Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дорого і сумно. Огляд «елітних» будинків в Києві :buba:

Re: Дорого і сумно.  Огляд «елітних» будинків в Києві :buba:

хвороби росту великої аграрної держави
(tu)
   
Re: Дорого і сумно.  Огляд «елітних» будинків в Києві :buba:

Так це ж те що не продається, нема дурних. А є і хороше житло на будь який смак, від скандинавського до середземноморського стилю. Але воно роками не затримується.

Скандинавське почало останні 10 років з'являтися, але мало.
   
Re: Дорого і сумно.  Огляд «елітних» будинків в Києві :buba:

Відсутність смаку і дурні гроші.
Плюс бажання із Сірків та Голохвостих стати Сєркамі та Голахвастовимі.
Нічого нового.
   
Re: Дорого і сумно.  Огляд «елітних» будинків в Києві :buba:
smx

Inside a $39,500,000 New York City PENTHOUSE


   
Re: Дорого і сумно.  Огляд «елітних» будинків в Києві :buba:
smx

Inside a $65,000,000 Beverly Hills Modern MEGA MANSION

   
Відсутність смаку і дурні гроші.
Плюс бажання із Сірків та Голохвостих стати Сєркамі та Голахвастовимі.
Нічого нового.
Вы говорите в стране денег нет. Все есть и стадионы есть. Мозгов нет.
   
Ще з цікавого

«25 найгірших сучасних будівель Києва»

https://birdinflight.com/ru/architectura/25-hudshih-sovremennyh-zdanij-kieva.html

Бабушкін в ТОПі.  Ось, кого треба давно повісити
   
Ще з цікавого

«25 найгірших сучасних будівель Києва»

https://birdinflight.com/ru/architectura/25-hudshih-sovremennyh-zdanij-kieva.html

Бабушкін в ТОПі.  Ось, кого треба давно повісити
Якщо мова про одоробло на вище  кловськоі що найвища будова в Украіні  насьогодні то всього навсього невдала спроба копіювати  Галаксі тауер з Відня.

Просто будова тут 75м з дорогим скляним білим фасадом. З логікою своіх 2 частин в  ареалі леопольдштаду.

В Києві будова вдвічі вища.
Дешевий фасад
Основна частина кілька раз зривається в іншу форму. Перехід з квадрата на циліндр в основній частині без потреби.
Надбудова уєпанська.
Спроба візуально зменшити висоту не спрацювала.
Присобачений обхват "короною" на переході треш.
Монстр
Бабушкєнду яйци відірвати.






   
Австрія на жаль втрачає шарм добротноі архітектури в альпійському стилі
Де основа камінь клінкерні фокуси та дерево в другому рівні також багатоскатні дахи і тд
Сучасні будівельні норми в класі еліт як на фото ще норм
Типові то трешняк повний.
В сусідстві заліпили з 2000х вільний простір кубиками і рятує око ряди старих віл
Хоча навіть в 90х будували скатні дахи черепиця і тд.

Уєпанство((
этот тоже треш
   
Вы говорите в стране денег нет. Все есть и стадионы есть. Мозгов нет.
(tu)
   
Якщо мова про одоробло на вище  кловськоі що найвища будова в Украіні  насьогодні то всього навсього невдала спроба копіювати  Галаксі тауер з Відня.

Просто будова тут 75м з дорогим скляним білим фасадом. З логікою своіх 2 частин в  ареалі леопольдштаду.

В Києві будова вдвічі вища.
Дешевий фасад
Основна частина кілька раз зривається в іншу форму. Перехід з квадрата на циліндр в основній частині без потреби.
Надбудова уєпанська.
Спроба візуально зменшити висоту не спрацювала.
Присобачений обхват "короною" на переході треш.
Монстр
Бабушкєнду яйци відірвати.

Показати зображення...
Показати зображення...

Цей архітектор побудував «Парус» і Hyatt. Ми запитали, чи мучить його «архітектурна совість»

https://www.the-village.com.ua/village/city/architecture/294407-interview-serhiy-babushkin-maydan-globus-parus-gulliver-klovska

ЖИТЛОВИЙ БУДИНОК НА КЛОВСЬКОМУ УЗВОЗІ – ДОСІ НАЙВИЩИЙ ХМАРОЧОС УКРАЇНИ. ЦЕ ОБ’ЄКТ ВАШОЇ КОМАНДИ, ЯКИЙ, ПЕВНО, КРИТИКУЮТЬ НАЙБІЛЬШЕ.

– Хай критикують. Вище від наших 47 поверхів ще однаково не побудували. Звичайно, є питання до добудованої скляної частини. Але річ не в ній. Не було б її, критикували б за щось інше.

– АЛЕ ЗА ОРИГІНАЛЬНИМ ПРОЄКТОМ БУДІВЛЯ МАЛА БУТИ ЗНАЧНО НИЖЧОЮ.

– Мало бути 32 поверхи. Стало 47.


З 2008 року комплекс на Кловському узвозі є найвищим хмарочосом України. Споруда заввишки 168 метрів поєднує 47-поверховий житловий комплекс та 18-поверховий офісний центр. У 2010 році ввели в експлуатацію забудову за оригінальним планом, але в 2011-му поверховість збільшили до 47 поверхів – завдяки скляній надбудові, що відрізняється від решти будівлі. Як головний архітектор за проєкт відповідав фахівець бюро Сергія Бабушкіна «Архитектурный союз» Андрій Мазур.

– ЧОМУ?

– Життя так підказало, суто економічні причини. [пауза] Хай це буде на моїй совісті. Мене якось запитали, чому саме 47 поверхів. Щоб вони заспокоїлися, я відповів, що я народився у 1947 році. [сміється]

Насправді було як: ми із замовником піднімаємося на 32-й поверх, коли його добудували. Він каже: дивись який красивий краєвид, добудуймо ще кілька поверхів. Я буквально вчора був поряд із будівлею. Можливо, сьогодні я б інакше зробив цю надбудову. Власне, спочатку весь будинок мав бути скляним. Замовник просто цього не зрозумів.

– ЯКЩО ЦЕ ТАК, ТО ЧОМУ ВИ НЕ НАПОЛЯГЛИ НА СВОЇЙ ПОЗИЦІЇ?

– Відповідальність на мені. Причини – не на мені. Але відповідальність моя, я з себе її не знімаю.

– ВИ ЗНАЄТЕ, ЯК НАЗИВАЮТЬ ЦЮ БУДІВЛЮ?

– Ні.

– «ОДОРОБЛО», «ПЕНЬОК».

– Ну, нехай називають, я страшно це люблю. А якщо кожному дати чистий аркуш паперу і попросити намалювати такий «пеньок»?

– А ЯК ВТРУЧАННЯ У ПАНОРАМУ КИЄВА? Я НАВІТЬ НЕ КАЖУ ПРО КРАЄВИД З ЛІВОГО БЕРЕГА, В ЯКОМУ ЦЯ БУДІВЛЯ ВИЩА ЗА ДЗВІНИЦЮ КИЄВО-ПЕЧЕРСЬКОЇ ЛАВРИ, І ВІДПОВІДНІ СКАРГИ ЮНЕСКО. ВОНА ВТРУЧАЄТЬСЯ В ГОРИЗОНТ З УСЬОГО ЦЕНТРУ МІСТА: ЇЇ ВИДНО І З «ПАЛАЦУ СПОРТУ», І З «АРСЕНАЛЬНОЇ», І З РУСАНІВКИ.

– ЮНЕСКО, до речі, приїжджали, ми з ними зустрічалися. Претензій до цієї будівлі не було. Вона вже зникає, в панорамі Києва з’являються такі речі, від яких просто плакати хочеться. Цей будинок стоїть уже скільки часу? Якби ж він був тільки один. А за ці кілька десятків років по всьому місту набудували чимало схожих хмарочосі
   
я зараз будую комплекс таких будиночків
Показати зображення...
ужас
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія