Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ну і перед сном :scenic:

Re: ну і перед сном  :scenic:

А хто тобі сказав, що я з тобою веду наукову дискусію?


та то я вас плутаю
тут он один паралельно вимагає дати повну статистичну викладку на кількість українців у армії РІ
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

Та то ви звиваєтеся як вуж на пательні і продовжуєте писати дурню. Ніби першокласник, що хоче поговорити про Вищу математику, знаючи лише додавання і віднімання.


то ти лартуся, прости сидиш і не розумієш про шо дяді говорять

але знаєш за яку команду вболівати  :laugh:
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

то ти лартуся, прости сидиш і не розумієш про шо дяді говорять
Пустодзвін одного хлопця зовсім зрозумілий. І звідки той пустодзвін дзенькає - теж.
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

Принаймні, в анкеті  :laugh:

Гаразд, прийнято!

Тоді, Ого-го українець, розкажи, чому тобі так кортить
паплюжити свою українську націю?
Ти вважаєш себе унтерменшем?


то ти просто плутаєш поняття "дебіли" і "українська нація"

можливо із провокативною метою
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

Доктор, гдє Ви бєрьотє такіє картінкі?  :gigi:

В школах часто публікують те що не пройшло редакцію, такі підручники є скоріше навчанням для вчителів і не рекомендуються для роботи у класі, тільки позакаласне...

Олді це тащить з уських ресурсів... Йому за це має бути соромно, Аелітствує, як Віцин форумний.
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

мені просто смішні твої спроби вибратись із глухого кута, куди ти сам себе загнав

ти почав придиратись до слова, і тепер уже не знаєш до чого іще прискіпатись. Далі я тобі можу дати результати перепису і зробити корекцію на співвідношення великоросів і малоросів. Суттєво нічого це не поміняє. Тим більше що мінус по великоросам із українських губерній буде компенсованим малоросами із російських губерній.

Це не "придиратись" називається, а просте бажання отримати обгрунтування використаному, але не визначеному тобою слову.
Якби ти в своїй дисертації застосував таке слово  у своїх твердженнях, то у тебе ОБОВ'ЯЗКОВО попросили б уточнити, що воно означає. Це ж елементарно для науковця. Бачу, що ти такий науковець, як з собачого хвоста сито.

То зроби "екстраполяцію" і посміємось разом.
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

Це не "придиратись" називається, а просте бажання отримати обгрунтування використаному, але не визначеному тобою слову.
Якби ти в своїй дисертації застосував таке слово  у своїх твердженнях, то у тебе ОБОВ'ЯЗКОВО попросили б уточнити, що воно означає. Це ж елементарно для науковця. Бачу, що ти такий науковець, як з собачого хвоста сито.

То зроби "екстраполяцію" і посміємось разом.


для чого?  :laugh:

точної цифри не буде
а приблизна цифра ніякої різниці по суті не дає, хай це буде 20.1% чи 19.9%

чого ти хочеш взагалі окрім того щоб не визнавати як сів у калюжу із "обгрунтуванням правильності возвеличення славної перемоги"?
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

хоча насправді РІ вийшла із війни до її закінчення


і знову неточність.
Не вийшла, а, фактично, капітулювала, не спромігшись вести війну з німцями.
про "розвальників" імперії українців - смішно.
Розвалили її ж самі московити, своєю недолугою економічною, політичною і культурною політикою.
А потім другі московити, червоні, відновили ту ж імперію під іншим рапором, і ще гіршу, ніж була до того.
І ця розвалилася.
І буде валитися далі (не сьогодні))
Бо це неминучий історичний процес.
І так само неминуче становлення України, з певними втратами, що теж є неминучим історичним процесом.


пс
Мав змогу відновити Росію навіть Денікін, якби визнав право України на автономію,
коли це пропонував йому Скоропадський. Тоді, у 1918 році вони разом могли б стати єдиним фронтом проти більшовиків.
Але корона великодержавності придавила Денікіну мізки.
Наприкінці 19-го корона трохи попустила, об"єдналися з УГА на приципах спільної боротьби із спільним ворогом - більшовиками, але було вже пізно.
Власне, тоді, в 1919 році, все визначив Махно.
Якби у другій половині 19-го він приєднався до УНР - Украна встояла б.
Але він приєднався до своїх ідейних побратимів, які двічі використали його, а зміцнившись, знищили.
Роком пізніше, генерал Врангель спробув бодай частково спертися на українські сили, але теж вже було запізно.
Більшовицька армія мала за 1 000 000 солдатів.
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

на це вона взагалі ніяк не вплине
бо ти ляпнув дурницю, яку нічим підтвердити чи спростувати не можна.
визнання українців як народу мало би полягати хоча би у формуванні такої адмін-територіальної одиниці як Україна.

у АУІ багато хто мали таке визнання, зокрема, балканські словяни. А українці не мали нічого подібного і близько.

Визнання існування народу не обов'язково означає називання якоїсь області за назвою цього народу.
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

Визнання існування народу не обов'язково означає називання якоїсь області за назвою цього народу.


ну да, як же ж я забув

справжнє визнання народу це дозвіл свормувати добровольчий загін, прийнятий у ситуації війни, коли бракує гарматного мяса.
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

для чого?  :laugh:

точної цифри не буде
а приблизна цифра ніякої різниці по суті не дає, хай це буде 20.1% чи 19.9%

чого ти хочеш взагалі окрім того щоб не визнавати як сів у калюжу із "обгрунтуванням правильності возвеличення славної перемоги"?
Ну що ж, давай візьмемо твої 20%. Але це надзвичайно "в середньому", бо в складі були 147-й піхотний Самарський полк і 148-й піхотний Каспійський полк. З огляду на це можна сміливо ділити навпіл.


Якою була чисельність кацапських військ в боях за цю гору?
Я не знаю, тому у тебе запитую. Адже, якщо ти сказав, що "значна кількість", то мав би відштовхуватись від цифр.

Останнє редагування: 25 січня 2021 14:26:11 від StepbyStep
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

хоча насправді РІ вийшла із війни до її закінчення
і знову неточність.
Не вийшла, а, фактично, капітулювала, не спромігшись вести війну з німцями.
про "розвальників" імперії українців - смішно.
Розвалили її ж самі московити, своєю недолугою економічною, політичною і культурною політикою.
А потім другі московити, червоні, відновили ту ж імперію під іншим рапором, і ще гіршу, ніж була до того.
І ця розвалилася.
І буде валитися далі (не сьогодні))
Бо це неминучий історичний процес.
І так само неминуче становлення України, з певними втратами, що теж є неминучим історичним процесом.


пс
Мав змогу відновити Росію навіть Денікін, якби визнав право України на автономію,
коли це пропонував йому Скоропадський. Тоді, у 1918 році вони разом могли б стати єдиним фронтом проти більшовиків.
Але корона великодержавності придавила Денікіну мізки.
Наприкінці 19-го корона трохи попустила, об"єдналися з УГА на приципах спільної боротьби із спільним ворогом - більшовиками, але було вже пізно.
Власне, тоді, в 1919 році, все визначив Махно.
Якби у другій половині 19-го він приєднався до УНР - Украна встояла б.
Але він приєднався до своїх ідейних побратимів, які двічі використали його, а зміцнившись, знищили.
Роком пізніше, генерал Врангель спробув бодай частково спертися на українські сили, але теж вже було запізно.
Більшовицька армія мала за 1 000 000 солдатів.


а що Скоропадський, гетьман без армії.
який був німецьким проксі і навіть охорона у нього із німецьких солдат була

абсолютно далекий від народу і не підтриманий народом

більшість українців воювала за більшовиків, а у Скоропадського у розпорядженні було 10-15 тисяч штиків, і то оптимістично.
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

Олді це тащить з уських ресурсів..
В Кацапії цілі інститути працюють над таким матеріалом, який призначений для олдбоїв і аелітів. Не треба особливо шукати. Усе готове.
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

Ну що ж, давай візьмемо твої 20%. Але це надзвичайно "в середньому", бо в складі були 147-й піхотний Самарський полк і 148-й піхотний Каспійський полк. З огляду на це можна сміливо ділити навпіл.


Якою була чисельність кацапських військ в боях за цю гору?
Я не знаю, тому у тебе запитую. Адже, якщо ти сказав, що "значна кількість", то мав би відштовхуватись від цифр.
два Юлька чубляться хто більше не любить Україну без ВОНИ. :facepalm1:
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

два Юлька чубляться хто більше не любить Україну без ВОНИ. :facepalm1:

Це називається "як дурний з мосту".
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

Ну що ж, давай візьмемо твої 20%. Але це надзвичайно "в середньому", бо в складі були 147-й піхотний Самарський полк і 148-й піхотний Каспійський полк. З огляду на це можна сміливо ділити навпіл.


Якою була чисельність кацапських військ в боях за цю гору?
Я не знаю, тому у тебе запитую. Адже, якщо ти сказав, що "значна кількість", то мав би відштовхуватись від цифр.


овруцький і кременецький полки

були головними ударними силами
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

На відміну від історії про 28 панфіловців, ця історія справді мала місце бути.


мала бути
тільки в книжці все одно брехня

армія РІ таки взяла ту гору, втекли хоробрі галичани  :(
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

а я більший українець ніж ти

ти трішечки українець, а я ого-го який

Ні, Олдбой.

Ти так і залишився малоросом. З постійною огладкою на свого великого руського "братєльніка".
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

Ні, Олдбой.

Ти так і залишився малоросом. З постійною огладкою на свого великого руського "братєльніка".


а ти бандерівка із оглядкою на тата Адольфа чи що?  :S
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

ну да, як же ж я забув

справжнє визнання народу це дозвіл свормувати добровольчий загін, прийнятий у ситуації війни, коли бракує гарматного мяса.

Це теж. А в умовах миру - це дозвіл цьому народові мати свою церкву і свою школу.
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

Смотрите, какая цитатка мне попалась.

«Режим, использующий патриотизм для прикрытия коррупции, доведет до того, что вместе с коррупцией на помойку выкинут и патриотизм».
 Ключевский В.О.

 (tu)  (tu)
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

мала бути
тільки в книжці все одно брехня

армія РІ таки взяла ту гору, втекли хоробрі галичани  :(

Це вже неважливо. Важливо, що ніякої РІ, як і АУІ більше не існує.
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

Це вже неважливо. Важливо, що ніякої РІ, як і АУІ більше не існує.


ну хоч раз же я з тобою повинен був погодитись  :gigi:
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

то ти просто плутаєш поняття "дебіли" і "українська нація"

можливо із провокативною метою

Але ж це не я, а ти вже багато років постиш тут теми,
як ти кажеш, про "дебілів". При чому, ці "дебіли"
виявляються виключно українцями.
Це співпадіння, чи, таки, ти робиш це,
за твоїм виразом, "з провокативною метою"?
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

а ти бандерівка із оглядкою на тата Адольфа чи що?  :S

А я себе ні з ким не порівнюю, на відміну від тебе. Це ж ти звик визначати, хто більший українець, а хто менший?

І дуже дивно, чого ти так само не пишаєшся своєю єврейською кров'ю. Або узбекською?

Чи на єврейських чи узбецьких форумах ти кричиш, що ти ого-го який єврей, чи ого-го який узбек? На відміну від тих, хто, по твому визначенню, тіко трошечки єврей чи трошечки узбек?
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

Але ж це не я, а ти вже багато років постиш тут теми,
як ти кажеш, про "дебілів". При чому, ці "дебіли"
виявляються виключно українцями.
Це співпадіння, чи, таки, ти робиш це,
за твоїм виразом, "з провокативною метою"?


ти неуважно стежив за моєю творчістю, це прикро

але загалом нормально, що живучи в Україні в основному бачиш українців а не когось іншому

хоча у нас є ті, кого більше всього цікавлять коники із гімна в сиктивкарі, і свіжі випуски Скабєєвої, при чому це вважається дуже патріотичним
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

А я себе ні з ким не порівнюю, на відміну від тебе. Це ж ти звик визначати, хто більший українець, а хто менший?

І дуже дивно, чого ти так само не пишаєшся своєю єврейською кров'ю. Або узбекською?

Чи на єврейських чи узбецьких форумах ти кричиш, що ти ого-го який єврей, чи ого-го який узбек? На відміну від тих, хто, по твому визначенню, тіко трошечки єврей чи трошечки узбек?


я би із задоволенням пишався "єврейською кровю", але нема. нічого не можу зробити.  можу тільки щоб тобі приємно було "попишатись"  :laugh:
а по узбецькій та українській, то мені є чим пишатись окрім "крові".

загострення національної ідентифікації воно, як правило, обумовлене рентними мотивами

людям здається, що це якось може підняти їх у правах.

ніби коли один вася пупкін так клоп вонючий, а коли МИ, так ухххх

для мене це більше як казав Франко "собачий обовязок" ніж привід рвати тєльняшку і чогось вимагати
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

я би із задоволенням пишався "єврейською кровю", але нема. нічого не можу зробити.  можу тільки щоб тобі приємно було "попишатись"  :laugh:
а по узбецькій та українській, то мені є чим пишатись окрім "крові".

загострення національної ідентифікації воно, як правило, обумовлене рентними мотивами

людям здається, що це якось може підняти їх у правах.

ніби коли один вася пупкін так клоп вонючий, а коли МИ, так ухххх

для мене це більше як казав Франко "собачий обовязок" ніж привід рвати тєльняшку і чогось вимагати

якщо ти це розумієш, нащо підбурюєш неокрєпшиє уми?
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

я розумію, що неокрєпшиє уми в угарі шовінізму несуться в стіну головою
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

Как хорошо, что дети уже взрослые
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

Це теж. А в умовах миру - це дозвіл цьому народові мати свою церкву і свою школу.
Та ты шо?
Так значит проклятый царизьм вызнав и чечен, и осетин с татарами народами со всеми вытекающими?

В соответствии с приказом императора Николая II о создании Кавказской туземной конной дивизии от 23 августа 1914 года дивизию составляли управление и три бригады по два кавказских туземных конных полка (каждый в 4 сотни). В состав дивизии входили следующие формирования:

    1-я бригада состояла из Кабардинского конного полка (состоявшего из кабардинцев и балкарцев) и 2-го Дагестанского конного полка.
    2-я бригада состояла из Татарского конного полка (состоявшего из азербайджанцев («закавказских татар» или «тюрок» по тогдашней терминологии)) и Чеченского конного полка.
    3-я бригада состояла из Черкесского конного полка (состоявшего из черкесов, абазин, абхазов и карачаевцев) и Ингушского конного полка.

Согласно утверждённым штатам, каждый конный полк состоял из 22 офицеров, 3 военных чиновников, 1 полкового муллы, 575 строевых нижних чинов (всадников) и 68 нестроевых нижних чинов.

Дивизии также были приданы Осетинская пешая бригада и 8-й Донской казачий артиллерийский дивизион.
  :lol:


Останнє редагування: 25 січня 2021 15:40:07 від SOUTH BLOOD
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

Та ты шо?
Так значит проклятый царизьм вызнав и чечен, и осетин с татарами народами со всеми вытекающими?

Так і є. І що? Що сказати хотіло, убоге? Чи просто вирішило показати свою обізнаність?
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

Так і є. І що? Що сказати хотіло, убоге? Чи просто вирішило показати свою обізнаність?
Только то, шо ты долюбоеб. И что все эти туземные полки шо в РИ, шо в АУИ аж нихера не значили, как бы ты не надувал жабу своей многозначительности .
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

Только то, шо ты долюбоеб. И что все эти туземные полки шо в РИ, шо в АУИ аж нихера не значили, как бы ты не надувал жабу своей многозначительности .

Їх тому і створювали, щоб вони ніхера не означали.
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

більшість українців воювала за більшовиків

це - чиста брехня.

 У Скоропадського був лише один німецький взвод, який охороняв виключно резиденцію.
На листопад 1918 року в Скоропадського було кілька дивізій. Звісно, цього було мало.
У листопаді розпочалася мобілізація і на весну мало бути не менше 150 000.
Але 14 листопада його завернуло вправо, на федерацію з Московією,
що було розцінене українською елітою як зрада (згодом і сам Скоропадський визнав помилковість цього рішення)
і почалося антигетманське повстання.


про більшовиків-українців.
У 1917 році в київській прторганізації  було всього кілька українців
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

спочатку було 100 тисяч, це в осноному були полки царської армії. які в умовах безвладдя почали орієнтуватись на київську владу

потім із них половина дезертирувала, половина відмовилась воювати проти більшовиків і перебігли, залишилось тисяч 10-15 і ніяких масштабних бойових дій уже вести було не можливо

для прикладу, у Махна чисельність бійців коливалась навколо 60-80 тисяч.

Махно зрештою перейшов на бік більшовиків
Терпило теж перейшов на бік більшовиків
українська галицька армія зрештою перейшла на бік більшовиків
при тому і армії Муравйова, і в армії Будьоного близько третини становиил українці

ну і для прикладу, поляки розбили  армію Будьоного тому, що зібрали армію в 700 тисяч бійців. А Україна мала приблизно однаковий людський потенціал із Польщею.

   
Re: ну і перед сном  :scenic:

Гетьман П. Скоропадський не довіряв полоненим українцям російської імперської армії, з яких Австро-Угорщиною було організовано дві дивізії "синьожупанників" (лютий 1918 р.) та дивізію "сірожупанників" (назва за кольором одностроїв). Перша козацько-старшинська дивізія Армії УНР "сірожупанники" трохи проіснувала при Гетьмані Скоропадському.

На липень 1918 р. у дивізії було 140 старшин, 6 000 козаків. 20 серпня дивізія австро-угорською владою була передана Українській державі. На момент передачі в дивізії проходили службу 230 старшин та 7 050 козаків. За наказом П. Скоропадського, того ж місяця з дивізії було демобілізовано 3 500 козаків, решта були направлені в Чернігівську область для охорони російського кордону. У жовтні в дивізії залишилось 1 200 вояків.

Під час антигетьманського повстання рештки дивізії перейшли на бік Директорії. Дві дивізії синьожупанників були роззброєні й демобілізовані ще до гетьманського перевороту. Дивізія синьожупанників у своєму складі мала чотири піхотні полки та один гарматний полк. Підрозділ був роззброєний німцями у ніч на 27 квітня 1918 року. Існувала ще одна дивізія синьожупанників, сформована в
с. Голобах на Волині, але її теж розформували ще до відправки в Україну [4, с. 178].
Гетьман побоювався збройного виступу з боку неконтрольованих військових.
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

коментарі зайві.
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

Велику надію Павло Скоропадський покладав на відродження українського козацтва, яке повинно було стати важливим мобілізаційним чинником для майбутньої національної армії. З цією метою 2 червня 1918 р. Гетьман поставив перед військовим міністром завдання відродити Велику козацьку раду для організації козацтва. Процес затягнувся до жовтня. 16 жовтня видано Універсал про відновлення українського козацтва у восьми губерніях: Київській, Полтавській, Чернігівській, Харківській, Херсонській, Катеринославській та Волинській. На козацтво було покладені функції фізичного й морального виховання молоді, створення добровільних козацьких громад у вигляді сотні-полку-коша, проведення культурно-просвітницької роботи, по можливості розв'язання економічних питань [2, с. 48-49, 57-
59, 63-65; 10; 11].

Починаючи з червня 1918 р., козаки взяли участь разом із селянами у військових повстаннях проти реставрації старих порядків. Повстаннями були охоплені Полтавщина, Чернігівщина, Катеринославщина, Північна Таврія. Найбільшим вважається Звенигород-Таращанське, яке було придушене німецькими й гетьманськими військами.

За німецькими даними, у протидії окупантам взяло участь до 2 млн українців, які противились реквізиції продуктів.  Серед селян понад 100 тис. взялися за зброю. Це була війна проти окупаційної та гетьманської влади.



теж дуже знайомо
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

Не може українець так очорнювати і знеславлювати свій народ. НЕ МОЖЕ.
А от писати українською кацапський пропагандон запросто потрафить.
Зрештою, і в будь-якій нації особа, що себе ідентифікує з нею, не буде методично прищеплювати в мізки своїм людям почуття меншовартості.
Це звичайна кацапська інформаційна війна. Крім олдбоя і аеліта є ще тут декілька осіб, хто цим  займається.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія