Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

[KA] готовятся к войне

Re:  [KA] готовятся к войне

Слушай я хз шо ты там за бумажки тягаешь, но вот просто так попасть в ГШ невозможно. Многих за всю карьеру дальше забора не пускали, даже большинство. Ты шо по выходным от основной работы подрабатываешь агентом 007)))?
я того не знаю. Показав предпісання на прохідній. пріходить летьоха, веде на другій поверх, сдаю папери. Все просто. Виводить за ворота.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Посмотрим
....)) як вони будуть катапультуватися... а потім тихесенько спускатися на парашуті...в якийсь вишневий садочок...де в цей час хозяїн та сусіди...ріжуть кабанчика...
   
Re:  [KA] готовятся к войне

я того не знаю. Показав предпісання на прохідній. пріходить летьоха, веде на другій поверх, сдаю папери. Все просто. Виводить за ворота.
Да ладно  :D . Я понимаю тролинг, но это уже слишком
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Що за папери не знаю, меньше знаешь, краще спиш. Жодного разу не заглядав. Які моі - знаю, тут це не важливо. Але то здано, і що там з моего знати не можна. Просто дуже багато паперів. Едине, вони не запаковані, тобто нічого надважливого
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Що за папери не знаю, меньше знаешь, краще спиш. Жодного разу не заглядав. Які моі - знаю, тут це не важливо. Але то здано, і що там з моего знати не можна. Просто дуже багато паперів. Едине, вони не запаковані, тобто нічого надважливого
Проехали. То твои дела
   
Re:  [KA] готовятся к войне

 :(  Бляяя.... Вони вже тут...І не ховаються...Щойно на богатирській...Дове лося йти на таран...
   
Re:  [KA] готовятся к войне

   
Re:  [KA] готовятся к войне

....)) як вони будуть катапультуватися... а потім тихесенько спускатися на парашуті...в якийсь вишневий садочок...де в цей час хозяїн та сусіди...ріжуть кабанчика...

А тут з неба ще кабанчик  :-B
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Це звітність якась, трекер. Ну не знаю що там. Але, багато та часто. Чого я вдома два рази на тижден?Процедура проста, та часто маю з годину чекати, як заберуть. Цілий офіцер весь час поруч.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

та Бегги часто сочиняет по ходу веток.
он и парашютист и толкиенист.
ну хочется же в каждой ветке поводить публику за нос.
мож даже сам верит в момент написания.
фантазия у чувака. шо поделать
   
Re:  [KA] готовятся к войне


Що за 124 регіон?... Це де в кацапії?...Курво...воно ще слухало на повну гучність...газьмано ва..."ахвіцери"...

   
Re:  [KA] готовятся к войне

Слушай я хз шо ты там за бумажки тягаешь, но вот просто так попасть в ГШ невозможно. Многих за всю карьеру дальше забора не пускали, даже большинство. Ты шо по выходным от основной работы подрабатываешь агентом 007)))?

Два слова "седо" та "дссззі" рушить цю хєрню на корню.
Не кажу про інший треш для домогосподарок.
Якщо почнуться бойові дії, буде фонтан окопних байок.
Ну а як ні,  то "за два тижні буду вдома".
Це вхавр2 на максімалках.
Офтоп закінчив.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

та Бегги часто сочиняет по ходу веток.
он и парашютист и толкиенист.
ну хочется же в каждой ветке поводить публику за нос.
мож даже сам верит в момент написания.
фантазия у чувака. шо поделать
де я парашютіст? Для толчків доспех робив студентом. Шкіра та бляха. Кожен заробляє як може. То було давно. Однак, від того часу ельфів не люблю. Що не так? І як то до теми відноситься?
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Два слова "седо" та "дссззі" рушить цю хєрню на корню.
Не кажу про інший треш для домогосподарок.
Якщо почнуться бойові дії, буде фонтан окопних байок.
Ну а як ні,  то "за два тижні буду вдома".
Це вхавр2 на максімалках.
Офтоп закінчив.
Ты извини меня за пост. Был не прав(((.
Удачи тебе!!!
upd
Пост был раньше, не по этой теме

Останнє редагування: 17 квітня 2021 15:18:49 від tracker
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Два слова "седо" та "дссззі" рушить цю хєрню на корню.
Не кажу про інший треш для домогосподарок.
Якщо почнуться бойові дії, буде фонтан окопних байок.
Ну а як ні,  то "за два тижні буду вдома".
Це вхавр2 на максімалках.
Офтоп закінчив.
ваши ж слова підтверджує, за два десь тижні оті ваши 40 днів будуть.  вас слухаючі, мають відправити до дому. я не на контракті та не за призовом.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

 :weep: нам...іпздець...
Стягнув з кацапських форумів... Там пишуть що цю мапу викрали кацапські розвідники прямо в українському гш...  :weep:

   
Re:  [KA] готовятся к войне

Ты извини меня за пост. Был не прав(((.
Удачи тебе!!!

Я просто дуже не люблю братерства з росіянами за професійними напрямками. Як би не було раніше, хто б з ким не вчився/служив, але зараз ми воюємо. І що вони робили в Сирії легко екстраполюю на нас. Тому в цьому напрямку в мене монохромне бачення.
 :drinks:
   
Re:  [KA] готовятся к войне

:weep: нам...іпздець...
Стягнув з кацапських форумів... Там пишуть що цю мапу викрали кацапські розвідники прямо в українському гш...  :weep:



Готувались всі. І ми, і вони.
В чомусь Наєв впевнений, в чомусь Герасимов.
Наразі походу держекзамен з комісією. 
   
Re:  [KA] готовятся к войне

 :weep:   [KA]  пишуть...що застосують такі ....вундервафлі...п ри захоплені Львова, Києва, та Дніпра...

   
Re:  [KA] готовятся к войне

ваши ж слова підтверджує, за два десь тижні оті ваши 40 днів будуть.  вас слухаючі, мають відправити до дому. я не на контракті та не за призовом.

Слухай, припиняй це. Я прекрасно знаю матчастину, а на тому КПП був от наприклад 3 дні тому.
Перепрофільовуйся.
   
Re:  [KA] готовятся к войне
tyv

А скільки кацаповійськ в придністров'ї?
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Там пишуть що цю мапу викрали кацапські розвідники прямо в українському гш...
beggy  таки шось виніс  :K
   
Re:  [KA] готовятся к войне

тому КПП бу
на повітрянофлотському? То лейтенанант не супроводжував? Ви брешете.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

beggy  таки шось виніс  :K
паху в ті ігри не граю. В мене в наплічнику бухгалтерія, майже гарантовано.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Бачу не таємниця для всіх учасників, що кацапам потрібна вода в Криму. 
Карта приведена вище: запудрити мізки та розпорошити сили.

Основний удар на півдні адже їм потрібна вода в Криму
Мінімум (будь-якою ціною): південь Херсонської області щоб зайняти канал. 
А максимум (тут вже питання ціни): амбіції корегуються кількістю гробів в Росію.
Мабуть території, де є значна частина лояльного населення,
можливо пріорітитет коридор в придністровя (Одеса)

хуйло дуже спокійно все планує. 
Навіть кримський міст був збудований чисто з військової точки зору
Зараз вода в Крим, потім коридор в Придністровя і так далі
Вяло текуча прогресуюча окупація України, поки ціна не стане надто високою
   
Re:  [KA] готовятся к войне

на повітрянофлотському? То лейтенанант не супроводжував? Ви брешете.

Я не просто так наводив порівняння з Неравнодушным.
Не забудь потім номер карти.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Я как-то вдруг, совсем не знаю почему и откуда это взялось, подумал, что хуйло  следует в сложившейся ситуации для поднятия рейтинга, необходимо начать пропагандистскую кампанию, в разрезе " Принудим Японию к миру за их агрессивные планы насчёт наших Курильских островов!".С переброской оставшихся войск не возле Украины, на Дальний восток и Сахалин. С лозунгом " Японинаш!!!"Туда же демонстративно переместить мобильные системы ракетного вооружения, способные нести ядерные заряды. Для устрашения японцев.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Бачу не таємниця для всіх учасників, що кацапам потрібна вода в Криму. 
Карта приведена вище: запудрити мізки та розпорошити сили.

Основний удар на півдні адже їм потрібна вода в Криму
Мінімум (будь-якою ціною): південь Херсонської області щоб зайняти канал. 
А максимум (тут вже питання ціни): амбіції корегуються кількістю гробів в Росію.
Мабуть території, де є значна частина лояльного населення,
можливо пріорітитет коридор в придністровя (Одеса)

хуйло дуже спокійно все планує. 
Навіть кримський міст був збудований чисто з військової точки зору
Зараз вода в Крим, потім коридор в Придністровя і так далі
Вяло текуча прогресуюча окупація України, поки ціна не стане надто високою

Я тоже так думаю. Захватить Украину это ее кормить по сути, как они кормят ЛДНР. Нах им это надо. Поэтому план следущий

- начинают обострение в ОРДЛО, говорят что Украина начала первая
- действия все активней и активней, в одло скапливают крупные силы, начинают наступление на Марик, Мелитополь.
- для того что бы Украина не скопила крупных войск на этом направлении и стягивают все вокруг. Не наступают, но делают провокации - залетают на нашу терриорию, иногда заходят, кошмарят. В такой ситуации Украина вынуждена держать часть войск по периметру границы.
- по всему побережью Азов высаживают десант с маркерами ЛДНР
- захватывают азовское побережье. За Кириловкой собственно оно уже заканчивается далее гнилой Сиваш.
- там же уже Арабатская стрелка, оттуда с Крыма заходят так же уепаны без нашивок
Далее ЛДНР типа доходит к границе с Крымом. Хуйло говорит, что «война в Украине угрожает перекинуться на територию РФ - Крым. И вводит войска для разведения сторон. Граница разведения сторон получается по линии Перекоп - Новая Каховка.

На этом все. Миротворческая Россия остановила гражданскую войну в Украине.
В результате у Орков - Марик, металургия, сухопотный корридор в Крым, все Азовское море (они уже его перекрыли). Плодородный юг Украины, ряд курортов и самое главное СКК охраняемый ВС РФ

Останнє редагування: 17 квітня 2021 16:25:39 від Турчинофф
   
Re:  [KA] готовятся к войне

.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Я просто дуже не люблю братерства з росіянами за професійними напрямками. Як би не було раніше, хто б з ким не вчився/служив, але зараз ми воюємо. І що вони робили в Сирії легко екстраполюю на нас. Тому в цьому напрямку в мене монохромне бачення.
 :drinks:
Все правильно.
 :-B
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Я тоже так думаю. Захватить Украину это ее кормить по сути, как они кормят ЛДНР. Нах им это надо. Поэтому план следущий

- начинают обострение в ОРДЛО, говорят что Украина начала первая
- действия все активней и активней, в одло скапливают крупные силы, начинают наступление на Марик, Мелитополь.
- для того что бы Украина не скопила крупных войск на этом направлении и стягивают все вокруг. Не наступают, но делают провокации - залетают на нашу терриорию, иногда заходят, кошмарят. В такой ситуации Украина вынуждена держать часть войск по периметру границы.
- по всему побережью Азов высаживают десант с маркерами ЛДНР
- захватывают азовское побережье. За Кириловкой собственно оно уже заканчивается далее гнилой Сиваш.
- там же уже Арабатская стрелка, оттуда с Крыма заходят так же уепаны без нашивок
Далее ЛДНР типа доходит к границе с Крымом. Хуйло говорит, что «война в Украине угрожает перекинуться на територию РФ - Крым. И вводит войска для разведения сторон. Граница разведения сторон получается по линии Перекоп - Новая Каховка.

На этом все. Миротворческая Россия остановила гражданскую войну в Украине.
В результате у Орков - Марик, металургия, сухопотный корридор в Крым, все Азовское море (они уже его перекрыли). Плодородный юг Украины, ряд курортов и самое главное СКК охраняемый ВС РФ
Да, для начала могут и такой план иметь.
нам...іпздець...
Стягнув з кацапських форумів... Там пишуть що цю мапу викрали кацапські розвідники прямо в українському гш..
Да, возможность быстро ударить и захватить Львов у них теоретически есть.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Вяло текуча прогресуюча окупація України, поки ціна не стане надто високою
Судя по действиям запада за последние 7 лет, цена высокой не будет. Зато какой прирост територией и рабами!
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Но планы планами, хотелки хотелками, а как покажет себя укр. народ да и запад, на 100% не знает никто.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Да, возможность быстро ударить и захватить Львов у них теоретически есть.
..де ж там тоді...ховати кацапів?
   
Re:  [KA] готовятся к войне

..де ж там тоді...ховати кацапів?
на марсовом поле во Львове.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Я тоже так думаю. Захватить Украину это ее кормить по сути, как они кормят ЛДНР. Нах им это надо. Поэтому план следущий

- начинают обострение в ОРДЛО, говорят что Украина начала первая
- действия все активней и активней, в одло скапливают крупные силы, начинают наступление на Марик, Мелитополь.
- для того что бы Украина не скопила крупных войск на этом направлении и стягивают все вокруг. Не наступают, но делают провокации - залетают на нашу терриорию, иногда заходят, кошмарят. В такой ситуации Украина вынуждена держать часть войск по периметру границы.
- по всему побережью Азов высаживают десант с маркерами ЛДНР
- захватывают азовское побережье. За Кириловкой собственно оно уже заканчивается далее гнилой Сиваш.
- там же уже Арабатская стрелка, оттуда с Крыма заходят так же уепаны без нашивок
Далее ЛДНР типа доходит к границе с Крымом. Хуйло говорит, что «война в Украине угрожает перекинуться на територию РФ - Крым. И вводит войска для разведения сторон. Граница разведения сторон получается по линии Перекоп - Новая Каховка.

На этом все. Миротворческая Россия остановила гражданскую войну в Украине.
В результате у Орков - Марик, металургия, сухопотный корридор в Крым, все Азовское море (они уже его перекрыли). Плодородный юг Украины, ряд курортов и самое главное СКК охраняемый ВС РФ
Думаю, що такий приблизно план із.
Як на мене єдина можливість протистояти цьому, це при перших провокаціях в напрямку Маріуполя відповісти максимально жорстко. Всіми наявними силами вдарити по відомим скупченням кацапів, складів, баз, командних пунктів і т п в цьому районі. Думаю це зразу охолодить наступальний порив кацаповійськ, які ще й будуть змушені видавати себе за лугандонців. Якщо Україна буде діяти мляво і нерішуче, то все буде так як описав Турчинов. Так моя думка. Не стануть кацапи втягуватись у повномасштабну війну в Україні. Дуже великі мінуси від цього для дуже багатьох кацапів, які щось вирішують та важать в мордорі. А так повзучо, крок за кроком то так.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Но планы планами, хотелки хотелками, а как покажет себя укр. народ да и запад, на 100% не знает никто.

Народ в военных действиях играет роль статистов.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

:weep: нам...іпздець...
Стягнув з кацапських форумів... Там пишуть що цю мапу викрали кацапські розвідники прямо в українському гш...  :weep:



Через Полесье никто никогда не наступал. Ибо это практически невозможно
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Через Полесье никто никогда не наступал. Ибо это практически невозможно

А там не наступають по пєху. Але яка тобі накуй різниця, кацап йопаний?
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Але яка тобі накуй різниця, кацап йопаний?
Не, он не кацап, он ватник, лугандон, колаборант и ольгинец. Таких даже кацапы за быдло держат.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія