Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вчера продал товарища друга и потом пошел выпивать

а чим вам майонез не відповідає? як зробити олівє без майонезу?
   
:facepalm:  это писец, сколько гавнофастфуда на одном столе. вуд, вы шо этим питаетесь? это же фуд для бездомных и безработных  :weep:
Меня всегда шокировало за кордоном когда ,сука, все включено а англичане давятся картошкой фри.Так что дело не в Вуде.Вуд жертва западного менталитета

Останнє редагування: 9 вересня 2020 22:48:28 від valet
   
Меня всегда шокировало за кордоном когда ,сука, все включено а англичане давятся картошкой фри.Так что дело не в Вуде.Вуд жертва западного менталитета
валет пистолет что есть то жру
   
Пеньок, отій баришні що на фото треба рота зашивати асап

а тобі потрібно сім шаріків з подшибника в голову вставити
   
валет пистолет что есть то жру

про тебе все давно зрозуміло.
діточок жалко...
   
Re: Вчера продал товарища  друга и потом пошел выпивать
nik

 :gigi:  :facepalm:

дыскотэка
   
Re: Вчера продал товарища  друга и потом пошел выпивать
Пшениця

жеруть сало, жирні копчені ковбаси, з самого жирного м"яса смажать шашлики та варять холодці з сантиметром застиглого жиру зверху, упиваються до всирачки гнилим пивом і зранку опохмеляються самогоном, розжирають сраки до неймовірних розмірів
а олдвудовські смажені курячі крильця, стейки та піца їм муляють очі  :laugh:

Останнє редагування: 10 вересня 2020 01:11:12 від Пшениця
   
Re: Вчера продал товарища  друга и потом пошел выпивать
nik

жеруть сало, жирні копчені ковбаси, з самого жирного м"яса смажать шашлики та варять холодці з сантиметром застиглого жиру зверху, упиваються до всирачки гнилим пивом і зранку опохмеляються самогоном, розжирають сраки до неймовірних розмірів
а олдвудовські смажені курячі крильця, стейки та піца їм муляють очі  :laugh:

+1
   
жеруть сало, жирні копчені ковбаси, з самого жирного м"яса смажать шашлики та варять холодці з сантиметром застиглого жиру зверху, упиваються до всирачки гнилим пивом і зранку опохмеляються самогоном, розжирають сраки до неймовірних розмірів
а олдвудовські смажені курячі крильця, стейки та піца їм муляють очі  :laugh:

+1

Не забувай ледь не щоденні катлєкти з найжирніших фаршів, і щоб потім пательню, де вони смажилися, витерти хлібом і з'їсти теж!
   
Меня всегда шокировало за кордоном когда ,сука, все включено а англичане давятся картошкой фри.Так что дело не в Вуде.Вуд жертва западного менталитета
це не менталітет, а природнє бажання живого організму центр задоволення в мізках потеребонькати.
   
жеруть сало, жирні копчені ковбаси, з самого жирного м"яса смажать шашлики та варять холодці з сантиметром застиглого жиру зверху, упиваються до всирачки гнилим пивом і зранку опохмеляються самогоном, розжирають сраки до неймовірних розмірів
а
олдвудовські смажені курячі крильця, стейки та піца їм муляють очі  :laugh:
я там теж не побачила крайму. ну начос з розплавленим сиром і майо, то да-а. вуду, і двом дівчатам за столом, протипоказано таке.
ну і піца з картоплею фрі, то канєшна теж не грін смузі, але то таке, може якісь зож-фани і отримають шок. крильця ок.
   
..
 :D


Почему эта Мадам Грицацуева не кушает? :(
   
Re: Вчера продал товарища  друга и потом пошел выпивать

жеруть сало, жирні копчені ковбаси, з самого жирного м"яса смажать шашлики та варять холодці з сантиметром застиглого жиру зверху, упиваються до всирачки гнилим пивом і зранку опохмеляються самогоном, розжирають сраки до неймовірних розмірів
а олдвудовські смажені курячі крильця, стейки та піца їм муляють очі 

Сильно. Все, що ви хотіли дізнатись про українську кухню, але встидалися запитати  :lol:
   
Re: Вчера продал товарища  друга и потом пошел выпивать
Пшениця

я там теж не побачила крайму. ну начос з розплавленим сиром і майо, то да-а. вуду, і двом дівчатам за столом, протипоказано таке.
ну і піца з картоплею фрі, то канєшна теж не грін смузі, але то таке, може якісь зож-фани і отримають шок. крильця ок.
Та мій посил був "А судді  хто?", а не що там конкретно на столі у Вуда
Відмовитись від піци важко, коли вона тобі смердить прямо в писок :gigi:
   
Re: Вчера продал товарища  друга и потом пошел выпивать
Пшениця

Сильно. Все, що ви хотіли дізнатись про українську кухню, але встидалися запитати  :lol:
Розжети сраку можна і на будбьчиїй кухні. Бійці сумо розкажуть
Культура харчування нічого не має до діла із стравами
Менше жери того ж жирного холодця і все буде ок
   
валет пистолет что есть то жру
По тебе видно.150 кг на себе таскать это не шутки.
   
Більшє тут жерти нічого. вони з дитинства цє жеруть
Ну зачем трындеть? Полно хорошей еды - зайди в супермаркет и выбери что хочешь!
   
Та мій посил був "А судді  хто?", а не що там конкретно на столі у Вуда
Відмовитись від піци важко, коли вона тобі смердить прямо в писок :gigi:
та і не треба відмовлятися. але ви якось українськe самі трешевe перерахували.
а сало з борщом не руште! до речі, коли жила в англії не сумувала ні за борщом, ні за салом. повернулася, і теж не сумую ні за інгліш брекфестами, ні фіш енд чіпсами, сосіджами з грейві, вареним горошком в сйкаралупі з морковою, фрайсами з оцтом і т.д.
   
Менше жери того ж жирного холодця і все буде ок
нормальні господині ще з гарячого бульону весь жир збирають і холодець прозорий, як сльоза.
   
нормальні господині ще з гарячого бульону весь жир збирають і холодець прозорий, як сльоза.
мій тато навіть не підходив до холодця без смальцю в палець зверху.
Мама йому головувала окремо, а ми їли прозорий.
Тато ніколи не мав зайвої ваги.
Наразі він страждає, мама посадила його на правильне харчування.
   
мій тато навіть не підходив до холодця без смальцю в палець зверху.
Мама йому головувала окремо, а ми їли прозорий.
Тато ніколи не мав зайвої ваги.
Наразі він страждає, мама посадила його на правильне харчування.
так, це тяжко.
мама теж все життя робить прозорий холодчик. а тато той жир з холодця в суп собі клав. теж все життя атлетичної форми був, бе натяку на мамон.
   
Наразі він страждає, мама посадила його на правильне харчування.

І яка причина була для такого рішення?
   
І яка причина була для такого рішення?
хвороба звісно, за інших обставин тато не вмовити було, та й зараз парові та з духовки курячі котлети тато зве ватою.
Мамі доводиться дуже викручуватися на кухні, щоб він хоч трохи поїв. Балуваний мамою.
У тата був рак прямої кишки.
   
Re: Вчера продал товарища  друга и потом пошел выпивать
Пшениця

нормальні господині ще з гарячого бульону весь жир збирають і холодець прозорий, як сльоза.
85% людей відверто і щиро не вкурюють, що тваринні жири то подорож на інший бік трави
Вони щиро вірять, що сало-сила

Синочок, візьмий отого шматочка, він жирніший ! Їж, моє сонечко, а то охлянеш!

Миколо, дай свою тарілку, я тобі зараз накладу картоплі із затовченими шкварочками! Смакота! Підливкою (на смальці) поляю, а м"яса сам поклади, воно з твого боку стола, бери 2 шматки.Он на тому сала більше і підрум'янилося краще! Масла кинути в картоплю не забудь! Салат черпай з низу, там олія. Тобі 2 чи 3 яйця до картоплі дати?

Поки молоді - здорові як бугаї. Холодильник закинув на плечі і понісн. Апетит нівроку і в шлунок відро борщу заливає запросто за один раз.
А  вже через 10 років - з виразками на ногах та діабетом ледве сам встає.  Зараз з мого класу вже 6 від інфакт-інсульту ласти склеїли, 83 рік випуску.

Останнє редагування: 10 вересня 2020 10:20:07 від Пшениця
   
85% людей відверто і щиро не вкурюють, що тваринні жири то подорож на інший бік трави
Вони щиро вірять, що сало-сила

Синочок, візьмий отого шматочка, він жирніший ! Їж, моє сонечко, а то охлянеш!

Миколо, дай свою тарілку, я тобі зараз накладу картоплі із затовченими шкварочками! Смакота! Підливкою (на смальці) поляю, а м"яса сам поклади, воно з твого боку стола, бери 2 шматки.Он на тому сала більше і підрум'янилося краще! Масла кинути в картоплю не забудь! Салат черпай з низу, там олія. Тобі 2 чи 3 яйця до картоплі дати?

Поки молоді - здорові як бугаї. Холодильник закинув на плечі і понісн. Апетит нівроку і в шлунок відро борщу заливає запросто за один раз.
А  вже через 10 років - з виразками на ногах та діабетом ледве сам встає.  Зараз з мого класу вже 6 від інфакт-інсульту ласти склеїли, 83 рік випуску.

тобі романи треба писати  :)

чи це автобіографія ?
   
Скажіть мені будь ласка дє ви там на столі погану їжу бачітє
я наприклад бачу
по одній пампушкі з часником. на присутнього -це погана їжа ?

картопля смажена  дві коробочки на всіх це поганно?


крильця смаженні по 2 на кожного. це поганно ?

піца дитяча  три. по 2 маленьких  шматочка на кожного

і начос  кукурузні чіпси. трошкі сиру  трошкі курячої грудинкі  та гіркий перець

і вредна тількі кокакола  на розлив розбавленна  льодом

дє поганна їжа специ
   




дє ви тут  побачіли погану їжу мені цікаво ?
борошно
картопля
чі ваш організм не споживає крохмали. а тількі траву? та бензин
   
олдвудовські смажені курячі крильця, стейки та піца їм муляють очі


на цє все є проста відповідь
не бажають отруються місцевою. кухнею з зобаків та їжаків чі хер його знає з чого
   
Re: Вчера продал товарища  друга и потом пошел выпивать

дє ви тут  побачіли погану їжу мені цікаво ?
борошно
картопля
чі ваш організм не споживає крохмали. а тількі траву? та бензин
Українці дуже заздрісні люди. От якби у вас хата згоріла, ви б ощасливили половину ФУПу.  :D
   
Почему эта Мадам Грицацуева не кушает? :(
Дочка моя красуння і гарна дівчинка в повидінці студентка майбутній лікар
   
Українці дуже заздрісні люди. От якби у вас хата згоріла, ви б ощасливили половину ФУПу.  :D

тююю.  так вона застрахованна і іншурінс би повернув пів мільона доларів за хату
нецікаво ,,,,,,,
   
а тобі потрібно сім шаріків з подшибника в голову вставити
Встав собі у сраку їх. Молода дівка важить 100+ це срамота йопт. І провина - батька.
   
Re: Вчера продал товарища  друга и потом пошел выпивать
Пшениця

дє ви тут  побачіли погану їжу мені цікаво ?
борошно
картопля
чі ваш організм не споживає крохмали. а тількі траву? та бензин
Їжа нормальна.
Але калорій таки забагато.
Салатами об"єм шлунку забивати треба : і корисно, і калорій мало, і відчуття голоду забиває.
   
Re: Вчера продал товарища  друга и потом пошел выпивать
nik

Українці дуже заздрісні люди. От якби у вас хата згоріла, ви б ощасливили половину ФУПу.  :D

 :laugh:  :facepalm:
   
Re: Вчера продал товарища  друга и потом пошел выпивать
nik

тююю.  так вона застрахованна і іншурінс би повернув пів мільона доларів за хату
нецікаво ,,,,,,,

а ты зканцелюй iншуранс i  пали  B-)
   
Їжа нормальна.
Але калорій таки забагато.
Салатами об"єм шлунку забивати треба : і корисно, і калорій мало, і відчуття голоду забиває.
ДІти мають малий шлунок одну піцу лимонад і все більше не їдять
всю їжу додому приперли
   
Встав собі у сраку їх. Молода дівка важить 100+ це срамота йопт. І провина - батька.
Скільки важить стільки дам приданного  раз рахуєшь 100 кг дам сто тисяч доларів
мерседес  куплю кондо  і моторхом. зятю
   
Re: Вчера продал товарища  друга и потом пошел выпивать
nik

ДІти мають малий шлунок одну піцу лимонад і все більше не їдять
всю їжу додому приперли

для кого?
   
Дочка моя красуння і гарна дівчинка в повидінці студентка майбутній лікар

Ниабижай ее!   :-G
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія