Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Данілов пропонує декому приготуватись

Re: Данілов пропонує декому приготуватись

до сраки.

Вже доведено судом, що мудачук здійснює терористичну діяльність? І скільки років йому за вироком дали?

Немає вироку? Та ти шо? То може він і неуіноуат?

То іди нахуи разом зі своїми сиринбио.

дура
читай закон о санкциях
РНБО не обязан кому-то и что-то доказывать
а тем более в суде.
   
Re: Данілов пропонує декому приготуватись

Та воно тупо провокатор цей еліпсоїд або невіглас.
Що йому доводити? Брите-стрижене.
Я так думаю, що те тупе своєю тупістю просто виводить на емоці, і після кожного поста на його адресу потім роздовбує свого клюва об жалобну кнопку.


В силу свого скудоумія воно не розуміє, якої шкоди завдає іншим своєю тупою брехнею, адже не кожен може розібратися в тонкощах законодавства. Вірять на слово. В тому числі і його брехні.

Таке враження, що його просто тупо відрядили заболтать гілочьку.
   
Re: Данілов пропонує декому приготуватись

дура
читай закон о санкциях
РНБО не обязан кому-то и что-то доказывать
а тем более в суде.
ти тупе бидло, якщо саме не розумієш змісту закону, то хоча б прислухайся до тих, хто на відміну від тебе закінчив юридичний вуз і трішки краще тебе орієнтується в чинному законодавстві.

Мене не цікавить твоє сране рнбо, бо не воно потім буде нести юридичну відповідальність за завідомо неправомочні рішення, що завдали значної шкоди власним громадянам.

Так що, засунь свого тупого язика собі у дупу і не відсвічуй у цій гілці.



Ти в тому законі про санкції згадку про громадян України не знайшло? То якого хуїшка тут розварнякалося?
   
Re: Данілов пропонує декому приготуватись

Та воно тупо провокатор цей еліпсоїд або невіглас.
Що йому доводити? Брите-стрижене.

и так, вы не способны опровергнуть то , что написано в законе ?
и поэтому перешли на личные оскорбления ))

ога ...
надеетесь , что вам не прилетит ?))
   
Re: Данілов пропонує декому приготуватись

Литвина  с нафталина достать

Це прорив  :facepalm:
   
Re: Данілов пропонує декому приготуватись

и так, вы не способны опровергнуть то , что написано в законе ?
и поэтому перешли на личные оскорбления ))

ога ...
надеетесь , что вам не прилетит ?))
якщо ти тупиш не па дєццкі, тобі вже по четвертому кругу вдовбують, що ти не правий, то тільки й залишається, що хуями тебе годувати.

Хіба не так?
   
Re: Данілов пропонує декому приготуватись

ти тупе бидло, якщо саме не розумієш змісту закону, то хоча б прислухайся до тих, хто на відміну від тебе закінчив юридичний вуз і трішки краще тебе орієнтується в чинному законодавстві.

Мене не цікавить твоє сране рнбо, бо не воно потім буде нести юридичну відповідальність за завідомо неправомочні рішення, що завдали значної шкоди власним громадянам.

Так що, засунь свого тупого язика собі у дупу і не відсвічуй у цій гілці.



Ти в тому законі про санкції згадку про громадян України не знайшло? То якого хуїшка тут розварнякалося?

ну что, дура
кто такой "субъект" в законодательстве тебе не ведомо - так  и запишем ))
и на хера столько  было писать ?
умнее бы выглядела  ...
   
Re: Данілов пропонує декому приготуватись

ну что, дура
кто такой "субъект" в законодательстве тебе не ведомо - так  и запишем ))
и на хера столько  было писать ?
умнее бы выглядела  ...
дурою маму свою називай, що такого ідіота на світ породила.

А якщо хочеш від мене почути роз*яснення, то звертайся ввічливо і з повагою.

І більше таких дебільних запитань не став, бо навіть чинне законодавство не зобов*язує по двічі відповідати на одне й те ж запитання, а тим більше на таке дебільне, як ти ставиш.


Але я добра, тому далбайобу типу тебе пояснюю востаннє:

Оскільки в самому Законі про санкції немає чіткої вказівки на громадян України, то це означає лише ОДНЕ: він не поширюється на загального суб*єкта, тобто, на громадян України. Він поширюється лише на спеціального суб*єкта, яким є НЕрезидент.

Крім того, для того, щоб закону про санкції дотримувалися громадяни України, в ньому самому повинно бути чітко прописано коло осіб, на яких він поширюється, а саме: у переліку повинні бути зазначені громадяни України. Якщо немає такого суб*єкта, то він і не зобов*язаний цей Закон виконувати.


І жодна срань господня не має права за його невиконання або порушення притягнути до відповідальності громадянина України.


ТАК твоїй дурєй башкі зрозуміло, чому той закон про санкції не може бути застосований до громадян?
   
Re: Данілов пропонує декому приготуватись

і взагалі, заїбав уже своїм дебільним талдиченням.

Я тобі вже не раз сказала: НЕМАЄ вказівки на громадян України, значить не поширюється.


Ще раз щось дебільне квакнеш - нахуи пошлю без розбору.
   
Re: Данілов пропонує декому приготуватись

Ось на, тримай, як у законі, що поширюється на громадян України, описується коло суб*єктів:


Закон "Про звернення громадян":


Стаття 1. Звернення громадян

Громадяни України мають право звернутися до органів державної влади, місцевого самоврядування, об'єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов'язків із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення.

Військовослужбовці, працівники органів внутрішніх справ і державної безпеки, а також особи рядового і начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби України мають право подавати звернення, які не стосуються їх службової діяльності.

{Частина друга статті 1 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1254-VI від 14.04.2009}

Особи, які не є громадянами України і законно знаходяться на її території, мають таке ж право на подання звернення, як і громадяни України, якщо інше не передбачено міжнародними договорами.
   
Re: Данілов пропонує декому приготуватись

дурою маму свою називай, що такого ідіота на світ породила.

А якщо хочеш від мене почути роз*яснення, то звертайся ввічливо і з повагою.

І більше таких дебільних запитань не став, бо навіть чинне законодавство не зобов*язує по двічі відповідати на одне й те ж запитання, а тим більше на таке дебільне, як ти ставиш.



научись не хамить ...
и не корчь из себя юриста-цацу
с лексикой базарной торговки
   
Re: Данілов пропонує декому приготуватись

хрю-хрю...
Паця, ну, я ж тебе попереджала, що більше панькатися з тобою і твоєю тупизною не буду.



Пройди нахуи. Рисцою.
   
Re: Данілов пропонує декому приготуватись

Ось на, тримай, як у законі, що поширюється на громадян України, описується коло суб*єктів:


 :facepalm1:
ознакомься  с субъектами права уже

Суб’єкт права — це особа, організація чи специфічні соціальні утворення(наприклад держава) за якими право визнає здатність бути носіями суб'єктивних прав і юридичних обов'язків.
Зміст

    1 Ознаки суб'єкта права
    2 Співвідношення суб'єкта права і суб'єкта правовідносин
    3 Види суб'єктів права
        3.1 Індивідуальні суб'єкти
        3.2 Колективні суб'єкти
        3.3 Громадські утворення


Останнє редагування: 13 березня 2021 23:12:50 від elipse
   
Re: Данілов пропонує декому приготуватись

Паця, ну, я ж тебе попереджала, що більше панькатися з тобою і твоєю тупизною не буду.



Пройди нахуи. Рисцою.


быдлячка,  не спорь со мной
   
Re: Данілов пропонує декому приготуватись

:facepalm1:
ознакомься  с субъектами права уже

Суб’єкт права — це особа, організація чи специфічні соціальні утворення(наприклад держава) за якими право визнає здатність бути носіями суб'єктивних прав і юридичних обов'язків.
Зміст

    1 Ознаки суб'єкта права
    2 Співвідношення суб'єкта права і суб'єкта правовідносин
    3 Види суб'єктів права
        3.1 Індивідуальні суб'єкти
        3.2 Колективні суб'єкти
        3.3 Громадські утворення
Тупе бидло, я тебе правильно зрозуміла, що громадянин України не є суб*єктом права?


Аткуда ви, бльядь, лєзєтє?  :facepalm:
   
Re: Данілов пропонує декому приготуватись

быдлячка,  не спорь со мной
завали свого тупого чорноротого хлєбальніка - про тебе ніхто і не згадає.


Просто, припини флудити в цій гілці, якщо ні вухом, ні рилом не кебаєш у цій темі.


Ти вже доПЄСділося, що громадяни України не є суб*єктами права.


Який ще пердл ти тут нам висереш?
   
Re: Данілов пропонує декому приготуватись Нове

завали свого тупого чорноротого хлєбальніка - про тебе ніхто і не згадає.


Просто, припини флудити в цій гілці, якщо ні вухом, ні рилом не кебаєш у цій темі.


Ти вже доПЄСділося, що громадяни України не є суб*єктами права.


Який ще пердл ти тут нам висереш?

дура
открой свою тему и там хоть усрись уже, животное

не можешь, быдло, двух слов связать без своих калоизвержений,
 то и не лезь, быдло, на форум.

Останнє редагування: 13 березня 2021 23:55:02 від elipse
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія