Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому українські чоловіки часто тягнуться до москворотих пьозд?

Ну я то документи  по родичах бачив, тут вже таке.
А по Коліївщіні ніхто не дав відповіді, чому по Вінницькій області, де цеї неїпаццо рух вишивав, не зафуярили жодного з польських містечкових олігархів, якісь дивні люди були ці повстанці, переважно манюпаса грабували й трохи церкви )))


 :facepalm:

тікали олігархи містечкові
різали не мобільну частину населення
   
Ти спочатку з Курілами порєшай, імпєрєц. І з Калінінградом теж.


я імпєрєц?  :facepalm:

значить ти як квочка на сталінщині сидітимеш і днями будеш ко-ко-ко про воріженьок і лихо-лихо, а я після цього імпєрєц

дивовижне блюзнірство
   
Я вас попереджав про що Олді негідник і україножер? Але я не чекав що він щей Узбеків готовий втопити в крові раді Сталіна..  :facepalm1:


На Закарпатті протягом 47 і 50 років пропало 250 сіл, це офіційні данні.



Я вас попереджав що Олді негідник і просто ненавидить світ і поважає тільки силу, а відповідно РФ.
   
не треба вірити пропаганді

фуйня а не репресії
то потім уже роздули


 :facepalm1:

Дядя,ти дурак?

та майже у кожній сім'ї є якщо не рідні, то знайомі, або сусіди, або співробітники, які попали під ті репресії.

Звідки ти вилупився, Олдбой?



І взагалі, це точно ти, Олдбой? Бо колись ти писав інші речі...А зараз ти став саме тією ду дєвочкой  в червоній косинці, яка свято увірувала, що ніяких репресій не було, а саджали саме ворогів - бо їх тоді було дуже багато. Тож слава Сталіну і смерть ворогам! А бидло - то було вже не бидло, а савєцький нарід, об'єднаний у моноліт...

Це капець, панове.

=====================================








   
це теж частина менталітету

як позичаєш беруть із радістю, а як приходить час віддавати то все крізь зуби і з ненавистю, наче їхнє забираєш  :laugh:
   
Ти спочатку з Курілами порєшай, імпєрєц. І з Калінінградом теж.

Тю... А вот же твой правильный тезис

Але ми живемо в Україні

Вот и думай о Родине, зочем тебе те Курилы?

Есть неплохой анек

Утро, завтрак. Мама, папа, сын.
Сын: — Мам, отгадай: О чем постоянно думает женщина? Слово из трех букв!
Мать шлеп сыну подзатыльник!
Сын, плача: — Это — "ДОМ"!
Муж разворачивается — шлеп жене подзатыльник: — О доме, дура, нужно думать, о доме!
(с)
   
тікали олігархи містечкові
різали не мобільну частину населення
А будинки  з баблом  й ніштяками добрі повстанці чого лишали олігархам, які втікли? B-) 
Тим паче шо "містечкові", тоді це не те, шо "містечкові" зараз.
По Вінницькій області є  задрипані села, де фуяк й напівзруйнований храм католицький, якого ще й не в кожному місті знайдеш. А то виявляється до революції було містечко в губернії, а вже після  20-х  років перетворилося на село за кількістю населення.
Й  до революції в тих містечках чи не в кожному перебував якийсь польський чувачок зі своїм  замком (великим або не дуже) й переважно ніяка коліївщина туди не дісталась.

Я припускаюсь думки, шо ус ця коліївщина була кацапська операція, тому що якраз за рік до цих  подій у Барі на Вінничині поляки замутили антикацапську "конфедерацію" й почали мутити осередок спротиву.
Й якраз після того нізвидки взялись понтовиті гайдамаки мутити треш,  що типа закликали кацапську Катрусю стати на захист пригноблених.
Причому  у книжках написано що вони намутили дофуя, аре по архівах й по музеях якшо подивитись, так незрозуміло  що й для чого ті чуваки робили.
   
:facepalm1:

Дядя,ти дурак?

та майже у кожній сім'ї є якщо не рідні, то знайомі, або сусіди, або співробітники, які попали під ті репресії.

Звідки ти вилупився, Олдбой?



І взагалі, це точно ти, Олдбой? Бо колись ти писав інші речі...А зараз ти став саме тією ду дєвочкой  в червоній косинці, яка свято увірувала, що ніяких репресій не було, а саджали саме ворогів - бо їх тоді було дуже багато. Тож слава Сталіну і смерть ворогам! А бидло - то було вже не бидло, а савєцький нарід, об'єднаний у моноліт...

Це капець, панове.



шуша, яке ти тупе
ну це просто соромно бути таким тупим
я пожартував із птахом

він написав що не було коліївщини. серйозно сперечатись із такими бздурами не можна, тому я відповів що не було і сталінських репресій.

якщо у людини айкю хоча би 70 то там легко це все читається, а ти якась просто імбецилка.

чесне слово просто соромно. еспанський сором  :facepalm1:
   
він написав що не було коліївщини.
Я не писав шо її не було в принципі.
Не перекручуй, ти ж типа інтелігенція, йопт.
Просто був якийсь двіж, мета й результати якого, по-факту якось відрізняються від нестримно-народного повстання, яке було роздмухане до небес за часів совдепії.
   
А будинки  з баблом  й ніштяками добрі повстанці чого лишали олігархам, які втікли? B-) 
Тим паче шо "містечкові", тоді це не те, шо "містечкові" зараз.
По Вінницькій області є  задрипані села, де фуяк й напівзруйнований храм католицький, якого ще й не в кожному місті знайдеш. А то виявляється до революції було містечко в губернії, а вже після  20-х  років перетворилося на село за кількістю населення.
Й  до революції в тих містечках чи не в кожному перебував якийсь польський чувачок зі своїм  замком (великим або не дуже) й переважно ніяка коліївщина туди не дісталась.

Я припускаюсь думки, шо ус ця коліївщина була кацапська операція, тому що якраз за рік до цих  подій у Барі на Вінничині поляки замутили антикацапську "конфедерацію" й почали мутити осередок спротиву.
Й якраз після того нізвидки взялись понтовиті гайдамаки мутити треш,  що типа закликали кацапську Катрусю стати на захист пригноблених.
Причому  у книжках написано що вони намутили дофуя, аре по архівах й по музеях якшо подивитись, так незрозуміло  що й для чого ті чуваки робили.


а ти все ж таки почитай хоча би на рівні вікі де вони діяли і які були наслідки
воно не зашкодить
   
Я не писав шо її не було в принципі.
Не перекручуй, ти ж типа інтелігенція, йопт.
Просто був якийсь двіж, мета й результати якого, по-факту якось відрізняються від нестримно-народного повстання.


ну так і я написав що були репресії, але по ділу

кого надо того і убілі (с)
   
а ти все ж таки почитай хоча би на рівні вікі де вони діяли і які були наслідки
воно не зашкодить
Я чудово знаю, де вони були й як.
Колись читав набагато більше за вікіпердію.

ну так і я написав що були репресії, але по ділу
кого надо того і убілі (с)
Якшо були реабілітовані, то виходить, шо не по ділу, а за нєфуй.
   
Я вас попереджав, що він не тролить, а  є Україножером?
   
Знаєш, Олдбой, за ті зрадницькі розмови, що ти зараз ведеш, при твоєму улюбленому Сталіні тебе вже пов'язали б за білі рученьки і поїхав би ти у кращому випадку будувати омріяні тобою канали, фабрики і заводи. А в гіршому... Ну, ти і сам знаєш.

Тож дякуй незалежній Україні ща те, що тобі ніхто ще не прикрив рота.

Втім, і в Росії тобі теж швиденько б прикрили рота, якщо б ти почав щось подібне патякати і сумніватися у величі Росії.

   
Я чудово знаю, де вони були й як.
Колись читав набагато більше за вікіпердію.


ну так і при чому Вінниця?
   
ну так і я написав що були репресії, але по ділу

кого надо того і убілі (с)
За що мого прадіда убили?
   
Знаєш, Олдбой, за ті зрадницькі розмови, що ти зараз ведеш, при твоєму улюбленому Сталіні тебе вже пов'язали б за білі рученьки і поїхав би ти у кращому випадку будувати омріяні тобою канали, фабрики і заводи. А в гіршому... Ну, ти і сам знаєш.

Тож дякуй незалежній Україні ща те, що тобі ніхто ще не прикрив рота.

Втім, і в Росії тобі теж швиденько б прикрили рота, якщо б ти почав щось подібне патякати і сумніватися у величі Росії.



ну так ти ж жалієш що немає у тебе сталінських повноважень
хочеш мене, контру, шльопнуть
он Циля доноси строчить

так це ви сталіністи

як там.... 

сколько правди в глазах государствєнних шлюх
сколько вєри в руках отставних палачєй...
   
ну так і при чому Вінниця?
Тому що Барська конференція 1768 року, яку вважають причиною двіжняку,  ну й місто Погребище також у Вінницькій області
Ну й Умань на ті часи перебувала в Брацлавському воєводстві, до якого належав Вінницькій повіт.

Останнє редагування: 20 квітня 2021 19:45:04 від птах Сорока
   

Якшо були реабілітовані, то виходить, шо не по ділу, а за нєфуй.


політика
завтра і януковича реабілітують
   
політика
завтра і януковича реабілітують
У 1961 році, ну канєшно.  B-)
   
ну так ти ж жалієш що немає у тебе сталінських повноважень
хочеш мене, контру, шльопнуть
он Циля доноси строчить

так це ви сталіністи

як там.... 

сколько правди в глазах государствєнних шлюх
сколько вєри в руках отставних палачєй...

О, почалося: "А мене за що?"

Дивно спостерігати  еволюцію твоїх поглядів, Олдбой.

Коли ти з розумної і дотепної іронічної людини поступово пертворюєшся на Аеліта, людину, повну жовчі, головний лозунг якої: "козаченьки - гівно, а не люди"
   
політика
завтра і януковича реабілітують


Так хіба не ти  возмущьонно писав, що ще ніде у світі ще не скасовували президентство у людини, яка "просто виїхала в інше місто"?
   
Тому що Барська конференція 1768 року, яку вважають причиною двіжняку,  ну й місто Погребище також у Вінницькій області
Ну й Умань на ті часи перебувала в Брацлавському воєводстві, до якого належав Вінницькій повіт.


ну то якщо Умань вважати вінничиною то більше 10 тисяч зарізаних і різня власне 2 дні тривала...  та таке собі шось... пропаганда роздула  :weep:
   
О, почалося: "А мене за що?"

Дивно спостерігати  еволюцію твоїх поглядів, Олдбой.

Коли ти з розумної і дотепної іронічної людини поступово пертворюєшся на Аеліта, людину, повну жовчі, головний лозунг якої: "козаченьки - гівно, а не люди"


та я знаю мене за що
мені просто уже ти набридла

сталіністка у боротьбі проти сталінщини

москворота у боротьбі із московоротими

хамелеон у боротьбі з хамелеонами

множина то іще спірно, а от "гімно а не людина" цілком справедливо
   
У 1961 році, ну канєшно.  B-)


шо, канєшно

пєрвая проталіна, похорони сталіна
развєнчаніє культа лічності
   
ну так і я написав що були репресії, але по ділу

кого надо того і убілі (с)

наш то господин психиатр - каков?
Берегинь, не иначе
   
Коли ти з розумної і дотепної іронічної людини поступово пертворюєшся на Аеліта, людину, повну жовчі, головний лозунг якої: "козаченьки - гівно, а не люди"
"метаморфози юльків в кацапів" :gigi:

Наряд чи він тролить, це у людей вікова фуйня відбувається.
Знаю в реалі унікалів.
Один типовий приклад - за совдепії родина чувака жила  в такому лайні, шо я їпу - батьки фуярили на якомусь комбінаті, вся родина хворіла на легені, бо містечко дихало лайном з того комбінату, мешкали в якісь малосємєйкє сратій, пізніше з'їпались до України з того сратого  кацапського містечка з його комбінатом.
Відгодувались, влаштувались на роботу, ще й хату в селі замутили. Чувак ще й трохи встиг народнорухівцем побути, неїпаццо патріот.
Зараз чуваку 54 роки, батьки померли, працює фуйзнаким, згадує як офуєнно було в совдепії, бо "люди мали роботу",він був "почесним комсомольцем" і взагалі "вовапутні зараз покаже американцям кузькінумать". :gigi:

пєрвая проталіна, похорони сталіна
развєнчаніє культа лічності
А нафуй тоді взагалі  комунякам треба було системно мутити таку особистість, щоб довелося культ розвінчувати?



Останнє редагування: 20 квітня 2021 19:58:29 від птах Сорока
   
Не нервуй, Олдбой. Випий заспокійливого, облічітєль ти наш!

Краше поясни.

Ось ти,Олдбой, постійно пишеш, як Росія десь на задворках підібрала занедбану Україну, здула з неї пилюку та привела її до ладу, і яка Україна невдячна.

Нехай.

Але зараз Росія поводиться по відношенню до України зовсім вороже - он скільки військових стоїть на кордонах з Україною.

То до чого ж ти ведеш?

Що потрібно зараз робити Україні, Олдбой?
   

А нафуй тоді взагалі  комунякам треба було системно мутити таку особистість, щоб довелося культ розвінчувати?


що значить мутити?   
історію рухають особистості
він сам себе намутив
   
що значить мутити?   
історію рухають особистості
він сам себе намутив

Угу, і Ленін теж сам себе вклав у Мавзолей, не зважаючи на спротив своєї сім'ї, щоб перетворитися на ідола, на могилі якого будуть тупцяти ногами чергові керманичі, проводити пафосні паради і святкування. Мабуть, мріяв про це і у заповіті окремо на це наполягав.

   
Не нервуй, Олдбой. Випий заспокійливого, облічітєль ти наш!

Краше поясни.

Ось ти,Олдбой, постійно пишеш, як Росія десь на задворках підібрала занедбану Україну, здула з неї пилюку та привела її до ладу, і яка Україна невдячна.

Нехай.

Але зараз Росія поводиться по відношенню до України зовсім вороже - он скільки військових стоїть на кордонах з Україною.

То до чого ж ти ведеш?

Що потрібно зараз робити Україні, Олдбой?



головна проблема України це неоднорідність
надто великі території комуняки завоювали свого часу

років 100 тому можна було б виселити "чуждий елємєнт". Ти б і зараз так зробила, але уже не вийде.

тому виходи два насправді:

1. відмовитись від концепції моноетнічної та монокультутної і монолінгвальної України
2. позбутись "чуждого елємєнта" разом із територіями.

ото і все
   
Заїпали, поверну трохи тему гілки в бік москворотих пьозд.
Був в моєму селі один такий прикол за совдепії.
Повернувся з армії Саня, Саня був височенний й широченний, шо той шкаф.
Не сам повернувся, привіз з собою кацапку-невістку.
Української вона взагалі спочатку не роздупляла, але  в селі практично усі знали кацапську, тому проблем не було.
Баба була також висока, струнка, гарненька, якраз Сашку до пари, пішла на роботу до амбулаторії.
В принципі за пару років, мову вивчила більш-менш, й почала в них рости донька.
Доця теж височенна шпала, красива, на мамцю схожа, й у свої 10-11 вона виглядала вже на 16, а їпалась вона вже мінімум з 12-ти років.
Ще у школі її переперло мабуть пів-села, ну й вийшла вона заміж за мєнта дільничого з сусіднього села.
Зараз сашкова кацапка вже онуків нянчить. Чомусь мені здається шо та доця й зараз даси поїбатись, якщо попросити, поки її мусор десь шаройопиться.
Мабуть й мамця колись так само в молодості лошка-хохла зачепила й з'їпалась з рідного міста, де всі знали шо воно таке. :gigi:

Останнє редагування: 20 квітня 2021 20:19:23 від птах Сорока
   
років 100 тому можна було б виселити "чуждий елємєнт".

Бінго!  :gigi:

Втім, саме так зробив Сталін з німецьким населенням Калінінграду - тоді за рік виїхало більше мільйона німців.

І саме так робить хуйло зараз, коли заохочує переїжджати до Крима росіян, поступово намагаючись вичавлювати місцеве населення.
   
Бінго!  :gigi:

Втім, саме так зробив Сталін з німецьким населенням Калінінграду - тоді за рік виїхало більше мільйона німців.

І саме так робить хуйло зараз, коли заохочує переїжджати до Крима росіян, поступово намагаючись вичавлювати місцеве населення.



так само зробили у Чехії
так зробили у Польщі
так зробили на Галичині


так сталінськими методами досягнули свого часу монолітності

тепер нам Польщу або Галичину подають як приклад еталонного патріотизму, нічого не говорячи про методами, якими цього досягнули і хто саме це зробив
   
Бінго!  :gigi:

Втім, саме так зробив Сталін з німецьким населенням Калінінграду - тоді за рік виїхало більше мільйона німців.

І саме так робить хуйло зараз, коли заохочує переїжджати до Крима росіян, поступово намагаючись вичавлювати місцеве населення.

Чушь и глупость, никто никого не поощряет переезжать в Крым. Есть деньги - вперед, покупай жильё, переезжай; нет монет - свободен.
Единственный регион куда действительно заохочують переезжать - Дальний Восток. Тут тебе и "гектар дальневосточный", и кредиты льготные, и прочие няшки.
   
Але ми живемо в Україні, тому частіше мова йде саме про замордованих українців, наприклад, про "розстріляне українське відродження", коли в 1930 роках вивезли на Соловки і поступово знищили найкращу українську інтелигенцію, письменників та навіть художників.
Одних кобзарів достатньо для остаточного висновку.
   
Дякую. Навзаєм.
А хіба для тебе "хахлушка" - це шото плахоє?
чесно, не знаю - для мене не існує хахлів і кацапів.
   
Одних кобзарів достатньо для остаточного висновку.

Станом на 2019 рік, документально підтверджених відомостей про «розстріляний з'їзд» немає, це підтверджують колишні директори Галузевого державного архіву СБУ Володимир В'ятрович та Ігор Кулик[ (с)
   
Показати зображення...
Хм...Як цікаво...На кого то так десять років поперла зазвичай добродушна еЛКа?...
Боюся помилитися, але схоже, що то вже тоді почали здавати нерви у фДД через одну надзвичайно тупу і липку тролицю )))
   
Станом на 2019 рік, документально підтверджених відомостей про «розстріляний з'їзд» немає, це підтверджують колишні директори Галузевого державного архіву СБУ Володимир В'ятрович та Ігор Кулик[ (с)
Ага. Правильно. В сссср не зберігалися документи на підтвердження подібних справ.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія