Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

боротьба з Епіцентром

боротьба з Епіцентром

я на своєму хуторі не просікаю фішку в чому сенс - закрити епіцентр чи відкрити все інше?
   
Re: боротьба з Епіцентром

це постійна ненависть взаємна  поміж епіцентром та базарниками\олх
   
Re: боротьба з Епіцентром

це постійна ненависть взаємна  поміж епіцентром та базарниками\олх
тю, як просто. Дякую
   
Re: боротьба з Епіцентром
PAL

де купить жменю сраних шурупів, га? Запаси закінчуються
OLX не пропонувати - пошті треба сплатить ще стільки ж, скіки ті шурупи коштують (а буває й більше), ще й час на доставку.
отож маєш пертися до епіцентру - ближчі дрібні магазини позакривані



   
Re: боротьба з Епіцентром

де купить жменю сраних шурупів, га? Запаси закінчуються
OLX не пропонувати - пошті треба сплатить ще стільки ж, скіки ті шурупи коштують (а буває й більше), ще й час на доставку.
отож маєш пертися до епіцентру - ближчі дрібні магазини позакривані

ну, не так щоб всі позачинені..
в мене поблизу в кожному хтось сидить, а на дверях телефон написаний
те ж саме з запчастинами й ще багато з чим
   
Re: боротьба з Епіцентром

де купить жменю сраних шурупів, га? Запаси закінчуються
OLX не пропонувати - пошті треба сплатить ще стільки ж, скіки ті шурупи коштують (а буває й більше), ще й час на доставку.
отож маєш пертися до епіцентру - ближчі дрібні магазини позакривані
ти мене здивував отим "запаси шурупів". Підхалтурюєш столяром?
   
Re: боротьба з Епіцентром
PAL

ти мене здивував отим "запаси шурупів". Підхалтурюєш столяром?

гірше
маю власну хату (шпаківні з мурашниками не переношу)
а у власній хаті завше треба щось підкрутить, замінить, підмайстричити
ось на сараї місяць тому двері міняв. Старі погнили, відвалилися (у прямому сенсі відвалилися, я не шуткую, на одній петлі висіли). Куйню з картону за 100500 грн не поставиш - воно опісля першого ж дощу розлізеться, не в хаті ж
Тож поїхав до епіцентру, узяв десяток дошок та кілька брусків, пару петель, ручку на двері, банку краски - за день нові двері стоять

   
Re: боротьба з Епіцентром

це постійна ненависть взаємна  поміж епіцентром та базарниками\олх
Забули, як під час Майдану пікетували Епіцентр, чи пам'ять коротка?
   
Re: боротьба з Епіцентром
PAL

ще треба на тому ж сараї дах підлаштувати (козирьок зробити, щоб дощ стіну не розмивав) - а це метал та шурупи знову
   
Re: боротьба з Епіцентром

Забули, як під час Майдану пікетували Епіцентр, чи пам'ять коротка?

власник епіцентру допомагав зсу, це точно
   
Re: боротьба з Епіцентром
PAL

Забули, як під час Майдану пікетували Епіцентр, чи пам'ять коротка?

дай альтернативу - я туди ні ногою, бо ціни там безбожні
чи хай усе розвалюється вдома?
   
Re: боротьба з Епіцентром

гірше
маю власну хату
це серйозна причина, я теж
   
Re: боротьба з Епіцентром

Гереги возили своїми автобусами тітушок
Янука облизували і взагалі синячьйо
І ще в Криму їх бізнес процвітає
   
Re: боротьба з Епіцентром

Гереги возили своїми автобусами тітушок
Янука облизували і взагалі синячьйо
І ще в Криму їх бізнес процвітає

Так....зє-прєзік теж облизував яника, по саунам його розважав і зараз працевлаштовує його гвардію. Так що все путьом ! да, зюзіки ?
   
Re: боротьба з Епіцентром

власник епіцентру допомагав зсу, це точно

 :weep:  :weep:  :weep:

 епіцентр це суть уркаїнства - доїти бидло вирощеною на коррупції монополією, купити місце у владі і багатіти далі, а бидло ще й підтримує - вони де бач допомагали зсу


   
Re: боротьба з Епіцентром

Так....зє-прєзік теж облизував яника, по саунам його розважав і зараз працевлаштовує його гвардію. Так що все путьом ! да, зюзіки ?
Ну Галя не дарма з Януком витанцьовувала - повз митниці тягли чи не весь свій товар, епіцентр став монополістом, бо таких низких цін ніде не було
Потім їх трохи спустили на землю, ціни стали як у всіх,ато й вищі
Зараз синячьо при владі, то вони знов банкують
До речі, я ними намагаюсь не користуватись ще за часів Майдану
У Леруа зараз ціни не вищі, і Розетка є
   
Re: боротьба з Епіцентром

На Ютубі крутять рекламу епіцентру, в ній використовують карту України без Криму. Так що здохне нехай ця мережа.
   
Re: боротьба з Епіцентром

я на своєму хуторі не просікаю фішку в чому сенс - закрити епіцентр чи відкрити все інше?

все трохи складніше
працюючі епіцентри є демонстрацією того, як працює країна: друзям - все, ворогам - закон
і нічого не змінюється...
   
Re: боротьба з Епіцентром

 Мені пхатись до того Епіцентру крізь усе місто , тра , а поруч "на Подолі" , ув Полтаві )) , тьма дрібних будівельних магазинчіків позакривана , то нах вони мені ті монстри потрібні , коли міг би за людського карантіну усе "біля хати" купляти , не вдягаючись у чисте , а сівши на лісапєда та прокатавшись не далі 5-ти хвилин їхати , в робочих ганчірках вдягненому ..?

 Аби "вони" були людЯми , то конкурували би із рівними собі і дрібноту би не душили , а як ото такого карантіна запровадили , то - нелюди .
   
Re: боротьба з Епіцентром

гірше
маю власну хату (шпаківні з мурашниками не переношу)
а у власній хаті завше треба щось підкрутить, замінить, підмайстричити
ось на сараї місяць тому двері міняв. Старі погнили, відвалилися (у прямому сенсі відвалилися, я не шуткую, на одній петлі висіли). Куйню з картону за 100500 грн не поставиш - воно опісля першого ж дощу розлізеться, не в хаті ж
Тож поїхав до епіцентру, узяв десяток дошок та кілька брусків, пару петель, ручку на двері, банку краски - за день нові двері стоять

www.metalvis.ua
   
Re: боротьба з Епіцентром

я на своєму хуторі не просікаю фішку в чому сенс - закрити епіцентр чи відкрити все інше?

Немає боротьби. Просто старі технології заміняють нові, людей замінятимуть роботи.
   
Re: боротьба з Епіцентром

Кстати, с чисто эпидемиологической точки зрения помещения Эпицентра намного безопаснее маленьких магазинчиков. Большие пространства с высокими потолками препятствуют созданию высокой концентрации вируса в воздухе (вирус может попадать в воздух в частичках аэрозоля, выдыхаемого больными и находиться там во взвешенном состоянии несколько часов).  В каком-то исследовании замеряли концентрацию вируса, который находится в воздухе в разных помещениях и он определялся в больших концентрациях только в туалетах (которые являются самыми маленькими по площади/объему помещениями).

Останнє редагування: 3 травня 2020 07:07:07 від анабиоз_
   
Re: боротьба з Епіцентром

Кстати, с чисто эпидемиологической точки зрения помещения Эпицентра намного безопаснее маленьких магазинчиков. Большие пространства с высокими потолками препятствуют созданию высокой концентрации вируса в воздухе

 Тоді закривайте того Епіцентра , умовно , к буям та одкривайте базарі де будівельними матеріалами , ганчірками/одягом , тощо , торгують з морських контейнерів , але , що продавець , що покупець знаходяцця надворі біля контейнера , тобто завжди на свіжому повітрі і концентрації віруса , зрозуміло що з використанням масок на пиках , не виникає взагалі , бо вітром розносицця/розосереджуєцця .

 Або не звиздіть про "епідеміологічєскую точьку зрєнія" , на захист жадібних до грошів монстрів , що просто безсоромно потоптались по людських життях . ))
   
Re: боротьба з Епіцентром

та одкривайте базарі де будівельними матеріалами , ганчірками/одягом , тощо , торгують з морських контейнерів , але , що продавець , що покупець знаходяцця надворі біля контейнера , тобто завжди на свіжому повітрі і концентрації віруса , зрозуміло що з використанням масок на пиках , не виникає взагалі , бо вітром розносицця/розосереджуєцця .

 Або не звиздіть про "епідеміологічєскую точьку зрєнія" , на захист жадібних до грошів монстрів , що просто безсоромно потоптались по людських життях . ))
Я только за! Уже пару раз об этом говорил. Все торговые учреждения на открытых пространствах, если соблюдается дистанция и есть маски, думаю наименее опасны в плане возможного заражения. Все микрокапельки, выделяемые больным, ветер уносит, да и солнышко свое дело делает...

Останнє редагування: 3 травня 2020 07:26:43 від анабиоз_
   
Re: боротьба з Епіцентром

де купить жменю сраних шурупів, га? Запаси закінчуються
OLX не пропонувати - пошті треба сплатить ще стільки ж, скіки ті шурупи коштують (а буває й більше), ще й час на доставку.
отож маєш пертися до епіцентру - ближчі дрібні магазини позакривані
В скольких городах есть Эпицентр? Мне дешевле с олх заказать чем в Эпицентр приехать. Да и тебе тоже - ты же не на метро туда едешь.
   
Re: боротьба з Епіцентром

314ят и 314Ят (с) , и  так два раза
   
Re: боротьба з Епіцентром

Гереги возили своїми автобусами тітушок
Янука облизували і взагалі синячьйо
І ще в Криму їх бізнес процвітає
гереги "дружать" зі всіма владами.
але щиро, з проукраїнськими.
   
Re: боротьба з Епіцентром

Ну, да, это классно - все сидят на карантине, а гергере можно торговать, еще и гуманитаркой. Аффтар, пиши есчо.
   
Re: боротьба з Епіцентром

дай альтернативу - я туди ні ногою, бо ціни там безбожні
чи хай усе розвалюється вдома?
Я про інше. Пам'ятаєте за що майданівці пікетували Епіцентр?
   
Re: боротьба з Епіцентром

В скольких городах есть Эпицентр? Мне дешевле с олх заказать чем в Эпицентр приехать. Да и тебе тоже - ты же не на метро туда едешь.

 А мені дешевше , якшо за комплесну вартість витрат розмова , придбати декілька , доприкладу , зварювальних електродів , коли виникає потреба ув одному з найближчіх будівельних магазинчіків чі контейнерів на найближчому базарчикові , куди мотанусь лісапєдом не вмикаючи кампутіра та не витрачаючи час на пошуки по тому ОЛеІКС-ові , хто та де потрібним мені товаром торгує та неитрачаючі гроші на придбання цілої пачки тих електродів ув тому "клятому" Епіцентрові , що вроздріб , як приклад , електродами не торгує .

 А виявляєцця , хтось вважає , що я не маю права жити за власними звичками , як і дрібні продавці у фізичному світі , котрі мені покупцеві потрібні .
   
Re: боротьба з Епіцентром

Щось мало гілок про Герегоцентр відкрито.
   
Re: боротьба з Епіцентром

боротьба з Епіцентром

Колхозник то у тебя тараканы в голове борьбой занимаются.
   
Re: боротьба з Епіцентром

почему можно работать эпицентру, а мелким строительным магазинам нельзя?

посиди на сене на своем хуторе порассуждай
   
Re: боротьба з Епіцентром

я на своєму хуторі не просікаю фішку в чому сенс - закрити епіцентр чи відкрити все інше?

я також не просікаю - рівний і "рівніший", в чому різниця
   
Re: боротьба з Епіцентром

"Но раз имеется в наличии достаточная прибыль, капитал становится смелым. Обеспечьте 10 %, и капитал согласен на всякое применение, при 20 % он становится оживлённым, при 50 % положительно готов сломать себе голову, при 100 % он попирает все человеческие законы, при 300 % нет такого преступления, на которое он не рискнул бы, хотя бы под страхом виселицы. Если шум и брань приносят прибыль, капитал станет способствовать тому и другому. Доказательство: контрабанда и торговля рабами.(С).
Я слыхал о трёхкратном увеличении выручки в карантин....Всё по науке....Кому хочешь "занесут"
   
Re: боротьба з Епіцентром

почему можно работать эпицентру, а мелким строительным магазинам нельзя?

посиди на сене на своем хуторе порассуждай
поміркував. Але на хуторі не вистача матеріалу для висновку, тож і відкрив цю гілляку :rotate:
   
Re: боротьба з Епіцентром

"Но раз имеется в наличии достаточная прибыль, капитал становится смелым. Обеспечьте 10 %, и капитал согласен на всякое применение, при 20 % он становится оживлённым, при 50 % положительно готов сломать себе голову, при 100 % он попирает все человеческие законы, при 300 % нет такого преступления, на которое он не рискнул бы, хотя бы под страхом виселицы. Если шум и брань приносят прибыль, капитал станет способствовать тому и другому. Доказательство: контрабанда и торговля рабами.(С).
Я слыхал о трёхкратном увеличении выручки в карантин....Всё по науке....Кому хочешь "занесут"

Велика сума грошей так само викривлює психіку наближених до неї людей як велика маса викривлює простір навколо себе відповідно до теорії відносності. "Хабар осліплює зрячих і викривлює слова справедливих" - Біблія.
   
Re: боротьба з Епіцентром

Фішка в тому,  що не має бути подвійних стандартів. Якщо відчинений епіцентр - мають працювати і інші аналогічні магазини. Якщо не працюють - має бути зачинений  і епіцентр. Всьо.
Мені здається,  це очевидно.
А так,  то вони просто пробашляли. А це ненормально
   
Re: боротьба з Епіцентром

Фішка в тому,  що не має бути подвійних стандартів. Якщо відчинений епіцентр - мають працювати і інші аналогічні магазини. Якщо не працюють - має бути зачинений  і епіцентр. Всьо.
Мені здається,  це очевидно.
А так,  то вони просто пробашляли. А це ненормально

Саме тому багато українців кладуть на карантин
   
Re: боротьба з Епіцентром

Фішка в тому,  що не має бути подвійних стандартів. Якщо відчинений епіцентр - мають працювати і інші аналогічні магазини. Якщо не працюють - має бути зачинений  і епіцентр. Всьо.
Мені здається,  це очевидно.
А так,  то вони просто пробашляли. А це ненормально

 "шо положено Юпітеру , теє не положено бику" - коли та ким виголошене ..?

 Тобто воно існувало . існує і швидше за все існуватиме завжди , оті подвійні стандарти , як такі .

 От тілько межі "подвійних стандартів" , схоже що , можуть бути пересунутими ув яку завгодно сторону і перетворитись на - бєспрєдєл , у вигляді окремих заборон , такого оце як зараз карантіну .

 Тобто , як на мою думку , не слід тішитись іллюзіями про якусь гіпотетичну "рівність перед законом" усіх та без винятків , але якось і опиратись тра пересуненню меж , кому та що можна аж до беспрєдєла .
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія