Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ткмпература :(

Re: Ткмпература :(

це тільки у нас у Києві в лікарнях людей з ковідом вбивають, немає ані порядку ніякого, ані лікування.
Это точно. Раньше думал, в БСП только и на Запорожца самые ужасные места, погрязшие в коррупции и где лечения не добиться априори, при том, что скорые туда свозят, но, похоже, это по всему Киеву.
   
Re: Ткмпература :(

Аритмия лечится?

Ну так что бы раз и забыл наврядли
Но какое то облегчение возможно..
Как кому повезет..
За себя не скажу, начинающий..
Достает - пропанорм..
   
Re: Ткмпература :(

MedGoblin пише:

Закінчується рік. А в суспільстві так само багато говорять про ковід, про кисень, важкі форми, апарати ШВЛ, тести і локдаун. І лише одну тему обділяють увагою. Таку собі маленьку тему - людей, які перенесли ковід в легкій формі та лишились живими. Здавалося б, чо скаржитись? Ну живі ж? Радуйтесь мовчки.

Але коли пройшло тижні 2 після хвороби, а ти дивишся на власний організм і в розпачі шепчеш «шо з тобою не так, тварь?!» - це привід розібратись у питанні детальніше.
Так-так, після кінця  веселуха, як правило не закінчується!
50-80% пацієнтів не повертаються до передковідного стану здоров’я впродовж 3-х місяців після одужання.
https://tinyurl.com/yc4ln3ra

З чим саме виникає западло? Записуйте

Неврологічні проблеми.
Тремор, заклякання, сплутаність думок, сповільнене мислення - це далеко не повний перелік вкусняшок, якими ви можете ласувати місяцями після щасливого одужання.
https://tinyurl.com/y7qkuxvz

При цьому, вчені до кінця не впевнені чи є ці стани завжди тимчасовими. (Спойлер: можливо - ні, та з цим доведеться жити)

Психологічні проблеми
В 56% людей, що перенесли ковід реєструються патологічні відхилення хоча б в одному з напрямків: ПТСР, депресія, тривожний розлад, обсесивно-компульсивний розлад, безсоння.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7390748/

Гінекологічні проблеми
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7522626/ Подовження менструального циклу навіть після помірного перебігу ковід (так шо не лякайтесь якшо шо)

Шкірні проблеми
Різноманітна висипка. Як правило є одним із (частих) симптомів, з яких починається ковід. Але в деяких homo sapiens не зникає ще довго після одужання (в залежності від типу висипки до 70 і більше днів). Деякі типи ще й чухаються.
https://tinyurl.com/y7x5awqk

Хто хоче приклади з більш серйозних джерел та з фотками
https://casereports.bmj.com/content/13/8/e237056

Сексуальні проблеми.
«Ой, лібідооо, розкажи мені лібідооо…»
В деяких випадках може спостерігатись зниження бажання та збудження, як в чоловіків, так і в жінок. Але це поки що пояснюють психологічними чинниками ізоляції, локдауну і т.п., а не специфічною дією коронавірусу.
Загалом - вчені занепокоєні, але сексуальна активність суспільства не те шоб дуже змінилась
https://tinyurl.com/y74mhqow

Хто хоче трохи шалених теорій з рецензованих журналів - ось про те, як секс захищає від ковіда (жінок захищає більше, ніж чоловіків)
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7326390/

Проблеми з нюхом.
Всі знають про цей типовий симптом. Але він може довгенько тривати після одужання. При чому є варіанти, коли не лише нюх зникає, а ще й смак сильно притуплюється. В більшості людей відновлюється протягом 3-х тижнів
https://tinyurl.com/y9nf3z4s

Але зовсім не в усіх.

Оскільки день передноворічний, не буду далі перераховувати всякі страхи.
Все це пишу для того, щоб ті хто одужав, але не повернувся «в норму» трохи заспокоїлись і знали - ви такі не одні. В цьому лайні я теж з вами))

Підбиваючи підсумки 2020 року, скажу таке: ми вчергове переконались, що фінальну крапку ставить лише смерть. Все інше ми переборемо, перемелемо, перестраждаємо, переповземо і житимемо далі.

Чого і хочу побажати усім: не існувати, а жити. Попри все. Всім бідам та мудакам на зло.
Щиро ваш я.

P.S. Хто хоче зробити хороший подарунок другові-медику, родичу-медику або собі рідній(ому) - записуйтесь на Школу доказової медицини в січні:

https://fb.me/e/37WQyznyb

forms.gle/2Yc6jpTAHu4eSqVf8

Ввійдемо у бурхливий 2021 теоретично підкованими))

Останнє редагування: 31 грудня 2020 07:32:05 від тыдыщ
   
Re: Ткмпература :(

.
   
Re: Ткмпература :(

MedGoblin пише:

Закінчується рік. А в суспільстві так само багато говорять про ковід, про кисень, важкі форми, апарати ШВЛ, тести і локдаун. І лише одну тему обділяють увагою. Таку собі маленьку тему - людей, які перенесли ковід в легкій формі та лишились живими. Здавалося б, чо скаржитись? Ну живі ж? Радуйтесь мовчки.
Але коли пройшло тижні 2 після хвороби, а ти дивишся на власний організм і в розпачі шепчеш «шо з тобою не так, тварь?!» - це привід розібратись у питанні детальніше.
Так-так, після кінця  веселуха, як правило не закінчується!
50-80% пацієнтів не повертаються до передковідного стану здоров’я впродовж 3-х місяців після одужання.
https://tinyurl.com/yc4ln3ra

З чим саме виникає западло? Записуйте

Неврологічні проблеми.
Тремор, заклякання, сплутаність думок, сповільнене мислення - це далеко не повний перелік вкусняшок, якими ви можете ласувати місяцями після щасливого одужання.
https://tinyurl.com/y7qkuxvz

При цьому, вчені до кінця не впевнені чи є ці стани завжди тимчасовими. (Спойлер: можливо - ні, та з цим доведеться жити)

Психологічні проблеми
В 56% людей, що перенесли ковід реєструються патологічні відхилення хоча б в одному з напрямків: ПТСР, депресія, тривожний розлад, обсесивно-компульсивний розлад, безсоння.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7390748/
Натягивают сову на глобус и лохматят бабушку. Все в кучу. На психологию, конечно, теоретически может влиять все, но коронавирус - это явно не то, что непосредственным путем может вызывать все эти возможные расстройства, как там написано. И вообще, то, что 50-80% имеют отдаленные последствия, явно завышенная цифра. Среди тех, кто перенес в легкой форме, это встречается редко. И тем более на голову влияет он, когда не хватает кислорода, тогда да, может влиять на все.
   
Re: Ткмпература :(

На голову действительно влияет вплоть до того что хочешь вырвать из чужих рук кислородную маску. Так говорит врач ковидного отделения, который щас сам  болеет очень тяжело
   
Re: Ткмпература :(

Натягивают сову на глобус и лохматят бабушку. Все в кучу. На психологию, конечно, теоретически может влиять все, но коронавирус - это явно не то, что непосредственным путем может вызывать все эти возможные расстройства, как там написано. И вообще, то, что 50-80% имеют отдаленные последствия, явно завышенная цифра. Среди тех, кто перенес в легкой форме, это встречается редко. И тем более на голову влияет он, когда не хватает кислорода, тогда да, может влиять на все.

 вся статистика мимо, коли це стосується тебе самого - страшним і неприємним буде і один єдиний випадок..

я вже два місяці з "виключеним" сном - поки не катастрофа ,   але довготивале погіршення якості сну таки вибиває з колії..

 сам ковід у мене був цілком безсимтомним, правда, з купою ліків "недоказової медицини"
   
Re: Ткмпература :(

вся статистика мимо, коли це стосується тебе самого - страшним і неприємним буде і один єдиний випадок..

я вже два місяці з "виключеним" сном - поки не катастрофа ,   але довготивале погіршення якості сну таки вибиває з колії..

 сам ковід у мене був цілком безсимтомним, правда, з купою ліків "недоказової медицини"
співчуваю . коли налагодиться відпишиться тут, будь ласка.
   
Re: Ткмпература :(

вся статистика мимо, коли це стосується тебе самого - страшним і неприємним буде і один єдиний випадок..

я вже два місяці з "виключеним" сном - поки не катастрофа ,   але довготивале погіршення якості сну таки вибиває з колії..

 сам ковід у мене був цілком безсимтомним, правда, з купою ліків "недоказової медицини"

Доречі, ковід реально "відключає" нормальний сон - саме тому у "протоколах" лікування в держ.лікарнях - є снодійні ліки (мелатонін чи щось таке).
Я також дуже погано спала, поки хворіла.
І тільки за пару днів/ночей до виписки стала спати нормально - тоді зрозуміла, що почала одужувати.

Бажаю вам також швидкого одужання!
   
Re: Ткмпература :(
smx

интересно,
у меня долгое время были проблемы со сном, вплоть до того что 4 таблетки мелатонина не помогали (выше максимальной рекомендуемой дозы) но я это никак не связывал с ковидом, думал это из-за образа жизни и что мало двигаюсь. Тоже самое сон улучшился только недавно без всяких таблеток - списал это на изменение погоды и усиление пробежек - 3 км несколько раз в неделю начал бегать.

кста на счет обоняния, у меня оно почти не пропадало, немного исказилось и сильно притупилось - различал только сильные запахи и если прямо в нос тыкать. Через 3 недели, после того я запахи с кухни стал чувствовать даже через 1 комнату, то подумал что восставновилось. Но, буквально недавно (спустя 8 месяцев!) заметил что стал различать больше запахов и они как это сказть глубже и больше оттенков и ньюансов, при чем кажется что еще не каждый раз. Т.е. получается нюх до сих пор (спустя 8 месяцев) не восстановился на 100% полностью. Хотя я думал что обоняние вернулось как минимум на 90% через 3 недели уже, но получается что это не так.

я это написал к тому, чтобы вы тоже больше внимание на это обращали. т.к. мне видимо ошибочно казалось что обоняние восстановилось, когда по факту еще не полностью

Останнє редагування: 31 грудня 2020 17:57:06 від smx
   
Re: Ткмпература :(

Ну. Чел не собак. Нюх ему необязательно) не чувствуя запахов люди станут терпимей друг к другу)
   
Re: Ткмпература :(

Доречі, ковід реально "відключає" нормальний сон - саме тому у "протоколах" лікування в держ.лікарнях - є снодійні ліки (мелатонін чи щось таке).
Я також дуже погано спала, поки хворіла.
І тільки за пару днів/ночей до виписки стала спати нормально - тоді зрозуміла, що почала одужувати.

Бажаю вам також швидкого одужання!

дякую

интересно,
у меня долгое время были проблемы со сном, вплоть до того что 4 таблетки мелатонина не помогали (выше максимальной рекомендуемой дозы) но я это никак не связывал с ковидом, думал это из-за образа жизни и что мало двигаюсь. Тоже самое сон улучшился только недавно без всяких таблеток - списал это на изменение погоды и усиление пробежек - 3 км несколько раз в неделю начал бегать.

мені легко було звязати з ковідом , бо почалися проблеми зі сном за день до температури і по відчуттях це була сама дивна ніч в житті - якийсь сон жахів між наяву ,чи в сні   ,
... а далі все зафіксовано фітнес браслетом - глибокий сон який "до" був 3-4 години зійшов до 15-30 хв.. за останні дні вже траплялось і до години, але так , це тільки з мелатоніном , правда 2 мг..  , іноді 3 , без таблеток ні заснути ні спати не виходиить
   
Re: Ткмпература :(
smx

интересно,
 
... а далі все зафіксовано фітнес браслетом - глибокий сон який "до" був 3-4 години зійшов до 15-30 хв.. за останні дні вже траплялось і до години, але так , це тільки з мелатоніном , правда 2 мг..  , іноді 3 , без таблеток ні заснути ні спати не виходиить

я просто себя никак не приучу не то что спать с браслетом но его даже днем носить. А идея хорошая спасибо, надо будет попробывать померять. У меня 2 разных браслета есть но ни разу сон не проверял ими

ps у меня через несколько месяцев бывало, что и 12 мг мелатонина не помогала, не мог заснуть по 4-5 часов после приема даже такой дозировки. Это уже выше максимума в 10 мг, то сами такие дозы не принимайте

Останнє редагування: 31 грудня 2020 18:16:11 від smx
   
Re: Ткмпература :(

интересно,
у меня долгое время были проблемы со сном, вплоть до того что 4 таблетки мелатонина не помогали (выше максимальной рекомендуемой дозы) но я это никак не связывал с ковидом, думал это из-за образа жизни и что мало двигаюсь. Тоже самое сон улучшился только недавно без всяких таблеток - списал это на изменение погоды и усиление пробежек - 3 км несколько раз в неделю начал бегать.

кста на счет обоняния, у меня оно почти не пропадало, немного исказилось и сильно притупилось - различал только сильные запахи и если прямо в нос тыкать. Через 3 недели, после того я запахи с кухни стал чувствовать даже через 1 комнату, то подумал что восставновилось. Но, буквально недавно (спустя 8 месяцев!) заметил что стал различать больше запахов и они как это сказть глубже и больше оттенков и ньюансов, при чем кажется что еще не каждый раз. Т.е. получается нюх до сих пор (спустя 8 месяцев) не восстановился на 100% полностью. Хотя я думал что обоняние вернулось как минимум на 90% через 3 недели уже, но получается что это не так.

я это написал к тому, чтобы вы тоже больше внимание на это обращали. т.к. мне видимо ошибочно казалось что обоняние восстановилось, когда по факту еще не полностью

Доречі, у мене також нюх дуже загострився після хвороби.

Наприклад, я можу сидіти у своєму магазині з відкритими дверима і відчувати запах шкарпеток чоловіків, що проходять повз магазин.
Або аромат парфюму від жінок на відстані більше 5 метрів.

А вже які запахи має їжа - це просто словом не сказати  :laugh:
   
Re: Ткмпература :(

Наприклад, я можу сидіти у своєму магазині з відкритими дверима і відчувати запах шкарпеток чоловіків, що проходять повз магазин.
Або аромат парфюму від жінок на відстані більше 5 метрів.
Хто на шо звертає увагу )))
От  шкарпетки я  якось не відчував, а от парфюми за 5 метрів  -  легко. Причому деякі так, шо аж майже вивертало :gigi:
   
Re: Ткмпература :(

я просто себя никак не приучу не то что спать с браслетом но его даже днем носить.
А зря - так я узнал, что мой пульс ночью при ковиде стал 80-90 вместо 54-57
   
Re: Ткмпература :(

дякую

мені легко було звязати з ковідом , бо почалися проблеми зі сном за день до температури і по відчуттях це була сама дивна ніч в житті - якийсь сон жахів між наяву ,чи в сні   ,
... а далі все зафіксовано фітнес браслетом - глибокий сон який "до" був 3-4 години зійшов до 15-30 хв.. за останні дні вже траплялось і до години, але так , це тільки з мелатоніном , правда 2 мг..  , іноді 3 , без таблеток ні заснути ні спати не виходиить

У меня во время болезни тоже были проблемы со сном.
Вроде и спала и не спала, один сон снился по кругу несколько раз, по содержанию нейтральный, но на третий раз воспринимался уже как кошмар.
Тоже зафиксировано все фитнесс--браслетом.
Ничего не принимала, но по окончании болячки сон восстановился сперва частично, через пару недель полностью.

   
Re: Ткмпература :(
smx

А зря - так я узнал, что мой пульс ночью при ковиде стал 80-90 вместо 54-57

у меня и без ковида днем в покое 85-95  :(
ночью надо будет померять
   
Re: Ткмпература :(
smx

актуально  :)

   
Re: Ткмпература :(

Пульс от температуры зависит почти напрямую.
   
Re: Ткмпература :(

А зря - так я узнал, что мой пульс ночью при ковиде стал 80-90 вместо 54-57

Я такого не писала. Чомусь цитата вийшла так, ніби це я про браслет писала.
   
Re: Ткмпература :(

Мене бісить не стільки майже повне несприйняття запахів, а те, що уся їжа то пересоленою здається, то гірчить, то пересолодженою відчувається. Сир чедер видався як суцільний шматок солі

І тільки чомусь яблука практично той самий смак мають що і до хвороби
   
Re: Ткмпература :(

А зря - так я узнал, что мой пульс ночью при ковиде стал 80-90 вместо 54-57
а что ваш браслет сам пульс измеряет? мой только когда тыкнешь в него пульс померяет или уровень кислорода в крови.

зы к браслету я пару дней привыкала, сплю с ним ночью спокойно -не мешает. уровень глубокого сна у меня всегда низкий, а также ему не нравится частота моего дыхания во сне.
   
Re: Ткмпература :(

а что ваш браслет сам пульс измеряет? мой только когда тыкнешь в него пульс померяет или уровень кислорода в крови.

зы к браслету я пару дней привыкала, сплю с ним ночью спокойно -не мешает. уровень глубокого сна у меня всегда низкий, а также ему не нравится частота моего дыхания во сне.

Да, в настройках выбрать - "постоянный контроль пульса" надо только. Так жрет батарейку чуть быстрее, но мне пофиг - пусть хоть какая-то польза, окромя шагов. У меня Mi Band 5, но уверен, все так могут.
   
Re: Ткмпература :(

В мене другий раз починалось з кашлю, втоми, болі у тілі, нежитю і відсутністю температури. Це десь дня 4. Потім втрата нюху, частково смаку і 4 дні температура близько 38 з поступовим підвищенням на ніч. ПЛР позитивний. Наразі третій день температури не має. Кашель залишився, але мені здається що менше.  Голова трохи чумна.
Вживав і вживаю.
АЦЦ 200 3 рази в день після їжи (або можна АЦЦ 600 один раз в день)
Пектолван. Ісландський мох. 20 капель 3 рази в день після їжі.
Декатилен 3 рази не добу після їжи (це для горла).
Омега 3д. 2 рази на добу після їжі.
Цинк цитрат плюс 1 раз на добу після їжі.
Вітамін С (шипучка) 1 раз на добу.
Каплі для носа коли була нежить.
Аспірин кардіо на ніч.
Льодяники для горла на протязі дня.
Температуру збивав тільки на ніч парацетамолом.
На спині не лежати.
Постійно провітрювати приміщення.
Ходити, по можливості виходити гуляти на свіжому повітрі.
Примушувати себе їсти 3 рази на добу, по графіку приймати ліки.
По відчуттям та по словам лікаря я одужав. Тест сказали не робити. Додам до того що писав вище таке.
Весь час хвороби зайняв приблизно 15 днів. 4-5 днів коли було ще точно не зрозуміло, 4 дні "гарячої фази" з високою температурою та повним набором (крмі пневмонії) симптомів і приблизно 5 днів коли крім кашелю і слабкості вже нічого не було.
Пектолав був зайвий. АЦЦ краще 600.
   
Re: Ткмпература :(
smx

По відчуттям та по словам лікаря я одужав. Тест сказали не робити. Додам до того що писав вище таке.
Весь час хвороби зайняв приблизно 15 днів. 4-5 днів коли було ще точно не зрозуміло, 4 дні "гарячої фази" з високою температурою та повним набором (крмі пневмонії) симптомів і приблизно 5 днів коли крім кашелю і слабкості вже нічого не було.
Пектолав був зайвий. АЦЦ краще 600.

ого то что 2й раз уже корона ?
с выздоравлением!
какой раз протекание болезни было более тяжелым, 1й или 2й ?
   
Re: Ткмпература :(

Тількі що позвоніли. Знову контактний. Знову гроши нести за аналіз або два тижні лежати вдома. Блін, ще два рази, й на аналізи вийде, що на 30 днів, більше грошей витрачаю, ніж на іжу. Й да, узнав вчора, що в інстітуте перша померла саме від ковіду.
   
Re: Ткмпература :(

а что ваш браслет сам пульс измеряет? мой только когда тыкнешь в него пульс померяет или уровень кислорода в крови.

зы к браслету я пару дней привыкала, сплю с ним ночью спокойно -не мешает. уровень глубокого сна у меня всегда низкий, а также ему не нравится частота моего дыхания во сне.
Що значить рівень глибокого сну ???

30 відсотків має бути від загального сну.
   
Re: Ткмпература :(

а что ваш браслет сам пульс измеряет? мой только когда тыкнешь в него пульс померяет или уровень кислорода в крови.

зы к браслету я пару дней привыкала, сплю с ним ночью спокойно -не мешает. уровень глубокого сна у меня всегда низкий, а также ему не нравится частота моего дыхания во сне.
якщо в тебе мі бен 4 то треба налаштувати його на постійний вимір ...
   
Re: Ткмпература :(

якщо в тебе мі бен 4 то треба налаштувати його на постійний вимір ...
хонор бэнд 5-246, не вижу я настройках пульса такой опции :(
   
Re: Ткмпература :(

А что, нынче если сопли, или гайморит - это тоже корона?  ;o
   
Re: Ткмпература :(

хонор бэнд 5-246, не вижу я настройках пульса такой опции :(

У мі бенда 4-5 воно находиться в налаштуваннях сну... Для кращого аналізу сну, включіть розумну перевірку пульсу... Ми можемо міряти кожні 10 - 5 -1 хвилину, якщо протягом 15 хв заміряємо пульс вище норми в стані спокую, тіпа ти не йдеш, то ми вас попередемо...

Китайці.

для стаурації в мене пульксометре окремо підключаєтсья до телефона коли міряєш по блутузу.
   
Re: Ткмпература :(

Тількі що позвоніли. Знову контактний. Знову гроши нести за аналіз або два тижні лежати вдома. Блін, ще два рази, й на аналізи вийде, що на 30 днів, більше грошей витрачаю, ніж на іжу. Й да, узнав вчора, що в інстітуте перша померла саме від ковіду.
Краще тест зробити, щоб можна було погуляти і не дуріти.
   
Re: Ткмпература :(

я просто себя никак не приучу не то что спать с браслетом но его даже днем носить. А идея хорошая спасибо, надо будет попробывать померять. У меня 2 разных браслета есть но ни разу сон не проверял ими

ps у меня через несколько месяцев бывало, что и 12 мг мелатонина не помогала, не мог заснуть по 4-5 часов после приема даже такой дозировки. Это уже выше максимума в 10 мг, то сами такие дозы не принимайте
Если лежишь спокойно, но не спишь, браслет считает это сном. Я практически всегда включаю какие-то интарвью и слушаю, когда заснуть не могу или ночью не спится. Я точно знаю, что не спала в это время, а он его засчитывает.
Глубокий сон у меня обычно один час плюс/минус  :(
   
Re: Ткмпература :(

Краще тест зробити, щоб можна було погуляти і не дуріти.
це так, Тіммі, більше того, я маю знати завжди, здоровий я, чи ні.  та гроши в мене на деревах не ростуть. Заіпався іх відносити на ті тести.

Останнє редагування: 1 січня 2021 18:05:34 від beggy
   
Re: Ткмпература :(

Пульс от температуры зависит почти напрямую.
не всегда, у меня в первые дни ковида пульс 110 без температуры, продолжалось такое два-три дня
   
Re: Ткмпература :(

це так, Тіммі, та гроши в мене на деревах не ростуть. Заіпався іх відносити на ті тести.

То може купити вакцину? Поїзати в Польщу... Там хто легально робити щеплять як Поляка.
   
Re: Ткмпература :(

То може купити вакцину? Поїзати в Польщу... Там хто легально робити щеплять як Поляка.
на карту поляка право маю, та не зробив своечасно. Не світить. За спутніка ебучого, якого пропонували зробити, скажу, я краще гангрену пріщеплю собі, ніж це.
   
Re: Ткмпература :(

Чекаемо на нашу национальну священну кетайську вакцину. Чітав, пішуть, діева.
   
Re: Ткмпература :(

на карту поляка право маю, та не зробив своечасно. Не світить. За спутніка ебучого, якого пропонували зробити, скажу, я краще гангрену пріщеплю собі, ніж це.
Яку карту поляка?


Вони щеплять усіх хто легально працює в Польщі... А не тільки поляків. Якщо ти працюєш легально там то тебе щеплять зарахунок держави.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія