Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Результати виборів в США 2020.

Re: Результати виборів в США 2020.

:D

Австралійський підарас іпанувся вже зовсім. Вакцина?

Вне сомнения.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Вне сомнения.
Oh yes! No one doubts that your carroty moron has his dirty fingers in it! :acute:
   
Re: Результати виборів в США 2020.

:D

Австралійський підарас іпанувся вже зовсім. Вакцина?

Для икспердов ФУПа самое оно. Чем нелепее история тем она им больше нравится. Какой нибудь пожиратель говна вроде fam или Знак будет решительно с пеной у рта заходится что он же предупреждал.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Ваша думка в вашем засраном Иннойе просто никого не волнует. Вы по любому геройски отсосёте у демов как Чикагскому быдлу и положено. 
це що взагалі було? [M] Токсикоз?
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Oh yes! No one doubts that your carroty moron has his dirty fingers in it! :acute:

"has his dirty fingers in it" это было hilarious.  :weep:



Останнє редагування: 12 жовтня 2021 17:07:30 від Valentyn
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Rasmussen докладает о Biden approval index.  Шо то народ не очень апрувает деятельность господина Байдена, даже очень наоборот. Но ничего я в эту администрацию верю, все скоро наладится.




   
Re: Результати виборів в США 2020.

це що взагалі було? [M] Токсикоз?

Константация факта. Ваша братия каждый раз заверяет что нужен более "умеренный" республиканец только для того что бы в конце концов громко  пёрднуть что он недостаточно умерен и в очередной раз геройски раздвинуть натруженую задницу перед "безопасным" демократом.

Сказать что вы со своей  "умеренностью" Чикагского говна надоели до чёртиков это ничего не сказать.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Маю питання до знавців американської політичної кухні, внутрішньопартійної ситуації: а є якісь шанси на те, що на майбутніх президентських виборах від республіканців буде балотуватись не Трамп? На мою думку, поява кандидатури молодшого, а також харизматичного, інтелектуального претендента могла б суттєво збільшити шанси на перемогу

Це на твою думку, бо ти не республіканський виборець. А республіканська база більше не довіряє RINO на кшталт Мітта Ромні, або Ліз Чейні. Та з пересторогою ставиться до інших кандидатів окрім Трампа. Я просто читаю респівські соцмережі та знаю про що там пишуть. Десантіс непоганий хлопець, але він не перевірений часом, а люди хочуть перевіреного. Ну ніхто не проти, щоб він пішов кандидатом на віце-президента.

Ну і пол від Емерсона

   
Re: Результати виборів в США 2020.

 :D

Ти скажи, ось чому  п і д а р с и  (і форумні також) так ненавидять Трампа, -  він їм бач заважав покати в попу одне одного.


Дослідження показують, що президентство Трампа пов'язане з психічними розладами LGBTQ.

Тривога. Депресія. Стрес.
Ось ті емоції, які американські LGBTQ відчували під час адміністрації Трампа.
Звіти, проведені незалежно, прийшли до одного висновку: під час президентства Дональда Трампа відбулося значне зниження психічного благополуччя лесбіянок, геїв, бісексуалів та трансгендерів.

Дослідження, яке планується опублікувати у грудневому номері журналу «Economics and Human Biology», виявило, що «екстремальний психічний дистрес», який визначається як щоденне повідомлення про погане психічне здоров’я протягом останніх 30 днів, збільшився серед LGBTQ-людей під час підйому Трампа та його президентства.

https://www.nbcnews.com/nbc-out/out-health-and-wellness/trumps-presidency-linked-lgbtq-mental-distress-studies-find-rcna2871?cid=sm_npd_nn_tw_ma

   
Re: Результати виборів в США 2020.

:D

Ти скажи, ось чому  п і д а р с и  (і форумні також) так ненавидять Трампа, -  він їм бач заважав покати в попу одне одного.


Дослідження показують, що президентство Трампа пов'язане з психічними розладами LGBTQ.
Тривога. Депресія. Стрес.
Ось ті емоції, які американські LGBTQ відчували під час адміністрації Трампа.
Звіти, проведені незалежно, прийшли до одного висновку: під час президентства Дональда Трампа відбулося значне зниження психічного благополуччя лесбіянок, геїв, бісексуалів та трансгендерів.

Дослідження, яке планується опублікувати у грудневому номері журналу «Economics and Human Biology», виявило, що «екстремальний психічний дистрес», який визначається як щоденне повідомлення про погане психічне здоров’я протягом останніх 30 днів, збільшився серед LGBTQ-людей під час підйому Трампа та його президентства.

https://www.nbcnews.com/nbc-out/out-health-and-wellness/trumps-presidency-linked-lgbtq-mental-distress-studies-find-rcna2871?cid=sm_npd_nn_tw_ma

Скобеїч, ти йопнуте трампом безглузде животне
Нах мені в Австралії твої ЛГБТ розуми?
Австралія - сама благословенна країна в світі

Я не хочу кожною своєю кліткою, щоб хуйло побєдно пошагала по планеті
А Трамп - хуйло куйлосос
Іпісь ти зі своїм Трампом самостійно
Шукай заднєпроходних бурильщиків на місці проживання - в Ольгіно, Кацабстані, чи де ти там прозябаєш
   
Re: Результати виборів в США 2020.


Скобеїч, ти йопнуте трампом безглузде животне
Нах мені в Австралії твої ЛГБТ розуми?
Австралія - сама благословенна країна в світі

Я не хочу кожною своєю кліткою, щоб хуйло побєдно пошагала по планеті
А Трамп - хуйло куйлосос
Іпісь ти зі своїм Трампом самостійно
Шукай заднєпроходних бурильщиків на місці проживання - в Ольгіно, Кацабстані, чи де ти там прозябаєш

 :D

Задньопроходний бурільщик на тебе точно вакцина подіяла.
Ця тема називається "Результати виборів в США 2020", і нах воно тобі в Австралії американські вибори, хрен тебе знає?
Кацапськими портянками від тебе тхне, хоч як ти не пробуєш примазуватись ніби до українців. :fuck:
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Скобеїч, ти йопнуте трампом безглузде животне
Нах мені в Австралії твої ЛГБТ розуми?
Австралія - сама благословенна країна в світі

Я не хочу кожною своєю кліткою, щоб хуйло побєдно пошагала по планеті
А Трамп - хуйло куйлосос
Іпісь ти зі своїм Трампом самостійно
Шукай заднєпроходних бурильщиків на місці проживання - в Ольгіно, Кацабстані, чи де ти там прозябаєш

Бгг.. во поц. Особенно делу борьбы с хуйло помогает писдёш идиотов в интернете. Вроде эпической истории про полицейского из Маями который мотнулся в Россию с компроматом на Трампа. И этот козломордый "кенгуру" обвиняет кого-то в Скабеевщине? Да гавна ему на лопате через всё хлебало и  в дурку к гавнусю.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

 :D

Ходять слухи, що будуть трясти багатьох тих, хто прикривався різними "фіговими" листочками, - ну там сильний анти-Трампіст, великий друх БЛМ, прапорами кольорів райдуги та інших і т.д. т.п. (не усіх разом, звичайно).



Чоловік і дружина, звинувачені в продажі ядерних секретів іноземній державі.

Імовірні шпигуни з Аннаполіса-демократи, анти-Трампери, прихильники BLM та Опору ~ ~

ВАШИНГТОН (AP/7News)-Інженер-ядерник ВМС США з доступом до військової таємниці був звинувачений у спробі передати інформацію про конструкцію американських підводних човнів з ядерним двигуном комусь, кого він вважав представником іноземного уряду, але виявився агентом ФБР під прикриттям, повідомило в неділю Міністерство юстиції.

У кримінальній справі, де детально описано звинувачення Джонатана Тоебба у шпигунстві, уряд заявив, що він продавав інформацію майже за останній рік контакту, який, на його думку, представляв іноземну державу. Ця країна не названа в судових документах.

42 -річний Тоеббе був заарештований у Західній Вірджинії у суботу разом зі своєю дружиною Діаною, 45 років, після того, як він поклав знімну карту пам’яті на заздалегідь «визначене місце» в штаті, за даними Міністерства юстиції.

https://wjla.com/amp/news/local/maryland-couple-navy-nuclear-engineer-wife-facing-espionage-related-charges-jonathan-diana-toebbe-





   
Re: Результати виборів в США 2020.

Госдолг США сейчас составляет почти $29 трлн — из них $7.8 трлн, то есть ЧЕТВЕРТЬ, были аккумулированы за четыре года президентства Дональда Трампа.
Это стало третьим самым большим ростом дефицита бюджета по отношению к экономике при одном президенте в истории — после Авраама Линкольна, на правление которого пришлась гражданская война, и Джорджа Буша-мл, который начал войну в Ираке.

При Трампе госдолг рекордно вырос потому, что за счет дефицита бюджета 45-й президент финансировал свои предвыборные обещания — в частности, снижение налогов на богатых (другим предвыборным, а потом и президентским обещанием Трампа, было не повышать госдолг США).

На президентство Дональда Трампа, естественно, пришлось начало пандемии, во время контрой Конгресс выделили несколько триллионов долларов в виде помощи гражданам, бизнесу и экономике.

Но!, и это очень важно понимать, половина роста дефицита бюджета при Трампе пришлась на три года его президентства до начала пандемии.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

:D

Задньопроходний бурільщик на тебе точно вакцина подіяла.
Ця тема називається "Результати виборів в США 2020", і нах воно тобі в Австралії американські вибори, хрен тебе знає?
Кацапськими портянками від тебе тхне, хоч як ти не пробуєш примазуватись ніби до українців. :fuck:

Скобєїч, ти точно йопнуте безмозгле творіння
Якщо Трамп знову прийде до влади - то США чекає хуйло
Бо Трамп наскрізь корумпований і  залежний від хуйло
І тоді світ буде зовсім іншим
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Скобєїч, ти точно йопнуте безмозгле творіння
Якщо Трамп знову прийде до влади - то США чекає хуйло
Бо Трамп наскрізь корумпований і  залежний від хуйло
І тоді світ буде зовсім іншим

Шо ібанько, чим ти нас налякаеш: якщо Трам прийде то він закрие канадський трубопровід і дозволить кацапський?

Чи може Трамп зарубае американську енергетичну галузь і побіжить купляти російську нафту.

Чи може Трамп відкрие кордон і наводнить краіну злочинцями-нелегалами?

А, знаю, Трамп стане використовувати ФБР та спецлужби щоб залякувати та переслідувати батьків які протестують проти пропаганди расизму в школах
   
Re: Результати виборів в США 2020.

У администрации господина Байдена конструктивные взаимоотношения с кацапией и товарищь Х-ло имеет стабильные рабочие контакты лично с Байденом, чему он очень рад.

Интересно рады этому наши некоторые дописувачи, которые нам всем предрекали конфронтацию этой администрации со страной террористом и её президентом убийцей?



Я весь в сомнениях, может кто-то подскажет как эти рабочие и конструктивные контакты положительно повлияют на решение проблем оккупации части Украины со стороны кацапии?

   
Re: Результати виборів в США 2020.

"has his dirty fingers in it" это было hilarious.  :weep:

Ще хіларіосліше було "No one doubts..."

Гервасій жгьот
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Вот тоже результаты выборов. Какая многогранная новость.

Тут тебе и "глобальное потепление" и борьба за экологию и Green Deal и трубопроводы и отказ от добычи энергоносителей и "transitory" инфляция в стране.

   
Re: Результати виборів в США 2020.

Константация факта. Ваша братия каждый раз заверяет что нужен более "умеренный" республиканец только для того что бы в конце концов громко  пёрднуть что он недостаточно умерен и в очередной раз геройски раздвинуть натруженую задницу перед "безопасным" демократом.

Сказать что вы со своей  "умеренностью" Чикагского говна надоели до чёртиков это ничего не сказать.
яка нафіг «ваша» братія? Кого ви маєте на увазі? Я взагалі доволі далекий від тонкощів американської політики, і вперше написав у цій гілці, задав логічне питання до прихильників республіканської партії від себе в якості стороннього спостерігача. І ні про яку «умєрєнность» республіканського кандидата мови не було, навпаки, зазначив, що він мав би бути молодим прогресивним інтелектуалом. P.s. Я не з Чікаго, це по перше. По друге, серед моіх знайомих тут, які мають право брати участь у виборах, прихильники між демократами і республіканцями приблизно розподілені порівну. Ну а ваш допис потенційних виборців республіканської партії аж ніяк не прибавить чи привабить, а швидше навпаки
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Шо ібанько, чим ти нас налякаеш: якщо Трам прийде то він закрие канадський трубопровід і дозволить кацапський?

Чи може Трамп зарубае американську енергетичну галузь і побіжить купляти російську нафту.

Чи може Трамп відкрие кордон і наводнить краіну злочинцями-нелегалами?

А, знаю, Трамп стане використовувати ФБР та спецлужби щоб залякувати та переслідувати батьків які протестують проти пропаганди расизму в школах

Да это он так репутацию непримиримого бойца с хуйло зарабатывает. Лёгкость с которой таким образом можно стать любимцем ФУПа привлекает многих. Особенно тупых, больных на голову и проплаченых. Типа ну и что что он несёт полную чушь, зато его сердце в правильном месте.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Шо ібанько, чим ти нас налякаеш: якщо Трам прийде то він закрие канадський трубопровід і дозволить кацапський?

Чи може Трамп зарубае американську енергетичну галузь і побіжить купляти російську нафту.

Чи може Трамп відкрие кордон і наводнить краіну злочинцями-нелегалами?

А, знаю, Трамп стане використовувати ФБР та спецлужби щоб залякувати та переслідувати батьків які протестують проти пропаганди расизму в школах
Скобеїч-чако
Слава богу - ні
Трамп - не прийде

Каліфорнія заборонила бензинові засоби малої механізації - бензопили, газонокосилки і таке інше
Переходимо на електрику (моя газонокосилка - на Li-ion батарейці, заряду достатньо на 10 соток покосу)


   
Re: Результати виборів в США 2020.

яка нафіг «ваша» братія? Кого ви маєте на увазі? Я взагалі доволі далекий від тонкощів американської політики, і вперше написав у цій гілці, задав логічне питання до прихильників республіканської партії від себе в якості стороннього спостерігача. І ні про яку «умєрєнность» республіканського кандидата мови не було, навпаки, зазначив, що він мав би бути молодим прогресивним інтелектуалом. P.s. Я не з Чікаго, це по перше. По друге, серед моіх знайомих тут, які мають право брати участь у виборах, прихильники між демократами і республіканцями приблизно розподілені порівну. Ну а ваш допис потенційних виборців республіканської партії аж ніяк не прибавить чи привабить, а швидше навпаки

Ну положим я вам поверила. Что из сказаного ниже вы готовы поддержать?

- Oтмена всеобщего обязательного медицинского страхования
- Отмена обязательной привязки детей к школам
- Запрет на профсоюзы бюджетников. В том числе учителей, полицейских, пожарных и тому подобного
- Никаких расовых, сексуальных и прочих меньшинств со специальными правами
- Разумное ограничение абортов.
- Ограничение общего срока пребывания на госслужбе десятью годами
- Навести порядок с судопроизводством. Особенно в смысле штрафов и вознаграждений за душевные страдания. Всё должно ограничится реальным ущербом имуществу или здоровью
- Отказ от подоходного налога. Или хотябы от прогрессивного подоходного налога
- Ежегодные расходы социальных програм не должны превышать ежегодных поступлений налогов в програмы
- Отказ от экспорта демократии и бесконечной международной помощи
- Запрет на любую эмиграцию кроме независимой (бальная система)
- Особенно никакой гуманитарной эмиграции, беженцев и тому подобного
- Выход из кабальных международных соглашений вроде Парижского





 
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Да это он так репутацию непримиримого бойца с хуйло зарабатывает. Лёгкость с которой таким образом можно стать любимцем ФУПа привлекает многих. Особенно тупых, больных на голову и проплаченых. Типа ну и что что он несёт полную чушь, зато его сердце в правильном месте.

Олєчка, ти чудо по мозго-непробіваємості
Звичайно - хуйло є абсолютне зло
Він експортує на Захід  (і по всьому світі) корупцію
Це дуже небезпечна зброя
За гроші можна купити все.
Навіть твою дєвствєнность в 50+ лет

Ти мене пробач за мою пропозицію пану gianni to lick тебя до потері пульса
Просто пана придурка треба було поставити на місце
А так licking you резервую на майбутнє
Земля - вона кругла.
Може в Сідней приїдеш
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Олєчка, ти чудо по мозго-непробіваємості
Звичайно - хуйло є абсолютне зло
Він експортує на Захід  (і по всьому світі) корупцію
Це дуже небезпечна зброя
За гроші можна купити все.
Навіть твою дєвствєнность в 50+ лет

Ти мене пробач за мою пропозицію пану gianni to lick тебя до потері пульса
Просто пана придурка треба було поставити на місце
А так licking you резервую на майбутнє
Земля - вона кругла.
Може в Сідней приїдеш

Речь же не о хуйло а о том что вы гавно у которого  хуйло из жопы торчит. В смысле неуклюже прикрываете любые свои  идиотские высеры декларациями беспощадной борьбы.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Речь же не о хуйло а о том что вы гавно у которого  хуйло из жопы торчит. В смысле неуклюже прикрываете любые свои  идиотские высеры декларациями беспощадной борьбы.

Олєчка, речь о хуйло Запада
Впали Германія, Франція, Італія
Майже впали США
Загроза дуже рядом - не факт, що Байден справиться з хуйло
Іде смертельна боротьба демократії з авторитаризмом

   
Re: Результати виборів в США 2020.

Олєчка, речь о хуйло Запада
Впали Германія, Франція, Італія
Майже впали США
Загроза дуже рядом - не факт, що Байден справиться з хуйло
Іде смертельна боротьба демократії з авторитаризмом

Да понятно понятно. Каждый калифорнийский поц с бензиновой газонокосилкой хуйло прихвостень. По сусалам им, по сусалам что бы знали твари что бойцы с хуйлом на страже.   
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Кстати, как и положено у Байдена начались "временные трудности" и перебои со снабжением.  :weep: 



Mounting pressure to unload massive container ships in Southern California has caused a series of supply chain strains, which could lead to higher costs for consumers.


https://abcnews.go.com/GMA/News/video/supply-chain-issues-threaten-holiday-goods-80552871
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Кстати, как и положено у Байдена начались "временные трудности" и перебои со снабжением.  :weep: 



Mounting pressure to unload massive container ships in Southern California has caused a series of supply chain strains, which could lead to higher costs for consumers.


https://abcnews.go.com/GMA/News/video/supply-chain-issues-threaten-holiday-goods-80552871

 :facepalm1:

Тупа кацапська пропагандонка думає, що це Байден власноручно загружає контейнери на баржі.  :suicide2:

ОТ, США це не твій кацапстан, де хуйло повинен давати наказ сільській школи помити нужника. :fuck:
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Булькающий бидон с говном по этому поводу пообещал "лично разобратся" и наладить бесперебойные поставки самого необходимого. Решение просто как всё гениальное. Нужен небольшой такой Госплан для разумного планирования поставок и немедленно посадить вредителей и саботажников. 

Срал Редко с комапнией в экстазе. Вернулись в молодость. " "Временные трудности" ихнее всё - нелепые отрыжки марксизма

Biden announced new measures today to help ease the supply chain crisis. Here are key things to know.

Цитувати
“Strengthening our supply chain will continue to be my team's focus,” he added. “If federal support is needed, I will direct all appropriate action. Now if the private sector doesn't step up, we're going to call them out and ask them to act, because our goal is not only to get through this immediate bottleneck, but to address the long-standing weaknesses in our transportation supply chain that this pandemic has exposed.”

   
Re: Результати виборів в США 2020.

Ну вот гавнуся срочно отправили на внеочередную инъекцию ослиной мочи. Не может придумать почему "временные трудности" со снабжением это вина Трампа.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Господин Байден лично переймається, чтобы подарки детям на Рождество были доставлены без опозданий. Как это мило с его стороны, и как должно быть стыдно этим капиталистам, что сам глава администрации должен об этом просить:

Цитувати
President Joe Biden’s meeting with the heads of Walmart, FedEx, and UPS to address the supply chain bottlenecks before the Christmas season.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

 :D

Гавнусь-брехусь думає, що як він купив американське громадянство, - то він вже в Америці все знає і може всюди пхати свої пять копійок.
Це точно так само, як той що купив права водія, - думає, що він Шумахер, чи той, що купив диплома, - думає, що він став розумним.


Білий дім просить американські нафтогазові компанії допомогти знизити витрати на паливо-джерела.

13 жовтня (Reuters) - Білий дім останніми днями розмовляв з американськими виробниками нафти та газу про допомогу у зниженні зростання цін на паливо, повідомляють два джерела, знайомі з цим питанням.

https://www.reuters.com/business/energy/white-house-asks-us-oil-and-gas-companies-help-lower-fuel-costs-sources-2021-10-13/
   
Re: Результати виборів в США 2020.

J6 комітет Конгресу вирішив притягнути лучшего корєша Трампа пана Степана Беннона до кримінальнії відповідальності, бо той не з'явився на допит в Конгрес по захвату Капітолію
Беннон "славен" багато чим, в тому числі тим що вкрав частину грошей, яку прихильники Трампа збирали на будівництво стіни з Мексікою
Тепер Беннону світять нари, і штрафи до повного банкротства
Другий сторонник Трампа, яки дуже хотів стати Генпрокурором - Jeffrey Clark, уже був допитаний комітетом J6

А тим часом Коді Меттіс з Нью -Йорка сидів тихо і плакав у суді у вівторок, опустивши голову на стіл перед ним, лише піднімаючи її, щоб прошепотіти своєму адвокату.
28-річного хлопця звинувачують у участі в заворушеннях на Капітолії 6 січня 2021 року.
Прокурор Бретт Харві сказав, що у нього є достатньо доказів, щоб упакyвати Меттіса принаймні на 20 років ".

Меттіса заарештували минулого тижня за допомогою інтернет-комунікацій.
Він нібито допомагав руйнувати бар’єри на Капітолії та розпиляв перцевий балон на поліцаїв Капітолію, щоб дати змогу іншим прорвати лінію.

В одному текстовому повідомленні Меттіс хвалився того дня, що "ми взяли столицю, брате ... Я вирвав ворота у поліцейських. Я також поперчив поліцейського". Інший текст від Mattice виправдовував його участь у заворушеннях тим, що "Трамп сказав нам що у нас вкрали вибори".

Захисник Меттіса, Wendy Abdallah, цитувала це останнє текстове повідомлення, стверджуючи, що її клієнт та його союзники "є жертвами нашого колишнього президента".
   
Re: Результати виборів в США 2020.

В Twitter вот этот хештег сейчас на первом месте:



   
Re: Результати виборів в США 2020.

Оця сука, - борцунка з Трампом, продавала американські секрети (можливо кацапам), а "как дышала, как дышала".




   
Re: Результати виборів в США 2020.

В Twitter вот этот хештег сейчас на первом месте:

Показати зображення...

 :D
 
А чо, looks good!


   
Re: Результати виборів в США 2020.

В Twitter вот этот хештег сейчас на первом месте:

Показати зображення...

Валентин, як би ти був трохи розумніщий, то допер би сам
Ціни на все ростуть по всьому світі, крім Австралії та НЗ - у нас полки завжди повні

Ціни виросли на бензин, дизель, природний газ і вугілля по всьому світі, особливо в північній півкулі (де справи ідуть до зими)
Раком стоять всі - від Британії до Китаю і до США
Трильйони доларів, вбуханих за так народу в Ковід, в тому числі на вакцини і тести,
ріст економіки (і попиту) після локдаунів,
тормоза в добуванні копалин це і є
Law of Supply and Demand

Закон попиту та пропозиції - це теорія, яка пояснює взаємодію між продавцями ресурсу та покупцями цього ресурсу.
Теорія визначає залежність між ціною даного товару чи товару та готовністю людей або купувати, або продавати його.
Як правило, у міру зростання цін люди готові пропонувати більше, а попит менше і навпаки, коли ціна падає.

4 причини на пусті полки
---Consumer demand soars
---Missing workers
---Shipping container shortage
---Clogged ports
No end in sight - the pandemic has caused a meltdown.
https://theconversation.com/4-reasons-americans-are-still-seeing-empty-shelves-and-long-waits-with-christmas-just-around-the-corner-168635

Якийсь ти дебілкуватий соотечественнік
Є інтернет, є прірва інформації - але нема порядку на власному кумполі
Всі ольгінці-пригожинці такі?
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Козломордый кенгуру прочитал гражданам лекцию о "временных трудностях" на пути к светлому будущему. Да что же вы все поцы как под копирку  :facepalm1:
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Ну положим я вам поверила. Что из сказаного ниже вы готовы поддержать?

- Oтмена всеобщего обязательного медицинского страхования
- Отмена обязательной привязки детей к школам
- Запрет на профсоюзы бюджетников. В том числе учителей, полицейских, пожарных и тому подобного
- Никаких расовых, сексуальных и прочих меньшинств со специальными правами
- Разумное ограничение абортов.
- Ограничение общего срока пребывания на госслужбе десятью годами
- Навести порядок с судопроизводством. Особенно в смысле штрафов и вознаграждений за душевные страдания. Всё должно ограничится реальным ущербом имуществу или здоровью
- Отказ от подоходного налога. Или хотябы от прогрессивного подоходного налога
- Ежегодные расходы социальных програм не должны превышать ежегодных поступлений налогов в програмы
- Отказ от экспорта демократии и бесконечной международной помощи
- Запрет на любую эмиграцию кроме независимой (бальная система)
- Особенно никакой гуманитарной эмиграции, беженцев и тому подобного
- Выход из кабальных международных соглашений вроде Парижского
повністю і абсолютно підтримую пункти про еміграцію, соціальні програми, судочинство, спеціальні права меншинств, обов’язкове медичне страхування. Щодо інших питань в наведеному вами переліку на даний час не визначився через недостатню власну інформованість і орієнтацію у цих сферах
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія