Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вибори у Білорусії.Фальсифікації почались :-)o

https://www.facebook.com/139354166119334/posts/3372655202789198/?vh=e&d=n
Ось це відео, вже чисто демонстрація, як саме кдбшники розхитують ситуацію по-максимуму, щоб здійняти тотальну бучу.
   
Re: Вибори у Білорусії.Фальсифік ації  почались  :-)o

Ось це відео, вже чисто демонстрація, як саме кдбшники розхитують ситуацію по-максимуму, щоб здійняти тотальну бучу.

Какие кдб шники, чьи?
   
вайфай з близьких будинків чи через супутник телеканалів
Стрім через мобільний інтернет тоді був екзотикою, в перший місяць можна було лише через інтертелеком і то з пригодами.
Сам тоді ходив з мобільною точкою доступу інтертелекому на повербанку і роздавав народу інтернет
Зв'язку іноді не було, зовсім, глушили, а вони про інтернет розказують  :laugh:
   
З тобою щось не так..

В тебе всі пояснення побудовані на раболепії..
Мабуть тому що не знаєш що таке правова держава... І що таке верховенство права це для тебе темний ліс..
Ну і жити по конституції в тебе точно не вийде.. станеш десь в кутку і будеш чикати коли тобі напрямок покажуть..
.кароче мямля ти..
Ну как раз я знаю что такое правовое государство и что такое верховенство права. Я ведь пример с подпитым водителем и полицейским Нью-Йорка не просто так из головы придумал. Так вот - ты можешь спокойно ехать на подпитии и даже быть остановленным за какое-нибудь незначительное нарушение и поехать дальше не проходя теста и получив устное замечание. Вот это правовое государство. Существуют моменты, когда поступать можно по-разному, в зависимости от того, что ты хочешь получить на выходе. Бить себя в пяткой грудь и крушить все вокруг тоже вариант, но не единственный.
   
Ну а шо там Пидр? С Турляндии хоть приехал? Может как то всё таки высказался..по событиям то

А,свинюхи?
Ти, іпанат кальція, чого закувікав?
Бубочка вже щось сказав?
Може ваші мєсні щось бовкнути, хуйло то вже паздравіл?

Ану заверещи - свінарчукєєєєє :)
   
Re: Вибори у Білорусії.Фальсифік ації  почались  :-)o

Не отключат, у нас нет соотвествующего узлового оборудования у силовиков

Следите за руками.. если я не ошибаюсь уже продвигали законопроекты что то там о контроле инета.
   
   
Нам интернет и связь не отключали.
Но учтите они мотают на ус.
К следующему майдану нужно продумать альтернативные средства связи и интернета..
Маск, ты там скоро? )))

 :lol:  :lol:
Вам да, вам нє атключалі ) а ти що на російську зіскочив ? Змінив вранішнього ?  8-)
   
Какие кдб шники, чьи?
Лукашатія, які  ж ще?
Те, що вони під фсбшниками кацапськими лежать, то вже інша справа.
Треба якомога більше пофуярити  беззбройних громадян, щоб ще й виклали в інеті, бо інакше манюпас фуй вилізе на Майдан.
А як не вилізе на Майдан кидати коктейлі й бруківку, то  як кдбшники замутять собі премії, звання, усякі плюшки й додаткові бонуси від кацапських кураторів?
   
Ніяк не знайду пост су;;%:ки, яка звинуватила мене в кацапській пропаганді про нібито те, що майдани - зло.

По-перше, майдан майдану - "рознь". Український Майдан - це святе, і тому кацапськими пропагандонами є саме ті, хто намагаються прирівняти події в Білорусі (де так звана опозиція - скоріше всього, заслані казачки) до Майдану. Так само як інші морально ниці особи намагаються рівняти до Майдану мародерство та розбій БЛМщиків та антифа у сша.

Такі порівняння - це нівелювання жертовності українського Майдану та плювок в обличчя його героям.

Разом з цим я цілком віддаю належне індивідуальній мужності та героїзму окремих протестувальників у тій же Білорусі і ні в якому разі не висміюю їх. Проблема не в цьому.
   
Цікаво а побачимо використання Белазів протестуючими?
   
Какие кдб шники, чьи?
КГБшники есть только одни - беларусские. У кацапов ФСБшники. :D
   
Коктейля би в бусік..
так, аж проситься
   
--------------

Ви шото напутали, нє?

Ну так, емоції, пробачте. :( То наш вірмен з Дніпра. Теж вічна память. Виправляюсь...




   
Ну как раз я знаю что такое правовое государство и что такое верховенство права. Я ведь пример с подпитым водителем и полицейским Нью-Йорка не просто так из головы придумал. Так вот - ты можешь спокойно ехать на подпитии и даже быть остановленным за какое-нибудь незначительное нарушение и поехать дальше не проходя теста и получив устное замечание. Вот это правовое государство. Существуют моменты, когда поступать можно по-разному, в зависимости от того, что ты хочешь получить на выходе. Бить себя в пяткой грудь и крушить все вокруг тоже вариант, но не единственный.


Що в ньорке менти покривають підроблені вибори?
Чи почнуть захищати трампа який дорисує собі 60% зверзу.?

Чи може почнуть всіх кіздити бо така команда пришла зверху?

   
так, аж проситься
там двi проблеми, як мiнiмум:
- правацировалi
- не ввiмкнули фонарiки

Реально сафарi. Не знаю, шо там писав Янка Купала щодо Не быть скатом, але виглядає так, що мусора навiть не можуть створити критичну ситуацiю.

Останнє редагування: 11 серпня 2020 21:43:58 від Сотка
   
По-перше, майдан майдану - "рознь". Український Майдан - це святе, і тому кацапськими пропагандонами є саме ті, хто намагаються прирівняти події в Білорусі (де так звана опозиція - скоріше всього, заслані казачки) до Майдану. Так само як інші морально ниці особи намагаються рівняти до Майдану мародерство та розбій БЛМщиків та антифа у сша.
Рознь-фуйознь.
Але технології ескалації насилля з боку влади, аби викликати "отвєтку" з боку  спочатку мирних протестуючих абсолютно  аналогічні.
Різниця в  національному менталитеті. В Кіргізії почали тупо мародерити й гасити мусорів, в Україні - усе локалізувалося в центрі Києва й у  осередках влади в регіонах.
Сябри поки що "тормозять", просто тому що їх мало, тому  тамтешня влада буде хитати ситуацію ще більше.
   
Що в ньорке менти покривають підроблені вибори?
Чи почнуть захищати трампа який дорисує собі 60% зверзу.?

Чи може почнуть всіх кіздити бо така команда пришла зверху?

Ну що ти триндиш про те, що взагалі не розумієш? Домальовувати будуть бідону, бо саме деми хочуть пропхнути голосування по пошті.
   
Re: Вибори у Білорусії.Фальсифік ації  почались  :-)o

Лукашатія, які  ж ще?
Те, що вони під фсбшниками кацапськими лежать, то вже інша справа.
Треба якомога більше пофуярити  беззбройних громадян, щоб ще й виклали в інеті, бо інакше манюпас фуй вилізе на Майдан.
А як не вилізе на Майдан кидати коктейлі й бруківку, то  як кдбшники замутять собі премії, звання, усякі плюшки й додаткові бонуси від кацапських кураторів?

Тобто они делают это без ведома Бацки?
   
Відключіть хтось інтернет тій пришелепкуватій бахіні любві )))
   
Ніяк не знайду пост су;;%:ки, яка звинуватила мене в кацапській пропаганді про нібито те, що майдани - зло.

По-перше, майдан майдану - "рознь". Український Майдан - це святе, і тому кацапськими пропагандонами є саме ті, хто намагаються прирівняти події в Білорусі (де так звана опозиція - скоріше всього, заслані казачки) до Майдану. Так само як інші морально ниці особи намагаються рівняти до Майдану мародерство та розбій БЛМщиків та антифа у сша.

Такі порівняння - це нівелювання жертовності українського Майдану та плювок в обличчя його героям.

Разом з цим я цілком віддаю належне індивідуальній мужності та героїзму окремих протестувальників у тій же Білорусі і ні в якому разі не висміюю їх. Проблема не в цьому.

1. Тенденція така - що необхідно показати - не білоруси заіппалися від луки (а вони такі в край заіппалися) а це все госдеп/мі6/поляки і маааскалії..  (короче боротьба за явку)
2. Маааскалів не вийшло возглавити майдани в Києві.. І у белорусів вистачить клепки невляпатися в це лайно..

   
   
Тобто они делают это без ведома Бацки?

Я вже питала )) кажуть що це дєццкій сад )
   
Ну как раз я знаю что такое правовое государство и что такое верховенство права

Дайка нам определение "права", шоб было понятно шо у тебя верховенствует.
   
Що в ньорке менти покривають підроблені вибори?
Чи почнуть захищати трампа який дорисує собі 60% зверзу.?

Чи може почнуть всіх кіздити бо така команда пришла зверху?
ну, допустим, они не считают выборы поддельными, дальше что? почему не считают? ну, допустим, тупенькие, но это их мнение. "Победившая" вообще уехала. Им даже переходить не к кому.
   
Тобто они делают это без ведома Бацки?
А вот тут может два варианта. Могут работать на внешнем подряде, на кацапов, а могут и целенаправленно показывать "работу"  Луке. Шоб ценил и лелеял. :D
Это как Коржаков Елкина держал в тонусе. ;)
   
Re: Вибори у Білорусії.Фальсифік ації  почались  :-)o

:lol:  :lol:
Вам да, вам нє атключалі ) а ти що на російську зіскочив ? Змінив вранішнього ?  8-)

Давай так.
я тебе просто заігно рю.. ось так
ти занадто тупа
 :laugh:

Останнє редагування: 11 серпня 2020 21:50:01 від Serge_D
   
потому что он на работе, нет? может даже стремился сделать мир лучше, когда на нее шел. у каждого свои понятия о хорошем.

Так он на работе, или гражданин?

Если все граждане равные, может ли гражданин арестовать мента?

И не сцы, давай честный ответ на вопрос. Он не на работе, а выполняет приказ.... Золотце... Приказ преступника фальсификатора. В работа мента - пресекать преступность. Он на работе будет, когда браслеты на кистях таракана будет защелкивать.
   
Re: Вибори у Білорусії.Фальсифік ації  почались  :-)o

https://twitter.com/view/status/1293253902754775041

Это не тигр это что то местного производтва.. на творчество наших заводов смахивает, тапа "козак"
   
Тобто они делают это без ведома Бацки?
Фуййого знає.
Бацька, як й наш Овоч,  ж не неїпаццо господь-бог.
Йому поклали на стіл відповідний аналітичний звіт від керівництва й трохи показали відео - він й віддає накази, частково з яких є усні, тому можуть саботуватися.

В Совдепії ондо цілого Горбачова  запхнули у сраку  й лише через те, що  частина  силовиків (хоч й доволі мала)  лишилася на його боці, то вдалося прищучити комуняцьких маразматиків з ГКЧП, які були абсолютно готові роздавити танками усіх протестантів у Москві.

Я коли під час Майдану, побачив аналітичну довідку  СБУ по правосєкам й Ярошу,  спочатку офуїв, а після того  сприйняв як належне, що СБУ просто спеціально нікого не чіпає,  щоб цей двіжняк роздмухувався якнайгарічіше.  Майдан сцуко фуярить неїпаццо революційний спротив "кривавому режиму", а у СБУ агентські донесення чи не з кожного другого намету майданівців, що, хто й як планує й шо каже. Отже  нашому зкацапленому СБУ, воно було вигідно, а що вже про Білорашу казати.
   
Давай так.
я тебе просто заігно рю.. ось так
з пацієнтами психушок не розмовляю.
 :laugh:
Надеюсь у тетки хоть психушка элитная.
   
Відключіть хтось інтернет тій пришелепкуватій бахіні любві )))

Курко общипана, пройди ось сюди ----Ю. З тебе вже навіть супу не зварити, не те що спуститися до твого рівня і дискутувати.
   
Давай так.
я тебе просто заігно рю.. ось так
з пацієнтами психушок не розмовляю.
 :laugh:

 :lol:

Та ти ні з ким не розмовляєш , ти разгаваріваєш  :laugh:
Попєрєднік цілий день тужився, а ти прийшов і вечором все наломав  :weep:
   
"Победившая" вообще уехала

Язычег прикуси... Паскудник...
   
Ну що ти триндиш про те, що взагалі не розумієш? Домальовувати будуть бідону, бо саме деми хочуть пропхнути голосування по пошті.

Там по іншому домольовують...
Тому Трамп став презом... Хоча за нього проголосувало на 3,5 млн менш..

Система виборів так побудована..

Стосовно що хтось комусь буде домольовувати... .. а навіщо йому щось малювати якщо він і так виграє ?

Не знаю де ви мешкаєте... Та мені це до дупи... Але як тільки виявиться що десь хтось підробив на цьому поштовому голосуванні - впевнений що з початку в одному штаті а потім в інших перестануть враховувати поштове голосування ... Тому така підстава може виникнути з боку самозакоханого  нарциса.

   
Re: Вибори у Білорусії.Фальсифік ації  почались  :-)o

Фуййого знає.
Бацька, як й наш Овоч,  ж не неїпаццо господь-бог.
Йому поклали на стіл відповідний аналітичний звіт від керівництва й трохи показали відео - він й віддає накази, частково з яких є усні, тому можуть саботуватися.

В Совдепії ондо цілого Горбачова  запхнули у сраку  й лише через те, що  частина  силовиків (хоч й доволі мала)  лишилася на його боці, то вдалося прищучити комуняцьких маразматиків з ГКЧП, які були абсолютно готові роздавити танками усіх протестантів у Москві.

Я коли під час Майдану, побачив аналітичну довідку  СБУ по правосєкам й Ярошу,  спочатку офуїв, а після того  сприйняв як належне, що СБУ просто спеціально нікого не чіпає,  щоб цей двіжняк роздмухувався якнайгарічіше.  Майдан сцуко фуярить неїпаццо революційний спротив "кривавому режиму", а у СБУ агентські донесення чи не з кожного другого намету майданівців, що, хто й як планує й шо каже. Отже  нашому зкацапленому СБУ, воно було вигідно, а що вже про Білорашу казати.
Щас тебя живём сожгут за такие слова   :D
   
Так он на работе, или гражданин?

Если все граждане равные, может ли гражданин арестовать мента?

И не сцы, давай честный ответ на вопрос. Он не на работе, а выполняет приказ.... Золотце... Приказ преступника фальсификатора. В работа мента - пресекать преступность. Он на работе будет, когда браслеты на кистях таракана будет защелкивать.
Это ты включил косомольца? Вспомнил молодость? Так то, шо это преступник, и фальсификатор - надо в суде доказывать. Типа как товарищ Ющенко оспаривал победу товарища Януковича. А пока это не доказанно - никто не преступник. и не фальсификатор.
Наше внутреннее убеждение к делу не подошьешь. :D

Останнє редагування: 11 серпня 2020 21:54:41 від SOUTH BLOOD
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія