Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

З чого ви взяли що він військовий?
Я посилання дав.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Про IP. Який у мене зараз IP?  А у верхньому повідомленні? ;)
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

А як так сталось що "в лайні" ти сиділа в Україні, а як тільки вибралась, то довелось в одних портках тікати на чужину? Чи може саме цього і добивалась?  :gigi:
А ти запитай у тих наших людей з Луганщини, Донеччини, які з 2014 року скитаються по світу, коли Петро своїми Мінськими договорняками з Хуйлом зупинив звільнення окупованих територій.
Потім прозвітуєш, що вони тобі скажуть.
Чи може ти теж стверджуєш, що якби три роки тому обрали вдруге Петро (а він таки несамовито рвався у те крісло знову), то сьогодні ніякої повномасштабної війни не було би?
Нуж-бо, скажи це вголос.

ПС А в Німеччині я часто буваю з 2014 року, і подовгу. Але це не твоє діло.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Я посилання дав.
І що ви можете сказати з цього повідомлення? Де там написано що він військовий? По тривозі і ментів піднімали.  :gigi:

Про IP. Який у мене зараз IP?  А у верхньому повідомленні? ;)
Ви хочете мені щось за ВПН нове розказати? Чи за ТОР? Питання в тому що ось уже кілька місяців Мішиган постить з данського ІП звичайного провайдера. І нізвідки більше. І на прямий натяк від мене прояснити цю ситуацію він зник з власної теми, де так радісно поливав лайном "порохоботів".
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Мінськими договорняками

Угоди погані проте тоді нам стільки зброї не давали що б наступали. Ті угоди можна було не виконувати, а санкції наклали на рашку.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

І що ви можете сказати з цього повідомлення? Де там написано що він військовий? По тривозі і ментів піднімали.  :gigi:

Ви хочете мені щось за ВПН нове розказати? Чи за ТОР? Питання в тому що ось уже кілька місяців Мішиган постить з данського ІП звичайного провайдера. І нізвідки більше. І на прямий натяк від мене прояснити цю ситуацію він зник з власної теми, де так радісно поливав лайном "порохоботів".
Те, що він військовий ЗСУ, проскакувала ще до 24 лютого і після. Нічого не стверджую, просто вірю. Тим більше військовому, заходити під своїм IP, нерозумно.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

він зник з власної теми, де так радісно поливав лайном "порохоботів".
Перегляньте історію його повідомлень. Він з'являється пересереться, з усіма, а потім зникає на довгий час.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

І що ви можете сказати з цього повідомлення? Де там написано що він військовий? По тривозі і ментів піднімали.  :gigi:

Ви хочете мені щось за ВПН нове розказати? Чи за ТОР? Питання в тому що ось уже кілька місяців Мішиган постить з данського ІП звичайного провайдера. І нізвідки більше. І на прямий натяк від мене прояснити цю ситуацію він зник з власної теми, де так радісно поливав лайном "порохоботів".
Тобто тебе переймає лише, коли з-під данських чи німецьких айпі "поливають лайном порохоботів"?
Коли бачиш на екрані, наприклад, швейцарський айпі, це не викликає такого шаленого збурення у твоїй душі?
Чи все залежить від..?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Угоди погані проте тоді нам стільки зброї не давали що б наступали. Ті угоди можна було не виконувати, а санкції наклали на рашку.
можна було
але українська сторона схоже таки сумлінно виконувала
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Чи може ти теж стверджуєш, що якби три роки тому обрали вдруге Петро (а він таки несамовито рвався у те крісло знову), то сьогодні ніякої повномасштабної війни не було би?
Нуж-бо, скажи це вголос.
Саме так. Не було б. І я це казав починаючи з 2019 року. Що або продовження курсу Пороха, або повномасштабна війна. Як це казали і більішсть притямних, яких ви називаєте порохоботами.
А ви разом з вашим лідером ржали.



І повторю ще раз. Якби Порох був зараз президентом повномасштабного вторгнення не було б. А якби і було, то мало б набагато менш катастрофічні наслідки. Все що ми маємо зараз результат знищення ракетної програми, зупинки ВПК, зниження престижу військової служби, відведення військ з укріплених позицій в поля, інфільтрації агентури в вищі ешелони влади і тд. 5 років до того ми розвивались в паритеті з Мордором, а потім ми зупинились і відкотились назад. Тому жеріть не обляпайтесь.

ЗІ А ваш закид про людей з Луганщини та Донечини я б ще зміг зрозуміти, якби вони зараз повернулись би додому. Але тепер до них додалось в рази більше біженців з інших регіонів. Для розумної людини достатньо лише порівняти з чим прийняв Україну Порох і з чим він її залишив наступнику. І з чим прийняв наступник, і де ми зараз. Але ви не здатні навіть на своєму власному досвіді навчитись. Просто не здатні до навчання як такого.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Те, що він військовий ЗСУ, проскакувала ще до 24 лютого і після. Нічого не стверджую, просто вірю. Тим більше військовому, заходити під своїм IP, нерозумно.
Ну то ще ви вірите, по вам помітно.  :gigi:
Під яким своїм ІП до речі? Як правило військовий має змогу заходити лише з динамічного ІП провайдера мобільного зв'язку, або з під анонімайзера. Тут же повторюсь - ІП локального дрібного датського провайдера.

Перегляньте історію його повідомлень. Він з'являється пересереться, з усіма, а потім зникає на довгий час.
Переглянув. Він уже відписувався після цього. Але свою улюблену тему в адмінці чомусь ігнорує.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

А вони не хочуть чути

   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Тобто тебе переймає лише, коли з-під данських чи німецьких айпі "поливають лайном порохоботів"?
Коли бачиш на екрані, наприклад, швейцарський айпі, це не викликає такого шаленого збурення у твоїй душі?
Чи все залежить від..?
Мене переймає, чому ви обрали нам лихо, а самі потікали, знову залишивши захист країни порохоботам. Як так сталось? А ще трішки переймає, чому вам навіть в голову не приходить задуматись, де ж саме ви накосячили, що довелось тікати світ за очі, якщо в 2019 все було у вас так райдужно, да ще навіть півроку тому ви всі збирались на шашлики?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Саме так. Не було б. І я це казав починаючи з 2019 року. Що або продовження курсу Пороха, або повномасштабна війна. Як це казали і більішсть притямних, яких ви називаєте порохоботами.
Дякую, цього достатньо.
Висновки кожен зробить сам.
Але ж тоді не волайте, коли почуєте, що жмурукання було не поодиноким випадком, що це було звичною практикою співробітництва хуйла і його слухняної маріонетки в Україні.
На щастя, українці побачили куди веде країну Петро - попри всі гарні проголошувані ним гасла - і вчасно позбулися цього "щастя".
Інакше кінцевою зупинкою його правління звісно були би зовсім не ЄС і НАТО.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Мене переймає, чому ви обрали нам лихо, а самі потікали, знову залишивши захист країни порохоботам.
Тобто ти зараз стверджуєш, що на фронті (у тому числі і на швейцарському) за Україну воюють переважно прихильники Петро ?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

А вони не хочуть чути

https://youtu.be/3B2PQTCXFLA

Скрипін то той що узяв всі гроші з Громацького і утік? :D
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

А вони не хочуть чути

https://youtu.be/3B2PQTCXFLA
звісно, ні
Вони здатні чути лише те, що вписується у їхні рамки сприйняття світу
Все решта або проходить повз вуха, або викликає напади лютої ненависті до інакомислячих
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

жмурукання
Деркача нам поверніть!  :lol:

На щастя, українці побачили куди веде країну Петро - попри всі гарні проголошувані ним гасла - і вчасно позбулися цього "щастя".
Інакше кінцевою зупинкою його правління звісно були би зовсім не ЄС і НАТО.
Ну ви я дивлюсь до ЄС і НАТО вже приєднались. Так що результатом правління вашого вибору стала хоч і невеличка, але ваша особиста перемога.  :gigi:
На жаль (чи на щастя) на відміну від вас я і моя сім'я патріоти своєї держави. Тому тепер доводиться нам розгрібати наслідки того що ви позбулись "щастя" і обрали нещастя.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Скрипін то той що узяв всі гроші з Громацького і утік? :D
і  куди ж втік?
Він досі в Києві і  часто в Полтаві
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

що крім "офіційної", більше не існує ніяких фанатських сторінок

Такі типу фанатські сторінки можете створити навіть ви. Не факт що саме ту фейкову сторінку ви і не створили, тому і тягаєте сюди ці фейки від невідомих людей.

Ще раз: на офіційній сторінці ЄС немає тієї дичини, якуьви вперто тягаєте сюди з фейкових сторінок.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

і  куди ж втік?
Він досі в Києві і  часто в Полтаві

Втік з Громацького, а Мустафа розповідав, що то були такі гроші звідки коден брав потрошки скільки кому треба, а Скрипін вирішив, що йому треба все.  :D
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Деркача нам поверніть!  :lol:

Ну ви я дивлюсь до ЄС і НАТО вже приєднались. Так що результатом правління вашого вибору стала хоч і невеличка, але ваша особиста перемога.  :gigi:
На жаль (чи на щастя) на відміну від вас я і моя сім'я патріоти своєї держави. Тому тепер доводиться нам розгрібати наслідки того що ви позбулись "щастя" і обрали нещастя.
до чого тут Деркач?
Сказати тобі, з якою метою хуйло (через виконавця Деркача, але це неважливо, виконавцем він міг обрати кого завгодно з агентури) оприлюднив зразок своїх розмов з Петро?
Натякну. Нам всім здається неймовірним розрахунок хуйла на те, що його військо в Україні, принаймні на Сході і Півдні, мешканці зустрічатимуть квітами та хлібом-сіллю. А між іншим, це схоже є правдою, свідчення з різноманітних джерел про таку хибну уяву хуйла. Продовжувати, чи сам здогадаєшся?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Тобто ти зараз стверджуєш, що на фронті (у тому числі і на швейцарському) за Україну воюють переважно прихильники Петро ?
Я стверджую? Та що ви. Просто як мінімум статистика цього форуму показова. Поки що з ваших тут тільки Michigan можливо причетний до захисту держави, і то під питанням. Усі інші повелись прогнозовано. Приблизно так же як і ви. :gigi:
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?


На щастя, українці побачили куди веде країну Петро

Безвіз, Томос, армія, мова, ЄС, закріплення в конституції курсу на НАТО, перемога України на Донбасі і переможні Мінські домовленості, за якими передбачався повний вивід військ рф з Донбасу.

Куди ж це Петро вів Україну?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

переможні Мінські домовленості
:facepalm1:
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

:facepalm1:

Слава Петру!  [ua]
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Такі типу фанатські сторінки можете створити навіть ви. Не факт що саме ту фейкову сторінку ви і не створили, тому і тягаєте сюди ці фейки від невідомих людей.
Дуркуєте?
Чому нема скарг на цю сторінку з боку істінних порохоботів? Чому матері, дружини навіть тутешніх порохоботів перепощують на свої ФБ-сторінки різноманітне лайно з цього пабліку?
Чому він досі не закритий?
Сергій, хочете створити собі образ впертого дурника? Ну то я вам скажу : вєрной дорогой ідьотє, товаріщь.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Слава Петру!  [ua]
до перемоги з мудачуком у  мінську вів
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Безвіз, Томос, армія, мова, ЄС, закріплення в конституції курсу на НАТО, перемога України на Донбасі і переможні Мінські домовленості, за якими передбачався повний вивід військ рф з Донбасу.
схоже, що таки кепкуєте
адже ж не можна таку дічь городити всерйоз
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Президент Петро Порошенко заявляє, що в Україні за останні кілька років було проведено 144 реформи, які наблизили країну до членства в ЄС.
 [ua]
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Слава Петру!  [ua]
Не той народ Петру дістався
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Не той народ Петру дістався

От якби всі були такі як медвечук
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Не той народ Петру дістався
Це ще Дрищ помітив, щоправда лише у 2010 році. У 2004 був цілком "той"
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Дуркуєте?
Чому нема скарг на цю сторінку з боку істінних порохоботів? Чому матері, дружини навіть тутешніх порохоботів перепощують на свої ФБ-сторінки різноманітне лайно з цього пабліку?
Чому він досі не закритий?

може тому, що фейсбук модерується кацапами?

є дві сторінки ЄС - одна з них офіційна. Інша - фейкова.

А ви навіщо файкові сторінки тягаєте?

Дуркуєте?

п.с. ви доречі подали скарги на ті пости, які притягли сюди?
Чому їх досі не видалили?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

А взагалі це писдетць. Люди у яких в 2019 найбільшою проблемою було чому син Свинарчука завіз в Україну дефіцитні деталі до техніки за ціною вдвічі вищою ніж відпускна на російських заводах, в 2022 ховають вбитих родичів в дворах своїх будинків і тікають з країни світ за очі, і досі думають що це не має нічого спільного з їхнім вибором "просто перестать стрелять", "заглянуть в очко хуйло", "хуже не будет". Це на жаль невиліковно.  :(
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

схоже, що таки кепкуєте
адже ж не можна таку дічь городити всерйоз

що немає аргументів? дічь-дічь. Не меліть дурниць.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

А взагалі це писдетць. Люди у яких в 2019 найбільшою проблемою було чому син Свинарчука завіз в Україну дефіцитні деталі до техніки за ціною вдвічі вищою ніж відпускна на російських заводах, в 2022 ховають вбитих родичів в дворах своїх будинків і тікають з країни світ за очі, і досі думають що це не має нічого спільного з їхнім вибором "просто перестать стрелять", "заглянуть в очко хуйло", "хуже не будет". Це на жаль невиліковно.  :(

Я все ж думаю що виліковно.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

аплодую стоячи!
Тобто коцапам вигідно поливання різноманітним брудом чинного президента України, і товчіння води у ступі, як люто українці помилилися, що вдруге не обрали петро ?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Не той народ Петру дістався
Ви вже в Ірландії судячи з ІП? Як погодка в Дубліні? Потихеньку я так дивлюсь "не той народ" розповзається по світу. Не хоче діставатись тому кого сам і обрав.  :gigi:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія