Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Що таке фотоелектрична станція

ФЗВ: Що таке фотоелектрична станція
Via

Біля моєї дачі збираються будувати фотоелектричну станцію потужністю 9,0 Мвт, проводять громадські слухання про виділення 16 гектарів землі.
Шкурне питання - що це таке і як вплине на моє здоров'я, якщо я живу на дачі все літо?
Це зелена енергетика, сонячні панелі?
   
Солнечные панели, но 9мвт это очень большая.... 7млн. дол. инвестиций.

На экология и здоровье никак не влияет..просто панели будут стоять и впитывать солне.

Останнє редагування: 2 травня 2020 19:29:15 від МирнийКиев
   
Re: ФЗВ: Що таке фотоелектрична станція
Пшениця

Хана вам всім, американці теж воюють.

https://www.independent.co.uk/news/world/americas/us-town-rejects-solar-panels-amid-fears-they-suck-up-all-the-energy-from-the-sun-a6771526.html


A US town has rejected a proposal for a solar farm following public concerns.

Members of the public in Woodland, North Carolina, expressed their fear and mistrust at the proposal to allow Strata Solar Company to build a solar farm off Highway 258.

During the Woodland Town Council meeting, one local man, Bobby Mann, said solar farms would suck up all the energy from the sun and businesses would not go to Woodland, the Roanoke-Chowan News Herald reported.

Jane Mann, a retired science teacher, said she was concerned the panels would prevent plants in the area from photosynthesizing, stopping them from growing.

Ms Mann said she had seen areas near solar panels where plants are brown and dead because they did not get enough sunlight.


She also questioned the high number of cancer deaths in the area, saying no one could tell her solar panels didn't cause cancer.
   
Re: ФЗВ: Що таке фотоелектрична станція
Via

То що, піти на ті громадські слухання і дати їм відкоша?
   
СЭС не влияет на окружающую среду.
Прецендентов нету.
   
Re: ФЗВ: Що таке фотоелектрична станція
Via

Солнечные панели, но 9мвт это очень большая.... 7млн. дол. инвестиций.

На экология и здоровье никак не влияет..просто панели будут стоять и впитывать солне.
Воно ніяк не фонить? Знаю, що біля електромереж жити небажано, тут інший принцип? Вироблену енергію будуть же кудись транспортувати.
   
Re: ФЗВ: Що таке фотоелектрична станція
Via

СЭС не влияет на окружающую среду.
Прецендентов нету.
А чого тоді американці проти них воюють?
   
Re: ФЗВ: Що таке фотоелектрична станція
Пшениця

А чого тоді американці проти них воюють?
Ну, ти ж прочитала?
Чи ні?
 :lol:
   
Re: ФЗВ: Що таке фотоелектрична станція

Солнечные панели, но 9мвт это очень большая.... 7млн. дол. инвестиций.

На экология и здоровье никак не влияет..просто панели будут стоять и впитывать солне.
а під панелями топікстартерша може посіяти огірочки  (tu)
   
Re: ФЗВ: Що таке фотоелектрична станція

кажуть коло них треба вдягати на голову кастрюлю
   
Re: ФЗВ: Що таке фотоелектрична станція

кажуть коло них треба вдягати на голову кастрюлю
досить шапочки із фольги   (tu)
   
Re: ФЗВ: Що таке фотоелектрична станція
Пшениця

кажуть коло них треба вдягати на голову кастрюлю

І тут без згадки ненависного майдану не минулося?
   
Re: ФЗВ: Що таке фотоелектрична станція

не пускати
як так, хтось буде на вашій землі гроші заробляти і сонце комашкам затуляти
   
Далеко от людей? Парочку подстанций построят полюбе.....но не больше чем если какой-нить молокозавод строили.
   
Виа, далеко от людей?

Умн на 2.



Останнє редагування: 2 травня 2020 19:52:07 від МирнийКиев
   
Re: ФЗВ: Що таке фотоелектрична станція

Біля моєї дачі збираються будувати фотоелектричну станцію потужністю 9,0 Мвт, проводять громадські слухання про виділення 16 гектарів землі.
Шкурне питання - що це таке і як вплине на моє здоров'я, якщо я живу на дачі все літо?
Це зелена енергетика, сонячні панелі?

Щось забагато. Якщо те продавати державі по 5грн., то і держава виленить в трубу і атомній капець буде...
   
Re: ФЗВ: Що таке фотоелектрична станція
Via

Далеко от людей? Парочку подстанций построят полюбе.....но не больше чем если какой-нить молокозавод строили.
Від моєї дачі протилежний край села, кілометри 3-4, але одна вулиця впритул, люди живуть за 100 метрів.
   
Re: ФЗВ: Що таке фотоелектрична станція
Via

Щось забагато. Якщо те продавати державі по 5грн., то і держава виленить в трубу і атомній капець буде...
Я так розумію, це Ахметов хоче будувати.
Промовчати чи побуянити?
   
Re: ФЗВ: Що таке фотоелектрична станція

Нормально так. Вже і в не найбільш багатій на сонце житомирщині будують. Цей зелений тариф ще не знижують? Бо він в Україні реально занадто високий. З таким підходом всі атомні станції збанкрутують.
   
Re: ФЗВ: Що таке фотоелектрична станція

Від моєї дачі протилежний край села, кілометри 3-4, але одна вулиця впритул, люди живуть за 100 метрів.
купа землі під огірочки, траву для кролів і прочеє.
аби тіки власники давали доступ
   
Re: ФЗВ: Що таке фотоелектрична станція

Від моєї дачі протилежний край села, кілометри 3-4, але одна вулиця впритул, люди живуть за 100 метрів.

І що?
   
Від моєї дачі протилежний край села, кілометри 3-4, але одна вулиця впритул, люди живуть за 100 метрів.

Тебе вообще пох тогда.

Подстанцию могут врубить не спрашивая где угодно и без єлектростанции. У матери в селе в 300м построили и не спрашивали.....

А в 100 метрах это маловато..... Я не знаю шумят ли они.....в СЭС.
   
Re: ФЗВ: Що таке фотоелектрична станція

І тут без згадки ненависного майдану не минулося?

Каструлі на голові зявилися на декілька десятиліть раніше за Майдан.
   
Re: ФЗВ: Що таке фотоелектрична станція

Солнечные панели, но 9мвт это очень большая.... 7млн. дол. инвестиций.

На экология и здоровье никак не влияет..просто панели будут стоять и впитывать солне.

А специально обученые люди получать зарплату за постоянное мытьё этих стекляшек.
От чего электричество будет по 7 гривен за киловатт. :lol:
   
15 подстанций простроят скорее всего....шумят ли они хз. Возле меня в Киеве стоит....прям возле домов...ихз....я  в 500метрах мне пох...а те кто в 50хз....



Останнє редагування: 2 травня 2020 19:59:59 від МирнийКиев
   
Re: ФЗВ: Що таке фотоелектрична станція
Via

Тебе вообще пох тогда.

Подстанцию могут врубить не спрашивая где угодно и без єлектростанции. У матери в селе в 300м построили и не спрашивали.....

А в 100 метрах это маловато..... Я не знаю шумят ли они.....в СЭС.
Та питання не в шумі, питання, чи не вимре там пів-вулиці.
І вироблену енергію треба транспортувати, врубячть ЛЄП біля мого будинку, наприклад, що я тоді зроблю?
   
Re: ФЗВ: Що таке фотоелектрична станція
Via

Ну, ти ж прочитала?
Чи ні?
 :lol:
Прочитала. Тоді неясно, чого протестують. Дошукуюся причин.
   
Re: ФЗВ: Що таке фотоелектрична станція

Та питання не в шумі, питання, чи не вимре там пів-вулиці.
І вироблену енергію треба транспортувати, врубячть ЛЄП біля мого будинку, наприклад, що я тоді зроблю?
вимагайте шоб показали проект станції
   
Re: ФЗВ: Що таке фотоелектрична станція

Прочитала. Тоді неясно, чого протестують. Дошукуюся причин.
хтось шантажує фотоелектроентузіас тов.
   
Re: ФЗВ: Що таке фотоелектрична станція

Однозначно іти протестувати.
   
Re: ФЗВ: Що таке фотоелектрична станція

Біля моєї дачі збираються будувати фотоелектричну станцію потужністю 9,0 Мвт, проводять громадські слухання про виділення 16 гектарів землі.
Шкурне питання - що це таке і як вплине на моє здоров'я, якщо я живу на дачі все літо?
Це зелена енергетика, сонячні панелі?

В мене сусід поставив такі панелі. Все б нічого але той конвертор так дзижить цілий день, що враження ніби я постійно в трансформаторній будці. Прям постійно дякую кожній хмаринці.
   
Re: ФЗВ: Що таке фотоелектрична станція

Та питання не в шумі, питання, чи не вимре там пів-вулиці.
І вироблену енергію треба транспортувати, врубячть ЛЄП біля мого будинку, наприклад, що я тоді зроблю?

Нехай на обговорення весь проект викладають.
   
Re: ФЗВ: Що таке фотоелектрична станція
Via

вимагайте шоб показали проект станції
Він викладений в Інтернеті. Що я в тому проекті можу побачити? На що звернути увагу?
   
Re: ФЗВ: Що таке фотоелектрична станція

Він викладений в Інтернеті. Що я в тому проекті можу побачити? На що звернути увагу?
де будуть іти леп, хоча б подивіться
   
Re: ФЗВ: Що таке фотоелектрична станція
Via

Нехай на обговорення весь проект викладають.
І буду я його розглядати, як баран нові ворота. Мені проект атомної станції також ні про що не говорить, бо я не фахівець і тому оцінити проект не здатна.
   
Re: ФЗВ: Що таке фотоелектрична станція

ідіоти.

зелена енергетика зруйнує енергосистему україни . енергопостачання стане нестабільним і дуже дорогим .

але ідіоти на то і ідіоти.

   
Re: ФЗВ: Що таке фотоелектрична станція

Тю, тютюн, алкоголь, сало за стільки років на здоров'я не вплинуло?
   
дели на 2.
   
Re: ФЗВ: Що таке фотоелектрична станція

Він викладений в Інтернеті. Що я в тому проекті можу побачити? На що звернути увагу?

Давай посилання, будемо дивитись.
   
Re: ФЗВ: Що таке фотоелектрична станція
Пшениця

Прочитала. Тоді неясно, чого протестують. Дошукуюся причин.

Що "сонячні батарею висмокчуть всю енегрію сонця і рослинам не вистачить світла на фотосинтез"
От того і протестують.

Не знаю, але мене 20 років тому (коли я приїхав у Канаду) здивувало, що високовольтні ЛЕПи йдуть прямо над хатами.
Якби був якийсь доведений вплив на здоров"я, цього б не було.

Але я і досі з насторогою відношуся до індуктивних кухонних плиток і міхрохвильовок
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія