Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

впевнено повертається правдива історія (tu)

ПЄСдюки вже реагують на зображення ніка Oldboy як бичари на червону ганчірку.
І жодне не прочитало наданого матеріалу!
Асуждають!  :lol:
Мигоська порівняла Олді, з ганчіркою?


Ну і удружила.  :facepalm1:
   
Re: впевнено повертається правдива історія  (tu)

Сірко лекції в Сорбонні читав, а Бокстер мріє про бутилки в гузні

яка деградація  :(
   
не пускайте в гілочку аеліта.  Він тут швидко Сірка, а заодно і Олдбоя, лайном обкладе.... :lol:
   
ПЄСдюки вже реагують на зображення ніка Oldboy як бичари на червону ганчірку.
І жодне не прочитало наданого матеріалу!
Асуждають!  :lol:

Ти прочитала?
Що пишуть?
   
Re: впевнено повертається правдива історія  (tu)

Це коли накостиляв московітам під Полтавою? Чи коли його в Тобольськ відправили за зв'язок з Степаном Разіним?


коли листи Алєксєю Міхайловічу писав і з Шерємєтьєвим Виговського кошмарив
   
Re: впевнено повертається правдива історія  (tu)

Як виявилося, пам'ятник був нічийний, не стояв ні у кого на балансі і його дійсно розпиляли мисливці за металом. Потрохи усе щезало: то круп коня, то голова будьонівця. Як залишився каркас - то тоді вже демонтували.
Ну і біс  з ними з тими будьонаффцами.

Мистецьки то  була дуже достойна штука але ставився він з  ідеологічних принципів.
Такі  памятки довго не стоять або як у Відні тепер навіть стати не можуть)

Але 2 памятки козакам в Відні стоять хоча в тій битві хто 50 хто 250 козаків нарахував (армія Собеського 27тис)
   
Re: впевнено повертається правдива історія  (tu)

Мигоська порівняла Олді, з ганчіркою?


Ну і удружила.  :facepalm1:
Попри всі наші розбіжності пані(панна) Мирослава  дуже красиво обламала OldBoy-а:

Про те, що задачу ЗРОСІЙЩЕННЯ українців в Україні було виконано.
Сука на касі сатаніє через вимогу дотримуватися закону щодо української мови.
Які можуть бути інші трактування або різночитання, крім шаленої ненависті у суки до мови?
Ні, не просто виконано. Перевиконано.
   
Невже?
вже!
   
Ти вже таку хочеш?

До тих двох?

Ну і дірку тобі розробили, піддарасе...  :facepalm:
Не зважай на це брудне пришиблене ПЄСдюченя. Я його давно заігнорила.
   
Сірко лекції в Сорбонні читав, а Бокстер мріє про бутилки в гузні

яка деградація  :(
ти так кажеш, наче цей брудний ПЄСдюк у минулому житті був Сірком
воно не здеградувало - воно таке вродилося
   
Re: впевнено повертається правдива історія  (tu)

Це ще Олдбой не відкривав гілку на тему:"Чому в Галичині не було козаків" :lol: О то б залп був пердаків ...
   
Re: впевнено повертається правдива історія  (tu)

ти так кажеш, наче цей брудний ПЄСдюк у минулому житті був Сірком
воно не здеградувало - воно таке вродилося

ну то што тварюко, банка чи вже відро ?   


   
Re: впевнено повертається правдива історія  (tu)

Щось  трохи габридає кожен день натикатися на ФУПі на чисельні гілки від Олдбоя з різною маячнею.

Олдбой, у Вас що там, канікули і нема чим зайнятися? Чи Ви вже всіх скорбних макитрою у Полтаві  вилікували?

Чи це почалося весняне загострення та тиха шиза від карантину?

...Бо Ви вже  славетного  поцінювача пальмової олії у смаколтиках  Косташу переплюнули.
Муляє бухарському слава Аеліта. Але справа в тому, що Аеліт-мамчур
не спримається, як чужинець - він просто хвора людина.

А бухарський - то чужинець, якому Україна дала все, а він так віддячує.
Славу особи спешіал-орієнтації він тут вже набув, але ж комплекси нікуди не подінуться,
тим більше, як вдалося їх так вдало монетизувати...

Найсмішніше у цьому, як за нього відгавкуються кнурослави, яких він в їх українстві зневажає.
Це особливе шоу.
Навіть, шкодую інколи, що читаю тільки їхні цитати  :fan_1:
     
   
Re: впевнено повертається правдива історія  (tu)

Йопт
Далі срач((
Для тих хто не форумі  не для срачу.
Відповідь про пам'ятник Собеському в Відні.
Чому не стоіть.

Все починалося норм
Поляки (іх тут 45тис тільки з польськими паспортами)  звернулися про побудову памятки
Магістрат  виділив землю.
Проект і тд
Все б було норм.
Вже залили бетон. (І зараз бетон стоіть)
Але на річницю битви приіхали поляки з РП і частина з них правих почала мітинг.
Підірвались на виступи про круля  дійшло до расистських виступів.
В туристичному місці де весь світ панораму Відня фотографує  то особливо було "доречно"
Підтягнулися на гору Каленберг ліваки.
Пару десятків неадекватів кричали курва в сторону одних
Шайсе летіло в  сторону польських "туристів".
Срач як тут на форумі.
Дійшло до мордобиття під пиво.
Магістрат второпав що то йому без потреби і пам'ятник блоканув.

Наразі пройшло 5 років бетон потрохи тріскає 
Пам'ятник Собеському для Відня поки ніби в Кракові.

А там де мав бути Собеський поставлять просто напис:
«Завдяки європейському оборонному союзу для захисту Кракова та Відня, якому король Польщі Ян III. Собеський відіграв провідну роль у зняті облоги міста.
У цих битвах за Відень загинуло понад 50 000 людей з багатьох різних країн. Нехай цю подію пам’ятають, щоб завжди нагадувати людям про мирне співіснування в Європі! "

Шкода що король з Олеська поки не став
І адекватні поляки той срач засудили
Але пізно
Магістрат в роздумах
Може друга спроба поставити пройде без срачу
..
Натомість  козаки в 2х місцях Відня стоять.
Наші срачі не піднімали
Просто ставили))
   
Це ще Олдбой не відкривав гілку на тему:"Чому в Галичині не було козаків" :lol: О то б залп був пердаків ...

А ще не було гілки про Енеїду, на тему "чому козаки були в Трої" бо впевнено повертається правдива історія
   
Re: впевнено повертається правдива історія  (tu)

Олдбой щиро ненавидить все українське(не хохляцьке)
Миослава з ним не погоджується.
Все нормально!
   
Re: впевнено повертається правдива історія  (tu)

нема конструктиву  8-)
   
коли листи Алєксєю Міхайловічу писав і з Шерємєтьєвим Виговського кошмарив
Буває, він потім правда змінив свою думку, потім змінив ще раз і ще раз. Що поробиш навіть самі знамениті українці часом купуються на солодкі кацапські слова не розуміючи, що їх все-рівно обманють.
   
Re: впевнено повертається правдива історія  (tu)

Теж чув цю історію, трохи з глибшими подробицями про взяття тієї фортеці. Там ще є продовження, про те, як козаки додому поверталися і до історичних наслідків для України від того повернення.
   
Re: впевнено повертається правдива історія  (tu)

Теж чув цю історію, трохи з глибшими подробицями про взяття тієї фортеці. Там ще є продовження, про те, як козаки додому поверталися і до історичних наслідків для України від того повернення.



І скрізь по дорозі читали лекції в університетах
   
Re: впевнено повертається правдива історія  (tu)

Ну і біс  з ними з тими будьонаффцами.

Мистецьки то  була дуже достойна штука але ставився він з  ідеологічних принципів.
Такі  памятки довго не стоять або як у Відні тепер навіть стати не можуть)

Але 2 памятки козакам в Відні стоять хоча в тій битві хто 50 хто 250 козаків нарахував (армія Собеського 27тис)
Їх було 5 тисяч. Споряджав козаків Папа Римський. На них, власне, Собєський дуже покладався - це відомо з його листів до Марисеньки. "От сиджу я і думаю, як мені моїх козаків облаштувати" - якось так звучало.
Йшли з Собєським зі Львова - несли ікону Теребовлянської БМ.
Хто би їх там у бою рахував? Хіба що поляки пізніше байки снували.  А якби було їх 250, чи стояв би їм пам'ятник у Відні?
   
Re: впевнено повертається правдива історія  (tu)

Це ще Олдбой не відкривав гілку на тему:"Чому в Галичині не було козаків" :lol: О то б залп був пердаків ...
Що означає - не було козаків?  ;o
   
Re: впевнено повертається правдива історія  (tu)

Найсмішніше у цьому, як за нього відгавкуються кнурослави,
Так же ж по суті у гілці вона нічого не може написати - знань лише кавальчик, отож для кількості постів відгавкується.
Олдбой хоч якісь матеріали готує: вже дізнався, що Сірко існував, про австрійські двері вже чув. десь щось там у голові і осяде. А Мирослава - лише як перекупка на базарі: Кн..., Кн..., Св...ну і потік іншої дурні. Бідне воно, убоге, як і всі юльки.

Останнє редагування: 3 березня 2021 16:14:57 від ЛАРТА
   
Re: впевнено повертається правдива історія  (tu)
krd

бабушки-групи (с)
все на месте.
   
Даний дописувач ОЛДБОЙ є відомий форумний Україножер і русолюб....

 

Чому Олді це робить?

Він Україножер.



Україна в стадіі війни з Росіею
зіштовхувати ворогів  лобами багатотисячолітний метод.
СБУ почала з Медведчука може процес піде нижче .
він напевне себе розвідником вважае
   
Re: впевнено повертається правдива історія  (tu)

Що означає - не було козаків?  ;o


були гуцульські козаки?
тому що запорожські в Галичину якщо і ходили то тільки з метою, пардон, надрать жопу друзям ляхам і пограбувати селян   :laugh:
вірю що були  :love:


У 1836 р. Платон Лукашевич, один з ентузіастів «малороссийской старины», видав у Санкт-Петербурзі збірку «Малороссійскія и червонорусскія народныя думы и пѣсни». У передмові до галицької частини книжки він розповідав по тяжку долю місцевих русинів, вже п’ять сторіч як розлучених зі своєю батьківщиною – Росією. Але, на думку видавця, навіть в таких умовах галичани «сохраняют по сю пору привязанность к своему происхожденію и имени и слѣдовательно и к Россіи». На підтвердження цієї тези Лукашевич писав, що

Галичанин распрашивает заѣзжаго из Россіи гостя, о судьбѣ своих братьев Украинцев, он с радостію раздѣлит с ним свою убогую трапезу, чтобы узнать, что новаго об Украінских Козаках! Кто бы повѣріл, что Галицкій пастух знает гораздо болѣе дум о героях Украйны и ея исторію, нежели посѣделый Малороссійскій Козак. Он гордится подвигами Малороссіян, как своими собственными. Он радуется их счастію и успѣхам и тужит в прекрасных своих пѣснях «о пригодѣ Козацькои». Прочитайте со вниманіем Галицкія пѣсни, в них – если молодой Червонорусец хочет понравиться своим красавицам – то говорит, что он Козак из Украины и Козак «з роду»; в одной пѣснѣ, мать описывает своей дочери богатства Украйны и ея Козаков – врагов Полякам, журит ее, что-бы она не любила «Ляхов», а Козаков; в другой, дѣвушка умирает за любезним ея «Козаченьком»; в третьей, жена грозит своему мужу, что она оставит его и пойдет «в Украину с дѣтьми на свободу»; в четвертой, описываются похороны Козака и пр. и пр. Но важнѣійшія из пѣсен Червоноруссцов – это есть, без сомненія, Малороссійскія думы […] Галичане и поныне не забывают голосов этих волшебных эпопей, и поныне он приводят в сотрясеніе их души! Справедливо Малороссійскіе бандуристы говорят, что слава не умрет и не поляжет……
   
Re: впевнено повертається правдива історія  (tu)

коли листи Алєксєю Міхайловічу писав і з Шерємєтьєвим Виговського кошмарив
Та невже писав, невже грамотний був? А какім язіком писав? Чи не кацапським? А як думаєте, польську знав? Та взагалі-то поляки його шляхтичем вважають. А це значить, що і грамоти навчався - усіляким там грекам-латинам. Можна запідозрити, що і татарські-турецькі мови йому були потрібні.
Скільки разом?
Олдбой, а признайтеся нам, скількома мовами ви порозумієтеся зі співрозмовниками? Третя нашкребеться?
   
Олдбой щиро ненавидить все українське(не хохляцьке)
Миослава з ним не погоджується.
Все нормально!
це не ненавість ,як би ненавидив то мову не вивчив і не писав би нею
він методично зіщтовхуе українців лобами або дискредетуе українску державність притягуя россійскі наративи
там того тиждня СБУ якогось штуцера медведчуковського затримала який за 20 тисяч рублів їздив антиукраїнски репортажі знімав для кацапо тв
тут теж рублями тхне від Ішакова при чому невеликими суммами .
   
Re: впевнено повертається правдива історія  (tu)

І скрізь по дорозі читали лекції в університетах
Про лекції не знаю, а от що дівок іноземних гріли по дорозі то таки було.
Багато так і залишилося коло тих дівок, бо вже й діти намітилися, а кидати дівку з дитям то по козацьки.
   
Re: впевнено повертається правдива історія  (tu)

«Руська трійця» – як семінаристи львівської греко-католицької духовної семінарії прозвали трьох своїх колег – Маркіяна Шашкевича, Івана Вагилевича та Якова Головацького, були, очевидно, першими козакофілами з посеред галицьких русинів. Уклався цей «союз трьох» взимку-навесні 1833 р.[4]. За споминами Головацького, «програмою» «Трійці» було приблизно наступне:

упражняться в славянском и русском языках, вводить в русских кругах разговорный русскій язык, поднять дух народный, образовать народ и, противоборствуя полонизму, воскресить русскую письменность в Галиціи». Тож, семінаристи «постоянно, встрѣчаясь дома, в аудиторіях, на гуляньях, вездѣ мы втроем говорили, толковали, спорили, читали, критиковали, разсуждали о литературѣ, народности, исторіи, политикѣ и пр
   
Re: впевнено повертається правдива історія  (tu)

Про лекції не знаю, а от що дівок іноземних гріли по дорозі то таки було.
Багато так і залишилося коло тих дівок, бо вже й діти намітилися, а кидати дівку з дитям то по козацьки.


по дорозі куди?  ;o
   
Re: впевнено повертається правдива історія  (tu)

зачарованість козацтвом вплинула й на стиль роботи фольклористів із самими текстами народних пісень. Роман Кирчів на прикладі редакторської роботи Івана Вагилевича показав один зі шляхів «потрапляння» козаків до записів галицьких співів:

…у записі М. Тимняка… народної баладної пісні «Ой вже три дні, три неділі, як жовніра в лісі вбили» він замінив слово «жовніра» на «козака», слово «море» в двох місцях замінив на «Дунай», додав одразу в зачині рядки «Під явором зелененьким лежит козак молоденький» […]

Ці виправлення і доповнення …з авторською позначкою «усовершенія», тобто удосконалення тексту. Останні шість рядків запису цієї пісні, які починаються «Ой в неділю барзо рано ще й но сходит сонце, іде козак до дівчини, пукає в віконце», Вагилевич відділяє як іншу пісню, зазначаючи рискою між попереднім рядком і наведеним початком та приміткою «Відти до іной пісні-думки»[16].

Дослідник зауважує, що «слово “жовнір” замінив Вагилевич на “козак” і в інших записах М. Тимняка»[17].

Втім, вважаю, що подібні втручання були в першу чергу проявом захоплення козацтвом, а не спробами свідомих фальсифікацій. Схоже просто, що Вагилевич вважав, що «вірний», «початковий» текст має виглядати саме так – і про кого, як не про козаків, співали колись русини. Тим більше, випадки втручання до записаних пісенних текстів не є чимось надзвичайним для фольклористики першої половини ХІХ ст. Михайло Максимович, на чию збірку взорувалися молоді русини, так зазначив принципи «виправлення» текстів пісень при підготовці свого видання:

я старался сличать и соглашать разногласія; случалось сводить иногда двѣ в одну, либо одну раздѣлять на двѣ; я избирал как находил сходственнѣе с правильным смыслом и – сколько понимал – с духом и языком народным[18]

Очевидно, для русинських ентузіастів «правильным смыслом» уявлялося те, що русини мають співати про козаків. І виправлення були не так свідомим намаганням прищепити «козацьку ідею» галичанам, як проявом щирої віри «Трійці» у долученість їхнього краю до козацької традиції.
   
Re: впевнено повертається правдива історія  (tu)

У 1836 р. Платон Лукашевич,
Та який там Лукашевич? Є значно відоміші імена галицьких істориків -москвофілів : Антін Петрушевич, Денис Зубрицький, наприклад.
Визначні постаті, визначні історики. Знаю практично з перших рук родинних. Родинні джерела читала.
А у кацапських архівах точно знайдете, хто і як їм башляв. Це навіть не важко було зробити: австрійський гніт, польськиц шовінізм - і вуаля.
Олдбой, як вам треба такого матеріалу, як кацапи москвофільство просували в Галичині, на Закарпатті - та ви кажіть не соромтеся. Дисертацію напишете.
   
Re: впевнено повертається правдива історія  (tu)

Та який там Лукашевич? Є значно відоміші імена галицьких істориків -москвофілів : Антін Петрушевич, Денис Зубрицький, наприклад.
Визначні постаті, визначні історики. Знаю практично з перших рук родинних. Родинні джерела читала.
А у кацапських архівах точно знайдете, хто і як їм башляв. Це навіть не важко було зробити: австрійський гніт, польськиц шовінізм - і вуаля.
Олдбой, як вам треба такого матеріалу, як кацапи москвофільство просували в Галичині, на Закарпатті - та ви кажіть не соромтеся. Дисертацію напишете.


мені би краще матріальчик про гуцульсько-лемківське козацтво  8-)

а то люди он в текстах пісень жовнірів на козаків міняли щоб усім довести, що галичани то українці

   
Узбек в армии

Hа строевом смотре в вч проверяющий подходит к одному узбеку и спрашивает:
— Как служба?
Тот молчит.
— Я спрашиваю, как командир к тебе относится?
— Командир плохо: чурка, твою мать, по морде!
— А как замполит, ну, политрук?
— Политрука? Политрука карашо. Политрука сказала: мамка помрет — отпуск поедешь!

в стойбаті відслужив і в Україні доцентом історіком став ,вивчае єпоху часів козацьства

Останнє редагування: 3 березня 2021 16:51:03 від bassarabia
   
Re: впевнено повертається правдива історія  (tu)

«Руська трійця» – як семінаристи львівської греко-католицької духовної семінарії прозвали трьох своїх колег – Маркіяна Шашкевича, Івана Вагилевича та Якова Головацького, були, очевидно, першими козакофілами з посеред галицьких русинів. Уклався цей «союз трьох» взимку-навесні 1833 р.[4]. За споминами Головацького, «програмою» «Трійці» було приблизно наступне:

упражняться в славянском и русском языках, вводить в русских кругах разговорный русскій язык, поднять дух народный, образовать народ и, противоборствуя полонизму, воскресить русскую письменность в Галиціи». Тож, семінаристи «постоянно, встрѣчаясь дома, в аудиторіях, на гуляньях, вездѣ мы втроем говорили, толковали, спорили, читали, критиковали, разсуждали о литературѣ, народности, исторіи, политикѣ и пр
Зовсім не так. Тхне таки кацапською інфою, аж смердить.
Руською Трійцею назвали себе самі. Створили і видали перший альманах рідною руською мовою (не московською)- Русалка Дністрова. Аж у Пешті самотужки друкували, а австріяки майже все відібрали і знищили.
Шашкевич - народний герой, будитель галицького люду. Головацького - купили, змосквофілився, мусів тікати до  Відня. а Вагилевич - спольщився.
Один залишився у полі воїн - Шашкевич, але не здався. Згас у 32, проте навіки залишився у пам'яті нащадків.
   
Re: впевнено повертається правдива історія  (tu)

вірю що були  :love:
Я знала, що крапля камінь точить.
Прочитайте собі про Петра Сагайдачного і він на Січі такий був не один.
   
Re: впевнено повертається правдива історія  (tu)

мені би краще матріальчик про гуцульсько-лемківське козацтво  8-)
Знайдіть собі про гуцульських, буковинських стрільців.
А можете почитати про опришків - теж цікаво.

Взагалі-то, Олдбой, ми то все з дитинства знаємо - віршики Шашкевича в колисці ще говорили...ітд.
Про москвофілів навіть адреси у Львові вам скажу, альманах вдома маю. То не цікаво, бо нічого нового.
Ви нам ліпше про басмачів розкажіть, як воно насправді було.
Моя мама колись випадково розмову підслухала, як у СА кацапи кишлаки зачищали...
Тобто кацапську сторону чули, а ось узбецьку - ні. Ви на якому боці?  :shuffle:

Останнє редагування: 3 березня 2021 16:56:26 від ЛАРТА
   
Re: впевнено повертається правдива історія  (tu)

не люблять правдиву історію
То розкажи правдиву історію свого народу , а ми подивимось чи ми її любимо.
 :pooh_lol:
   
То розкажи правдиву історію свого народу , а ми подивимось чи ми її любимо.
 :pooh_lol:
Ссорятся два узбека:
— Мамед, ты такой паршивый…
— Ну и что?
— Да я… Я твою жену *бал…
— Ну и что?
— Да я… Я твою мать *бал…
— Ну и что?
— Да я… Я твою дочь *бал…
— Ну и что?
— Да я… Я твоего отца *бал…
— Ну и что?
— Да я… Я в твоей стайне ишака *бал…
— Что-о!
Мамед в гневе выхватывает кинжал:
— Серого или белого?!
— Белого!
Мамед успокоенно прячет кинжал:
— Это не страшно… Белый — это брата, а серый — мой!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія