Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Погода на побережье Азова!

Re: Погода на побережье Азова!

Одним словом, папа організовал, папа пріказ отдал, папа всьо сдєлал.
Нічого нового.
Так як і тепер, папа бізнес подаріл.

А ми всьо самі, максімка.

 (P)
   
Re: Погода на побережье Азова!

Одним словом, папа організовал, папа пріказ отдал, папа всьо сдєлал.
Нічого нового.
Так як і тепер, папа бізнес подаріл.

А ми всьо самі, максімка.
Батьківську квартиру хто продавав?
   
Re: Погода на побережье Азова!

Батьківську квартиру хто продавав?

Дві
Всьо самі  :weep:
   
Re: Погода на побережье Азова!












   
Re: Погода на побережье Азова!

Батьківську квартиру хто продавав?

Зачєм?  ;o
   
Re: Погода на побережье Азова!

В 1982 году я был курсантом и у нас был поход на ялах (парусно-гребные лодки такие) по маршруту Херсон-Скадовс-Херсон. Почти месяц длилось мероприятие. Снималось на камеру одним курсантом из местных. Качество как у кинохроники начала 20 века. Только без Ленина на бгонивичке.

   
Re: Погода на побережье Азова!

Зачєм?  ;o
Думаєш він на хату в польському селі сам заробив полежуючи на дивані?
   
Re: Погода на побережье Азова!

Да. Хотя я первый раз настороженно сюда ехал, после Крыма

Я тоже. Но это жемчужина, реально. Недооцененная.
   
Re: Погода на побережье Азова!

Думаєш він на хату в польському селі сам заробив полежуючи на дивані?

Дві продали. Його і жінці. Сам писав )))

«Все самі» (с)

   
Re: Погода на побережье Азова!

Думаю все зацепить. И асфальт и грунты
Звичайно.  (tu)
Подумки з вами  [ua]
   
Re: Погода на побережье Азова!

Звичайно.  (tu)
Подумки з вами  [ua]

Буду снимать видео, как обычно. Сегодняшний Ютюб это «отчет о экспедиции» как в те времена по сути. Не сделав отчета не осознаешь экспедицию.
   
Re: Погода на побережье Азова!

В 1982 году я был курсантом и у нас был поход на ялах (парусно-гребные лодки такие) по маршруту Херсон-Скадовс-Херсон. Почти месяц длилось мероприятие. Снималось на камеру одним курсантом из местных. Качество как у кинохроники начала 20 века. Только без Ленина на бгонивичке.

https://www.youtube.com/watch?v=Rtb5orgFbv8
прикольно, но смотреть тяжело
   
Re: Погода на побережье Азова!

Так як і тепер, папа бізнес подаріл.

А ми всьо самі, максімка.
Ти за чиє бабло виплатив іпотеку?
   
Re: Погода на побережье Азова!

В 1982 году я был курсантом и у нас был поход на ялах (парусно-гребные лодки такие) по маршруту Херсон-Скадовс-Херсон. Почти месяц длилось мероприятие. Снималось на камеру одним курсантом из местных. Качество как у кинохроники начала 20 века. Только без Ленина на бгонивичке.

https://www.youtube.com/watch?v=Rtb5orgFbv8

Кадры с кабанчиком - это жееесть... Но горячей картошки из костра захотелось :)
   
Re: Погода на побережье Азова!

прикольно, но смотреть тяжело

Да и не надо смотреть. Ну может только в конце. Как кабанчика поймали на веревочную петлю. Это я так для иллюстрации качества тогдашней видиосъемки.
   
Re: Погода на побережье Азова!

Это я так для иллюстрации качества тогдашней видиосъемки.

Ну в общем это качество сейчас поправляют и даже в цвет переконвертируют :)
   
Re: Погода на побережье Азова!

Буду снимать видео, как обычно. Сегодняшний Ютюб это «отчет о экспедиции» как в те времена по сути. Не сделав отчета не осознаешь экспедицию.
Дивилася з задоволенням. Навіть дочка щось про веліки виникала. Веломани-любителі з чоловіком.
Азов- велика любов та чудові спогади.
   
Re: Погода на побережье Азова!

Дивилася з задоволенням. Навіть дочка щось про веліки виникала. Веломани-любителі з чоловіком.
Азов- велика любов та чудові спогади.

Дякую. Але мабуть на неділю, чи дві мабуть відкладу подорож, бо погода не дуже
   
Re: Погода на побережье Азова!

Дякую. Але мабуть на неділю, чи дві мабуть відкладу подорож, бо погода не дуже
Звичайно, трошки стабілізується температура повітря і поїдете. Ми(Я) завжди перед поїздкою дзвонили на міжміську мариупольську справку: вибачте, як у вас з погодою? Збираємся до вас в гості.
Дещо офігівали спочатку, потім обстоятельно доповідали. )
Зазвичай там навіть в дощовий циклон якщо зранку дощ, то по обіді сонце і навпаки.
   
Re: Погода на побережье Азова!

Бронто спалили на пистеші і він зник !
   
Re: Погода на побережье Азова!

Звичайно, трошки стабілізується температура повітря і поїдете. Ми(Я) завжди перед поїздкою дзвонили на міжміську мариупольську справку: вибачте, як у вас з погодою? Збираємся до вас в гості.
Дещо офігівали спочатку, потім обстоятельно доповідали. )
Зазвичай там навіть в дощовий циклон якщо зранку дощ, то по обіді сонце і навпаки.

Мені головне щоб грунти були твердими, бо месить глину то жах
   
Re: Погода на побережье Азова!

Мені головне щоб грунти були твердими, бо месить глину то жах
Та нема там тих жахіть, які спіткали вас в Херсонській подорожі. Ні зибучих пісків, ні гліняних трактів.
Узбережжя доволі вузьке давно обжите та цівілізоване. Відповідно дороги та напрямки накатані і підтримуються в потрібному стані. Повинні бути, принаймні. Давно там не бували.
   
Re: Погода на побережье Азова!

Бронто спалили на пистеші і він зник !
На якому пистеші?
   
Re: Погода на побережье Азова!

Та нема там тих жахіть, які спіткали вас в Херсонській подорожі. Ні зибучих пісків, ні гліняних трактів.
Узбережжя доволі вузьке давно обжите та цівлізоване. Відповідно дороги та напрямки накатані і підтримуються в потрібному стані. Повинні бути, принаймні. Давно там не бували.

Да, я изучал.. жилья построенно просто немерянно. Думаю брать не брать палатку... с одной стороны груз - тяжело, с другой стороны спать прям в 20 метрах от море совсем другой коленкор. )) мучаюсь
   
Re: Погода на побережье Азова!

На якому пистеші?

А ми все самі (с)
   
Re: Погода на побережье Азова!

Да, вашсиясь, жалко твоё детство, шанса вырасти долбо*бом и раззвиздяем "на авось"  у тебя не было ни единого!   :acute:
Правильный у тебя батя, молодец!   :good:
   
Re: Погода на побережье Азова!

А ми все самі (с)
Ніхто нам нічого не дарував.
Хати дісталися по смерті наших батьків.
А до того ми все самі.
   
Re: Погода на побережье Азова!

Да, вашсиясь, жалко твоё детство, шанса вырасти долбо*бом и раззвиздяем "на авось"  у тебя не было ни единого!   :acute:
Правильный у тебя батя, молодец!   :good:

Я показываю Бронто, что это принципиально другая цивилизация собственно и почему русские дошли по рекам до Тихого Океана. Это не мое детство, это вековые традиции целого народа. Это не палками в Карпатах махать, а четкая и серьезная организация и дисциплина
   
Re: Погода на побережье Азова!

Ніхто нам нічого не дарував.
Хати дісталися по смерті наших батьків.
А до того ми все самі.

Та да... купил одно яблоко, продал на выручку купил два, потом продал два, купил четыре, потом продал 4 - купил 8, а потом получил извещение что у меня тётка миллионерша умерла и я единственный наследник!

 :laugh:
   
Re: Погода на побережье Азова!

четкая и серьезная организация и дисциплина

Это я увидел. Педантизм, скрупулезность и штабная культура - просто восторг..
   
Re: Погода на побережье Азова!

Это я увидел. Педантизм, скрупулезность и штабная культура - просто восторг..

Питерская школа. Всесоюзное географическое общество.
   
Re: Погода на побережье Азова!

Ніхто нам нічого не дарував.
Хати дісталися по смерті наших батьків.
А до того ми все самі.
   
Re: Погода на побережье Азова!

Да, я изучал.. жилья построенно просто немерянно. Думаю брать не брать палатку... с одной стороны груз - тяжело, с другой стороны спать прям в 20 метрах от море совсем другой коленкор. )) мучаюсь
Забудова узбережжя не настільки щільна, аби не знайти вільного проміжку. Адже всі ці місця відпочинку - колишні звичайні села і не мають великого розмаху. Та й потік відпочиваючих значно зменшився.
Я так точно пам'ятаю пусті шматки узбережжя та навіть заброшені табори та турбази.
   
Re: Погода на побережье Азова!

Показати зображення...

 :laugh:
   
Re: Погода на побережье Азова!

Забудова узбережжя не настільки щільна, аби не знайти вільного проміжку. Адже всі ці місця відпочинку - колишні звичайні села і не мають великого розмаху. Та й потік відпочиваючих значно зменшився.
Я так точно пам'ятаю пусті шматки узбережжя та навіть заброшені табори та турбази.

Я смотрел по гугл картам, фото, полно понастроили, особенно после оккупации Крыма.
А вы что, больше не ездите на Азов?
   
Re: Погода на побережье Азова!

Я смотрел по гугл картам, фото, полно понастроили, особенно после оккупации Крыма.
А вы что, больше не ездите на Азов?
Треба буде глянути супутник.
Дочка якось їздила з друзями. В мене весь час якісь обставини. А зараз все ускладнюється перепоною у вигляді днр. Аби достатися туди необхідно робити великий гак.
   
Re: Погода на побережье Азова!

Треба буде глянути супутник.
Дочка якось їздила з друзями. В мене весь час якісь обставини. А зараз все ускладнюється перепоною у вигляді днр. Аби достатися туди необхідно робити великий гак.

Який гак? Ви що в Московіі?
   
Re: Погода на побережье Азова!

Який гак? Ви що в Московіі?
Харківська область. Треба об'їзжати анклав аби дістатися Маріуполя. Раніше п'ять годин і ми на морі.
По дивилася карту, бачу вільні місця між Юр'ївкою та Урзуфом, Урзуфом та Ялтою, в самій Ялті і далі до Білосарайки теж пусті місця.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія