Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Одессе со скандалом открылась львовская Реберня

А что не так то?Это тоже моя семья.Или у вас по другому?Повторяю,я сам тут родился,так же как и мои родители,поэтому лучше чувствую этот город и больше вас понимаю что тут приемлемо ,а что нет.
Всьо так  (tu)
Пеши исчо
   
Та нє, все так
Пиши ще.
Може в прадіда свекрухи бабушки твого тестя ще й Де Рібас столувався

Главное что большинство обосравших Одессу к ней никаким местом.Что я вам тупым болванам и пытаюсь донести,но вы зачем то кривляетесь
   
Ох йопт, які тут пристрасті.
Усю гілку не читав, але  встиг дізнатися, що поки гуцули когось на полонині доїли, то бапцю тестя ТС-а їпав в сраку сам Мішка Япончик.  (tu)  :gigi:
Але слід нагадати, що Мішка Япончік  мав цікаве прізвіще - "Меер-Вольфович Винницкий" :K

Тобто і тут кляті западенці чинили наругу над одеситами корінними
Хоча ні, все кошерно. Євреї вінницькі над євреями одеськими. То сімейні справи
   
Главное что большинство обосравших Одессу к ней никаким местом.
А шо, право на "обсирання" дає лише штамп з одеською пропискою у предків чи шо? Ти їпанутий? :weep:

Тобто і тут кляті западенці чинили наругу над одеситами корінними
Не западенці.
Батько Мішкі Япончика з Літинського району Вінницької області.
 

Останнє редагування: 8 травня 2021 13:23:00 від птах Сорока
   
Главное что большинство обосравших Одессу к ней никаким местом.Что я вам тупым болванам и пытаюсь донести,но вы зачем то кривляетесь

Ти перший кривлятися почав.
Чи... Слухай, невже про бабку тестя то був не жарт?!  ;o

Тоді так. Я тут прикинуа. У мене тітка в Одесі живе. У неї чоловік - десятиколінний одесит. Тобто я вважай теж майже корінний за твоїми критеріями. Мені можна Одесу "обсирати"?

Останнє редагування: 8 травня 2021 13:22:19 від H.Kropp
   
А шо, право на "обсирання" дає лише штамп з одеською пропискою у предів чи шо? Ти їпанутий? :weep:

Що не заважає дімцу приходити в інші гілки і обсирати там киян або львів"ян :)
   
Тоді так. Я тут прикинуа. У мене тітка в Одесі живе. У неї чоловік - десятиколінний одесит. Тобто я вважай теж майже корінний за твоїми критеріями. Мені можна Одесу "обсирати"?
Та й я тоді цілком маю право на "обсирання" ))) (tu)
   
А шо, право на "обсирання" дає лише штамп з одеською пропискою у предів чи шо? Ти їпанутий? :weep:

Не западенці.
Батько Мішкі Япончика з Літинського району Вінницької області.
Це теж западенці.
Кляті гуцули з вінницької полонини рошен  :laugh: 
   
Не западенці.
Батько Мішкі Япончика з Літинського району Вінницької області.

Ну для тебе мо й не западенці, а для вати вульгаріс усе одно до купи біндьори і валинськаярізня

Я тут нещодавно постив відосик Панасєнкова про мову. Він там зачитував пісьма с УкрАіни. І одна там жалілася що у Вінниці ніпаукраінскі гаварят а на каком-та свайом суржикє

Останнє редагування: 8 травня 2021 13:29:43 від H.Kropp
   
Це теж западенці.
Кляті гуцули з вінницької полонини рошен
То бапцю тестя ТС-а їпав подільский єврей (tu)
А ТС тоді також єврей чи ні? :S

Ну длятебе мо й не зарпаденці, а для вати вульгаріс усе одно до купи біндьори і валинськаярізня
Прикол в тому що для западенців то "жиди й взагалі майже кацапи".

І одна там жалілася що у Вінниці ніпаукраінскі гаварят а на каком-та свайом суржикє
Є  трохи. Я сам, коли приїжджаю до Львова чи до Чернівців, то іноді "зависаю" від їхньої української.

Останнє редагування: 8 травня 2021 13:28:20 від птах Сорока
   
То бапцю тестя ТС-а їпав подільский єврей (tu)
А ТС тоді також єврей чи ні?
:S

Прикол в тому що для западенців то "жиди й взагалі майже кацапи".

Ні, його просто теж виходить Мішка... таво.. ну...
   
Действительно.Кто это такой?Для свиней,которые лезут сюда своими грязными руками никто,а для одеситов легендарная личность воспетая в песнях и книгах.Тут же речь не об этом,а о том,кто какое отношение имеет к этому городу.Тут же дело даже не в этом,а в том понял ты этот город или нет.Это нужно чувствовать и видеть грань между ватностью и уважением к своему городу,как и между рагулизмом и патриотизмом.Тут все очень тонко и для того чтобы это понять нужно прожить тут всю жизнь.Хотя некоторым и этого недостаточно

Курва, ще одна 'еліта' нарисувалася.... На цей раз адєская, яка у Япончика на побігеньках була...

Отак само понтувалися крисчани і олів'єжопольці, а потім стали зрадниками.
Говно, а не люди...
   
А шо, право на "обсирання" дає лише штамп з одеською пропискою у предків чи шо? Ти їпанутий? :weep:

Не западенці.
Батько Мішкі Япончика з Літинського району Вінницької області.

Ну давай я приеду в Винницу и публично обоссу ее герб.А потом скажу что це мистецтво и ты ничего не понимаешь и я такой же украинец как и ты,поэтому имею на это право
   
Ну давай я приеду в Винницу и публично обоссу ее герб.
Не заперечую. Мені цей герб "новодєл" не дуже подобається. 
Імхо, радянський варіант вінницького герба був краще B-)


   
Ну давай я приеду в Винницу и публично обоссу ее герб.А потом скажу что це мистецтво и ты ничего не понимаешь и я такой же украинец как и ты,поэтому имею на это право

Бабка тестева з того світу прокляне.
А привид ймовірно справжнього діда тестевого, Мішки Япончика, вночі приходитиме

Останнє редагування: 8 травня 2021 13:36:00 від H.Kropp
   
Бабка тестева з того світу прокляне.
А привид ймовірно справжнього діда тестевого, Мішка Япончик, вночі приходитиме

иди на х уй ,желательно молча
   
иди на х уй ,желательно молча

Очікувано. Від обсцикателя гербів.
Коли звідти повернешся, розкажеш чому так тобі на тому х сподобалося що іншим радиш
   
Не заперечую. Мені цей герб "новодєл" не дуже подобається. 
Імхо, радянський варіант вінницького герба був краще B-)

А я заперечую.Особенно когда человек приезжает в мой город зарабатывать деньги и первым делом   срет на его историю и на то что дорого  всем одесситам.Оно правда уже 100 раз извинилось и дало заднюю,но упоротые продолжают подхрюкивать что так и надо
   
Очікувано. Від обсцикателя гербів.
Коли звідти повернешся, розкажеш чому так тобі на тому х сподобалося що іншим радиш

Ну я же кажется тебе внятно сказал:МОЛЧА!У тебя проблемы с восприятием текста?
   
Оно правда уже 100 раз извинилось и дало заднюю,но упоротые продолжают подхрюкивать что так и надо
Так отож, воно дало задню й забуло й буде бабло собі косити, а бомбить чомусь тебе, шо аж на я їпу скільки сторінок тему розвів )))

Ну й слід нагадати чиїми руками  Одеса побудована, шо аж найбільший  козацький цвинтар в Україні:



Як там, пам'ятники козакам стоять так само як Катькє? B-)


Останнє редагування: 8 травня 2021 13:44:48 від птах Сорока
   
Главное что большинство обосравших Одессу к ней никаким местом.Что я вам тупым болванам и пытаюсь донести,но вы зачем то кривляетесь
Не зупиняйся!
Як дотичний до мішки япончіка і його славних звитяг
Ти повинен взяти на себе міссію просвітництва нас, козодоїв з полонини. Дуже просимо!
   
Так отож, воно дало задню й забуло й буде бабло собі косити, а бомбить чомусь тебе, шо аж на я їпу скільки сторінок тему розвів )))

Меня бомбит не от этого,а от тупости и недалекости некоторых фупчиков,которые ничем не отличаются от кацапов с их "там где я там Россия".Тут примерно то же самое.Есть такое выражение:чувствуйте себя как дома,но не забывайте что вы в гостях.Это именно об этом.Проблема в том,что я всех сужу по себе и мне бы никогда не пришло в голову приехать во Львов и глумиться над Данилом Галикцим,Бандерой или какими-то другими дорогими для местных личностями.А тут люди почему-то считают что можно сесть и насрать посреди Дерибасовской и просить у местных бумажку,чтобы вытереть жопу со словами:Одесса украинське мисто и я как украинец имею право срать где хочу
   
Не зупиняйся!
Як дотичний до мішки япончіка і його славних звитяг
Ти повинен взяти на себе міссію просвітництва нас, козодоїв з полонини. Дуже просимо!

Когда мне станет скучно до такой степни,что меня заинтересует мнение свиньи,я обязательно зайду к тебе в хлев и выслушаю,а пока ешь помои и набирай вес
   

То бапцю тестя ТС-а їпав подільский єврей (tu)
Откуда такие глобальные выводы? Нам с недавних пор известны случаи, когда мужчины, находившие приют у женщин, с презрением отвергали половые уловки этих похотливых самок.
   
Когда мне станет скучно до такой степни,что меня заинтересует мнение свиньи,я обязательно зайду к тебе в хлев и выслушаю,а пока ешь помои и набирай вес
Ну от, ще й розповів що в тебе і дружини зайва вага
Очевидно тому і не любиш кермувати, бо погано  влазиш на водійське сидння  :weep:
Ти не переймайся, то очевидно благородні гени япончика спрацьовують :)
   
Ну от, ще й розповів що в тебе і дружини зайва вага
Очевидно тому і не любиш кермувати, бо погано  влазиш на водійське сидння  :weep:
Ти не переймайся, то очевидно благородні гени япончика спрацьовують :)

Писала бы сразу как хуйлуша про то кто как называется,быдло скудоумное
   
Ну для тебе мо й не западенці, а для вати вульгаріс усе одно до купи біндьори і валинськаярізня

Я тут нещодавно постив відосик Панасєнкова про мову. Він там зачитував пісьма с УкрАіни. І одна там жалілася що у Вінниці ніпаукраінскі гаварят а на каком-та свайом суржикє
Було таке, у Львові, мене з Вінниці, рахували за москаля а у Харкові, за бандерівця... :D
   
Проблема в том,что я всех сужу по себе и мне бы никогда не пришло в голову приехать во Львов и глумиться над Данилом Галикцим,Бандерой или какими-то другими дорогими для местных личностями
Коли прийшла до Одеси совдепія й поглумілась над Катькой та іншими особистостями з компашки "реакционного царского режима", одесити проковтнули цю наругу чи замутили неїпаццо опір?
Бо здається, шо не лише відсмоктали радянського фуйца, а й  кинулись міняти расово єврейські прізвища на усяких "утьосових", якось ігноруючи ту катьку аж допоки совдепія не репнула.

Останнє редагування: 8 травня 2021 14:05:21 від птах Сорока
   
Коли прийшла до Одеси совдепія й поглумілась над Катькой та іншими особистостями з компашки "реакционного царского режима", одесити проковтнули цю наругу чи замутили неїпаццо опір?
Бо здається, шо не лише відсмоктали радянського фуйца, а й  кинулись міняти расово єврейські прізвища на усяких "утьосових", якось ігноруючи ту катьку аж допоки совдепія не репнула.

Ну так можно про любой город сказать.Да и времена тогда были людоедские.Вместо тысячи слов предлагаю собрать отряд рагулей и попробовать снести памятник Екатерине.Можно Стерненко в это дело подписать и прочий бродячий ширпотреб.Мне кажется это будет яркой иллюстрацией моих слов и кто как к кому относится.А вообще я не понимаю откуда у людей эта тяга насрать в чужом доме и какая преследуется цель.Правильно Олдбой написал,что с такими патриотами-долбоебами Хуйлу можно ничего не делать
   
.Вместо тысячи слов предлагаю собрать отряд рагулей и попробовать снести памятник Екатерине.

Отряд чи ні, я хз яка кількість має бути підвезена для двіжняку.
Але без підвезених "рагулів" у Вінниці не вдалося б захопити ОДА в часи Майдану, так само як без підвезених "ультрасів" в Одесі був би не "шашлик з ватанів", а навпаки - навезені ватани б розкатали гордих одеситів в повний лугандон.
Харків також понтовався, мовляв "не дамо валити пам'ятник Леніну, він наша гордість!", але....

Останнє редагування: 8 травня 2021 14:22:06 від птах Сорока
   
Отряд чи ні, я хз яка кількість має бути підвезена для двіжняку.
Але без підвезених "рагулів" у Вінниці не вдалося б захопити ОДА в часи Майдану, так само як без підвезених "ультрасів" в Одесі був би не "шашлик з ватанів", а навпаки - навезені ватани б розкатали гордих одеситів в повний лугандон.

Вот оно,ключевое слово.Как кацапы в свое время свое быдло подвозили в Крым и на Донбасс,так же и ты предлагаешь.А я тебе говорю о движе на местном уровне без подвозов,чтобы местные сами разобрались.Видишь,ты сам прекрасно понимаешь,что без подвоза рагулей патриотического порыва одесситов не получится,а скорее наоборот 
   
Ну я же кажется тебе внятно сказал:МОЛЧА!У тебя проблемы с восприятием текста?

Ти вже с х зліз? А чьо репетуєш як недочпоканий?!
   
Ну так можно про любой город сказать.Да и времена тогда были людоедские.Вместо тысячи слов предлагаю собрать отряд рагулей и попробовать снести памятник Екатерине.Можно Стерненко в это дело подписать и прочий бродячий ширпотреб.Мне кажется это будет яркой иллюстрацией моих слов и кто как к кому относится.А вообще я не понимаю откуда у людей эта тяга насрать в чужом доме и какая преследуется цель.Правильно Олдбой написал,что с такими патриотами-долбоебами Хуйлу можно ничего не делать

Саме тому ти такий борзий , що українці спокон віку панькаються з колаборацією. Якби в Одесу прийшов руський мір, тобі б спочатку встромили кийка в зад, а потім спитали що тобі не подобається , а подобалось би тобі все, і  ростовські бухі менти на ланжероні  і автозаки  по всій рішельєвській. 
   
З.Ы:И не сравнивай помойного Ленина с одним из символов города
   
А я тебе говорю о движе на местном уровне без подвозов,чтобы местные сами разобрались.
Мєстние самі можуть лише фуя посмоктати, а не розібратись, просто тому що більшість населення конформісти, точніше пристосуванці.
Як мєстниє "розібрались" наочно продемонстровано в Лугандоні )))
   
Саме тому ти такий борзий , що українці спокон віку панькаються з колаборацією. Якби в Одесу прийшов руський мір, тобі б спочатку встромили кийка в зад, а потім спитали що тобі не подобається , а подобалось би тобі все, і  ростовські бухі менти на ланжероні  і автозаки  по всій рішельєвській. 

Он сюда не пришел только благодаря самим одесситам.Потому что если бы массово вышли и начали захватывать здания как в Донецке,то вы бы привычно соснули хуйца.Т.е. это в первую очередь был выбор самих одесситов.А вы теперь за это срете нам на голову и называете неукраинцами при этом зачем то сюда едете и навязываете свою рагульскую чушь про понаехавшего Дюка
   
З.Ы:И не сравнивай помойного Ленина с одним из символов города
Одеський символ города перестав бути "помойним" лише після розвалу совдепії, коли вже не було покоління, хто пам'ятав про ту Катьку ))

Он сюда не пришел только благодаря самим одесситам.
І до Харкова він не прийшов завдяки місцевим. ну не сміши мої капці.
Там до того хороводи водили "путєн ввєді", аж допоки навезені мусора не навели  лад.
І в Одесі було б там само, як в Донецьку, якби оперативно не втрутились то ультраси, а далі вже київські мусора тощо.

Останнє редагування: 8 травня 2021 14:29:31 від птах Сорока
   
Мєстние самі можуть лише фуя посмоктати, а не розібратись, просто тому що більшість населення конформісти, точніше пристосуванці.
Як мєстниє "розібрались" наочно продемонстровано в Лугандоні )))

Ну как тебе сказать.У меня многие знакомые в 14 году участвовали в проукраинских маршах.При том такие что до этого были вата ватой и мы на гулянках на эти темы постоянно спорили.Один вот даже по украински говорить пытается и дико бомбит когда над ним за это смеются  :weep: И таких маршей было  немало и они были не меньше чем ватные.В Донецке и Крыму я такого особо не помню.
   
Одеський символ города перестав бути "помойним" лише після розвалу совдепії, коли вже не було покоління, хто пам'ятав про ту Катьку ))

І до Харкова він не прийшов завдяки місцевим. ну не сміши мої капці.
Там до того хороводи водили "путєн ввєді", аж допоки навезені мусора не навели  лад.
І в Одесі було б там само, як в Донецьку, якби оперативно не втрутились то ультраси, а далі вже київські мусора тощо.

В Харкові ще й ОДА захоплювали
В Одесі просто не встигли

Останнє редагування: 8 травня 2021 14:32:57 від H.Kropp
   
Саме тому ти такий борзий , що українці спокон віку панькаються з колаборацією. Якби в Одесу прийшов руський мір, тобі б спочатку встромили кийка в зад, а потім спитали що тобі не подобається , а подобалось би тобі все, і  ростовські бухі менти на ланжероні  і автозаки  по всій рішельєвській. 
А можіт ім такоє нравіцца?
Главноє нє рагуля з полонини :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія