Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну все, готуємося до пенсії, будемо переїзджати до іншої країни

Я почав шукати місце, куди вибратися ждити з 22 років. Їздив у всякі дешеві їбеня, наслухавшись блохерів і надивившись відосиків, їздив по європі, по курортах.

Від камбоджі і тая, до половини європи обїздив.

Скажу зразу, любі їбеня, які б класні фотки звідти не були, а бухло і наркота взагалі даром, набриднуть за місяць, після другого вити починаєш. Що класно у відпустці в 5* готелі, то потім через пару місяців ненавидиш.

В Болгарії жив. Шикарна країна для пенсії, особливо якщо біля моря на півдні - екологія супер, містечка гарненькі, жити дешево, люди ментально близькі - це не сказав би що плюс, але що є, то є :)
Знаю пенсів з Кременчука, вже вмирати збиралися в тому екологічному пеклі, вирішили перед смертью в морі поплавати, поїхали на курорт в Болгарію і... не верниулися. Вони грошовиті. Купили хату, машинку, катаються в гори -1 година їхати, на море ходять. Відчухалися, вже 10 років там живуть і вмирати не збираються, хвороб половину не стало просто.


Але після 15 років пошуків, спинився я в Іспанії, саме в такому місці.
Плюс велике місто і аеропорт за 20 хв від хати. Школа для дітей за 5 хв пішки. Погода просто чудова. Сусіди, купа англійців, німців, ну і місцеві при грошах люди.
Красота природи неймовірна. Погода просто чудо. Літом в серпні жара, але містечко під горою і це рятує як зимою від вітрів, так і літом від жари.

З мінусів, ці німці з англійцями тримають ціну на нерухомість в 500к за більш менш норм хату.

В Туреччині також на нормальні  нові вілли вже майже  такі ціни, при тому, що участки максимально  в 4-5 соток, не більше...    :(
   
В Туреччині також на нормальні  нові вілли вже майже  такі ціни, при тому, що участки максимально  в 4-5 соток, не більше...    :(

пф. тоді геть не розумію навіщо туреччину взагалі розгялдати як варіант для переїзду.
   
В Турцию на пенсию многие немцы и австрийцы переезжают, а великобритания многие селятся в Португалии.
   
І головне - без кацомови.
:pooh_lol:
Всі кацапомовні перейшли чемно на польську мову.
Навіть не заікаються.

А от який облом кацапомовним, коли вони входять в магазин і бачать ось такий надпис на двох мовах серед яких кацапської немає.  :D

Вони себе почувають тоді меншовартісними за українців.  :weep:

   
почав шукати місце, куди вибратися жити з 22 років.
Що тут скажеш.  (tu) за цілеспрямованість.
   
Якщо читаєте англійською,- https://internationalliving.com/the-best-places-to-retire/. На першому місці - Португалія (найвищий Annual Global Retirement Index). Сюрпрайз.
   
Якщо читаєте англійською,- https://internationalliving.com/the-best-places-to-retire/. На першому місці - Португалія (найвищий Annual Global Retirement Index). Сюрпрайз.

Ну бачиш, в цьому інтернет-журналі так пишуть, а в іншому інше..     А я ось інтернет шерстила про Турцію і геть прикольну інфу знайшла( інтервью), особливо третю його частину - про зміну світового устрою  ;) ...   і кому вірить? :weep:





Останнє редагування: 29 травня 2020 21:11:19 від ценительница алей
   
ЦА, хай щастить!
Сподіваємось ще побачимо картинки з вашого нового життя.
   
Що це по- вашому за натяк такий в останній третині відео - на кінець Москви? Такі вічні міста, як Істамбул, Париж, Київ, Рим та Єрусалим залишаться, а в Москві знову жаби заквакають?   ;)
Втікли чуваки з Москви подалі...    :eyes:
   
ЦА, хай щастить!
Сподіваємось ще побачимо картинки з вашого нового життя.

Дякую...  якщо  дійсно все складеться , збіговисько організую   :K
Поки що мене в приваті переконують, що і в деяких інших місцях не гірше  :)
Але Турція якось приросла трохи вже до мого серця  :love:
   
Дякую...  якщо  дійсно все складеться , збіговисько організую   :K
Поки що мене в приваті переконують, що і в деяких інших місцях не гірше  :)
Але Турція якось приросла трохи вже до мого серця  :love:
интересная тема, на будущее ...
арендовать, к примеру, на зиму, наверное, проще и дешевле будет???
Надоела Турция - переехали в Болгарию и т.п.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія