Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Политическая смерть Тимошенко и партии Батькивщина

Да или нет?
   
Канула в лету.  8-)  Ні слуху, ні духу...
   
Re: Политическая смерть Тимошенко и партии Батькивщина

бабця вже всім набридла
   
навіть дідусь і олдбой більше не переживають за долю Тимошенко.  Пішла в небуття як Вітренко
   
не, Дидуся ожидаю с подборкой фоток.
   
Вже писав - ніхто не сприймає всерйоз. Думаю, виборці молодшого віку і не відрізняють її від сраних одноднєвок, створених під вибори.
Амінь, одмучилась старушка.
   
Допрыгалась, старая шалава.
   
Да или нет?

не чокаясь.
Надеюсь отомрут вслед за коммунистами.
Это, естественно, не отменяет идиотов
составлявших их электорат
но полагаю ведет к развитию общества
   
жуля докрутила сракою до того що ніхто вже не може зрозуміти а що вона хоче (ну крім влади звісно)?
у зибіла позиціонування - за мир
у порошенка - за перемогу
у голоса - за перемогу без казнокрадства
у опзж - за капітуляцію
у тимошенко - ???
   
напослідку з мертветчуком подала в Вер Суд про скасування амбандлінга =НафтоГазу=,
зозулька газмясівська
   
Вперше не пройшла до облради одещини,ЄС зайняв нішу
   
у тимошенко - ???
Похій, аби до корита. Тобто - Новий Курс.
   
не, Дидуся ожидаю с подборкой фоток.
Дидусь сейчас занят,
косит бабло в составе какой-нить счетной комиссии
   
 Я писав багато років тому: без Ющенка Юльки не буде. Тільки від нього вона могла соки висмоктувати.  :X
   
Коломойский кардинально поменял тактику и стратегию на политическом поле страны два года назад.
И в новой реальности "Батькивщина" стала абсолютно не конкурентной. Дорого, шлейф всякой херни в бекграунде, и т.д и т.п....
Зелень и Замайбахи на порядок дешевле на данный момент.
   
ЮЛЯ  це   ФЕНІКС
Не дочекаєтесь
   
Нарешті ...
З богословською разом на звалище історії
   
Да или нет?
:

Передьорнули перед сном?

А я сьогодні пішов і зразу в 4 бюлетенях проголосував за Батьківщину - єдину справжню партію в Україні.
   
Я писав багато років тому: без Ющенка Юльки не буде. Тільки від нього вона могла соки висмоктувати.  :X

Довго смоктала дряньтака..,
Ми були праві.
Зараз у неї немає навіть минулого з чого смоктати електорат.
   
:

Передьорнули перед сном?

А я сьогодні пішов і зразу в 4 бюлетенях проголосував за Батьківщину - єдину справжню партію в Україні.

Результат нам скажеш !
   
в майбутньому будуть боротися дві партіі - проукраїнська vs прокацапська
Юля до жодноі з них не належить, тому на смітник

   
Если фаната Юли прямо спросить, почему  избиратель должен голосовать именно за Тимошенко, то в 99% случаев кроме хлопанья глазами ответа никакого не будет. Вымирают те, кто дождался Юлиной тысячи, а больше никаких достижений там нет.
   
Я писав багато років тому: без Ющенка Юльки не буде
а оказалось, что без Тимошенко Ющенко не стало. Пропал, и реанимировать невозможно
А Тимошенко, после политической комы Ющенко, еще два раза за президенство боролась вплотную, и один раз - так-сяк
Я не юльок, если шо
   
а оказалось, что без Тимошенко Ющенко не стало. Пропал, и реанимировать невозможно
А Тимошенко, после политической комы Ющенко, еще два раза за президенство боролась вплотную, и один раз - так-сяк
Я не юльок, если шо

 Та байдуже, хто ви. В.Ющенко був і є видатним українцем, а Юлька - примітивна пройдисвітка. Так вони увійшли і залишаться в історії людства. Більше мені вам добавити нічого - всього найкращого!
   
Если фаната Юли прямо спросить, почему  избиратель должен голосовать именно за Тимошенко, то в 99% случаев кроме хлопанья глазами ответа никакого не будет. Вымирают те, кто дождался Юлиной тысячи, а больше никаких достижений там нет.

О, то ви схоже краще інших знаєте чиї виборці ще живі.
То чиї?
   
В.Ющенко був і є видатним українцем, а Юлька - примітивна пройдисвітка. Так вони увійшли і залишаться в історії людства.
Снизим пафос, как говорил мой преподаватель философии
Людству до Тимошенко и Ющенко дела нет
Как и до всех проигравших
А в историю Украины они войдут, как политики, профукавшие все чаяния народа
   
Та байдуже, хто ви. В.Ющенко був і є видатним українцем, а Юлька - примітивна пройдисвітка. Так вони увійшли і залишаться в історії людства. Більше мені вам добавити нічого - всього найкращого!
ну так, видатним.  Лише завдяки йому одному  зеку вдалося  стати президентом України
   
жуля докрутила сракою до того що ніхто вже не може зрозуміти а що вона хоче (ну крім влади звісно)?
у зибіла позиціонування - за мир
у порошенка - за перемогу
у голоса - за перемогу без казнокрадства
у опзж - за капітуляцію
у тимошенко - ???
Любі мОї я свята а вони всі п*дараси
   
ЮЛЯ  це   ФЕНІКС
Не дочекаєтесь
...так таки так...протухлий фенікс...
   
ЮЛЯ  це   ФЕНІКС
Не дочекаєтесь
Доволі символічна колористика...
   
Доволі символічна колористика...
що не так з кольорами?
   
ну так, видатним.  Лише завдяки йому одному  зеку вдалося  стати президентом України

 Завдяки Ющенку зеку не вдалось стати Президентом України, але вороги України постарались щоб видатний українець не керував Україною і тому вони доклали всіх зусиль, щоб не допустити його до другого терміну. Ну і глупувата частина українства цьому посприяла.

 Тобі попередження: якщо будеш мені ще щось в подібному тоні гунявити - підеш в ігнор. Я розумію, що тобі байдуже, але я попередив. 
   
в майбутньому будуть боротися дві партіі - проукраїнська vs прокацапська
...для цього проукраїнські повинні об'єднатися...але не під іменними партіями...:)))
   
 Погана прикмета:
   
Завдяки Ющенку зеку не вдалось стати Президентом України, але вороги України постарались щоб видатний українець не керував Україною і тому вони доклали всіх зусиль, щоб не допустити його до другого терміну. Ну і глупувата частина українства цьому посприяла.

 Тобі попередження: якщо будеш мені ще щось в подібному тоні гунявити - підеш в ігнор. Я розумію, що тобі байдуже, але я попередив. 
???
   
Re: Политическая смерть Тимошенко и партии Батькивщина

Да или нет?
мамка давно продала місцеві осередки на корню.Що трепихається то виключно за рахунок інерції. тепер слідуюче завдання -продати партію як бренд і на моря.заслужила стількома роками голого популізму і обведенням навколо пальця олдбоїв,мирось,дідусів і людасів з вуковарами. деякі правда давно знайшли  хазяїна на роялі (олдбой,мирося,вуковар),а деякі ,як АW чи Топа тільки зараз прокинулися після тої опіумної курильні де стільки років ловили кайф.
 тепер цікаво до кого вони в прийми підуть слухати нову дудочку "мишолова". Кадрі і карофці уважнго читати рекламні конспекти нових і молодих,готових дати їм і хлопа і надію  за голос,що дасть вже їм (молодим і голодним,не корофкам і кадрам :D )РЕАЛЬНІ ніштяки  :)
   
Завдяки Ющенку зеку не вдалось стати Президентом України, але вороги України постарались щоб видатний українець не керував Україною і тому вони доклали всіх зусиль, щоб не допустити його до другого терміну. Ну і глупувата частина українства цьому посприяла.

 Тобі попередження: якщо будеш мені ще щось в подібному тоні гунявити - підеш в ігнор. Я розумію, що тобі байдуже, але я попередив. 

в архівах УП можна знайти меморандум 2010 р між Ющенком та яником

поки Ющенко лікувавсь від отруєння, ЮТ за його провела передвиборчу кампанію
   
:

Передьорнули перед сном?

А я сьогодні пішов і зразу в 4 бюлетенях проголосував за Батьківщину - єдину справжню партію в Україні.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія