Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гепа навсегда

Re: Гепа навсегда

   
Re: Гепа навсегда

Ну і що там депресивного було у 2014 році навесні??? Приємне красиве українське місто  (tu)

Мені дуже сподобалось. Всі фото - квітень 2014 року  :-B

   
Re: Гепа навсегда

   
Re: Гепа навсегда

І культура не як у Києві... :(   Трохи краще

   
Re: Гепа навсегда

Шахи в метро  :-B

   
Re: Гепа навсегда

   
Re: Гепа навсегда

   
Re: Гепа навсегда



   
Re: Гепа навсегда

   
Re: Гепа навсегда

   
Re: Гепа навсегда

   
Re: Гепа навсегда

Дуже приємне і симпатичне місто.  (tu)  Люблю Харків... Нажаль, 6 років вже не бував там :(
   
Re: Гепа навсегда

Був пан Орлов, були кожні два рокі ХАГ в Каразіна. Тепер нема. Харків - гарне місто, студентстке. Там найкасівіши дівчінкі в Украіні.
   
Re: Гепа навсегда

Був пан Орлов, були кожні два рокі ХАГ в Каразіна. Тепер нема. Харків - гарне місто, студентстке. Там найкасівіши дівчінкі в Украіні.

Ще інститут (ФТІ) наднизьких температур (і квантової фізики) Веркіна... Суперустанова. Щастя їм...
   
Re: Гепа навсегда

Ще інститут (ФТІ) наднизьких температур (і квантової фізики) Веркіна... Суперустанова. Щастя їм...
там ще монокрісталів інстітут непоганий. Ми там в свій час робили лс/мс
   
Re: Гепа навсегда

Був пан Орлов, були кожні два рокі ХАГ в Каразіна. Тепер нема. Харків - гарне місто, студентстке. Там найкасівіши дівчінкі в Украіні.
беггі, вибачте за зауваження. поважаю ваше прагнення спілкуватись українською, але у вас помітний регрес. пішла азірівщіна.
намагайтесь більше читати українською. а то таке враження, що у вас не вистачає на це часу через прагнення відповідати на кожен допис на форумі.
   
Re: Гепа навсегда

в харькове была проездом в 2014 грязный город был до ужаса, метро жесть

что там сейчас даже интересно, можно более подробно об изменениях в последнее время?
навіть важко уявити де ви знайшли той "ужас"
   
Re: Гепа навсегда

беггі, вибачте за зауваження. поважаю ваше прагнення спілкуватись українською, але у вас помітний регрес. пішла азірівщіна.
намагайтесь більше читати українською. а то таке враження, що у вас не вистачає на це часу через прагнення відповідати на кожен допис на форумі.
дякую. Прийму до увагі.
   
Re: Гепа навсегда

навіть важко уявити де ви знайшли той "ужас"

То я і вирішив показати весну 2014 року.. Щоб меньше про "ужаси" патякали...

Найгірше і найбрудніше місто у світі, що я бачив, був Санкт-Петербург у березні 2003 року... Ото справжній треш... 

За нафтобакси кацапи то трохи виправили, але у 2003му... повний капець... Ще й березень. Коли з каналів влазить і пливе все, що туди за зиму накидали :(
   
Re: Гепа навсегда

І в Харкові народилася перша в Україні "дівчинка з пробірки" Катя) зараз їй вже 25..
   
Re: Гепа навсегда

Ще інститут (ФТІ) наднизьких температур (і квантової фізики) Веркіна... Суперустанова. Щастя їм...

Повна назва ФТІНТ. Майже все моє жіття пов"азане з цим інститутом.
   
Re: Гепа навсегда

навіть важко уявити де ви знайшли той "ужас"
на Леваді, автостанції. там і за совка можна було гадюшник знайти. зараз завдяки новобудовам біля автостанції гадюшник майже розгрібли.
був період, коли відчувався бруд у метро, явно гірше прибирали і менше мили.
   
Re: Гепа навсегда

     Как абориген скажу -  город из помойки нулевых  приведен в чувство.  Далеко не везде понятно, но все публичные места,  места отдыха, главные улицы,  дороги, проспекты,  рабочая окружная.  Вокзалы, аеропорт,  сад шевченко, парк горького,   все обрело культурный видос.   Хотя гепа накатав дорог   порубил  и кронировал кучу деревьев,  за что получил кликуху гепа - дровосек. 
  Люди  стали приятнее,  пиво на улицах  массово не бухают,  на переходах пропускают,  понятие очередь -   приобрело свое реальное значение.       

   Также  надо понимать  что не смотря на то, что салтовка - самый большой спальник в  Украине,  весь Харьков  ето по сути  большой частный сектор, обволакивающий  центр, спальные районы, парки  и многочисленные промзоны как   большая амеба.    И скаждым годом все больше старых домов сносят, стоб построить новые, коттеджного типа.   Люди делают озеленение перед своими домами, иногда даже неплохое.   

    Харькову недостает полноводной реки, как Днепру  который к счастью  не такой монструозный, как Киев, но  город на реке все же смотриться  веселей.
  Три харьковских речушки   видом своим наводят тоску, особенно когда их спускают
  В харькове есть работа,  ее хватает и харьковчанам, и приезжим,  зарплата конкурентная, бизнес шуршит вовсю.

  Ну и да, в плане молодежи и симпатичных девушек  - глаз радуеться.

  Молли, а ты какие места у нас посетила, что у тебя такие отзывы?
Я просто когда-то попал в Луганск ( кажеться ты оттдуда) ,    там жила моя  тогдашняя дЭвушка  и ужаснулся  -   какой унылый серый  городище,  и что вдруг бы я там родился, ето капец бы как грусно было.


     
   
   

   
   
Re: Гепа навсегда

Нажаль, 6 років вже не бував там

Приїжджайте. Будете приємно здивовані.
ЗІ Гепу не люблю
   
Re: Гепа навсегда

подивився фото - причесав гепа Харків.
ганро причесав.
бо коли я там був востаннє вдо 2010 - твердо сказав собі шо більше не поїду нізащо  :D
   
Re: Гепа навсегда

     Как абориген скажу -  город из помойки нулевых  приведен в чувство.  Далеко не везде понятно, но все публичные места,  места отдыха, главные улицы,  дороги, проспекты,  рабочая окружная.  Вокзалы, аеропорт,  сад шевченко, парк горького,   все обрело культурный видос.   Хотя гепа накатав дорог   порубил  и кронировал кучу деревьев,  за что получил кликуху гепа - дровосек. 
  Люди  стали приятнее,  пиво на улицах  массово не бухают,  на переходах пропускают,  понятие очередь -   приобрело свое реальное значение.      

   Также  надо понимать  что не смотря на то, что салтовка - самый большой спальник в  Украине,  весь Харьков  ето по сути  большой частный сектор, обволакивающий  центр, спальные районы, парки  и многочисленные промзоны как   большая амеба.    И скаждым годом все больше старых домов сносят, стоб построить новые, коттеджного типа.   Люди делают озеленение перед своими домами, иногда даже неплохое.  

    Харькову недостает полноводной реки, как Днепру  который к счастью  не такой монструозный, как Киев, но  город на реке все же смотриться  веселей.
  Три харьковских речушки   видом своим наводят тоску, особенно когда их спускают
  В харькове есть работа,  ее хватает и харьковчанам, и приезжим,  зарплата конкурентная, бизнес шуршит вовсю.

  Ну и да, в плане молодежи и симпатичных девушек  - глаз радуеться.

  Молли, а ты какие места у нас посетила, что у тебя такие отзывы?
Я просто когда-то попал в Луганск ( кажеться ты оттдуда) ,    там жила моя  тогдашняя дЭвушка  и ужаснулся  -   какой унылый серый  городище,  и что вдруг бы я там родился, ето капец бы как грусно было.

еще про время года надо уточнить. представляешь, если в период слякоти зайти в Автовокзал?  :laugh:

    
  
   

 
   
Re: Гепа навсегда

Мені дуже універ Каразіна подобаеться добротним духом. Не гірший, на мій погляд, за Львівську політехніку. Ну, я з боку своеі спеціалізаціі дивлюся.
   
Re: Гепа навсегда

Харківяни тепер зрозуміло чому у вас Гепу обирають.
госпідар. не відбереш.  (tu)
   
Re: Гепа навсегда

еще про время года надо уточнить. представляешь, если в период слякоти зайти в Автовокзал?  :laugh:

    
  
   

 
Ну да.  Я зимой  ездил ГА /ходил пешком  на москалевку -  я охренел от нуара 80х)  я даже нащелкал фоток удручающих, но  отчет не сделал.
   
Re: Гепа навсегда

Харківяни тепер зрозуміло чому у вас Гепу обирають.
госпідар. не відбереш.  (tu)
Ну он хосподар по-еврейськи.

Вздовж набережної була стара ограда. Чавунна,  моцна, багато оздоблена.   Але крашена стопітцот разів,  замурзана.  Він її зняв.  Но не  обпалив - пофарбував і реставровану  встановив взад)
  Взад встановили   херню поварену з   дешевого чермета а-ля  оградка на кладовищі.   Чавунна   развоплотилась в невідомому напрямку.

 Також щез  гранит на більшості входів  і сходах в метро.  Тудись  пришпандьорили щебневі  вібропліти пвд видом ремонту)
 
    Чи   вирубав частину лісопарку по типу - нужна вулиця через лісопарк.   Понятно, що там  було розпродано  під коттеджи за  дурні гроши.
   
  Ну таке хозяйнування,  з вогником)
   
Re: Гепа навсегда

Ну да.  Я зимой  ездил ГА /ходил пешком  на москалевку -  я охренел от нуара 80х)  я даже нащелкал фоток удручающих, но  отчет не сделал.
молодец что нащелкал фоток, там тоже уже все меняется\изменится в ближайшие годы, эпического треша остается считанные единицы.
   
Re: Гепа навсегда

молодец что нащелкал фоток, там тоже уже все меняется\изменится в ближайшие годы, эпического треша остается считанные единицы.
Не.

Хочешь, свожу тебя туда, или на хтз есть заповедники.   Там считанными годами и не пахнет  там речь о десятилетиях  в лучшем случає)
 Такое есть в каждом городе.   Но конечно родной город нашего преза  вне конкуренции.
   Вот вам ознакомительный видос.  Автор  так себе, но  видос суть отражает.

   
   
Re: Гепа навсегда

Там считанными годами и не пахнет  там речь о десятилетиях
як станеться нагода, вистав пару епічних фоток.
   
Re: Гепа навсегда

Ок
   
Re: Гепа навсегда

Приятно, что куча юзеров кинулись защищать Харьков от голимых наездов. А если коротко резюмировать- Харьков за последние 10 лет реально стал лучше ( не смотря на воровство 30% бюджета), а вот тот же Киев реально стал хуже (при том же воровстве). Трэнд, однако. Приезжают друзья и родственники из-за кордону и каждый раз приятно удивляются новым улучшениям. Разве что ХТЗ и Сортировка застряли в дупе :snoozer_0:
   
Re: Гепа навсегда

Харків важко не захіщати. Місто, яке люблю. Та кернес ваш, мумія, то може вже фішка Харкова.
   
Re: Гепа навсегда

Харків важко не захіщати. Місто, яке люблю. Та кернес ваш, мумія, то може вже фішка Харкова.
Как гаваривал т. Сталин- других писателей(мэров) у нас для вас НЕТ!  Был бы выбор мэров как в Мюнхене, Париже или Любляне- где б тот Гепа был. Но ваших Кличков, Садовых, Шваек.....и даром не нужно. Разве что Гройсман Винницкий прокатил бы- умный еврейчик был. Еслибы Порохостадо сделало бы на него ставку- Зе, возможно, и пролетел бы. И През из него неплохой был бы. :snoozer_0:
   
Re: Гепа навсегда

Киев реально стал хуже

тут така справа
харків - місто СТАБІЛЬНЕ а київ - ЗРОСТАЮЧЕ
   
Re: Гепа навсегда
Bmx

Крута лінія захисту  (tu)

На питання навіщо ви вибрали  шарія і опзж і  сєпарську мумію мером  - у відповідь, нема вибору, він гоподарник і класні фоточки.
А коли ваш сєпар заведе русскій мір у харків, знову будете галицьких "вуйків" звинувачувати у тому, що не хочуть за український Харків воювати?
   
Re: Гепа навсегда

В осені зазвичай конфа Хімія Азотістих Гетероциклів. Очі відпочівають на Універі, дівчатках, на самому місті. Харків, то щось незвичайне. Ще Херсон навесні такій, чарівний.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія