Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А журналіст Реведжук був свідомим свиноботом-порохоботом?

Здається, що так, він свого часу дуже активно включався в "розсилки" чергового порохоботного контенту.

П.С. А тут погане про Пороха каже. Невже закінчилося фінансування конкретно цієї "радіо-точки"?

...
– Як активізовувались у 2014-му стартапи наживання на війні? І тут історія Гладковського мізер у порівнянні з тим, як відбувалися заробітки надприбутків на військовому обладнанні та іншому технічно-інвентарному забезпеченні. Україна – багата держава, але бідна країна.
.....

– Ви знали, що міжнародну допомогу, а це мільйони і мільярди доларів, розпилюють між собою, як не одні то другі, але основною драйвсистемою останні 6 років у цьому звені є Аваков і Порошенко? Вони створюють різні організації, фонди з гучними назвами про майбутнє і перекачують туди кошти. За них створюють красиві фасади реформ, запускають медіакампанії, піару повні штани, а результатів повний нуль. Хіба не аргумент для вас у голосуванні за ринок землі? Бо хоча я і виступав завжди публічно за ринок землі, але у цих форс-мажорних обставинах ніщо не змушувало голосувати поспіхом не дотримавши законної процедури. Міжнародна фінансова допомога об’єднала навіть тих, хто був проти. Просто гроші не пахнуть.
....
В Україні народ загнаний в свідоме рабство.
Ви не рідко себе запитуєтет чого в Європі люди живуть, а не існують? Ну добре, проголосували за Зеленського, ну вибрали. І що? Нажаль історія зі зміною влади в Україні – це лиш політтехнологічна операція. І не більше. А хто включив у соціологію Зеленського, хіба не Гринів котрий керував виборами у Порошенка? Просто так в українській політиці нічого не відбувається. Запам’ятайте це. Я був там, в Україні і багато чого робив, говорив, так, виключно в тому режимі, який там діє, з інстинктами самозбереження. Ви ж усі бачите, що відбувається. Нічого. Нічого не змінюється. При владі всі ті, що і були, лише одні грають роль коаліції, а інші опозиції. Користь українському суспільству яка? Країна фактично розвалена, жодної ідеології. Експерти і голоснокричущі спікери у телевізорах, то лише проплачені гвинтики мафіозної системи. А хто появляється на горизонті з ідеологією, незалежний, того, як я написав на початку, або купують, або …"

   
Ще один лівак! ВОНИ ВСЕ В МЕНЕ ВКРАЛИ!!! :facepalm:  Знаєте що я думаю: за що наші холопи так ненавидять Пороха? За звичайний капіталізм без лицемірства. Без ЗЕленої брехні,без юліних "любі мої я вас нагодую", без "савєцкага саюса с радной Расієй"-від РИГІВ...причому так якось було завжди в нашій історії. Холопу тре ілюзії...Він навіть цього не усвідомлює...це глибинне.
   
Ще один лівак! ВОНИ ВСЕ В МЕНЕ ВКРАЛИ!!! :facepalm:  Знаєте що я думаю: за що наші холопи так ненавидять Пороха? За звичайний капіталізм без лицемірства. Без ЗЕленої брехні,без юліних "любі мої я вас нагодую", без "савєцкага саюса с радной Расієй"-від РИГІВ...причому так якось було завжди в нашій історії. Холопу тре ілюзії...Він навіть цього не усвідомлює...це глибинне.
:lol:  :weep:  :facepalm:
   
Цікаві речі пише.
Потрох - абсолютно рідкісна гніда яка діє повністю "в упряжці з москвою".

Журналіст Реведжук
   
:lol:  :weep:  :facepalm:

Пептидний зовсім дахом поїхав.
   
Пептидний зовсім дахом поїхав.
==========================
Ні, просто ти тупий совок та жалюгідний холоп! Нікчема по життю. Ось тебе як раз Х...ем по роялю-саме то. :fuck:  :D  X(
   
Зеленая срань в турборежиме ищет себе новых кумиров.
   
==========================
Ні, просто ти тупий совок та жалюгідний холоп! Нікчема по життю. Ось тебе як раз Х...ем по роялю-саме то. :fuck:  :D  X(

Пептидний, порох все життя в політиці. Який на фуй чесний капіталізм, долбойоп ти брехливий...
   
Зеля - гАндон драний

 
   
До речі підтверджується інфа що Пеця дуже сцявся Авакяна, а Бубочка й поготів.
У нас вже виріс свій "Аль Капоне" з власними "ескадронами смерті".
   
Пептидний, порох все життя в політиці. Який на фуй чесний капіталізм, долбойоп ти брехливий...
   
Цікаві речі пише.
Потрох - абсолютно рідкісна гніда яка діє повністю "в упряжці з москвою".

Журналіст Реведжук

Ти ба, яка сука!  :punish:
   
Показати зображення...

Шоколадний хер тобі таваріщ, уйопіще пептидне.
   
Зеля - гАндон драний

Як воно всуху продути гандону, а свинка шоколадна?
   
Цікаві речі пише.
Потрох - абсолютно рідкісна гніда яка діє повністю "в упряжці з москвою".

Журналіст Реведжук

– Ви також не знали, про газо-нафтовий бізнес Медведчука на пару з Порошенком, який за президентську каденцію останнього тільки укріплювався? Там у СБУ свій регулятор, який давав добро конкретним компаніям доступ до ринку. А всі не свої були зацьковані макулатурно-бюрократичними процесами і звісно у законний спосіб. Не переживайте, сьогодні нічого не змінилося.

 :-)o
   
До речі підтверджується інфа що Пеця дуже сцявся Авакяна, а Бубочка й поготів.
У нас вже виріс свій "Аль Капоне" з власними "ескадронами смерті".

Да ті просто індєєц "зоркій глаз"  :weep:
   
Ви знали, що міжнародну допомогу, а це мільйони і мільярди доларів, розпилюють між собою, як не одні то другі, але основною драйвсистемою останні 6 років у цьому звені є Аваков і Порошенко? Вони створюють різні організації, фонди з гучними назвами про майбутнє і перекачують туди кошти. За них створюють красиві фасади реформ, запускають медіакампанії, піару повні штани, а результатів повний нуль. Хіба не аргумент для вас у голосуванні за ринок землі? Бо хоча я і виступав завжди публічно за ринок землі, але у цих форс-мажорних обставинах ніщо не змушувало голосувати поспіхом не дотримавши законної процедури. Міжнародна фінансова допомога об’єднала навіть тих, хто був проти. Просто гроші не пахнуть.

 :-)o
   
– Ви також не знали, про газо-нафтовий бізнес Медведчука на пару з Порошенком, який за президентську каденцію останнього тільки укріплювався? Там у СБУ свій регулятор, який давав добро конкретним компаніям доступ до ринку. А всі не свої були зацьковані макулатурно-бюрократичними процесами і звісно у законний спосіб. Не переживайте, сьогодні нічого не змінилося.

 :-)o

А мені сподобалося оце:

"Така сама «патріотична» історія, як і з «вишиванкою» Порошенка, де всю його каденцію Медведчук мав безперешкодне авіасполучення з Росією. І сьогодні має, просто «вишиванка» Порошенка наскільки велика, що Зеленський у ній глибоко провалився. Якщо я скажу, що Коломойський – це насправді старий добрий друг хуйло, Ви ж правда не повірите? А я й не сумніваюся. Так само, як прогресивні росіяни здогадуються, що хуйло гей, але «просто хуйло –маладєц»".
   
Знаєте що я думаю: за що наші холопи так ненавидять Пороха? За звичайний капіталізм без лицемірства.
або ти не знаєш смислу слова лицемірство, або розраховуєш що не знають інші
такого раболіпства, такого плазування по відношенню до цинічної лицемірної тварини ще пошукати...

Останнє редагування: 6 квітня 2020 21:43:32 від Myroslava
   
Шоколадний хер тобі таваріщ, уйопіще пептидне.
==============================
Ваш дом тюрма-прихильники певної політсили! Все пригадаємо. :fuck:
   
Ще один лівак! ВОНИ ВСЕ В МЕНЕ ВКРАЛИ!!! :facepalm:  Знаєте що я думаю: за що наші холопи так ненавидять Пороха? За звичайний капіталізм без лицемірства. Без ЗЕленої брехні,без юліних "любі мої я вас нагодую", без "савєцкага саюса с радной Расієй"-від РИГІВ...причому так якось було завжди в нашій історії. Холопу тре ілюзії...Він навіть цього не усвідомлює...це глибинне.
Порошенко не капіталіст - він "олігарх-пристосуванець" та придністровське хуйло.
Джефф Безос, Білл Гейтс, Ілон Маск - оце капіталісти-іноватори.
А це просто "перевод людського матеріалу".
Саме смішне що рік тому співав "зовсім інших пісень", тобі підняти ті гілочки які ти сам й створив, власноруч?
Чи тоді ти був тверезим, а зараз пішом гратися в "зеленого змія"? :K
   
написал бывший народный депутат от "Блока Петра Порошенко", а ныне замглавы штаба кандидата в президенты Анатолия Гриценко Егор Фирсов.

"Несколько дней назад довелось пересечься в эфире телеканала ZIK с "журналистом" по имени Роман Реведжук. Человек явно работает на администрацию президента, открыто озвучивал все темники БПП, но таким сейчас никого не удивить. Интереснее другое. Уже после эфира я навёл кое-какие справки и узнал, что это за человек. И внезапно выяснилось, что весь из себя патриотичный сторонник Порошенко в 2014 году оказывается ездил в Донецк и работал пропагандистом боевиков "ДНР". А самое смешное - в интервью российским СМИ ругал майдан и президента-олигарха", - написал он.

Фирсов напомнил об интервью Реведжука, которое он дал в июле 2014 г. ИТАР-ТАСС, отметив, что в это время в Украине уже вовсю шли бои, гибли украинские солдаты, а "порохобот Роман Реведжук становится первым украинским журналистом, который получает аккредитацию у "ДНР". То есть, у российских террористов": "Реведжук рассказывает, что от Майдана в стране стало только хуже, коррупция усилилась, а к власти пришёл олигарх (т.е. Порошенко, которого он сегодня облизывает). А ещё рассказывает, что Донбасс - "это не Украина, а что-то отдельное". И хвастается своей "первой победой" - с ним пообещал встретиться Пушилин".

"Видимо, со временем Реведжук перестал быть нужен своим русским хозяевам и ему перестали платить. Но не беда. Тут подвернулась добрая АП, которая охотно подбирает такую гнусь - бывших регионалов, антимайдановцев, сепаратистов. Недавно только в Фейсбуке обсуждали фото Ирины Геращенко с донецким сепаратистом Данилом Чикиным. И вот новый позор.

 :facepalm:
   
Ще один лівак! ВОНИ ВСЕ В МЕНЕ ВКРАЛИ!!! :facepalm:  Знаєте що я думаю: за що наші холопи так ненавидять Пороха? За звичайний капіталізм без лицемірства. Без ЗЕленої брехні,без юліних "любі мої я вас нагодую", без "савєцкага саюса с радной Расієй"-від РИГІВ...причому так якось було завжди в нашій історії. Холопу тре ілюзії...Він навіть цього не усвідомлює...це глибинне.


 :lol:  :weep:  :facepalm1:
   
==============================
Ваш дом тюрма-прихильники певної політсили! Все пригадаємо. :fuck:

 :lol:

Задрот с тремя подбородками, ты себя в зеркале видел?   :weep:
Прыгадае воно   :facepalm1:
   
Свин і лицемірство - це як ленін і партія
   
Ще один лівак! ВОНИ ВСЕ В МЕНЕ ВКРАЛИ!!! :facepalm:  Знаєте що я думаю: за що наші холопи так ненавидять Пороха? За звичайний капіталізм без лицемірства. Без ЗЕленої брехні,без юліних "любі мої я вас нагодую", без "савєцкага саюса с радной Расієй"-від РИГІВ...причому так якось було завжди в нашій історії. Холопу тре ілюзії...Він навіть цього не усвідомлює...це глибинне.

 :lol:  :weep:  :facepalm1:


Это ж до какой степени нужно пропить остатки моСКа?

Капиталиста, мля, нашел. С какого там года этот капиталист в Раде и на госдолжностях? С 98-го?

На Западе уже б двадцаточку досиживал за злоупотребление служебным положением и обогащением за счет бюджета.
Капиталисты от зависти уже все застрелились.  :weep:

Говнокомандующий, который размещает военные заказы, то есть - государственные, на собственных предприятиях и с сумасшедшими накрутками - это ни на одну капиталистическую голову не налезет.  :facepalm1:
   
Интересно - через сколько минут оно потрет мои посты?   :D
   
написал бывший народный депутат от "Блока Петра Порошенко", а ныне замглавы штаба кандидата в президенты Анатолия Гриценко Егор Фирсов.

"Несколько дней назад довелось пересечься в эфире телеканала ZIK с "журналистом" по имени Роман Реведжук. Человек явно работает на администрацию президента, открыто озвучивал все темники БПП, но таким сейчас никого не удивить. Интереснее другое. Уже после эфира я навёл кое-какие справки и узнал, что это за человек. И внезапно выяснилось, что весь из себя патриотичный сторонник Порошенко в 2014 году оказывается ездил в Донецк и работал пропагандистом боевиков "ДНР". А самое смешное - в интервью российским СМИ ругал майдан и президента-олигарха", - написал он.
Фирсов напомнил об интервью Реведжука, которое он дал в июле 2014 г. ИТАР-ТАСС, отметив, что в это время в Украине уже вовсю шли бои, гибли украинские солдаты, а "порохобот Роман Реведжук становится первым украинским журналистом, который получает аккредитацию у "ДНР". То есть, у российских террористов": "Реведжук рассказывает, что от Майдана в стране стало только хуже, коррупция усилилась, а к власти пришёл олигарх (т.е. Порошенко, которого он сегодня облизывает). А ещё рассказывает, что Донбасс - "это не Украина, а что-то отдельное". И хвастается своей "первой победой" - с ним пообещал встретиться Пушилин".

"Видимо, со временем Реведжук перестал быть нужен своим русским хозяевам и ему перестали платить. Но не беда. Тут подвернулась добрая АП, которая охотно подбирает такую гнусь - бывших регионалов, антимайдановцев, сепаратистов. Недавно только в Фейсбуке обсуждали фото Ирины Геращенко с донецким сепаратистом Данилом Чикиным. И вот новый позор.

 :facepalm:

а зараз отой реведжук авторитет для нашого принця даньского
как прічудліво тасуєтся колода(с)
   
Интересно - через сколько минут оно потрет мои посты?   :D
Мічіган?
   
Мічіган?

О, не глянул, что это не алкаша ветка.  :D

Тогда не потрет. А очень хотел бы. Как оно в соседней ветке про медуз потерло.
   
Интересно - через сколько минут оно потрет мои посты?   :D

Це не його тема, хай зглотує...
   
Знаєте що я думаю: за що наші холопи так ненавидять Пороха? За звичайний капіталізм без лицемірства.
Цікаво, наскільки щиро Вольтер таке написав? А може це просто такий тонкий троллінг?
   
Цікаво, наскільки щиро Вольтер таке написав? А може це просто такий тонкий троллінг?

Где этот дятел и где троллинг   :facepalm1:
   
Где этот дятел и где троллинг   :facepalm1:
важко повірити, що то серйозно написано
а надто - людиною, яка донедавна мала очі щоб побачити ЯК виглядають порохоботи
   
важко повірити, що то серйозно написано
а надто - людиною, яка донедавна мала очі щоб побачити ЯК виглядають порохоботи

алкоголизЬЬЬм - это тяжелый труд   :weep:
   
Где этот дятел и где троллинг   :facepalm1:
-----------------------------------------------------
 VVV_VVV- а у тебя вааще девушка когда то была? Или ты ентот трансгендер -дрочун?  Судя по тому,что ты тут безвылазно какаешь, видать так оно и есть. Моешся хочь? Маме престарелой не воняешь? :fuck:
   
-----------------------------------------------------
 VVV_VVV- а у тебя вааще девушка когда то была? Или ты ентот трансгендер -дрочун?  Судя по тому,что ты тут безвылазно какаешь, видать так оно и есть. Моешся хочь? Маме престарелой не воняешь? :fuck:

 :lol:  :weep:  :lol:

Каким боком к твоему долбоебизму девушки?
Там сегодня твою фотку с тремя подбородками постили -
я бы очень хотел глянуть на тех девушек, которые тебя вообще могли дать   :weep:
   
:facepalm1:  :facepalm:

Во срезал-отбрил, не?   :weep:


 :D
   
:lol:  :weep:  :lol:

Каким боком к твоему долбоебизму девушки?
Там сегодня твою фотку с тремя подбородками постили -
я бы очень хотел глянуть на тех девушек, которые тебя вообще могли дать   :weep:
==================================
В моём возрасте я еще и женат. А вот ты явный трансгендер. Ночами тут,сутками....та шо грить, педик  ты есть педик. :fuck:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія