Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Укргідрометцентр спрогнозував... погода цієї осені та взимку ...

Укргідрометцентр спрогнозував, коли закінчиться літня погода

Погода цієї осені та взимку також буде теплішою за норму, ймовірність суворої зими менше 10%
 
Літня погода в Україні цього року триватиме до кінця вересня. Про це повідомила начальник відділу агрометеорології Укргідрометцентру Тетяна Адаменко в інтерв'ю інформагентству УНІАН, опублікованому в середу, 15 липня.
 
Крім того, за її словами, погода восени і взимку буде теплішою за норму. Імовірність того, що зима буде суворою - менше 10%, уточнила Адаменко.
 
"Відлиги і невеликі морози, крижані дощі будуть змінювати один одного", - сказала представник Укргідрометцетру.
   
молодцы.. выдайте им премии
   
погода восени і взимку буде теплішою за норму. Імовірність того, що зима буде суворою - менше 10%
значить оплаення буде більше, відсотків на 20....
прогнози теплоенерго має робити...
   
Щоб це спрогнозувати не треба в гідрометцентрі працювати.
   
Щоб це спрогнозувати не треба в гідрометцентрі працювати.
)))
   
зимой нужен мороз, хотя бы пару недель в районе 15 минус.

этой зимой мороза не было практически, и этим летом медведка гуляет под землей охулиардами. простите - просто это уже наболело
   
Толку ляпать, сами же говорили, что больше чем на 2 недели не прогнозируют.
   
а это же они пообещали исключительно холодной зиму 2020 ? я блин разве что снегоход не купил. А потом всю зиму проходил в кроссовках..
так что такое ..
   
ну вы поняли степень недолугости теперь.. Уважаемые читатели, заходите не стесняйтесь. Это вы)

"Відлиги і невеликі морози, крижані дощі будуть змінювати один одного", - сказала представник Укргідрометцетру.  :new_russi:
   
зимой нужен мороз, хотя бы пару недель в районе 15 минус.

этой зимой мороза не было практически, и этим летом медведка гуляет под землей охулиардами. простите - просто это уже наболело

Метаризин, чула?  :-)o
   
В нас кажуть капустянка замість медведка
   
В нас кажуть капустянка замість медведка
  то с Луганска приехала.. тяжелое детство и деревянные игрушки
   
В нас кажуть капустянка замість медведка
капустянка то не те!
   
це не прогноз..а передбачення спираючись на останні роки...

зима може бути лише близькою до норми..і тоді вона вже буде суттєво холоднішою за минулу
ну а щось прогнозувати на місяці..можуть тільки невігласи..якими і є йолопи у Гідрометцентрі...як що не розуміють очевидних речей таких
це як висєри НАНу про закінченні пандемії у кінці травня

Останнє редагування: 15 липня 2020 14:35:50 від Ukraine
   
Наш гідрометцентр ще ні разу не вгадав.
   
Щоб це спрогнозувати не треба в гідрометцентрі працювати.

завжди уважно слухаю довгострокові прогнози гідроміцентру тому, що вони виявлялися декілька років поспіль правильними.
   
Ну з "той старани" будуть репетувати - "устроім хахалам халадамор", і заголовки ЗМІ московії будуть містити - "Нєобичайно холодную зіму в етам гаду прарочат Украінє". А далі "соковита" анналітика, як Україна буде в них купувати газ.
   
Наш гідрометцентр ще ні разу не вгадав.
навпаки, довгострокові виявляються правильними. коли прогнозують , яке буде літо, наприклад. вже кілька років на них орієнтуюся.
   
завжди уважно слухаю довгострокові прогнози гідроміцентру тому, що вони виявлялися декілька років поспіль правильними.

це не їхні прогннози правильні..це тенденція  :gigi:
під які вони підганяють "прогнози"

Останнє редагування: 15 липня 2020 14:39:55 від Ukraine
   
Смотрю по рябине. Всегда сходится.
 В прошлом годе рябина была лысая. Рябинники прилетели, еблом пощелкали и улетели не солоно хлебавши.
А в этом году ветки ломятся от ягод!
Мороз будет.
Не знаю как долго,но жесткий минус будет.
   
6 января 2020, 07:31


Снег украинцы увидят в январе-феврале

Синоптик Укргидрометцентра Владислав Билык дал прогноз погоды до конца зимы 2020 года. По его словам, несмотря на аномально теплый декабрь, в Украину еще придут снегопады в январе-феврале 2020.

 :facepalm:
довгострокові виявляються правильними. коли прогнозують(с)
   
навпаки, довгострокові виявляються правильними. коли прогнозують , яке буде літо, наприклад. вже кілька років на них орієнтуюся.

 :weep: співчуваю

Пятница, 09 августа 2019 09:12


С декабря 2020 года украинцев ждет холодная и снежная зима. С этим согласны многие синоптики, в том числе и Наталья Диденко. Сильные морозы, шквальные ветры, снежный покров, местами доходящий до 20 см, — все это приметы будущей зимы. Температура -20 не будет редкостью, но и в круглый ноль на улице не будет комфортно.

https://domateplo.com.ua/blog-magazina-otopleniya/kakoj-budet-zima-2020-goda-v-ukraine
   
норму пора уже переопредилять какой год уже нормальной зимы нету
   
Толку ляпать, сами же говорили, что больше чем на 2 недели не прогнозируют.

То ще багато.  Реально два дні.
   
То ще багато.  Реально два дні.

модель працює до 8-10 днів з вірогідністю не більше 50% на 10 день ( на 3-4 дні 90%)
все що далі це вже не прогнози..а ху зна що

Останнє редагування: 15 липня 2020 15:22:42 від Ukraine
   
зимой нужен мороз, хотя бы пару недель в районе 15 минус.

этой зимой мороза не было практически, и этим летом медведка гуляет под землей охулиардами. простите - просто это уже наболело

перЕв'язка
   
:weep: співчуваю

Пятница, 09 августа 2019 09:12

С декабря 2020 года украинцев ждет холодная и снежная зима. С этим согласны многие синоптики, в том числе и Наталья Диденко. Сильные морозы, шквальные ветры, снежный покров, местами доходящий до 20 см, — все это приметы будущей зимы. Температура -20 не будет редкостью, но и в круглый ноль на улице не будет комфортно.

https://domateplo.com.ua/blog-magazina-otopleniya/kakoj-budet-zima-2020-goda-v-ukraine

нащо мені твій незрозумілий сайт. я харківських синоптиків слухаю)
   
нащо мені твій незрозумілий сайт. я харківських синоптиків слухаю)

вони ще більші йолопи..ніж центральні. Бо у центральних хоча б біьше грошей і можливостей щось прогнозувати
мда

даш сцилочку на великих синоптиків харьківщіни?

бо ніхто на планеті не спрогнозував такої теплої зими минулого року у півічній півкулі(рекордно тепла за усі роки спостережень)..навіть і близько
харківські сподіваюсь не підвели?

Останнє редагування: 15 липня 2020 15:36:54 від Ukraine
   
Давайте, спочатку, доживем хочь до осени  B-) 
   
вони ще більші йолопи..ніж центральні. Бо у центральних хоча б біьше грошей і можливостей щось прогнозувати
мда

даш сцилочку на великих синоптиків харьківщіни?

бо ніхто на планеті не спрогнозував такої теплої зими минулого року у півічній півкулі(рекордно тепла за усі роки спостережень)..навіть і близько
харківські сподіваюсь не підвели?
пане, не гарячкуйте) випадково потрапляла на прогнозування по місцевому телебаченню. потім дивувалась, як я все знаю наперед, що буде влітку. із зимовою погодою вони теже мені добряче заспокоїли, коли кацапня обіцяла холодомор.
   
пане, не гарячкуйте) випадково потрапляла на прогнозування по місцевому телебаченню. потім дивувалась, як я все знаю наперед, що буде влітку. із зимовою погодою вони теже мені добряче заспокоїли, коли кацапня обіцяла холодомор.

у Харкові зима була теплішою на + 4,8 градусів від норми
це не просто багато ..а овердокуя
жоден поважаючий себе синоптик не зробить такого прогнозу бо ймовірність цього мізерна навіть з врахуваннім тенденції до глобльного потепління
навіть на 1-2 градуси в одну чи іншу сторону прогнози це вже багато
тому я хочу подивитись обдарованих синоптиків харківщіни які це передбачили
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія