру чи великого граду. Так і з точки зору енергозбереження.

Я добре знаю що це значить. В мене також задня стіна будинку практично суцільне скло. Незважаючи на сучасні склопакети через те скло вилітає чи не 80% всього тепла взимку. А коли град і сильний вітер, коли льодяні кулі величиною в кулак летять майже під 45% весь час гадаю - розіб‘є вікна, чи ні?

А ще плоский дах. Який рано чи пізно, але ОБОВ‘ЯЗКОВО десь потече. Або на нього навалить тон 10-20 снігу. І також гадай - при відлизі провалиться чи ні.

Останнє редагування: 16 червня 2021 01:38:39 від Маковій
   
Це буде будуватися в Лісніках

   
Коли розуму немає і вистачає освіти тільки на покупку цегли економ-класу :facepalm1:

Да нет.Я раньше скупал коммерцию в центре в основном.Сейчас вот думаю свое строить.А эта помойная однушка это просто прикол.Реально утром позвонил кореш ,сказал что есть 2 и предложил купить по 1.Я купил.По любому будет плюс.Пусть хоть и маленький.А ты свои деньги куда вложил?Может подтянешь в долю,даже за меньший процент?Но ведь ты же сам знаешь что без татарина ты ...Или у меня предвзятое отношение и старая инфа?
   
Да нет.Я раньше скупал коммерцию в центре в основном.Сейчас вот думаю свое строить.А эта помойная однушка это просто прикол.Реально утром позвонил кореш ,сказал что есть 2 и предложил купить по 1.Я купил.По любому будет плюс.Пусть хоть и маленький.А ты свои деньги куда вложил?Может подтянешь в долю,даже за меньший процент?Но ведь ты же сам знаешь что без татарина ты ...Или у меня предвзятое отношение и старая инфа?

Я так і не зрозумів - тут обговорюється дизайн житла чи бізнес оборудки?

А може міряються чимось?
   
Я так і не зрозумів - тут обговорюється дизайн житла чи бізнес оборудки?

А може міряються чимось?


Тут тянется прикол с бездомного,обсуждающего чужие дома
   
Показати зображення...
Показати зображення...

Картинка гарна. Але далека від життя - гараж має бути ЗАКРИТИЙ.
   
И опять же,кто вам сказал что это все Правда?Может быть я просто изучаю способы затыкание рта Алезке,а сам живу с мамой за городом,ведь это невозможно проверить :laugh:
   
Картинка гарна. Але далека від життя - гараж має бути ЗАКРИТИЙ.

навіщо?  Майже у всіх моїх знайомих в приватних будинках машини на ніч стоять на вулиці перед гаражем.  Особливо якщо є навіс.  А гараж перетворюється у велику комору або майстерню
   
навіщо?  Майже у всіх моїх знайомих в приватних будинках машини на ніч стоять на вулиці перед гаражем.  Особливо якщо є навіс.  А гараж перетворюється у велику комору або майстерню

Ты им уже сказал что они дебилы,вложившие деньги в кирпичи?
   
Давно замечено - все жлобы дико любят колонны.
   
Показати зображення...
Нічого так, нормуль на сьогодні. Але не факт що через років 10 не буде виглядати жахливим одробилом. З появою нових дизайнів.

Тому експериментувати із дизайном житла потрібно обережно.Воно будується не на один день. Класичне житло воно і в Африці класичне.

Бгг... интересно как эта дура собирается окна мыть? Или зачем?!
   
Бгг... интересно как эта дура собирается окна мыть? Или зачем?!

Не знаю как там у вас в заокеании,но везде для этого есть специально обученные люди.
   
навіщо?  Майже у всіх моїх знайомих в приватних будинках машини на ніч стоять на вулиці перед гаражем.  Особливо якщо є навіс.  А гараж перетворюється у велику комору або майстерню

Тоді нафіга взагалі той навіс? Від пилу і від снігу взимку він не захищає. Так само потрібно буде дерти лобове скло вранці і змітати сніг.

І як бути, коли кудись полетів хоча б на пару тижнів? Краще тоді вже паркуватись на дорозі біля будинку.

А той будинок то хіба що для хіпстера, в якого з майна лише ноутбук і рожевий Купер або Міні. І йому краще мати студію в башні десь на 20-му поверсі. Тому що будь який будинок потрібно УТРИМУВАТИ. Стригти і поливати траву, зрізати живий паркан, змітати листя, чистити сніг і таке інше. А для цього потрібно мати масу всього різного. Яке десь потрібно зберігати.

Хіба що мати ПРИСЛУГУ яка все це робитиме. Але ті що з прислугою будують пшонка-стайли в Кончі і Печерську.

Останнє редагування: 16 червня 2021 01:58:21 від Маковій
   
Бгг... интересно как эта дура собирается окна мыть? Или зачем?!

роботом для мийки вікон.  У мене так і миє.  вікна висотою майже 3 метри
   
Тоді нафіга взагалі той навіс? Від пилу і від снігу взимку він не захищає. Так само потрібно буде дерти лобове скло вранці і змітати сніг.

І як бути, коли кудись полетів хоча б на пару тижнів? Краще тоді вже паркуватись на дорозі біля будинку.

А той будинок то хіба що для хіпстера, в якого з майна ноутбук і рожевий Купер або Міні. І йому краще мати студію в башні десь на 20-му прверсі. Тому що будь який будинок потрібно УТРИМУВАТИ. Стригти траву, зрізати живий паркан, змітати листя, чистити сніг і таке інше. А для цього потрібно мати масу всього різного. Яке десь потрібно зберігати.

Хіба що мати ПРИСЛУГУ яка все це робитиме. Але ті до з прислугою будують пшонка-стайли в Кончі і Печерську.

Сніг в Україні випадає кілька разів за рік.  За містом пилу майже немає.  Майже у всіх сучасних авто скло з підігрівом.  Для інструментів є комора
   
Не знаю как там у вас в заокеании,но везде для этого есть специально обученные люди.

Ну если расчёт на прислугу то конечно. Тогда ещё конюшня нужна - пороть нерадивых
   
роботом для мийки вікон.  У мене так і миє.  вікна висотою майже 3 метри

І де того робота зберігати? В спальні під ліжком?

А де зберігати робота, який стриже газони, обрізає кущі, чистить сніг, автівку і масу всього іншого.
   
І де того робота зберігати? В спальні під ліжком?

А де зберігати робота, який стриже газони, обрізає кущі, чистить сніг, автівку і масу всього іншого.

На плані є комора 10 м2. Біля парковки
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія