Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Люди які голосували за Смешка з мого оточення... :X

Мають сильно розвинутий емоційний інтелект і не дружать з логікою... А ще займаються корупціонерією і воровством.

А вашу оточенні та сама картина?


===============
Нотатки Божевільного

А яке має бути оточення у Божевільного?
   
Довбо#оби, стукачі на пенсії
   
А яке має бути оточення у Божевільного?
Ти що Галасував за "Агента ФСБ" Смешка?

Чомусь не здивований. :facepalm:
   
О! Віднині ТімміАпездол нарікається законтаченим!  :pleasantr:

Ти немаєш аргументів, перейшов на особистість, мабуть багато проводиш часу серед Ольгінців.
   
Ти немаєш аргументів, перейшов на особистість, мабуть багато проводиш часу серед Ольгінців.
А в тебе є аргументи назвати Смєшка крадієм і корупціонером? Тому Вольтметр і називав вас гімном )))
   
В мене є хобі, намагаються вирахувати хто за кого голосував з знайомих

 :facepalm1:
Таки божевільний.
   
А в тебе є аргументи назвати Смєшка крадієм і корупціонером? Тому Вольтметр і називав вас гімном )))

Я його так не називав, я сказав що люди з мого оточення які є крадіями і корупціонерами його підтримують наче свого....

Так, що не приписуй мені те чого я не казав.



   
:facepalm1:
Таки божевільний.

Люди які збирають монети марки, не божевільні... А тут відкриття всесвітнє зробив.... :facepalm1:
   
Люди які збирають монети марки, не божевільні... А тут відкриття всесвітнє зробив.... :facepalm1:
Ті люди мають справу з предметами,  а ти зі своїми АБСОЛЮТНО СПЕКУЛЯТИВНИМИ уявленнями.
Схожість з божевільними відчуваєш?
   
Ті люди мають справу з предметами,  а ти зі своїми АБСОЛЮТНО СПЕКУЛЯТИВНИМИ уявленнями.
Схожість з божевільними відчуваєш?

 :facepalm1: Взагалі, якраз Фетіш відносили до психічнийх розладів а собирати історії там де живеш вважали нормально... Хоча як на мене і то і то нормально.

Збирання придметів, це схоже на автизм, коли людина сприймає ближче емоційно придмети ніж людей.  :facepalm1:


Хоч не неси чуш.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія