Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Таки вірус з лабораторії

Re: Таки вірус з лабораторії
abg

Типу перевірити. чи може так мутувати коронавірус летючої миші, щоб заражати людину.
Вони самі про це пишуть.   :-)o

Ну, це ж явна брехня, бо нелогічна, неграмотна.
А раз брешуть, то рильце в пушку.
Крім того - навіщо таке „перевіряти“?
Тут повна дурня від початку до кінця.
А відбріхуються для того, щоб не „вийти“ на якогось чиновника, який прийняв тупе, абсурдне і небезпечне рішення.
Чисто тупо відбріхуються з „політичних“ мотивів.
Це стосується всіх - і того Уханя, і американців, і кацапів.
Один шиз вирішив „досліджувати“ небезпечний абсурд, а інший - „доганяв і переганяв“?    :facepalm:

   
Re: Таки вірус з лабораторії

Ну, це ж явна брехня, бо нелогічна, неграмотна.
А раз брешуть, то рильце в пушку.
Крім того - навіщо таке „перевіряти“?
Тут повна дурня від початку до кінця.
А відбріхуються для того, щоб не „вийти“ на якогось чиновника, який прийняв тупе, абсурдне і небезпечне рішення.
Чисто тупо відбріхуються з „політичних“ мотивів.
Це стосується всіх - і того Уханя, і американців, і кацапів.
Один шиз вирішив „досліджувати“ небезпечний абсурд, а інший - „доганяв і переганяв“?    :facepalm:

ну от таку дурню пише ВіВіСі  :shuffle:

Цитата: ВВС
Финансировали ли США исследования вирусов в Китае?
Да, определенная сумма действительно была выделена.
Доктор Фаучи - не только советник президента Байдена, но еще и директор Национального института аллергии и инфекционных заболеваний, который входит в американскую государственную систему "Национальные институты здоровья" (НИЗ).
Эта система, действительно, перечисляла деньги организации, которая сотрудничала с уханьским Институтом вирусологии.
Эта американская организация называется EcoHealth Alliance, и в 2014 году она получила от "Национальных институтов здоровья" 3,7 млн долларов США на иccледование коронавирусов у летучих мышей.
600 тысяч из этой суммы были переданы институту в Ухане.
В 2019 году этот китайско-американский проект был продлен еще на пять лет, но в апреле 2020 года его свернули из-за начавшейся пандемии.
https://www.bbc.com/russian/features-57944814

розробка коронавірусу з S-спайк, під що і були розроблені і ЗАПАНТЕНТОВАНІ mRNA вакцини ще на початку 2000, була фінансована саме за ДЕРЖАВНІ кошти щоб не було явного зв"язку з зацікавленою стороною (фарма-мафією).
   
Re: Таки вірус з лабораторії

чи розуміли китайці що розробляють зброю масового ураження? послухайте ВіВіСі  :shuffle:

Цитата: ВВС
Согласно сведениям, собранным Госдепартаментом при администрации Трампа и обнародованным в январе нынешнего года, уханьский институт поддерживает тайные связи с китайской армией, а несколько его сотрудников еще в ноябре 2019 года обращались в больницу с симптомами, похожими на грипп (они характерны и для ковида тоже).
https://www.bbc.com/russian/news-58325743
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Ну, це ж явна брехня, бо нелогічна, неграмотна.
А раз брешуть, то рильце в пушку.
Крім того - навіщо таке „перевіряти“?
Тут повна дурня від початку до кінця.
А відбріхуються для того, щоб не „вийти“ на якогось чиновника, який прийняв тупе, абсурдне і небезпечне рішення.
Чисто тупо відбріхуються з „політичних“ мотивів.
Це стосується всіх - і того Уханя, і американців, і кацапів.
Один шиз вирішив „досліджувати“ небезпечний абсурд, а інший - „доганяв і переганяв“?    :facepalm:

Ти не читав?  :facepalm:

https://www.nature.com/articles/nm.3985

Abstract

The emergence of severe acute respiratory syndrome coronavirus (SARS-CoV) and Middle East respiratory syndrome (MERS)-CoV underscores the threat of cross-species transmission events leading to outbreaks in humans. Here we examine the disease potential of a SARS-like virus, SHC014-CoV, which is currently circulating in Chinese horseshoe bat populations1. Using the SARS-CoV reverse genetics system2, we generated and characterized a chimeric virus expressing the spike of bat coronavirus SHC014 in a mouse-adapted SARS-CoV backbone. The results indicate that group 2b viruses encoding the SHC014 spike in a wild-type backbone can efficiently use multiple orthologs of the SARS receptor human angiotensin converting enzyme II (ACE2), replicate efficiently in primary human airway cells and achieve in vitro titers equivalent to epidemic strains of SARS-CoV. Additionally, in vivo experiments demonstrate replication of the chimeric virus in mouse lung with notable pathogenesis. Evaluation of available SARS-based immune-therapeutic and prophylactic modalities revealed poor efficacy; both monoclonal antibody and vaccine approaches failed to neutralize and protect from infection with CoVs using the novel spike protein. On the basis of these findings, we synthetically re-derived an infectious full-length SHC014 recombinant virus and demonstrate robust viral replication both in vitro and in vivo. Our work suggests a potential risk of SARS-CoV re-emergence from viruses currently circulating in bat populations.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Тоді який сенс був у тих експериментах?
Чого хотіли добитися, що „досліджували“?  „Що будя, якщо?“?   :facepalm1:
Якому дебілові прийшла до голови така ідея - конструювати вірус? Він не знав, що „антидоту“ до вірусів не існує?    :facepalm1:
Це явно була спроба (успішна) виведення масового вбивці, а ідея прийшла до голови шизоїда.
Іншого пояснення не уявляю.
продавати ліки
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Типу перевірити. чи може так мутувати коронавірус летючої миші, щоб заражати людину.
Вони самі про це пишуть.   :-)o
це дослідження фінансувалось компанією Гілеад Сайєнсез, виробником ремдесивіра
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Ну, це ж явна брехня, бо нелогічна, неграмотна.
А раз брешуть, то рильце в пушку.
Крім того - навіщо таке „перевіряти“?
Тут повна дурня від початку до кінця.
А відбріхуються для того, щоб не „вийти“ на якогось чиновника, який прийняв тупе, абсурдне і небезпечне рішення.
Чисто тупо відбріхуються з „політичних“ мотивів.
Це стосується всіх - і того Уханя, і американців, і кацапів.
Один шиз вирішив „досліджувати“ небезпечний абсурд, а інший - „доганяв і переганяв“?    :facepalm:
цього чиновника звуть Ентоні Фаучі
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Тоді який сенс був у тих експериментах?
Чого хотіли добитися, що „досліджували“?  „Що будя, якщо?“?   :facepalm1:
Якому дебілові прийшла до голови така ідея - конструювати вірус? Він не знав, що „антидоту“ до вірусів не існує?    :facepalm1:
Це явно була спроба (успішна) виведення масового вбивці, а ідея прийшла до голови шизоїда.
Іншого пояснення не уявляю.

чого фейспалм? стандартна наука...
   
Re: Таки вірус з лабораторії

„Тонкість в тому“, що сама ідея фінансування конструювання віруса прийшла до голови дурня. Іншого пояснення не існує.
А „дурепа“ це вже наслідок.

то є стандартна процедура фінансування будь яких досліджень
   
Re: Таки вірус з лабораторії

то є стандартна процедура фінансування будь яких досліджень

пан в Україні отримав американський науковий грант? а по якій програмі?
   
Re: Таки вірус з лабораторії
abg

чого фейспалм? стандартна наука...


„Стандартна наука“?
А чому саме смертельні віруси „стандартно синтезували“, а не, скажімо, - одноногого неандертальця чи безхвойну сосну чи беззубого тигра?
Чому конкретно „стандартно“ вбивцю створювали?
   
Re: Таки вірус з лабораторії
abg

ну от таку дурню пише ВіВіСі  :shuffle:

розробка коронавірусу з S-спайк, під що і були розроблені і ЗАПАНТЕНТОВАНІ mRNA вакцини ще на початку 2000, була фінансована саме за ДЕРЖАВНІ кошти щоб не було явного зв"язку з зацікавленою стороною (фарма-мафією).


Пфізери з аптеками мало заробляли без того?
Для чого розробляти вбивцю якщо можна розробити щось менш небезпечне для себе самого?
   
Re: Таки вірус з лабораторії
abg

цього чиновника звуть Ентоні Фаучі

Він дебіл чи шиз?
   
Re: Таки вірус з лабораторії

пан в Україні отримав американський науковий грант? а по якій програмі?
аж зараз в нас грант. Щоправда, комерційний. Фторооргагіка.  В кума був натовський грант, фарби розробляли, що світять з потрібною довжиною хвилі. Гранти виграти не так складно, булоб що запропонувати. Так в цилому світі наука працює.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

аж зараз в нас грант. Щоправда, комерційний. Фторооргагіка.  В кума був натовський грант, фарби розробляли, що світять з потрібною довжиною хвилі. Гранти виграти не так складно, булоб що запропонувати. Так в цилому світі наука працює.

"Фторооргагіка" - це що?
   
Re: Таки вірус з лабораторії

"Фторооргагіка" - це що?
шукаємо хляхі переробки небезпечних фреонів, якіх немеряно, в щось безпечне та корисне. Лікі, фарби, полімери, тощо.
   
Re: Таки вірус з лабораторії
a49

шукаємо хляхі переробки небезпечних фреонів, якіх немеряно, в щось безпечне та корисне. Лікі, фарби, полімери, тощо.
Медузи переробляти треба!!
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Медузи переробляти треба!!
там сухого залишку меньше, ніж в полюціі малолетнего спермотоксікозніка.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

шукаємо хляхі переробки небезпечних фреонів, якіх немеряно, в щось безпечне та корисне. Лікі, фарби, полімери, тощо.

це дійсний час, то ви науковець чи фронтовик? :S
   
Re: Таки вірус з лабораторії

   
Re: Таки вірус з лабораторії

це дійсний час, то ви науковець чи фронтовик? :S
тепер вже, мабуть, чісто науковец. Нема того здоровья, що було. Проте, можу на роботу об одинадцатій з'явитися та піти о девьятій. Трохі очі заплющують. Своі привелеі.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

тепер вже, мабуть, чісто науковец. Нема того здоровья, що було. Проте, можу на роботу об одинадцатій з'явитися та піти о девьятій. Трохі очі заплющують. Своі привелеі.

невже в НАНУ ходите?
   
Re: Таки вірус з лабораторії

невже в НАНУ ходите?
а як же! ІОХ. Фундаментальна установа. Пролюблено війною п'ять чи шісьть років, та то таке. Зелених педерастів в нас достатньо.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

а як же! ІОХ. Фундаментальна установа. Пролюблено війною п'ять чи шісьть років, та то таке. Зелених педерастів в нас достатньо.

точніше те що залишилося і навіть дало потомство... всі дієздатні науковці втікли з НАНУ ще у 90-х. Поправте якщо помиляюся.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

точніше те що залишилося і навіть дало потомство... всі дієздатні науковці втікли з НАНУ ще у 90-х. Поправте якщо помиляюся.
не всі, більшость. І я в свій час багато іх вигодував з рукі. ще лишилолося, та зовсім мало. Мене взагарі метри вчіли. Захистився у 2000.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

не всі, більшость. І я в свій час багато іх вигодував з рукі. ще лишилолося, та зовсім мало. Мене взагарі метри вчіли. Захистився у 2000.

чи працювали у закордонних лабах?
   
Re: Таки вірус з лабораторії

чи працювали у закордонних лабах?
так, недовго. В Амерів та в англійцев. Були плани на Кітай, та не зрослося.
   
Re: Таки вірус з лабораторії
abg

Пфізери з аптеками мало заробляли без того?
Для чого розробляти вбивцю якщо можна розробити щось менш небезпечне для себе самого?

То який сенс розробляти „біологічну зброю“, яка тебе ж і вб’є або твоїх рідних? Га?
   
Re: Таки вірус з лабораторії

так, недовго. В Амерів та в англійцев. Були плани на Кітай, та не зрослося.

де краще працювалося - в UK чи USA?
   
Re: Таки вірус з лабораторії

То який сенс розробляти „біологічну зброю“, яка тебе ж і вб’є або твоїх рідних? Га?

зловмисники замовили розробку вірусу під запатентовані технології mRNA вакцин. То яка небезпека може бути від того, від чого вже є захист? ну принаймі вони так вважали. Це вже потім стало зрозуміло що хвороба настількі заразна що може проникати на вечірки мафіозі, президентів, і навіть королівських родин.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

де краще працювалося - в UK чи USA?
штати. Меньше формалізму. Хоча, теж його достатньо. Ще зручно було, що центр дослідніцкій в штатах, Ньюарк, Делаверщина, був в чверті мілі від складів Олдріджу/Сігми. Зранку замовив, по обіді маешь в себе.  А в Глаксо Сміт Кляйн, то до трьох днів займає, як на свому складі немає. Ще в штатах стояв свій ЯМР, розтягуй, накопичуй, розписуй, як хочешь. А в Гляксе - отримуєш лише готовий ФІД і то через годину.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

штати. Меньше формалізму. Хоча, теж його достатньо. Ще зручно було, що центр дослідніцкій в штатах, Ньюарк, Делаверщина, був в чверті мілі від складів Олдріджу/Сігми. Зранку замовив, по обіді маешь в себе.  А в Глаксо Сміт Кляйн, то до трьох днів займає, як на свому складі немає. Ще в штатах стояв свій ЯМР, розтягуй, накопичуй, розписуй, як хочешь. А в Гляксе - отримуєш лише готовий ФІД і то через годину.

ЯМР був basic-configuration що ловив протонний сигнал чи реєстрували інщі елементи? до речі, кіко у вас публікацій і який Хірш?
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Він дебіл чи шиз?
скоріше параноїк
   
Re: Таки вірус з лабораторії

ЯМР був basic-configuration що ловив протонний сигнал чи реєстрували інщі елементи? до речі, кіко у вас публікацій і який Хірш?
протон, фтор, фосфор - то швидко. Трі хвилини від поміщення ампули в турбінку. Вуглец, азот - то довго. Може і ніч накопичувати. Ртуть та платіну з бором, то спец в суботу - неділю знімав. Хірш невеликій, 4.8, давно не дивився. я дуже давно в відкритому не друкуюся.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

протон, фтор, фосфор - то швидко. Трі хвилини від поміщення ампули в турбінку. Вуглец, азот - то довго. Може і ніч накопичувати. Ртуть та платіну з бором, то спец в суботу - неділю знімав. Хірш невеликій, 4.8, давно не дивився. я дуже давно в відкритому не друкуюся.
Хірш - то ціле число, і залежить від бази данних. Найбільшу величину дає Google Scholar. The best software is
https://harzing.com/resources/publish-or-perish

а зараз що у вас з працюючого є?
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Хірш - то ціле число, і залежить від бази данних. Найбільшу величину дає Google Scholar. The best software is
https://harzing.com/resources/publish-or-perish

а зараз що у вас з працюючого є?
я тим не переймаюся, зараз хотів перевірити, не зміг, інтернети в нас тимчасово легли. Можливо, ввечорі або завтра. Мені завтра на дах лізти. Того не люблю. З працюючого - ямр, 500 - ка, чотире години до фіду, лс/ мс, два дні до резалту,  елементний аналіз, дуже не точний, ір- спектроскопи, та то мало хто розуміє,  коротше, украінська наука в дупі. Едине, доступ до всіх статей в журналах вільний. То вже не мало. Джисі/ мс теж доступен, теж три- чотире дні. Більшесть часу палимо.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

я тим не переймаюся, зараз хотів перевірити, не зміг, інтернети в нас тимчасово легли. Можливо, ввечорі або завтра. Мені завтра на дах лізти. Того не люблю. З працюючого - ямр, 500 - ка, чотире години до фіду, лс/ мс, два дні до резалту,  елементний аналіз, дуже не точний, ір- спектроскопи, та то мало хто розуміє,  коротше, украінська наука в дупі. Едине, доступ до всіх статей в журналах вільний. То вже не мало. Джисі/ мс теж доступен, теж три- чотире дні. Більшесть часу палимо.

якщо перекласти на загальнозрозумілу то you have NMR and IR spectroscopy tools, а як перекласти  "Джисі/ мс" не знаю :S
Я колись на дах теж лазив коли зі стелі текло  :D
Відносно доступу до всіх статей в журналах - раніш про таке можно було тіко мріяти. А зараз в цьому океані можна втопитись.
Цього місяця дошкуляли китайці з MDPI журналів, то я їм 2 негативні рецензії накатав, напевно більше не звертатимуться. :gigi:
   
Re: Таки вірус з лабораторії

якщо перекласти на загальнозрозумілу то you have NMR and IR spectroscopy tools, а як перекласти  "Джисі/ мс" не знаю :S
Я колись на дах теж лазив коли зі стелі текло  :D
Відносно доступу до всіх статей в журналах - раніш про таке можно було тіко мріяти. А зараз в цьому океані можна втопитись.
Цього місяця дошкуляли китайці з MDPI журналів, то я їм 2 негативні рецензії накатав, напевно більше не звертатимуться. :gigi:
вам цікаво, то я знайду свій хірш.та він позорний. Я не редагував статей, я лошара. Відмовлявся.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Джисі/ мс" не знаю
Gas chromotography mass spectrometry. Чі як його там.  Ви начебто в  темі, та дивуюся, що про газову хроматографію ви не в курсі

Останнє редагування: 1 вересня 2021 20:17:21 від beggy
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Сотні метрів капілярна колонка, масс детектор,  міліграм речовини, та ні, ви не можете бути тупим уйобком.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія