Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ЛЧ 22:00 Динамо - Гент :warning2:

Re: ЛЧ 22:00 Динамо - Гент  :warning2:

раз в 5 років і палка стріляє.  У порівнянні з Хацкевичем і Михайличенко, Луческу це Гвардіола і Клопп в одному флаконі.  Але я не вірю в його довгострокову перспективу. 

Також Луческу яскраво показав, скільки сезонів загубило ДК, тільки через те, що Суркіс призначав тренером своїх товаришів по чарці



ти ж казав поки Суркіс президент ніхто в ДК нічого не зможе  :S
   
Re: ЛЧ 22:00 Динамо - Гент  :warning2:

Хіба краснодар вже пройщов?

Я написав «якщо пройдуть кацапи»
   
Re: ЛЧ 22:00 Динамо - Гент  :warning2:

ти ж казав поки Суркіс президент ніхто в ДК нічого не зможе  :S

Де я хоч раз писав, що поки Суркіс президент, то Динамо ніколи не буде ні в ЛЧ, ні чемпіоном України?  Я писав, що в цьому році чемпіонство Динамо не світить (прямо написав, що буду дуже здивований і визнаю, що був неправий).  А ось після жереба відбору ЛЧ було зрозуміло, що шанси у ДК є.  І Луческу зміг їх реалізувати.

Те, що Луческу так швидко покращив гру ДК (тими ж гравцями) тільки доводить, який бовдур Суркіс, що 3 роки мучив Динамо своїми товаришами по чарці
   
Re: ЛЧ 22:00 Динамо - Гент  :warning2:

до речі, допускаю, що тут може бути ефект Сабо.  Він теж повернувся в ДК після Михайличенко (у 2004) і вивів Динамо у групу ЛЧ, коли в це вже ніхто не вірив
   
Re: ЛЧ 22:00 Динамо - Гент  :warning2:

Хороше відео як завершився матч Ференцвароша - радість футболістів, обливання Реброва шампанським тощо )))

   
Re: ЛЧ 22:00 Динамо - Гент  :warning2:

Де я хоч раз писав, що поки Суркіс президент, то Динамо ніколи не буде ні в ЛЧ, ні чемпіоном України?  Я писав, що в цьому році чемпіонство Динамо не світить (прямо написав, що буду дуже здивований і визнаю, що був неправий).  А ось після жереба відбору ЛЧ було зрозуміло, що шанси у ДК є.  І Луческу зміг їх реалізувати.

Те, що Луческу так швидко покращив гру ДК (тими ж гравцями) тільки доводить, який бовдур Суркіс, що 3 роки мучив Динамо своїми товаришами по чарці

бачите яка гарна українська, порівняйте, товаришами по чарці і/чи собутильнікамі  :laugh:

респект за мову  (tu)  [ua]
   
Re: ЛЧ 22:00 Динамо - Гент  :warning2:

товариш це чисто комерційний термін

купці, які спільно в складчину купили товар
   
Re: ЛЧ 22:00 Динамо - Гент  :warning2:

Горілчаний брат  [ua]
   
Re: ЛЧ 22:00 Динамо - Гент  :warning2:

товариш це чисто комерційний термін

купці, які спільно в складчину купили товар

не тупи, історичне похідне слова це одне, значення і застосування в повсякденному сучасному середовищі це зовсім інше, але загалом це гілка про футбол, тому це мій останній допис тут на цю тему
   
Re: ЛЧ 22:00 Динамо - Гент  :warning2:

Хороше відео як завершився матч Ференцвароша - радість футболістів, обливання Реброва шампанським тощо )))

https://www.youtube.com/watch?v=eEw6g14tNV8&t=213s
Фаны скандируют Сергей ребров
   
Re: ЛЧ 22:00 Динамо - Гент  :warning2:

Сопляшковик  :K
   
Re: ЛЧ 22:00 Динамо - Гент  :warning2:

Хороше відео як завершився матч Ференцвароша - радість футболістів, обливання Реброва шампанським тощо )))

https://www.youtube.com/watch?v=eEw6g14tNV8&t=213s
Харатин не смог открыть шампанское, облом))))
   
Re: ЛЧ 22:00 Динамо - Гент  :warning2:

Хороше відео як завершився матч Ференцвароша - радість футболістів, обливання Реброва шампанським тощо )))
Лютий треш, стадіон без глядачів, а за воротами натовп  :facepalm1:
   
Re: ЛЧ 22:00 Динамо - Гент  :warning2:

не тупи, історичне похідне слова це одне, значення і застосування в повсякденному сучасному середовищі це зовсім інше, але загалом це гілка про футбол, тому це мій останній допис тут на цю тему

Твій - так. Але товариш майор тут для того і сидить тут щоб будь-якій позитивній інформації про українське негайно додавати якусь негативну асоціацію.
   
Re: ЛЧ 22:00 Динамо - Гент  :warning2:

я бы не отказался от варианта
ПСЖ
МанЮ
Истамбул Бешакшехир

Последние совсем сладкие сейчас, хоть и чемпионы страны. 3 поражения, в том числе от двух новичков, ноль забитых.
А названные "гранды" иногда проигрывают сами себе.
   
Re: ЛЧ 22:00 Динамо - Гент  :warning2:

я бы не отказался от варианта
ПСЖ
МанЮ
Истамбул Бешакшехир

Последние совсем сладкие сейчас, хоть и чемпионы страны. 3 поражения, в том числе от двух новичков, ноль забитых.
А названные "гранды" иногда проигрывают сами себе.

-ПСЖ. за останні 5 сезонів в групі ПСЖ втрачав очки тільки з Реалом, Наполі, Баварією, Арсеналом, Ліверпулем і Лудогорцем (в останньому турі, коли все вже було ясно).  При цьому багато розгромів середніх команд.  Я не думаю, що ДК пощастить навіть так як Лудогорцу.
-МЮ практично завжди виходить з групи. 
-Турки так, вони підходять стилю Динамо
   
Re: ЛЧ 22:00 Динамо - Гент  :warning2:

я бы не отказался от варианта
ПСЖ
МанЮ
Истамбул Бешакшехир

Последние совсем сладкие сейчас, хоть и чемпионы страны. 3 поражения, в том числе от двух новичков, ноль забитых.
А названные "гранды" иногда проигрывают сами себе.
ПСЖ думаю соберётся на ЛЧ
А Мю и турки - хорошие, можно брать
   
Re: ЛЧ 22:00 Динамо - Гент  :warning2:

Re: ЛЧ 22:00 Динамо - Гент  :warning2:

Моє жеребкування



Останнє редагування: 30 вересня 2020 14:39:48 від Alezka
   
Re: ЛЧ 22:00 Динамо - Гент  :warning2:

   
Re: ЛЧ 22:00 Динамо - Гент  :warning2:

-ПСЖ. за останні 5 сезонів в групі ПСЖ втрачав очки тільки з Реалом, Наполі, Баварією, Арсеналом, Ліверпулем і Лудогорцем (в останньому турі, коли все вже було ясно).  При цьому багато розгромів середніх команд.  Я не думаю, що ДК пощастить навіть так як Лудогорцу.
у ПСЖ может выстрелить проблема лавки  в период матчей в сжатые сроки . За последние 2 недели 4 красных карточки. Плюс Курзаве бан 6 матчей. Плюс ДиМарии 4 матчевый бан за плевок дали задним числом. Сегодня еще могут Неймару впаять на полгода бан (Как сообщает El Desmarque со ссылкой на Cope, бразилец назвал японского футболиста «сраным китайцем». «Марсель» располагает кадрами, на которые попало это оскорбление.) Учитывая, что сам Неймар и клуб  подняли хайп на теме "Нет расизму", а рассматривать этот эпизод будет комисия, возглавляемая бывшим президентом Марселя - шансы забаниться на полгода весьма не низкие.
   
Re: ЛЧ 22:00 Динамо - Гент  :warning2:

Джерела в львівських Карпатах дають наступну інформацію - цей сезон для цього клубу стане останнім в історії


Мова йде саме про цю юридичну особу, якою володіють дві офшорні компанії - "Менділ Лімітед", власником якої нещодавно став Смалійчук, викупивши її у Димінського, а також "Кристал Холдінгс ЛТД", яку пов'язують з Ігорем Коломойським. Компанії володіють самим клубом порівну - 50 на 50.

Наприкінці літа нове керівництво Карпат (а саме - люди, які представляють "Менділ Лімітед") зробило останню спробу викупити 50% акцій у "Кристал Холдінгс", але переговори зайшли в глухий кут. Клуб оголосить себе банкрутом.

Все що потрібно знати - майбутній проект відроджених Карпат вже точно ніяким чином не буде пов'язаний з нинішними Карпатами, це буде зовсім інша юридична особа! І в самого керівництва нинішніх Карпат є великі сумніви чи дограє клуб сезон в Другій Лізі до кінця. До того ж, цей клуб вже не зможе заявити нових футболістів, доки не розрахується з боргами.

Отож, 2 основні варіанти відродження Карпат, які зараз розглядаються Смалійчуком:

1.) Перший і основний. Це об'єднання з ФК "Карпати" Галич-Бурштин - найбільш імовірний варіант, оскільки клуб є дуже близьким до Смалійчука.

2.) Створення абсолютно нової юридичної особи, фактично нового клубу, який почне з низів українського футболу
Варіант об'єднання з "Калушем" не розглядають, як про це раніше писали ЗМІ
   
Re: ЛЧ 22:00 Динамо - Гент  :warning2:

Ну так Карпатам сегодня влепили пожизненный бан на регистрацию новых игроков. До выплаты всех долгов.
   
Re: ЛЧ 22:00 Динамо - Гент  :warning2:

нє доставайся же ти нікому
   
Re: ЛЧ 22:00 Динамо - Гент  :warning2:

Ну так Карпатам сегодня влепили пожизненный бан на регистрацию новых игроков. До выплаты всех долгов.
И опять аксиома - там где коломойский, там банкротство. А проще говоря - на*балово
   
Re: ЛЧ 22:00 Динамо - Гент  :warning2:

нє доставайся же ти нікому



Останнє редагування: 30 вересня 2020 17:30:26 від Alezka
   
Re: ЛЧ 22:00 Динамо - Гент  :warning2:



между ними еще интересный чувак-любитєль хоккея
   
Re: ЛЧ 22:00 Динамо - Гент  :warning2:

Показати зображення...
между ними еще интересный чувак-любитєль хоккея

гуд, Беня, гуд - практически очистил украинский футбол от своего присутствия

а хокейний Донбас і зараз грає
   
Re: ЛЧ 22:00 Динамо - Гент  :warning2:

Т - традиція.   [KA]  ніколи не могли затягнути в ЛЧ 3 команди.  І 2 останніх сезона вилітають від греків

   
Re: ЛЧ 22:00 Динамо - Гент  :warning2:

Перерыв
Беневенто
1
 -
4
Интер

лукакич вже дубль
   
Re: ЛЧ 22:00 Динамо - Гент  :warning2:

Спортивный директор «Дженоа» Даниэле Фаджиано подтвердил предстоящий переход форварда «Ростова» Эльдора Шомуродова.
Об этом сообщает Metaratings. Функционер заявил, что клубы достигли договоренности по трансферу 25-летнего футболиста. Ожидается, что в скором будущем он приедет в Италию.
   
Re: ЛЧ 22:00 Динамо - Гент  :warning2:

«Лион» объявил о переходе из «Милана» полузащитника Лукаса Пакеты. C 23-летним бразильским футболистом подписан пятилетний контракт. Сумма трансфера составила 20 млн евро.

Пакета перешел в «Милан» из «Фламенго» в январе 2019 года за 39 млн евро. В составе россонери бразилец провел 44 матча, забил один гол и сделал три голевых передачи.
   
Re: ЛЧ 22:00 Динамо - Гент  :warning2:

кажуть Яремчук у Шахтар переходить
   
Re: ЛЧ 22:00 Динамо - Гент  :warning2:

   
Re: ЛЧ 22:00 Динамо - Гент  :warning2:

   
Re: ЛЧ 22:00 Динамо - Гент  :warning2:

И опять аксиома - там где коломойский, там банкротство. А проще говоря - на*балово

пережили в 80-тих об'єднання із ска, і гібрида у вигляді ска-карпати і потім нове відродження команди, переживемо і тепер...
   
Re: ЛЧ 22:00 Динамо - Гент  :warning2:

Ну і гарно, Супряга потрібен в ЛЧ нам
   
Re: ЛЧ 22:00 Динамо - Гент  :warning2:

Краснодар 0:0

паок трохи краще виглядає
   
Re: ЛЧ 22:00 Динамо - Гент  :warning2:

38
Лацио
0
 -
2
Аталанта
   
Re: ЛЧ 22:00 Динамо - Гент  :warning2:


43
Лацио
0
 -
3
Аталанта
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія