Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

«Днєпр – ето рускій город всєгда бил» – у Дніпрі в кафе працівниця відмовилася обслуговувати відвіду

Ні, ти намагаешься увести розмову в інше русло

В яке інше?
Питання більш ніж по темі.тим паче в контексті Десантника.а не відповідаєш ти на ці запитання і так зрозуміло чому  :laugh:
   
 Якій організували російськомовні кияни, бо хотіли позбавитися донецького Януковича. Позбавились, але разом з Кримом. До речі вас про це попереджали, ще до того, як Майдан перейшов у гарячу фазу, але ви і слухать нічого не хотіли.




яких тільки нісенітниць не почуєш на форумі, трясця його мамі
   
в законі нічого про такі історії немає. Так як конкретно для тебе особисто виглядає цей закон? Як він тебе ображає? Тобто: чи образить тебе якщо від касирки ти почуєш українську? Образить?

Мені в данному випадку похер на закон. Не переношу коли бикують, приїхв пан зі Львова до Одеси, йде поважний пан і тикае усім що це Україна і всі з ним мають спілкуватись українською, або тупа ідіотка на касі оре - я не понимаю ваши тістечка, говорите со мной нормально!
Обидва випадки за це треба пороти.
Щодо Десантника, то війна на фронті це кращий доказ що людина за Україну, навіть на порядок більший ніж львівянин Динозавере який втік у Польшу.
Який ще мае бути в даному випадку мовний ідентіфікатор? Хто більшій патріот?
Все це дуже небезпечна ігра і я не бачу тут рішеня.
Якщо хтось думае що хоп- хоп і всі розмовляють українською, мушу розвіяти цю думку, бо візьмить Брайтон, там декілька тисяч населення адле російскька там назавжди!
То ж ці потуги і бажання що вся Україна буде розмовляти українською, це утопія.
   
В яке інше?
Питання більш ніж по темі.тим паче в контексті Десантника.а не відповідаєш ти на ці запитання і так зрозуміло чому  :laugh:

Тощо ти мав сккзати - гнида хто таке написав. А ти почав - а що в цьому поганого? Тобто почав вигороджувати це гнідство. Тобто ти згоден з такой думкой. І це ключове
   
в законі нічого про такі історії немає. Так як конкретно для тебе особисто виглядає цей закон? Як він тебе ображає? Тобто: чи образить тебе якщо від касирки ти почуєш українську? Образить?

У цій гілці я не обговорюю закон, я дивлюсь на світогляд... це пропасть
   
Не переношу коли бикують
закон не має відношення до якихось умовних бикунів. Закон про те що тебе, персонально тебе обслугують українською.

Персонально тебе звернення касира українською образить? Дуже просто. Дай відповідь.
   
Я так  розумію що ти  з тих що:  Какая  разница?
Якщо так  то чому  б не українською?

я з тих, що розумнi i кому вiйни тупокiнечникiв з гострокiнечниками нецiкавi.
Ходи собi здоровий
   
закон не має відношення до якихось умовних бикунів. Закон про те що тебе, персонально тебе обслугують українською.

Персонально тебе звернення касира українською образить? Дуже просто. Дай відповідь.

Ні. Але коли мене будуть вимушувати розмовляти, при том якщо вони будут бачити що це не моя мова, то тут вже селяві
   
Тощо ти мав сккзати - гнида хто таке написав. А ти почав - а що в цьому поганого? Тобто почав вигороджувати це гнідство. Тобто ти згоден з такой думкой. І це ключове

Давай ти мені не будеш розказувати,що я маю робити..
І тим паче я тобі піддакувати не буду,коли ти вигадав і притягнув в тему якусь бездоказову куйню
Та й доволі показово,як ти злився з питання "а що поганого в тому,щоб почати спілкуватись українською"  :)
   
Давай ти мені не будеш розказувати,що я маю робити..
І тим паче я тобі піддакувати не буду,коли ти вигадав і притягнув в тему якусь бездоказову куйню
Та й доволі показово,як ти злився з питання "а що поганого в тому,щоб почати спілкуватись українською"  :)

Оце і е злив шановний))
   
Ні. Але коли мене будуть вимушувати розмовляти, при том якщо вони будут бачити що це не моя мова, то тут вже селяві

Ти намагаєшся зараз пересмикувати,але робиш це доволі недолуго
Хто тебе буде змушувати говорити українською?Конкретизуй
   
Оце і е злив шановний))

Бугага.Турч,ну це ж настільки примітивно і тупо з твого боку.старієш :laugh:
   
Ти намагаєшся зараз пересмикувати,але робиш це доволі недолуго
Хто тебе буде змушувати говорити українською?Конкретизуй

Мене конкретно ще в цій країні ніхто не примушував!!
Хай тількі спробують  :laugh:
АЛЕ! - Ключове але!
Ми обговорюемо конкретні випадки бикоццтва
Люди, які в реалі душки і лагідні дипломати, потім сідають за комп і пишуть наявні гадощі тут. - щелепа не така, за урал, свінособача мае бути знищена ...бла-бла - бла
Це не що інше як реальні думки певной частини населення. Поки що думки. Але вони ведуть до розколу і цей розкол все більше нажаль.
   
Бугага.Турч,ну це ж настільки примітивно і тупо з твого боку.старієш :laugh:

Так це дуже примітівно - «а що поганого в мові»?  :laugh:  ти ще квіточкой тако обличчя прикрий при цьому  :laugh:
   
Україні від совка дістався дуже ласий шматок

величезна територія в центрі Європи, 50 млн населення

але це все треба інтегрувати, а для для цього, як не крути, треба ума і зваженої політики

а от із цим біда  :(

гонору багато а ума мало, далі ніж "а ти кто такой" не виходить думати
(tu) це очевидно, і дуже сумно від того :sad:
   
Галичанин терпів тоді твою російську лише з тактичних міркувань. І чекав коли настане час діяти. І ось він настав!  :D

Проблема в том, что второй раз так обмануть уже не получится)
   
Це мій запис щодо плану дій у 2013 році на Майдані. Тоді лунали заклики що не важливо якою ви мовою спілкуетесь, біда в нас зараз одна!

   
Це мій запис щодо плану дій у 2013 році на Майдані. Тоді лунали заклики що не важливо якою ви мовою спілкуетесь, біда в нас зараз одна!

https://youtu.be/OQk4TYLhO18

 так це ж "Свобода",

  нарешті і Турчинов став симпатиком "Свободи" і Фаріон.
   
Це мій запис щодо плану дій у 2013 році на Майдані. Тоді лунали заклики що не важливо якою ви мовою спілкуетесь, біда в нас зараз одна!

И тогда это слушали, развесив уши, а теперь не выйдет :rotate:

Останнє редагування: 19 лютого 2021 20:37:53 від Келаврик
   
а мене ніколи ніхто не русифікував, і мені абсолютно не пече у гузні, якщо хтось поряд говорить російською.

і немає ніякого бажання когось примушувати змінювати людям мову, яка їм подобається.  Я вважаю, що це їхнє право обирати мову, релігію та інше, що належить до сфери індивідуальних свобод.

а тобі раджу воювати із тоталітаризмом у власній макітрі.
ну є люди які не визнають чужі права,
і намагаються підкорити собі всіх з ким не згодні. :facepalm:
   
Мене конкретно ще в цій країні ніхто не примушував!!
Хай тількі спробують  :laugh:
АЛЕ! - Ключове але!
Ми обговорюемо конкретні випадки бикоццтва
Люди, які в реалі душки і лагідні дипломати, потім сідають за комп і пишуть наявні гадощі тут. - щелепа не така, за урал, свінособача мае бути знищена ...бла-бла - бла
Це не що інше як реальні думки певной частини населення. Поки що думки. Але вони ведуть до розколу і цей розкол все більше нажаль.

  мовні закони треба виконувати так само як і інші...

  "вивозити за Урал" - це ексклюзивна фішка москалів, окрім них ніхто інший таким не займався...

   "а мене за що?" (с)


   
И тогда это слушали, развесив уши, а теперь не выйдет :rotate:

  "Свободу" ти можеш і зараз послухати, - ті самі промови і дії що були тоді...
   
ну є люди які не визнають чужі права,
і намагаються підкорити собі всіх з ким не згодні. :facepalm:

  саме так, є такі, котрі намагаються порушувати українські закони...

   бо їм так "зручніше"...
   
який тспроб силової експансії проблем буде більше а толерантності менше.

і в тих регіонах де російськомовних більшість, бикування меншості завершиться закономірною поразкою
цього не розуміти можна лише після ампутації мозку :facepalm:
   
примітивний лобовий напор дає реакцію прямо протилежну бажаній
так, принаймні це цілком логічно
   
Тому що у Львові українська скрізь.


та ні
я от у Східниці регулярно відпочиваю. персонал із навколишніх сіл. у них перші фрази традиційно російською. мене аж дратує іноді
чому вони всіх відпочиваючих вважають російськомовними?
   
Так це дуже примітівно - «а що поганого в мові»?  :laugh:  ти ще квіточкой тако обличчя прикрий при цьому  :laugh:

І ти ще будеш після цього заперечувати,що кацап з тебе пхне з усіх шпар?  :facepalm1:  :)
   
та ні
я от у Східниці регулярно відпочиваю. персонал із навколишніх сіл. у них перші фрази традиційно російською. мене аж дратує іноді
чому вони всіх відпочиваючих вважають російськомовними?

  бо ти не кажеш пані а блеєш "женщіна"...
   
Мене конкретно ще в цій країні ніхто не примушував!!
Хай тількі спробують  :laugh:
АЛЕ! - Ключове але!
Ми обговорюемо конкретні випадки бикоццтва
Люди, які в реалі душки і лагідні дипломати, потім сідають за комп і пишуть наявні гадощі тут. - щелепа не така, за урал, свінособача мае бути знищена ...бла-бла - бла
Це не що інше як реальні думки певной частини населення. Поки що думки. Але вони ведуть до розколу і цей розкол все більше нажаль.

Іпануццо.ну а ти зараз намагаєшся виправдати хамство і порушення закону.і ти реально вважаєш себе кращим?
   
  саме так, є такі, котрі намагаються порушувати українські закони...

   бо їм так "зручніше"...
недосконалі закони треба переписувати, і чим скоріше тим краще
   
недосконалі закони треба переписувати, і чим скоріше тим краще

   авжеж, - тре посилювати вимоги мовних законів, так як це пропонував Мухарський...

   
ну є люди які не визнають чужі права,
і намагаються підкорити собі всіх з ким не згодні. :facepalm:
Є люди які  вважають що їх права  важливіші  за інших і  їх мова має бути  вищою за інші мови, вони не хочуть  в міжнаціональному спілкуванні використовувати  державну мову, вони вважають  що  усі в цій  державі  повинні  знати мову  їх національної меншини.
   
И тогда это слушали, развесив уши, а теперь не выйдет :rotate:

Никаких развешиваний ушей. Партия Регионов, Янукович и вся мародерская шобла - зло абсолютное!
   
Мені в данному випадку похер на закон. Не переношу коли бикують, приїхв пан зі Львова до Одеси, йде поважний пан і тикае усім що це Україна і всі з ним мають спілкуватись українською, а

Так,ці хохли вкрай акуєлі.набрались вже нахабства в Україні українською спілкуватись  :facepalm1:
   
ну і що в результаті?
хтось від цього перейде на українську, чи любитиме більше українську мову?
Конечно, зі мною вже два місяці ніхто ...ніхто в сфері обслуговування не говорив кацапською
Від стоматолога до ресепшена в спорт лайфі
І всі ... всі говорять нормальною українською, навіть без суржиків і акцентів
   
Конечно, зі мною вже два місяці ніхто ...ніхто в сфері обслуговування не говорив кацапською
Від стоматолога до ресепшена в спорт лайфі
І всі ... всі говорять нормальною українською, навіть без суржиків і акцентів


бач який ти ясновельможний пан
нарешті дочекався і запанував у своїй сторонці  (tu)
   
Памятаю Десантнику тут хтось написав
- воюй воюй за Україну, але все одно будемо тебе змусивати розмовляти українською відразу після перемоги.
Я думав тоді це якись критин написав, але дивлюсь зараз це якась ідея фікс в багатьох дописувачив тут.
Це прикро. Якщо це так, то це питання треба вирішувати раз і назавжди. Це вже гнидство
Може і писав хтось таке йому,може навіть  і кретин писав,але Деснтник останні дописи пригадую українською робив.
Для мене це ознака людини мислячої , яка не реагує на ідіотські подразники.
   
Ну і заграви тут :lol:   Еееххх всю б цю енергію б мені щоб сніг розкинути чи розтопити, вже б підсніжники на грядці розцвітали  :D
   
Є закон, якщо ти кацап, і не на роботі, говори па русскі хоч до усрачки.. А якщо на роботі, вабачай  :D
   
Так,ці хохли вкрай акуєлі.набрались вже нахабства в Україні українською спілкуватись  :facepalm1:

Да ,  сцуко,  абнаглєлі, б***ь. Так глядіш і українскій прідецца учіть в Українє. Ужас просто...

Фашизм какой-то . Вот учіть рускій в Росії ето савсем другоє дело.


Останнє редагування: 19 лютого 2021 23:11:01 від Людас
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія