Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ну і перед сном :scenic:

Re: ну і перед сном  :scenic:

не минає жодного дня, щоб олдбой не мазнув лайном українців.
і це при тому, що у нього мати українка.

Він стидається цього.

Але напряму написати не може,
бо і так за роботу переживає.

Можемо погратися в діагнози,
тим більше, що такий менталітет є характерним для таких, як він:
їх Родіна - СССР, вважають вони.
А зараз доводиться мімікрувати.

До речі, в мене є приятель, напівузбек - патріот України.
Достойна людина.
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

Тому що це, щонайменше, суб'єктивно. А якщо більш науково висловитись, то маємо приклад нечіткої логіки (fuzzy logic), яка все одно має певні кількісні межі.
Тобто, ти повинен в такому випадку:
-- або надати якісне визначення тому, що ти в ДАНОМУ КОНТЕКСТІ вважаєш "значним";
-- або надати і обґрунтувати числове значення цього "значного".
Ти не робиш ні одного, ні іншого. Тобто тупо демонструєш демагогію.


демагогію демонструєш ти, бо хочеш суть утопити за другорядними деталями

суть у тому, що в даному конкретному бою з обох боків воювали українці
більше того, більшість українців якраз воювала в армії, яка у даному конкретному бою зазнала поразки

а скільки їх конкретно було, це для загальної оцінки ситуації не має взагалі ніякого значення
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

Як сказав Бер-Кут - українським дітям ми будємо влаштовувати день кавуна,а єврейським - день математики..А ми тримаємо голову і далі..
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

це впливатиме на сприйняття результатів екстраполяції

от ти ж наче маєш якусь освіту
а виводиш висновок, що воювати за АУІ було правильно, бо вона розпалась, а РІ поневолила

при цьому чомусь тобі абсолютно не приходить в голову, що АУІ розпалась тому, що війну програла
У тебе:
-- або проблеми з логікою;
-- або ти свідомо маніпулюєш.

Поясни, як впливав наступний розпад АУІ на правильність чи неправильність "воювання" на її боці українців?
Виходить (з твоєї логіки), що поляки в 1939 робили неправильно, бо Польща  врешті-решт розпалась (розділили).
Також (з твоєї логіки) неправильно, що УПА теж воювали за Україну, бо за їх життя самостійності Україна не отримала.
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

це впливатиме на сприйняття результатів екстраполяції

НА твоє:
"ну можна порахувати, наприклад екстраполюючи відсоток від населення

маючи на увазі, що ти ж не галичанин, а значить людина другого сорту, як нащадок таких самих другого сорту українців"


Запитання було:
"Цікаво, а як цей факт буде впливати на результат екстраполяції?
Можеш пояснити?"


І твоя відповідь тепер:
"це впливатиме на сприйняття результатів екстраполяції"
 8-:
До чого тут сприйняття? Мова йшла лише про кількісну оцінку твоєї "значної кількості".

ПС. то ти вже зробив екстраполяцію?
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

демагогію демонструєш ти, бо хочеш суть утопити за другорядними деталями

суть у тому, що в даному конкретному бою з обох боків воювали українці
більше того, більшість українців якраз воювала в армії, яка у даному конкретному бою зазнала поразки

а скільки їх конкретно було, це для загальної оцінки ситуації не має взагалі ніякого значення
Це ти тепер хочеш, щоб так вважалось. Але це не другорядні деталі. І якщо ти зробиш екстраполяцію (тільки це, НМД, не екстраполяція, а дещо інше. Спробуй трохи подумати -- може зрозумієш про що я кажу), то я тобі покажу, що це не деталі. Власне саме через це я і поставив тобі запитання щодо "значна".
До речі, частково вище тобі вже натякнули...
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

У тебе:
-- або проблеми з логікою;
-- або ти свідомо маніпулюєш.

Поясни, як впливав наступний розпад АУІ на правильність чи неправильність "воювання" на її боці українців?
Виходить (з твоєї логіки), що поляки в 1939 робили неправильно, бо Польща  врешті-решт розпалась (розділили).
Також (з твоєї логіки) неправильно, що УПА теж воювали за Україну, бо за їх життя самостійності Україна не отримала.



читай що ти написав

Ну якщо дивитись в контексті історичного процесу,  то так і виходить.
Бо австрійська імперія внаслідок 1 СВ розпалась. А якби розпалась і Московська, то Україна отримала б незалежність. А так потрапила під гніт московської ще на 70 років. Отже виходить, що ті, хто воювали з боку московії таки "неправильні", бо ПО ФАКТУ, посприяли окупації з боку Москви.



тобто, ти робиш висновок, що позитивним підсумком для України є розпад АУІ, тому українці воюючи за АУІ робили добре діло
я тобі пояснюю, що АУІ розпалась завдяки тому, що інші українці проти неї воювали і АУІ зазнала поразки у війні

та і українці від того нічого не здобули, а потрапили в залежність від Польщі, які на відміну від ліберальної АУІ із "пся крев" почали три шкури драти, що і стало причиною терору з боку ОУН
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

НА твоє:
"ну можна порахувати, наприклад екстраполюючи відсоток від населення

маючи на увазі, що ти ж не галичанин, а значить людина другого сорту, як нащадок таких самих другого сорту українців"

Запитання було:
"Цікаво, а як цей факт буде впливати на результат екстраполяції?
Можеш пояснити?"

І твоя відповідь тепер:
"це впливатиме на сприйняття результатів екстраполяції"
8-:
До чого тут сприйняття? Мова йшла лише про кількісну оцінку твоєї "значної кількості".

ПС. то ти вже зробив екстраполяцію?


це не важко зробити

Відомо, що чисельність населення Російської імперії в 1914 р. складала близько 170 млн, з них населення українських губерній — близько 32 млн.

тобто, пиблизно 20% армії РІ складли українці


що ти будеш робити із цими цифрами?  8-)
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

читай що ти написав

тобто, ти робиш висновок, що позитивним підсумком для України є розпад АУІ, тому українці воюючи за АУІ робили добре діло
я тобі пояснюю, що АУІ розпалась завдяки тому, що інші українці проти неї воювали і АУІ зазнала поразки у війні

та і українці від того нічого не здобули, а потрапили в залежність від Польщі, які на відміну від ліберальної АУІ із "пся крев" почали три шкури драти, що і стало причиною терору з боку ОУН
:lol:

Тобто, знов відповіді на запитання ти не даєш. Натомість знов подаєш свої суб'єктивні і маніпуляційні висловлювання.

"я тобі пояснюю, що АУІ розпалась завдяки тому, що інші українці проти неї воювали".   :lol:
Де результати твоєї "екстраполяції?
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

:lol:

Тобто, знов відповіді на запитання ти не даєш. Натомість знов подаєш свої суб'єктивні і маніпуляційні висловлювання.

"я тобі пояснюю, що АУІ розпалась завдяки тому, що інші українці проти неї воювали".   :lol:
Де результати твоєї "екстраполяції?


 :facepalm:

одним постом вище
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

тобто, ти робиш висновок, що позитивним підсумком для України є розпад АУІ, тому українці воюючи за АУІ робили добре діло
я тобі пояснюю, що АУІ розпалась завдяки тому, що інші українці проти неї воювали і АУІ зазнала поразки у війні

Який логічний зв'язок між цими двома висловлюваннями?
Я тобі скажу який "У городі бузина, а  Києві дядько".
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

це не важко зробити

Відомо, що чисельність населення Російської імперії в 1914 р. складала близько 170 млн, з них населення українських губерній — близько 32 млн.

тобто, пиблизно 20% армії РІ складли українці


що ти будеш робити із цими цифрами?  8-)
Знов підміна. Або нерозуміння.
"населення українських губерній" це не означає "українців".
Вчьоний, спробуй ще.
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

з олдвудом марно сперечатися:  у нього дещо викривлена логіка
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

Знов підміна.
"населення українських губерній" це не означає "українців".
Спробуй ще.


 :lol:

а у тебе по "січовим стрільцям" є довідка, що вони були українцями?

щось ти якось нивдобно зливаєшся  :facepalm1:
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

той іще комуняка був  :laugh:
Для вас новина, що Франко був соціалістом, та ще й радикалом. Соціалістичні ідеї гуляли повсюди на поч. 20 ст.
і Леся, і інші були ними захоплені. Практично уся інтелігенція Європи, бо це замішувалося ще й на націанальному поневоленні.
І ця людина хоче зі мною позмагатися у заннях про Галичину?  ;o

Олдбой, ідіть варіть щі.
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

ну ти ж зрозумів із "визнанням українців"  :(

Я-то зрозумів. А ти, схоже, ні. Нічого. Я не лінивий. Розжую і до рота тобі покладу. Вже сам факт існування українського національного підрозділу в складі армії Австро-Угорщини вказує на те, що Австро-Угорська імперія визнавала існування українців як нації. Рік утворення УСС тут взагалі ніякого стосунку не має. В Російській імперії нічого подібного бути не могло в принципі в будь-який рік і за будь-яких обставин. Чи це я надто складно для тебе пишу?
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

OldBoy, то поясни:
як впливав наступний розпад АУІ на правильність чи неправильність "воювання" на її боці українців?
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

Для вас новина, що Франко був соціалістом, та ще й радикалом. Соціалістичні ідеї гуляли повсюди на поч. 20 ст.
і Леся, і інші були ними захоплені. Практично уся інтелігенція Європи, бо це замішувалося ще й на націанальному поневоленні.
І ця людина хоче зі мною позмагатися у заннях про Галичину?  ;o

Олдбой, ідіть варіть щі.


госссподи, що ти знаєш про інтелігенцію Європи  :facepalm1:

ти ж розказуєш про комуністичну заразу від москалів, а вона то он поряд була, від Франка  :laugh:
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

:lol:

а у тебе по "січовим стрільцям" є довідка, що вони були українцями?

щось ти якось нивдобно зливаєшся  :facepalm1:

Вони самі себе так називали. Українські Січові Стрільці. Ніяких довіок не треба.
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

OldBoy, то поясни:
як впливав наступний розпад АУІ на правильність чи неправильність "воювання" на її боці українців?


ніяк
це дурниця, яку ти ляпнув мабуть не від великого ума

ось твої слова:

 якщо дивитись в контексті історичного процесу,  то так і виходить.
Бо австрійська імперія внаслідок 1 СВ розпалась. А якби розпалась і Московська, то Україна отримала б незалежність. А так потрапила під гніт московської ще на 70 років. Отже виходить, що ті, хто воювали з боку московії таки "неправильні", бо ПО ФАКТУ, посприяли окупації з боку Москви.
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

Я-то зрозумів. А ти, схоже, ні. Нічого. Я не лінивий. Розжую і до рота тобі покладу. Вже сам факт існування українського національного підрозділу в складі армії Австро-Угорщини вказує на те, що Австро-Угорська імперія визнавала існування українців як нації. Рік утворення УСС тут взагалі ніякого стосунку не має. В Російській імперії нічого подібного бути не могло в принципі в будь-який рік і за будь-яких обставин. Чи це я надто складно для тебе пишу?


знову брак елементарних знань тобі дуже заважає


наприклад, українська галицька армія повоювала і за денікінців, і за більшовиків
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

Вони самі себе так називали. Українські Січові Стрільці. Ніяких довіок не треба.


це ж не науковий підхід  :S
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

:lol:

а у тебе по "січовим стрільцям" є довідка, що вони були українцями?

щось ти якось нивдобно зливаєшся  :facepalm1:

Ми ж з тобою говоримо зараз про "значну кількість" на боці РІ. Як це пов'язано з довідками по січових стрільцях? Та ніяк.
Тоді це дійсно називається "зливатись", або викручуватись, як вуж.
І ще:
1. Я жодного разу такого не писав.
2. Є ось це -- Місце запеклих боїв 29 квітня — 4 травня 1915 року легіону Українських Січових Стрільців  (https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B0%D0%BA%D1%96%D0%B2%D0%BA%D0%B0_(%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%B0) )

То що там з "населенням українських губерній"?
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

суть у тому, що в даному конкретному бою з обох боків воювали українці
І не тільки в тому бою, і не тільки в тій війні.
Олдбой - вам треба премію, бо найдоступніше роз'яснили Соломону, що значить для українців День Злуки.
 (tu)
Ввечері, як матиму більше часу, напишу, як воювали українці раніше, так, з двох боків.  ;)
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

це ж не науковий підхід  :S

Головне, ким людина себе вважає.
От ти, наприклад, Олдбой, ким себе вважаєш?
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

Ми ж з тобою говоримо зараз про "значну кількість" на боці РІ. Як це пов'язано з довідками по січових стрільцях? Та ніяк.
Тоді це дійсно називається "зливатись", або викручуватись, як вуж.
І ще:
1. Я жодного разу такого не писав.
2. Є ось це -- Місце запеклих боїв 29 квітня — 4 травня 1915 року легіону Українських Січових Стрільців  (https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B0%D0%BA%D1%96%D0%B2%D0%BA%D0%B0_(%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%B0) )

То що там з "населенням українських губерній"?


ми зараз про те, що ти сам не знаєш до чого доколупатись і що ти хочеш довести  :laugh:

то у тебе солдати із українських губерній не українці, то починаєш сам із собою сперечатись про користь від воювання за АУІ  :facepalm:
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

Головне, ким людина себе вважає.
От ти, наприклад, Олдбой, ким себе вважаєш?


всі знають хто я такий
і мою біографію, і місце роботи, і батьків моїх і дітей

а ти хто взагалі?  не бачу  :laugh:

   
Re: ну і перед сном  :scenic:

І не тільки в тому бою, і не тільки в тій війні.
Олдбой - вам треба премію, бо найдоступніше роз'яснили Соломону, що значить для українців День Злуки.
 (tu)
Ввечері, як матиму більше часу, напишу, як воювали українці раніше, так, з двох боків.  ;)


є питання чому дітей учать, що локальна перемога одних українців над іншими то велике свято  8-)
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

ніяк
це дурниця, яку ти ляпнув мабуть не від великого ума

ось твої слова:

 якщо дивитись в контексті історичного процесу,  то так і виходить.
Бо австрійська імперія внаслідок 1 СВ розпалась. А якби розпалась і Московська, то Україна отримала б незалежність. А так потрапила під гніт московської ще на 70 років. Отже виходить, що ті, хто воювали з боку московії таки "неправильні", бо ПО ФАКТУ, посприяли окупації з боку Москви.

Тобто, ти читаєш, але сенсу не розумієш, або свідомо перекручуєш.

Ось твій попередній комент:
тобто, ти робиш висновок, що позитивним підсумком для України є розпад АУІ, тому українці воюючи за АУІ робили добре діло
я тобі пояснюю, що АУІ розпалась завдяки тому, що інші українці проти неї воювали і АУІ зазнала поразки у війні

Де ти побачив такий ВИСНОВОК?
Слово "якби" ти не бачиш?
Адже московська імперія НЕ РОЗПАЛАСЬ. То де тут "позитивний підсумок"?

А що ти бачиш неправильного в цьому: "Отже виходить, що ті, хто воювали з боку московії таки "неправильні", бо ПО ФАКТУ, посприяли окупації з боку Москви".
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

всі знають хто я такий
і мою біографію, і місце роботи, і батьків моїх і дітей

а ти хто взагалі?  не бачу  :laugh:

Показати зображення...

Стосовно цієї теми, я - українець.

А ти?
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

Стосовно цієї теми, я - українець.

А ти?


а я більший українець ніж ти

ти трішечки українець, а я ого-го який
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

ми зараз про те, що ти сам не знаєш до чого доколупатись і що ти хочеш довести  :laugh:

то у тебе солдати із українських губерній не українці, то починаєш сам із собою сперечатись про користь від воювання за АУІ  :facepalm:

1. Я просто хочу, щоб ти зробив, те що казав -- "можна зробити екстраполяцію". А ти чомусь крутишся, як вуж на пательні.
2. То у тебе виходить, що ВСІ, хто мешкав на теренах українських губерній українці?
Досить дивне (щоб не сказати "тупе") твердження.

Коротше. Вже вкотре ти продемонстрував що є недолугим маніпулятором. Коли тебе намагаєшся перевести на конкретику -- ти зливаєшся.

Останнє редагування: 25 січня 2021 13:52:09 від StepbyStep
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

а я більший українець ніж ти

ти трішечки українець, а я ого-го який

Принаймні, в анкеті  :laugh:

Гаразд, прийнято!

Тоді, Ого-го українець, розкажи, чому тобі так кортить
паплюжити свою українську націю?
Ти вважаєш себе унтерменшем?
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

Тобто, ти читаєш, але сенсу не розумієш, або свідомо перекручуєш.

Ось твій попередній комент:
тобто, ти робиш висновок, що позитивним підсумком для України є розпад АУІ, тому українці воюючи за АУІ робили добре діло
я тобі пояснюю, що АУІ розпалась завдяки тому, що інші українці проти неї воювали і АУІ зазнала поразки у війні

Де ти побачив такий ВИСНОВОК?
Слово "якби" ти не бачиш?
Адже московська імперія НЕ РОЗПАЛАСЬ. То де тут "позитивний підсумок"?

А що ти бачиш неправильного в цьому: "Отже виходить, що ті, хто воювали з боку московії таки "неправильні", бо ПО ФАКТУ, посприяли окупації з боку Москви".


бачу, що ти не дружиш із елементарною логікою

так само можна сказати, що неправильними є січові стрільці із армії АУІ, бо вони погано воювали і не посприяли розпаду РІ

а от українці із армії РІ молодці, бо АУІ як їх противник розпалась

хоча насправді РІ вийшла із війни до її закінчення і найбільшими молодцями є українці-більшовики, які і розвалили РІ.

так що логіка явно не твоє  :gigi:
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

1. Я просто хочу, щоб ти зробив, те що казав -- "можна зробити екстраполяцію". А ти чомусь крутишся, як вуж на пательні.
2. То у тебе виходить, що ВСІ, хто мешкав на теренах українських губерній українці?
Досить дивне (щоб не сказати "тупе") твердження.

Коротше. Вже вкотре ти продемонстрував що є недолугим маніпулятором. Коли тебе намагаєшся перевести на конкретику -- ти зливаєшся.


мені просто смішні твої спроби вибратись із глухого кута, куди ти сам себе загнав

ти почав придиратись до слова, і тепер уже не знаєш до чого іще прискіпатись. Далі я тобі можу дати результати перепису і зробити корекцію на співвідношення великоросів і малоросів. Суттєво нічого це не поміняє. Тим більше що мінус по великоросам із українських губерній буде компенсованим малоросами із російських губерній.

Далі ти будеш вимагати оригінали результатів перепису. Потім будеш вимагати печаті. А потім просто перекинеш шахову дошку, і обізвавши мене агентом кремля втечеш із гордо піднятою головою  :laugh:
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

знову брак елементарних знань тобі дуже заважає


наприклад, українська галицька армія повоювала і за денікінців, і за більшовиків

І як ця інформація має вплинути на те, що я написав? Вона якось суперечить тому, що українці були визнані як окремий народ в Австро-Угорщині?
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

хоча насправді РІ вийшла із війни до її закінчення і найбільшими молодцями є українці-більшовики, які і розвалили РІ.

 :facepalm:
І щось для українців ліпше стало, як РІ перетворилася на СРСР?
УССи р'яно воювали проти Росії, бо побачили у 1914 р., що то за лихо! 9 місяців окупації кацапами.
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

це ж не науковий підхід  :S

А хто тобі сказав, що я з тобою веду наукову дискусію?
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

мені просто смішні твої спроби вибратись із глухого кута, куди ти сам себе загнав
Та то ви звиваєтеся як вуж на пательні і продовжуєте писати дурню. Ніби першокласник, що хоче поговорити про Вищу математику, знаючи лише додавання і віднімання.
   
Re: ну і перед сном  :scenic:

І як ця інформація має вплинути на те, що я написав? Вона якось суперечить тому, що українці були визнані як окремий народ в Австро-Угорщині?

на це вона взагалі ніяк не вплине
бо ти ляпнув дурницю, яку нічим підтвердити чи спростувати не можна.
визнання українців як народу мало би полягати хоча би у формуванні такої адмін-територіальної одиниці як Україна.

у АУІ багато хто мали таке визнання, зокрема, балканські словяни. А українці не мали нічого подібного і близько.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія